Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  127zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Pical
  Od551złZa noc

  Picalstars

  Istria area, Istria , Borik 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Porec. Nieruchomość składa się z 249 pokoi. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Od1.780złZa noc

  Lonestars

  Istria area, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 937 opinii podróżnychNa podstawie 937 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Ten obiekt składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od967złZa noc

  Edenstars

  Istria area, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 735 opinii podróżnychNa podstawie 735 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  Od2.389złZa noc

  Monte Mulinistars

  Istria area, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 545 opinii podróżnychNa podstawie 545 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 2008. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Aneks jest złożony z 4 pięter. Nieruchomość składa się z 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Park
  Od862złZa noc

  Parkstars

  Istria area, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 686 opinii podróżnychNa podstawie 686 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel został odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 41 pokoje jednoosobowe, 126 pokoje dwuosobowe i 35 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Club Tamaris Resort
  Od861złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 272 opinii podróżnychNa podstawie 272 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 319 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Rubin Hotel
  Od629złZa noc

  Valamar Rubin Hotelstars

  Istria area, Istria , Brulo bb - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Położony w aromatycznym sosnowym lesie, zaledwie 50 metrów od morza, hotel ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. W odległości krótkiego i przyjemnego nadmorskiego spaceru znajduje się malownicze stare miasto Porec, które oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i barów. Pokoje są jasne i nowoczesne, a goście mogą zamówić śniadanie do łóżka lub zjeść obfite i urozmaicone śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. Hotel oferuje szereg pomocnych udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do internetu w hotelowym lobby, kantor wymiany walut oraz sklep z pamiątkami. Goście w podróży służbowej z pewnością docenią dwie sale konferencyjne. Goście mogą spędzić leniwe letnie popołudnia wylegując się przy odkrytym basenie i brodziku dla dzieci lub na wspaniałej plaży. Bardziej aktywni gości mogą spróbować parasailingu i przejażdżki na bananie, wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę lub zagrać w tenisa. Idealne miejsce na słoneczne wakacje nad Morzem Śródziemnym.

  Pokaż więcej
 • Valamar Pinia Hotel
  Od674złZa noc

  Valamar Pinia Hotelstars

  Istria area, Istria , Spadici bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został zbudowany w roku 1966. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 170 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje jednoosobowe, 84 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 96 i 9 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Od794złZa noc

  Valamar Diamantstars

  Istria area, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 476 opinii podróżnychNa podstawie 476 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 10:00. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Histria
  Od757złZa noc

  Park Plaza Histriastars

  Istria area, Istria , Verudella 17 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 855 opinii podróżnychNa podstawie 855 opinii podróżnych

  Usytuowana w Pula, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1985. Nieruchomość składa się z 240 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 27 pokoje jednoosobowe, 204 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   114  Hotele w Istria
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj