Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN142

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Grand Hotel Palazzo
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN216Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 70 i pokoje typu suite 4. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Do połączeń komunikacji publicznej można dotrzeć w łatwy sposób. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Hotel umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Histria
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN464Za noc

  Park Plaza Histriastars

  Pula Istria, Istria , Verudella 17 - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Pula. Hotel został skonstruowany w roku 1987. Nieruchomość składa się z 240 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 27, Pokoje dwuosobowe 204 i pokoje typu suite 9. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN433Za noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 2011. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Obiekt umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Park
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN207Za noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 41, Pokoje dwuosobowe 126 i apartamenty 35. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Niewielkie oddalenie Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN329Za noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Umag. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 251 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 94, Pokoje dwuosobowe 154 i apartamenty 6. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN248Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 301, Pokoje typu junior suite 16 i pokoje typu suite 8. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Plaża oddalona jest od Hotel o zaledwie kilka metrów.

  Pokaż więcej
 • Pineta
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN149Za noc

  Pinetastars

  Vrsar, Istria , Hotel pineta - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Vrsar, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 99 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 22, Pokoje dwuosobowe 73 i pokoje typu suite 4. W odległości spaceru Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Saric
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN1.097Za noc

  Saricstars

  Pula Istria, Istria , Valmade 8a - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Pula. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Plaża oddalona jest od Hotel o zaledwie kilka metrów.

  Pokaż więcej
 • Laguna
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN270Za noc

  Lagunastars

  Novigrad, Istria , Novigrad - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Novigrad. Na terenie obiektu znajduje się 440 pokoi. Hotel szczyci się Pokoje dwuosobowe 220. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel.

  Pokaż więcej
 • Pical
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN233Za noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   

  Usytuowana w Porec, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Nieruchomość składa się z 249 pokoi. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Istria
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj