Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  171zł

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Resort Petalon – Rooms
  Od244złZa noc

  Resort Petalon – Roomsstars

  Vrsar, Istria , Petalon bb 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 101 opinii podróżnychNa podstawie 101 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, położony w Vrsar, jest optymalny dla rodzin. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Resort Petalon – Rooms został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście przebywający w Resort Petalon – Rooms mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Ten hotel oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Lone
  Od544złZa noc

  LonestarsGreenProgram Icon

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1520 opinii podróżnychNa podstawie 1520 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Rovinj. Usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Struktura położona jest w pieszej odległości 150 metrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Lone został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Ta zrównoważona pod względem środowiskowym nieruchomość, uzyskała certyfikat Travelife. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Lone oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Lone. Goście mogą uprawiać sport oraz korzystać z opcji aktywności oferowanych na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Istra
  Od338złZa noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Crveni otok 1 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Rovinj, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Istra. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Istra. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w Istra. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Nie ma czasu na nudę w tym hotelu, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Odwiedzający mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Istra mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Belvedere Resort Apartments
  Od171złZa noc

  Belvedere Resort Apartmentsstars

  Vrsar, Istria , Petalon 1 - Mapa
   

  To czarujące mieszkanie VR, znajdujące się w Vrsar, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. To kondominium przeszło renowację w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ponieważ to kondominium posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Belvedere Resort Apartments. Nie ma czasu na nudę w tym kondominium, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Belvedere Resort Apartments mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Family Hotel Amarin
  Od465złZa noc

  Family Hotel Amarinstars

  Rovinj, Istria , Val de lesso 5 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten czarujący hotel, położony w Rovinj, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 3. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 30 metrów od najbliższej plaży. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2016. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. W Family Hotel Amarin znajduje się parking. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Family Hotel Amarin szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Family Hotel Amarin oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Adeo
  Od433złZa noc

  Aparthotel Adeostars

  Porec, Istria , Molindrio 16 16 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Porec. Usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 300 metrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 800 metrów od kwatery. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Aparthotel Adeo został całkowicie odnowiony w roku 2017. Aparthotel Adeo zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Aparthotel Adeo oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta o wadze do 5 kg są dozwolone na terenie obiektu. W Aparthotel Adeo znajduje się parking. Aparthotel Adeo oferuje usługę transferu na lotnisko. Aparthotel Adeo oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Aparthotel Adeo może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Adriatic
  Od1.053złZa noc

  Adriaticstars

  Rovinj, Istria , Obala pina budicina 16 16 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 300 opinii podróżnychNa podstawie 300 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Rovinj. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości spaceru odwiedzający mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 38. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2015. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Adriatic. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Amarin Resort Apartments
  Od283złZa noc

  Amarin Resort Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Monsena 2 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie

  To czarujące mieszkanie VR jest idealne dla rodzin i jest usytuowane w Rovinj. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2005. Amarin Resort Apartments oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to kondominium przyjazne dla zwierząt. Amarin Resort Apartments oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Amarin Resort Apartments oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Belvedere
  Od452złZa noc

  Park Plaza Belvederestars

  Pula Istria, Istria , Osipovica 33 - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Pula. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od hotelu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 1998. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Internetu. Goście docenią całodobową recepcję. Park Plaza Belvedere nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tym hotelu. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Park Plaza Belvedere. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Park Plaza Belvedere dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Resort Villas Rubin Apartments
  Od312złZa noc

  Resort Villas Rubin Apartmentsstars

  Rovinj, Istria , Villas rubin 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 212 opinii podróżnychNa podstawie 212 opinii podróżnych

  To urocze mieszkanie VR, specjalnie zaprojektowane dla rodzin, mieści się w Rovinj. Posiadłość, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Resort Villas Rubin Apartments został całkowicie odrestaurowany w roku 2000. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta uważane są za członków rodziny w tym kondominium. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Goście mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Resort Villas Rubin Apartments szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Resort Villas Rubin Apartments oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w kondominium. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   46  Hotele w Istria
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj