Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  81zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Monte Mulini
  Od602złZa noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 505 opinii podróżnychNa podstawie 505 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 2008. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Aneks jest złożony z 4 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Od444złZa noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 810 opinii podróżnychNa podstawie 810 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Rovinj, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od292złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 3 aneksów. Aneks składa się z 3 pięter. Nieruchomość składa się z 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  Od396złZa noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 141 opinii podróżnychNa podstawie 141 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje rodzinne. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Resort Amarin - Rooms
  Od155złZa noc

  Resort Amarin - Roomsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 146 opinii podróżnychNa podstawie 146 opinii podróżnych

  Usytuowana w Rovinj, ta nieruchomość jest znakomitą bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 245 apartamenty i 140 apartamenty typu studio. . Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od283złZa noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 692 opinii podróżnychNa podstawie 692 opinii podróżnych

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Valamar Rubin Hotel
  Od260złZa noc

  Valamar Rubin Hotelstars

  Porec, Istria , Brulo bb - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 189 opinii podróżnychNa podstawie 189 opinii podróżnych

  Położony w aromatycznym sosnowym lesie, zaledwie 50 metrów od morza, hotel ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. W odległości krótkiego i przyjemnego nadmorskiego spaceru znajduje się malownicze stare miasto Porec, które oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i barów. Pokoje są jasne i nowoczesne, a goście mogą zamówić śniadanie do łóżka lub zjeść obfite i urozmaicone śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. Hotel oferuje szereg pomocnych udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do internetu w hotelowym lobby, kantor wymiany walut oraz sklep z pamiątkami. Goście w podróży służbowej z pewnością docenią dwie sale konferencyjne. Goście mogą spędzić leniwe letnie popołudnia wylegując się przy odkrytym basenie i brodziku dla dzieci lub na wspaniałej plaży. Bardziej aktywni gości mogą spróbować parasailingu i przejażdżki na bananie, wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę lub zagrać w tenisa. Idealne miejsce na słoneczne wakacje nad Morzem Śródziemnym.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Od228złZa noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Nieruchomość składa się z 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Apartments Riva
  Od198złZa noc

  Apartments Rivastars

  Vrsar, Istria , Riva - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 24 opinii podróżnychNa podstawie 24 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Vrsar. Hotel został zbudowany w roku 1986. Nieruchomość składa się z 34 pokoi. Nieruchomość składa się z 34 apartamenty. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Resort Petalon – Rooms
  Od155złZa noc

  Resort Petalon – Roomsstars

  Vrsar, Istria , Petalon bb - Mapa
   

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Vrsar. Hotel został skonstruowany w roku 1987. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 176 pokoi. Nieruchomość składa się z 176 pokoje dwuosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   58  Hotele w Istria
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj