Hotele w Andora

Znajdź na mapie
Hotele w Andora

AndoraOd  108zł

Polecane hotele w Andora

Sortuj według
 • Holiday Inn Andorra
  Od421złZa noc

  Holiday Inn Andorrastars

  Andorra la Vella, Andora , Prat de la creu 88 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów157 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1108 opinii podróżnychNa podstawie 1108 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość składa się z 133 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 3, 5 pokoje dla niepełnosprawnych i 5 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • President
  Od178złZa noc

  Presidentstars

  Andorra la Vella, Andora , Av. santa coloma 42 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów156 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 517 opinii podróżnychNa podstawie 517 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1974. Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Nieruchomość składa się z 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 73 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 25. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Acta Art hotel
  Od322złZa noc

  Acta Art hotelstars

  Andorra la Vella, Andora , Prat de la creu 15-25 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów156 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1154 opinii podróżnychNa podstawie 1154 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 121 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 108 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 13 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Plaza
  Od449złZa noc

  Plazastars

  Andorra la Vella, Andora , Na maria pla 19-21 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów63 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 774 opinii podróżnychNa podstawie 774 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 43 pokoje dwuosobowe i 47 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Sport Village
  Od765złZa noc

  Sport Villagestars

  Soldeu, Andora , Carretera general de soldeu s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 502 opinii podróżnychNa podstawie 502 opinii podróżnych

  Ten wspaniały kompleks ma doskonałe usytuowanie blisko wyciągów narciarskich Grandvalira w Soldeu. Gości zachwyci naturalne piękno gór i łatwy dostęp do wielu okolicznych atrakcji. Kompleks ma oszałamiający styl architektoniczny, z którego emanuje elegancja i urok. Pokoje są bogato wyposażone, mają kojące, orzeźwiające kolory i relaksującą atmosferę. Kompleks oferuje doskonałe zaplecze hotelowe, zapewniając każdemu podróżnemu niezapomniany pobyt. Goście mogą zjeść posiłek w hotelowej restauracji i delektować się wyśmienitymi przysmakami. Kompleks oferuje również szereg doskonałych obiektów rekreacyjnych, dla tych, którzy chcą się zrelaksować i odmłodzić.

  Pokaż więcej
 • Sant Jordi
  Od108złZa noc

  Sant Jordistars

  Andorra la Vella, Andora , Princep benlloch 45 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów78 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 197 opinii podróżnychNa podstawie 197 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Catalunya
  Od337złZa noc

  Catalunyastars

  Pas de la Casa, Andora , Catalunya 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2010. Nieruchomość składa się z 46 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 24 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 13 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Tulip Inn Andorra Delfos Hotel
  Od247złZa noc

  Tulip Inn Andorra Delfos Hotelstars

  Escaldes-Engordany, Andora , Avenida del fener 17 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów175 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 465 opinii podróżnychNa podstawie 465 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1982. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe i 134 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Ski Plaza
  Od379złZa noc

  Ski Plazastars

  Canillo, Andora , Carretera general s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 270 opinii podróżnychNa podstawie 270 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 111 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 95 pokoje dwuosobowe, 11 pokoje typu junior suite, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 5 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Magic Andorra
  Od374złZa noc

  Magic Andorrastars

  Andorra la Vella, Andora , Dr. mitjavila 3-9 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów121 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 504 opinii podróżnychNa podstawie 504 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 97 pokoi. Nieruchomość składa się z 97 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   129  Hotele w Andora
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Andorra, officially the Principality of Andorra, is a country located in the Pyrenees mountains, bordered by Spain and France. Its landscape is mainly made up of mountains with grasslands, gorges, woods and valleys. Being situated between Spain and France, this small but beautiful country offers spectacular scenery. It is made up of two main valleys: the East and North Valira River valleys. The waters from these rivers flow into the River Valira and from there to the Ebro and the Mediterranean. Andorra is a known for being a tax haven since the country has low taxes. It also has many other positive qualities: in winter there is some excellent skiing and in summer there is a range of possibilities for rural tourism. Andorra has a wide variety of hotels, restaurants, bars and night clubs for the comfort and entertainment of visitors. It also has a great range of cultural activities. Recommended are the following: the National Automobile Museum, the Areny Plandolit House Museum, the Andorra Postal Museum, the Viladomat Museum and the Meritxell Sanctuary, among others. Come and visit Andorra!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Andora

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj