Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN136

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Amarin Resort Apartments
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN188Za noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 180 pokoi. Nieruchomość składa się z apartamenty 295. Hotel jest położony w samym sercu miasta. W odległości spaceru Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN414Za noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
   

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 3 aneksami. Aneks jest złożony z 3 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 10 i Pokoje dwuosobowe 226. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W odległości spaceru Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Park
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN376Za noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   

  Zlokalizowana w Rovinj, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 41, Pokoje dwuosobowe 126 i apartamenty 35. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w odległości spaceru od portu.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN338Za noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , P.budicin bb - Mapa
   

  Located on Rovinj's central square, this is a traditional hotel with plenty of charm of bygone times. It has a picturesque harbour-side location close to the old town. There is a rocky beach about 300 m away and the shops, bars and restaurants of the resort can be found nearby.The 27-room hotel provides an ideal resting place for business travellers and for those guests who like to be in the centre of the action. It is Rovinj's focal point, a place which teems with fishermen, innkeepers, businessmen and traders. Its facilities include a restaurant, 24-hour reception and check-out service, Internet access, air conditioning, currency exchange facilities and a bar.The hotel has modern and well-equipped rooms with a shower and a toilet, direct dial telephone, satellite TV, WIFI Internet access (with charge), individually regulated air conditioning, minibar, radio, double bed, hairdryer and most rooms have a view of the sea. The comfortable and brightly decorated rooms offer a unique view of the city harbour, St. Catherine's Island and the old town with its picturesque alleys and squares.A breakfast buffet is included.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN413Za noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Umag, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Nieruchomość składa się z 251 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 94, Pokoje dwuosobowe 154 i apartamenty 6. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Saric
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN573Za noc

  Saricstars

  Pula Istria, Istria , Valmade 8a - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Pula, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN433Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Porec. Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 70 i pokoje typu suite 4.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN451Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 301, Pokoje typu junior suite 16 i pokoje typu suite 8. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Niewielkie oddalenie Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN291Za noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Porec. Hotel został odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 204 i Pokoje rodzinne 8. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. W odległości spaceru Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Plaża oddalona jest od Hotel o zaledwie kilka metrów. Hotel umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Miramar
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN239Za noc

  Miramarstars

  Rabac, Istria , Rabac bb n/a - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Rabac, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   41  Hotele w Istria
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997.

We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc.

See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj