Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  148zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  Od660złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1204 opinii podróżnychNa podstawie 1204 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Hotel szczyci się pokoje typu suite 12. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Villa Letan
  Od342złZa noc

  Villa Letanstars

  Pula Istria, Istria , Peroj 450 - Mapa
   

  Nieruchomość składa się z 54 pokoi. Hotel znajdują się 5 wygodne apartamenty. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Od288złZa noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Nieruchomość składa się z 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od296złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 866 opinii podróżnychNa podstawie 866 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1969. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 3 aneksami. Aneks jest złożony z 3 pięter. Nieruchomość składa się z 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Od833złZa noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , P.budicin bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 191 opinii podróżnychNa podstawie 191 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1913. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 18 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 18. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • Aminess Laguna Hotel
  Od240złZa noc

  Aminess Laguna Hotelstars

  Novigrad, Istria , Terre 4 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Na terenie obiektu znajduje się 220 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Apartments Riva
  Od220złZa noc

  Apartments Rivastars

  Vrsar, Istria , Riva - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1986. Nieruchomość składa się z 34 pokoi. Nieruchomość składa się z 34 apartamenty. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin Apartments
  Od266złZa noc

  Resort Villas Rubin Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin bb - Mapa
   

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1970. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 357 pokoi. Nieruchomość składa się z 164 apartamenty. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Riviera Hotel & Villa Parentino
  Od508złZa noc

  Valamar Riviera Hotel & Villa Parentinostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 508 opinii podróżnychNa podstawie 508 opinii podróżnych

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 93 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Sol Aurora All Inclusive
  Od313złZa noc

  Sol Aurora All Inclusivestars

  Umag, Istria , Katoro 18 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 372 opinii podróżnychNa podstawie 372 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 306 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 52 pokoje jednoosobowe, 246 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 4. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   129  Hotele w Istria
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj