Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN100

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Eden
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN336Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN533Za noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN265Za noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rovinj. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Villa Tuttorotto
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN550Za noc

  Villa Tuttorottostars

  Rovinj, Istria , Dvor massatto 4 - Mapa
   

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 7 pokoi. Ten obiekt składa się z 2 pokoje jednoosobowe i 4 pokoje dwuosobowe. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN234Za noc

  Resort Villas Rubinstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin bb - Mapa
   

  Zlokalizowana w Rovinj, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 62 pokoi. Ten obiekt składa się z . Hotel jest położony w samym sercu miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Pical
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN236Za noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Porec. Nieruchomość składa się z 249 pokoi. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Albona Hotel & Residence
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN126Za noc

  Albona Hotel & Residencestars

  Rabac, Istria , Rabac bb - Mapa
   

  Zlokalizowana w Rabac, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na terenie obiektu znajduje się 171 pokoi. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin Apartments
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN249Za noc

  Resort Villas Rubin Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Hotel szczyci się 164 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN175Za noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 180 pokoi. Nieruchomość składa się z 295 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN383Za noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
   

  Zlokalizowana w Porec, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   54  Hotele w Istria
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj