Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  116zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Park Plaza Belvedere
  Od544złZa noc

  Park Plaza Belvederestars

  Pula Istria, Istria , Osipovica 33 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Pula. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 1998. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Internetu. Goście docenią całodobową recepcję. Park Plaza Belvedere nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Park Plaza Belvedere. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Park Plaza Belvedere dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Hotel Eden
  Od476złZa noc

  Hotel Edenstars

  Rovinj, Istria , Luja adamovica 33 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1048 opinii podróżnychNa podstawie 1048 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Rovinj. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Hotel Eden przeszedł renowację w roku 2006. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście docenią całodobową recepcję. Ponadto, Hotel Eden oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Hotel Eden. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Island Hotel Istra
  Od456złZa noc

  Island Hotel Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. andrija 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Rovinj, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Island Hotel Istra przeszedł renowację w roku 2006. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w Island Hotel Istra. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valamar Riviera & Villa Parentino
  Od460złZa noc

  Valamar Riviera & Villa Parentinostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 582 opinii podróżnychNa podstawie 582 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Porec, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Posiadłość położona jest w odległości 50 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Valamar Riviera & Villa Parentino nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  Od434złZa noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena 2 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie

  To urocze mieszkanie VR, położone w Rovinj, jest optymalne dla rodzin. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2005. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Kondominium zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. To kondominium oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Amarin Resort Apartments oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. W tym kondominium dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Kondominium może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Od468złZa noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Porec, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od hotelu. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Hotel położony jest w pieszej odległości 10 metrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2009. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Grand Hotel Palazzo posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. W przypadku potrzeby, odwiedzający mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ta nieruchomość zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Solaris Naturist Residence
  Od1.073złZa noc

  Solaris Naturist Residencestars

  Porec, Istria , Lanterna 1 - Mapa
   

  Usytuowany w spokojnej okolicy, pośród bujnej zieleni półwyspu Lanterna, ten uroczy hotel znajduje się w niewielkiej odległości od okolicznych plaż. Położona w Lanterna Tar, ta rezydencja znajduje się w niewielkiej odległości od wielu najważniejszych okolicznych atrakcji. Goście mogą korzystać z wielu ciekawych zajęć. Goście z pewnością docenią ciepłą atmosferę, a także gościnność i wiele dodatkowych usług, które są zapewnione przez cały czas ich pobytu. Pokoje są pięknie urządzone, mają neutralne kolory i relaksującą atmosferę. Pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą korzystać z zaplecza hotelowego, a maluchy będą pod wrażeniem programu specjalnie zaplanowanego dla nich.

  Pokaż więcej
 • Hotel Monte Mulini
  Od2.091złZa noc

  Hotel Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia 3 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 853 opinii podróżnychNa podstawie 853 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Rovinj. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2008. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, Hotel Monte Mulini oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tego hotelu?Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Miłośnicy gastronomii docenią wykwintne opcje kulinarne, mogące zaspokoić podniebienia wszystkich gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Belvedere Resort Apartments
  Od310złZa noc

  Belvedere Resort Apartmentsstars

  Vrsar, Istria , Petalon 1 - Mapa
   

  To urocze mieszkanie VR jest idealne dla rodzin i jest usytuowane w Vrsar. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Belvedere Resort Apartments oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tej nieruchomości, odwiedzający mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z opcji spędzania wolnego czasu, oferowanych w tym kondominium. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  Od642złZa noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 294 opinii podróżnychNa podstawie 294 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Porec, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 130 metrów od kwatery. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Valamar Zagreb Hotel. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Valamar Zagreb Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Goście mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Valamar Zagreb Hotel. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w Valamar Zagreb Hotel. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   76  Hotele w Istria
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj