Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN95

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Eden
  OdPLN665Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Park
  OdPLN211Za noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel został odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 41 pokoje jednoosobowe, 126 pokoje dwuosobowe i 35 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • Istra
  OdPLN623Za noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 3 aneksów. Aneks posiada 3 pięter. Nieruchomość składa się z 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Rubin Hotel
  OdPLN396Za noc

  Valamar Rubin Hotelstars

  Porec, Istria , Brulo bb - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Położony w aromatycznym sosnowym lesie, zaledwie 50 metrów od morza, hotel ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. W odległości krótkiego i przyjemnego nadmorskiego spaceru znajduje się malownicze stare miasto Porec, które oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i barów. Pokoje są jasne i nowoczesne, a goście mogą zamówić śniadanie do łóżka lub zjeść obfite i urozmaicone śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. Hotel oferuje szereg pomocnych udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do internetu w hotelowym lobby, kantor wymiany walut oraz sklep z pamiątkami. Goście w podróży służbowej z pewnością docenią dwie sale konferencyjne. Goście mogą spędzić leniwe letnie popołudnia wylegując się przy odkrytym basenie i brodziku dla dzieci lub na wspaniałej plaży. Bardziej aktywni gości mogą spróbować parasailingu i przejażdżki na bananie, wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę lub zagrać w tenisa. Idealne miejsce na słoneczne wakacje nad Morzem Śródziemnym.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  OdPLN365Za noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
   

  Zlokalizowana w Porec, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  OdPLN434Za noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  OdPLN2.285Za noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 2008. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 4 aneksy. Aneks składa się z 4 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  OdPLN323Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Usytuowana w Porec, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  OdPLN354Za noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rovinj. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  OdPLN422Za noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 180 pokoi. Nieruchomość składa się z 295 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   68  Hotele w Istria
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj