Hotele w La Paz

Znajdź na mapie
Hotele w La Paz

La PazOd  181zł

Polecane hotele w La Paz

Sortuj według
 • Lp Columbus
  Od197złZa noc

  Lp Columbusstars

  La Paz Center, La Paz , Av. illimani 1990 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 260 opinii podróżnychNa podstawie 260 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Nieruchomość składa się z 37 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 19 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 4 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Suites Camino Real
  Od754złZa noc

  Suites Camino Realstars

  Undefined, La Paz , Av ballivian 369 esq calle 10, calacoto - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 401 opinii podróżnychNa podstawie 401 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 56 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 6 i 8 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Las Brisas
  Od180złZa noc

  Las Brisasstars

  La Paz Center, La Paz , Calle illampu zona rosario 742 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 35 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe i 20 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne.

  Pokaż więcej
 • Stannum Boutique Hotel & Spa
  Od449złZa noc

  Stannum Boutique Hotel & Spastars

  La Paz Center, La Paz , Arce sopocachi 2631 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 564 opinii podróżnychNa podstawie 564 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 20 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 5 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Copacabana
  Od239złZa noc

  Copacabanastars

  La Paz Center, La Paz , Av 16 de julio 1802 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1960. Hotel został odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe i 36 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • El Dorado
  Od221złZa noc

  El Doradostars

  La Paz Center, La Paz , Av villazon, p.o. box 77 s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 58 opinii podróżnychNa podstawie 58 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1977. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 75 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 53 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Ritz Aparthotel Bolivia
  Od469złZa noc

  Ritz Aparthotel Boliviastars

  La Paz Center, La Paz , Plaza isabel la catolica 2478 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 292 opinii podróżnychNa podstawie 292 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1995. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 11 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 46 i 13 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Presidente
  Od405złZa noc

  Presidentestars

  La Paz Center, La Paz , Calle potosi 920 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 248 opinii podróżnychNa podstawie 248 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 103 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 32 pokoje jednoosobowe, 53 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 9 pokoje typu executive. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Obecna jest całodobowa ochrona. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • APART HOTEL CAMINO REAL
  Od449złZa noc

  APART HOTEL CAMINO REALstars

  La Paz Center, La Paz , Calle capitan ravelo 2123 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 241 opinii podróżnychNa podstawie 241 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 46 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Plaza Hotel
  Od354złZa noc

  Plaza Hotelstars

  La Paz Center, La Paz , Av arce 2177. po box 8689 2177 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 347 opinii podróżnychNa podstawie 347 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 200 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 39 pokoje jednoosobowe, 72 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 16 i 21 apartamenty typu studio. . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w La Paz
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Paz is a town in Mexico that has a lovely landscape due to the fine beaches located on the Sea of Cortes (Gulf of California). These are the town's most important attraction, and the sea and sand are indeed very beautiful, and a great variety of fish swim in the water here. The most popular beach is Tecolote Beach which offers good food and open spaces for sports. You can do many activities and take a number of excursions in La Paz, such as the in-demand whale watching, which is a favourite with children. One of the most important spots in the town is the modernised Plaza Constitución, which is the main square in the town. Other sites of cultural interest include the Regional Museum of Anthropology and History and the town's theatre. Visit La Paz!

Popularne strefy w La Paz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj