Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  70zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Valamar Riviera Hotel & Villa Parentino
  Od382złZa noc

  Valamar Riviera Hotel & Villa Parentinostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 489 opinii podróżnychNa podstawie 489 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 93 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Do głównego dworca kolejowego i autobusowego Goście mogą z łatwością dotrzeć na pieszo. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Od561złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1066 opinii podróżnychNa podstawie 1066 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został zbudowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Ten obiekt składa się z pokoje typu suite 12. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eden
  Od352złZa noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 832 opinii podróżnychNa podstawie 832 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Od340złZa noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 524 opinii podróżnychNa podstawie 524 opinii podróżnych

  Usytuowana w Porec, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 10:00. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od339złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Zlokalizowana w Rovinj, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1969. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 3 aneksy. Aneks składa się z 3 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Wykwaterowanie odbywa się o . Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Park
  Od302złZa noc

  Parkstars

  Rovinj, Istria , I.m. ronjgova bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 756 opinii podróżnychNa podstawie 756 opinii podróżnych

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Rovinj, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel został odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 202 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 41 pokoje jednoosobowe, 126 pokoje dwuosobowe i 35 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Od300złZa noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Rovinj. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Nieruchomość składa się z 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Sol Aurora All Inclusive
  Od204złZa noc

  Sol Aurora All Inclusivestars

  Umag, Istria , Katoro 18 - Mapa
   

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 306 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 52 pokoje jednoosobowe, 246 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 4. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o 12:00. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Belvedere
  Od398złZa noc

  Park Plaza Belvederestars

  Pula Istria, Istria , Osipovica 33 - Mapa
   

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Medulin. Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 1998. Nieruchomość składa się z 450 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 99 pokoje jednoosobowe, 349 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Valamar Crystal Hotel
  Od355złZa noc

  Valamar Crystal Hotelstars

  Porec, Istria , Brulo bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 390 opinii podróżnychNa podstawie 390 opinii podróżnych

  Ten hotel usytuowany jest przy plaży, w parku sosnowym nad morzem, tylko 10 minut spacerem od malowniczego starego miasta Porec. W centrum Porec, które jest około 1 km od hotelu, goście znajdą liczne restauracje, bary i sklepy. Pobliskie atrakcje, to także jaskinia Baredine (20 km od hotelu), Pula (50 km) i Park Narodowy Brijuni oraz kompleks bazyliki Eufrazjusza. Lotnisko w Pula jest 50 km od tego hotelu przy plaży. Hotel oferuje 223 pokoje. Usługi obejmują 24-godzinną recepcję, kantor wymiany walut i windy. Najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci, podczas gdy ich rodzice mogą odpocząć w kawiarni, barze lub w sali śniadaniowej. Wszystkie klimatyzowane pokoje w hotelu mają balkon. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, wanną i suszarką do włosów. Dodatkowe udogodnienia to podwójne łóżko, telefon i telewizor.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   55  Hotele w Istria
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj