Hotele w La Paz

Znajdź na mapie
Hotele w La Paz

La PazOd  170zł

Polecane hotele w La Paz

Sortuj według
 • Atix
  Od491złZa noc

  Atixstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 #8052 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Zona Sur, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Położony w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Atix oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Atix. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. , W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. , Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. i Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Stannum Boutique Hotel & Spa
  Od551złZa noc

  Stannum Boutique Hotel & Spastars

  La Paz Center, La Paz , Arce sopocachi 2631 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 603 opinii podróżnychNa podstawie 603 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Centro. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Stannum Boutique Hotel & Spa został zbudowany w roku 2012. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. i W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Suites
  Od490złZa noc

  Casa Grande Suitesstars

  Undefined, La Paz , Av. ballivian, esq calle 17, calacoto 1000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Zona Sur. W odległości 6. 1 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1999. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • APART HOTEL CAMINO REAL
  Od421złZa noc

  APART HOTEL CAMINO REALstars

  La Paz Center, La Paz , Calle capitan ravelo 2123 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 248 opinii podróżnychNa podstawie 248 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Centro. Aparthotel Camino Real jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Aparthotel Camino Real.

  Pokaż więcej
 • Lp Columbus
  Od185złZa noc

  Lp Columbusstars

  La Paz Center, La Paz , Av. illimani 1990 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 262 opinii podróżnychNa podstawie 262 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Nieruchomość składa się z 37 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 19 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 4 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • La Casona Hotel Boutique
  Od401złZa noc

  La Casona Hotel Boutiquestars

  La Paz Center, La Paz , Av. mariscal santa cruz 938 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 396 opinii podróżnychNa podstawie 396 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Centro. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych La Casona Hotel Boutique. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Hotel
  Od566złZa noc

  Casa Grande Hotelstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 calacoto 8009 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 352 opinii podróżnychNa podstawie 352 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Zona Sur. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Casa Grande Hotel posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka segmentów przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ritz Aparthotel Bolivia
  Od436złZa noc

  Ritz Aparthotel Boliviastars

  La Paz Center, La Paz , Plaza isabel la catolica 2478 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 307 opinii podróżnychNa podstawie 307 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Centro. Ritz Aparthotel Bolivia został całkowicie odnowiony w roku 2012. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ritz Aparthotel Bolivia. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. i Goście nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • DM Andino
  Od358złZa noc

  DM Andinostars

  La Paz Center, La Paz , Av. manuel castillo 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Centro. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. i W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Las Brisas
  Od169złZa noc

  Las Brisasstars

  La Paz Center, La Paz , Calle illampu zona rosario 742 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 179 opinii podróżnychNa podstawie 179 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Centro. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Las Brisas zapewnia całodobową recepcję. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. , Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. i Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   15  Hotele w La Paz
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Paz is a town in Mexico that has a lovely landscape due to the fine beaches located on the Sea of Cortes (Gulf of California). These are the town's most important attraction, and the sea and sand are indeed very beautiful, and a great variety of fish swim in the water here. The most popular beach is Tecolote Beach which offers good food and open spaces for sports. You can do many activities and take a number of excursions in La Paz, such as the in-demand whale watching, which is a favourite with children. One of the most important spots in the town is the modernised Plaza Constitución, which is the main square in the town. Other sites of cultural interest include the Regional Museum of Anthropology and History and the town's theatre. Visit La Paz!

Popularne strefy w La Paz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj