Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  157zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  Od525złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1095 opinii podróżnychNa podstawie 1095 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Ten obiekt składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin Apartments
  Od1.083złZa noc

  Resort Villas Rubin Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin bb - Mapa
   

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Hotel szczyci się 164 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Wykwaterowanie odbywa się o . Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Od320złZa noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 540 opinii podróżnychNa podstawie 540 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 10:00. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Kempinski Hotel Adriatic
  Od790złZa noc

  Kempinski Hotel Adriaticstars

  Umag, Istria , Alberi 300 a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 517 opinii podróżnychNa podstawie 517 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Savudrija. Hotel został skonstruowany w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 186 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 165 pokoje dwuosobowe, 11 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 10 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o . Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Village Sol Garden Istra
  Od268złZa noc

  Village Sol Garden Istrastars

  Umag, Istria , Katoro 19 - Mapa
   

  Zlokalizowana w Umag, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 198. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 198 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Belvedere Resort Apartments
  Od208złZa noc

  Belvedere Resort Apartmentsstars

  Vrsar, Istria , Petalon 1 - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się znakomitym położeniem w Vrsar. Hotel został zbudowany w roku 1982. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel szczyci się 176 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant Residence
  Od178złZa noc

  Valamar Diamant ResidencestarsGreenProgram Icon

  Porec, Istria , Brulo bb - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość cieszy się znakomitym położeniem w Porec. Nieruchomość jest złożona z 128 apartamentów. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Melia Coral
  Od331złZa noc

  Melia Coralstars

  Umag, Istria , Katoro 20 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Usytuowana w Umag, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 88 pokoje jednoosobowe, 92 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 62 pokoje typu superior. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 12:00. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Od367złZa noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 249 opinii podróżnychNa podstawie 249 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1910. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Wykwaterowanie odbywa się o 00:00. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Villa Letan
  Od356złZa noc

  Villa Letanstars

  Pula Istria, Istria , Peroj 450 - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Peroj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 54 pokoi. Hotel znajdują się 5 wygodne apartamenty. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   34  Hotele w Istria
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj