Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN90

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Grand Hotel Palazzo
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN394Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się znakomitym położeniem w Porec. Hotel został skonstruowany w roku 1910. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 70 i pokoje typu suite 4. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Niewielkie oddalenie Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Nieruchomość umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Verudela Resort
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN212Za noc

  Park Plaza Verudela Resortstars

  Pula Istria, Istria , Verudella 11 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Usytuowana w Pula, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1985. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Nieruchomość składa się z 422 pokoi. Nieruchomość jest złożona z apartamenty 422, apartamenty typu studio 174 i Pokoje dla niepełnosprawnych 10. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Do głównego dworca kolejowego i autobusowego Goście mogą z łatwością dotrzeć na pieszo. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Miłośnicy golfa będą zadowoleni z możliwości dostępu do pobliskiego pola golfowego. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • Belvedere Resort Hotel
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN205Za noc

  Belvedere Resort Hotelstars

  Vrsar, Istria , Petalon 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Vrsar, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1982. Hotel został odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 134 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 134, apartamenty 176 i apartamenty typu studio 22. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Histria
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN530Za noc

  Park Plaza Histriastars

  Pula Istria, Istria , Verudella 17 - Mapa
   

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Pula, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 1987. Nieruchomość składa się z 240 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 27, Pokoje dwuosobowe 204 i pokoje typu suite 9. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN588Za noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 2011. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Nieruchomość umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Park
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN377Za noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 41, Pokoje dwuosobowe 126 i apartamenty 35. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Niewielkie oddalenie Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN217Za noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , P.budicin bb - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1913. Hotel przeszedł renowację w roku 1998. Na terenie obiektu znajduje się 27 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 3 i Pokoje dwuosobowe 24. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN335Za noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Usytuowana w Umag, ta nieruchomość jest znakomitą bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 251 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje jednoosobowe 94, Pokoje dwuosobowe 154 i apartamenty 6. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN137Za noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 180 pokoi. Nieruchomość składa się z apartamenty 295. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. W odległości spaceru Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra.

  Pokaż więcej
 • Valdaliso
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN161Za noc

  Valdalisostars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Nieruchomość składa się z 289 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   73  Hotele w Istria
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj