Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN89

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Monte Mulini
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN737Za noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 2008. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Aneks jest złożony z 4 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 109 i apartamenty 10. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Nieruchomość położona jest w odległości spaceru od portu. Obiekt umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN449Za noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 2011. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Obiekt umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN349Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 301, Pokoje typu junior suite 16 i pokoje typu suite 8. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Plaża oddalona jest od Hotel o zaledwie kilka metrów.

  Pokaż więcej
 • Valamar Riviera Hotel & Residence
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN333Za noc

  Valamar Riviera Hotel & Residencestars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Zlokalizowana w Porec, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 93 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Valdaliso
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN88Za noc

  Valdalisostars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Na terenie obiektu znajduje się 289 pokoi. Hotel oferuje . Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży.

  Pokaż więcej
 • Valamar Club Tamaris
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN412Za noc

  Valamar Club Tamarisstars

  Porec, Istria , Lanterna 6 - Mapa
   

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 319 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel jest położony w samym sercu miasta. Niewielkie oddalenie Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży. Obiekt umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN339Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z Pokoje dwuosobowe 70 i pokoje typu suite 4. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Do połączeń komunikacji publicznej można dotrzeć w łatwy sposób. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Hotel umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Villa Tuttorotto
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN532Za noc

  Villa Tuttorottostars

  Rovinj, Istria , Dvor massatto 4 - Mapa
   

  Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą korzystać z windy. Hotel Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia dostęp osobom na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Albona Hotel & Residence
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN138Za noc

  Albona Hotel & Residencestars

  Rabac, Istria , Rabac bb - Mapa
   

  Zlokalizowana w Rabac, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na terenie obiektu znajduje się 171 pokoi. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN354Za noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro bb - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Umag. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 88 pokoje jednoosobowe, 156 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 20 pokoje rodzinne. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   33  Hotele w Istria
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj