Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  151zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Eden
  Od264złZa noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 685 Opinie685 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Od375złZa noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 755 Opinie755 Opinie

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Rovinj . Hotel został skonstruowany w roku 2011. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od852złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 665 Opinie665 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, ta nieruchomość jest znakomitą bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 3 aneksami. Aneks posiada 3 pięter. Nieruchomość składa się z 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Od308złZa noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 461 Opinie461 Opinie

  Zlokalizowana w Umag, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 88 pokoje jednoosobowe, 156 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 20 pokoje rodzinne. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Village Sol Garden Istra
  Od298złZa noc

  Village Sol Garden Istrastars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
   

  Usytuowana w Umag, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 198. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 198 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Pical
  Od770złZa noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 306 Opinie306 Opinie

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na terenie obiektu znajduje się 249 pokoi. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Od388złZa noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , P.budicin bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 57 Opinie57 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1913. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Nieruchomość składa się z 18 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 18. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Villetta Phasiana
  Od379złZa noc

  Villetta Phasianastars

  Pula Istria, Istria , Trg sv. kuzme i damjana 1 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 63 Opinie63 Opinie

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Fazana. Hotel został zbudowany w roku 1580. Hotel został odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 21 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 16 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje typu superior. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Główne obszary rozrywkowe miasta znajdują się w zasięgu ręki od Hotel. Goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem od nieruchomości. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu.

  Pokaż więcej
 • Villa Letan
  Od350złZa noc

  Villa Letanstars

  Pula Istria, Istria , Peroj 450 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 66 Opinie66 Opinie

  Usytuowana w Peroj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Nieruchomość składa się z 54 pokoi. Hotel dysponuje 5 przestronnymi apartamentami. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Girandella Tourist Village
  Od644złZa noc

  Girandella Tourist Villagestars

  Rabac, Istria , Slobode 84 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 140 Opinie140 Opinie

  Jedyne 100 m od kamienistej plaży z niebieską flagą, ta wakacyjna wioska z panoramą na morze jest usytuowana w Rabac, w pięknym regionie Istria. Krystalicznie czyste niebieskie wody Adriatyku i skaliste wybrzeża składają się na jedne z najpiękniejszych pejzaży śródziemnomorskich. Miasta Pula i Rovinj są oddalone o 48 km i 59 km, Goście mogą żeglować przez Kanał Limski podziwiając jedyny fiordem Adriatyku. Port lotniczy Pula jest oddalony o około 52 km.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   36  Hotele w Istria
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj