Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN115

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Lone
  OdPLN616Za noc

  Lonestars

  Rovinj, Istria , Luje adamovica 31 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 708 Opinie708 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 236 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 12. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  OdPLN865Za noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 474 Opinie474 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został skonstruowany w roku 2008. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 4 aneksy. Aneks składa się z 4 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Eden
  OdPLN263Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 661 Opinie661 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Valamar Crystal Hotel
  OdPLN382Za noc

  Valamar Crystal Hotelstars

  Porec, Istria , Brulo bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 326 Opinie326 Opinie

  Ten hotel usytuowany jest przy plaży, w parku sosnowym nad morzem, tylko 10 minut spacerem od malowniczego starego miasta Porec. W centrum Porec, które jest około 1 km od hotelu, goście znajdą liczne restauracje, bary i sklepy. Pobliskie atrakcje, to także jaskinia Baredine (20 km od hotelu), Pula (50 km) i Park Narodowy Brijuni oraz kompleks bazyliki Eufrazjusza. Lotnisko w Pula jest 50 km od tego hotelu przy plaży. Hotel oferuje 223 pokoje. Usługi obejmują 24-godzinną recepcję, kantor wymiany walut i windy. Najmłodsi goście mogą korzystać z placu zabaw dla dzieci, podczas gdy ich rodzice mogą odpocząć w kawiarni, barze lub w sali śniadaniowej. Wszystkie klimatyzowane pokoje w hotelu mają balkon. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, wanną i suszarką do włosów. Dodatkowe udogodnienia to podwójne łóżko, telefon i telewizor.

  Pokaż więcej
 • Istra
  OdPLN246Za noc

  Istrastars

  Rovinj, Istria , Otok st. andrea - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 651 Opinie651 Opinie

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 3 aneksów. Aneks posiada 3 pięter. Nieruchomość składa się z 376 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe i 226 pokoje dwuosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  OdPLN387Za noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 131 Opinie131 Opinie

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Histria
  OdPLN476Za noc

  Park Plaza Histriastars

  Pula Istria, Istria , Verudella 17 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 750 Opinie750 Opinie

  Usytuowana w Pula, ta nieruchomość jest znakomitą bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został skonstruowany w roku 1987. Na terenie obiektu znajduje się 240 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 27 pokoje jednoosobowe, 204 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel.

  Pokaż więcej
 • Pical
  OdPLN257Za noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 299 Opinie299 Opinie

  Na terenie obiektu znajduje się 249 pokoi. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  OdPLN288Za noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 127 Opinie127 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rovinj. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Belvedere
  OdPLN383Za noc

  Park Plaza Belvederestars

  Pula Istria, Istria , Osipovica 33 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 362 Opinie362 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 1998. Na terenie obiektu znajduje się 450 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 99 pokoje jednoosobowe, 349 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   47  Hotele w Istria
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj