Hotele w Andora

Znajdź na mapie
Hotele w Andora

AndoraOd  99zł

Polecane hotele w Andora

Sortuj według
 • Holiday Inn Andorra
  Od360złZa noc

  Holiday Inn Andorrastars

  Andorra la Vella, Andora , Prat de la creu 88 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów156 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1074 opinii podróżnychNa podstawie 1074 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość składa się z 133 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 3, 5 pokoje dla niepełnosprawnych i 5 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Magic Andorra
  Od298złZa noc

  Magic Andorrastars

  Andorra la Vella, Andora , Dr. mitjavila 3-9 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów121 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 490 opinii podróżnychNa podstawie 490 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 97 pokoi. Nieruchomość składa się z 97 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Plaza
  Od409złZa noc

  Plazastars

  Andorra la Vella, Andora , Na maria pla 19-21 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 757 opinii podróżnychNa podstawie 757 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 43 pokoje dwuosobowe i 47 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Sant Jordi
  Od98złZa noc

  Sant Jordistars

  Andorra la Vella, Andora , Princep benlloch 45 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów78 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1980. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • President
  Od181złZa noc

  Presidentstars

  Andorra la Vella, Andora , Av. santa coloma 42 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów154 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 509 opinii podróżnychNa podstawie 509 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1974. Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 73 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 25. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Roc Blanc
  Od370złZa noc

  Roc Blancstars

  Andorra la Vella, Andora , Plaça co-prínceps 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów96 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 686 opinii podróżnychNa podstawie 686 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1967. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 161 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 57 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 3 i 93 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Acta Art hotel
  Od286złZa noc

  Acta Art hotelstars

  Andorra la Vella, Andora , Prat de la creu 15-25 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów155 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1135 opinii podróżnychNa podstawie 1135 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 121 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 108 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 13 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Piolets Park & Spa
  Od476złZa noc

  Piolets Park & Spastars

  Soldeu, Andora , Carretera general 2 19 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów154 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 7, 4 pokoje dla niepełnosprawnych, 29 pokoje trzyosobowe, 81 pokoje czteroosobowe i 76 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Font d'Argent
  Od379złZa noc

  Font d'Argentstars

  Pas de la Casa, Andora , Calle bearn 24 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 161 opinii podróżnychNa podstawie 161 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2000. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 75 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 63 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Andorra Park
  Od627złZa noc

  Andorra Parkstars

  Andorra la Vella, Andora , Les canals 24 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1013 opinii podróżnychNa podstawie 1013 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Nieruchomość składa się z 40 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. * The Sport Area will be closed from 4 to 10 September for renovations

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   132  Hotele w Andora
Strona  1  z  14
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Andorra, officially the Principality of Andorra, is a country located in the Pyrenees mountains, bordered by Spain and France. Its landscape is mainly made up of mountains with grasslands, gorges, woods and valleys. Being situated between Spain and France, this small but beautiful country offers spectacular scenery. It is made up of two main valleys: the East and North Valira River valleys. The waters from these rivers flow into the River Valira and from there to the Ebro and the Mediterranean. Andorra is a known for being a tax haven since the country has low taxes. It also has many other positive qualities: in winter there is some excellent skiing and in summer there is a range of possibilities for rural tourism. Andorra has a wide variety of hotels, restaurants, bars and night clubs for the comfort and entertainment of visitors. It also has a great range of cultural activities. Recommended are the following: the National Automobile Museum, the Areny Plandolit House Museum, the Andorra Postal Museum, the Viladomat Museum and the Meritxell Sanctuary, among others. Come and visit Andorra!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Andora

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj