Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  111zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  Od420złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1172 opinii podróżnychNa podstawie 1172 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Hotel szczyci się pokoje typu suite 12. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Resort Amarin - Rooms
  Od162złZa noc

  Resort Amarin - Roomsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 246 opinii podróżnychNa podstawie 246 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 245 apartamenty i 140 apartamenty typu studio. . Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  Od621złZa noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 654 opinii podróżnychNa podstawie 654 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 4 aneksy. Aneks składa się z 4 pięter. Nieruchomość składa się z 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Od369złZa noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 265 opinii podróżnychNa podstawie 265 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Od328złZa noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Nieruchomość składa się z 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Od458złZa noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , P.budicin bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 183 opinii podróżnychNa podstawie 183 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1913. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 18 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 18. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • Aminess Laguna Hotel
  Od233złZa noc

  Aminess Laguna Hotelstars

  Novigrad, Istria , Terre 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 174 opinii podróżnychNa podstawie 174 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 220 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Apartments Riva
  Od191złZa noc

  Apartments Rivastars

  Vrsar, Istria , Riva - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1986. Nieruchomość składa się z 34 pokoi. Nieruchomość składa się z 34 apartamenty. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Sol Umag
  Od278złZa noc

  Sol Umagstars

  Umag, Istria , Setaliste miramare 1 - Mapa
   

  Hotel został zbudowany w roku 1980. Hotel został odnowiony w roku 2013. Hotel aneksy 86. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 5 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 217 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 29 pokoje jednoosobowe, 179 pokoje dwuosobowe, 9 pokoje typu junior suite i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Od409złZa noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   54  Hotele w Istria
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj