Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  106zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  Od1.003złZa noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 907 opinii podróżnychNa podstawie 907 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Ten obiekt składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Pical
  Od327złZa noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 315 opinii podróżnychNa podstawie 315 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Porec. Nieruchomość składa się z 249 pokoi. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  Od1.597złZa noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 529 opinii podróżnychNa podstawie 529 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 2008. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Aneks jest złożony z 4 pięter. Nieruchomość składa się z 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od726złZa noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 718 opinii podróżnychNa podstawie 718 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Club Tamaris Resort
  Od664złZa noc

  Valamar Club Tamaris Resortstars

  Porec, Istria , Lanterna 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 264 opinii podróżnychNa podstawie 264 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 319 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Park
  Od441złZa noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 672 opinii podróżnychNa podstawie 672 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel został odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 41 pokoje jednoosobowe, 126 pokoje dwuosobowe i 35 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Riviera Hotel & Villa Parentino
  Od721złZa noc

  Valamar Riviera Hotel & Villa Parentinostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 424 opinii podróżnychNa podstawie 424 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 93 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Do głównego dworca kolejowego i autobusowego Goście mogą z łatwością dotrzeć na pieszo. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Od686złZa noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 210 opinii podróżnychNa podstawie 210 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1910. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Wykwaterowanie odbywa się o 00:00. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Od569złZa noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 472 opinii podróżnychNa podstawie 472 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 10:00. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  Od534złZa noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje rodzinne. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   109  Hotele w Istria
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj