Hotele w La Paz

Znajdź na mapie
Hotele w La Paz

La PazOd  178zł

Polecane hotele w La Paz

Sortuj według
 • Stannum Boutique Hotel & Spa
  Od441złZa noc

  Stannum Boutique Hotel & Spastars

  La Paz Center, La Paz , Arce sopocachi 2631 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 20 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 5 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Suites Camino Real
  Od732złZa noc

  Suites Camino Realstars

  Undefined, La Paz , Av ballivian 369 esq calle 10, calacoto - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 413 opinii podróżnychNa podstawie 413 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 56 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 6 i 8 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Lp Columbus
  Od194złZa noc

  Lp Columbusstars

  La Paz Center, La Paz , Av. illimani 1990 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 262 opinii podróżnychNa podstawie 262 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Nieruchomość składa się z 37 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 19 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 4 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • La Casona Hotel Boutique
  Od419złZa noc

  La Casona Hotel Boutiquestars

  La Paz Center, La Paz , Av. mariscal santa cruz 938 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 383 opinii podróżnychNa podstawie 383 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 35 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa.

  Pokaż więcej
 • Atix
  Od517złZa noc

  Atixstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 #8052 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 105 opinii podróżnychNa podstawie 105 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 53 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Ritz Aparthotel Bolivia
  Od463złZa noc

  Ritz Aparthotel Boliviastars

  La Paz Center, La Paz , Plaza isabel la catolica 2478 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 301 opinii podróżnychNa podstawie 301 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1995. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 11 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 46 i 13 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Calacoto
  Od286złZa noc

  Calacotostars

  Undefined, La Paz , Calle 13 esq. av. sánchez bustamante 8009 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 90 opinii podróżnychNa podstawie 90 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Nieruchomość składa się z 58 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 23 pokoje jednoosobowe, 20 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Suites
  Od530złZa noc

  Casa Grande Suitesstars

  Undefined, La Paz , Av. ballivian, esq calle 17, calacoto 1000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 36 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje jednoosobowe, 14 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 36 i 6 apartamenty typu studio. . Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Hotel
  Od511złZa noc

  Casa Grande Hotelstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 calacoto 8009 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Copacabana
  Od236złZa noc

  Copacabanastars

  La Paz Center, La Paz , Av 16 de julio 1802 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 38 opinii podróżnychNa podstawie 38 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1960. Hotel został odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe i 36 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   18  Hotele w La Paz
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Paz is a town in Mexico that has a lovely landscape due to the fine beaches located on the Sea of Cortes (Gulf of California). These are the town's most important attraction, and the sea and sand are indeed very beautiful, and a great variety of fish swim in the water here. The most popular beach is Tecolote Beach which offers good food and open spaces for sports. You can do many activities and take a number of excursions in La Paz, such as the in-demand whale watching, which is a favourite with children. One of the most important spots in the town is the modernised Plaza Constitución, which is the main square in the town. Other sites of cultural interest include the Regional Museum of Anthropology and History and the town's theatre. Visit La Paz!

Popularne strefy w La Paz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj