Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  116zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  Od440złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1458 opinii podróżnychNa podstawie 1458 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2011. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Aminess Maestral hotel
  Od382złZa noc

  Aminess Maestral hotelstars

  Novigrad, Istria , Terre 2 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 486 opinii podróżnychNa podstawie 486 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel położony jest w turystycznej miejscowości Novigrad i leży niedaleko od centrum miasta. Hotel znajduje się zaledwie 100 metrów od kamienistej plaży, natomiast szereg aktywności odbywa się w niewielkiej odległości od hotelu. Ten uroczy hotel oferuje swoim gościom doskonałą lokalizację do odkrywania atrakcji tego obszaru. Hotel ma urokliwą architekturę i pięknie łączy elementy tradycyjnego i współczesnego wystroju wnętrz. Pokoje są elegancko urządzone i oferują spokojne otoczenie, w którym można zrelaksować się pod koniec dnia. Goście mogą skorzystać z szerokiej gamy obiektów rekreacyjnych, wypoczynkowych i gastronomicznych, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od347złZa noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , Luja adamovica 33 33 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1017 opinii podróżnychNa podstawie 1017 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  Od1.464złZa noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 832 opinii podróżnychNa podstawie 832 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Aneks posiada 4 pięter. Nieruchomość składa się z 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje całodobową ochronę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Apartments Neva
  Od284złZa noc

  Apartments Nevastars

  Pula Istria, Istria , Surida 35 - Mapa
   

  Zlokalizowana w Stinjan, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na terenie obiektu znajduje się 3 pokoi. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Od620złZa noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro 20 20 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 690 opinii podróżnychNa podstawie 690 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Nieruchomość składa się z 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 88 pokoje jednoosobowe, 92 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 62 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Village Sol Garden Istra
  Od306złZa noc

  Village Sol Garden Istrastars

  Umag, Istria , Katoro 19 19 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 198. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 198 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 156 pokoje dwuosobowe, 9 pokoje dla niepełnosprawnych i 33 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Sol Garden Istra
  Od316złZa noc

  Sol Garden Istrastars

  Umag, Istria , Katoro 19 19 - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 293 pokoi. Nieruchomość składa się z 268 pokoje dwuosobowe, 10 apartamenty i 15 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Od448złZa noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , Obala pina budicina 16 16 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 281 opinii podróżnychNa podstawie 281 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1913. Hotel został odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 18 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 18. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • APARTMENT MILKANA
  Od846złZa noc

  APARTMENT MILKANAstars

  Rovinj, Istria , Bregovita 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4 opinii podróżnychNa podstawie 4 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 2 pokoi. Ten obiekt składa się z 1 apartament i 1 apartament typu studio. . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   26  Hotele w Istria
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj