Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  126zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Park Plaza Histria
  Od521złZa noc

  Park Plaza Histriastars

  Pula Istria, Istria , Ulica verudella 17 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1148 opinii podróżnychNa podstawie 1148 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1985. Nieruchomość składa się z 240 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 27 pokoje jednoosobowe, 204 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od350złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Crveni otok 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 928 opinii podróżnychNa podstawie 928 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1969. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 3 aneksy. Aneks posiada 3 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Aminess Maestral hotel
  Od335złZa noc

  Aminess Maestral hotelstars

  Novigrad, Istria , Terre 2 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 436 opinii podróżnychNa podstawie 436 opinii podróżnych

  Ten wspaniały hotel położony jest w turystycznej miejscowości Novigrad i leży niedaleko od centrum miasta. Hotel znajduje się zaledwie 100 metrów od kamienistej plaży, natomiast szereg aktywności odbywa się w niewielkiej odległości od hotelu. Ten uroczy hotel oferuje swoim gościom doskonałą lokalizację do odkrywania atrakcji tego obszaru. Hotel ma urokliwą architekturę i pięknie łączy elementy tradycyjnego i współczesnego wystroju wnętrz. Pokoje są elegancko urządzone i oferują spokojne otoczenie, w którym można zrelaksować się pod koniec dnia. Goście mogą skorzystać z szerokiej gamy obiektów rekreacyjnych, wypoczynkowych i gastronomicznych, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Funtana Resort
  Od278złZa noc

  Funtana Resortstars

  Funtana, Istria , Funtana n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 1 aneksów. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 220 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin - Rooms
  Od186złZa noc

  Resort Villas Rubin - Roomsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 187 opinii podróżnychNa podstawie 187 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 62 pokoi. Hotel oferuje . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Resort Amarin - Rooms
  Od201złZa noc

  Resort Amarin - Roomsstars

  Rovinj, Istria , Monsena 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 245 apartamenty i 140 apartamenty typu studio. . Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin Apartments
  Od192złZa noc

  Resort Villas Rubin Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin 1 - Mapa
   

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1970. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 357 pokoi. Nieruchomość składa się z 164 apartamenty. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Resort Petalon – Rooms
  Od235złZa noc

  Resort Petalon – Roomsstars

  Vrsar, Istria , Petalon bb 5 - Mapa
   

  Hotel został skonstruowany w roku 1987. Hotel został odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 176 pokoi. Nieruchomość składa się z 176 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  Od218złZa noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena 2 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1975. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 180 pokoi. Nieruchomość składa się z 295 apartamenty. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Hotel Valamar Rubin
  Od299złZa noc

  Hotel Valamar Rubinstars

  Porec, Istria , Brulo 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Położony w aromatycznym sosnowym lesie, zaledwie 50 metrów od morza, hotel ten jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek z rodziną. W odległości krótkiego i przyjemnego nadmorskiego spaceru znajduje się malownicze stare miasto Porec, które oferuje szeroki wybór sklepów, restauracji i barów. Pokoje są jasne i nowoczesne, a goście mogą zamówić śniadanie do łóżka lub zjeść obfite i urozmaicone śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. Hotel oferuje szereg pomocnych udogodnień, w tym bezprzewodowy dostęp do internetu w hotelowym lobby, kantor wymiany walut oraz sklep z pamiątkami. Goście w podróży służbowej z pewnością docenią dwie sale konferencyjne. Goście mogą spędzić leniwe letnie popołudnia wylegując się przy odkrytym basenie i brodziku dla dzieci lub na wspaniałej plaży. Bardziej aktywni gości mogą spróbować parasailingu i przejażdżki na bananie, wypożyczyć rower i zwiedzić okolicę lub zagrać w tenisa. Idealne miejsce na słoneczne wakacje nad Morzem Śródziemnym.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   59  Hotele w Istria
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj