Moje ulubione hotele

Porównanie hoteli
Kliknij na „porównaj”, aby dodać hotele0  hoteli/-e

Hotele w Istria

Znajdź na mapie
Hotele w Istria

IstriaOd  PLN134

Polecane hotele w Istria

Sortuj według
 • Eden
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN722Za noc

  Edenstars

  Rovinj, Istria , L. adamovica bb - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Rovinj. Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 326 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 301 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut.

  Pokaż więcej
 • Monte Mulini
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN2.255Za noc

  Monte Mulinistars

  Rovinj, Istria , A. smareglia bb - Mapa
   

  Usytuowana w Rovinj, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został zbudowany w roku 2008. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 4 aneksy. Aneks składa się z 4 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 109 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 109 pokoje dwuosobowe i 10 apartamenty. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Katarina
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN290Za noc

  Katarinastars

  Rovinj, Istria , Otok sv. katarina bb - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rovinj. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 62 pokoje dwuosobowe i 58 apartamenty. Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia dogodny dostęp do pozostałej części miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Grand Hotel Palazzo
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN448Za noc

  Grand Hotel Palazzostars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 24 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Usytuowana w Porec, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1910. Hotel został odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z nieruchomości Goście mogą dotrzeć do plaży na pieszo w zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Valamar Riviera Hotel & Residence
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN584Za noc

  Valamar Riviera Hotel & Residencestars

  Porec, Istria , Obala marsala tita 15 - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Zlokalizowana w Porec, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 93 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Valdaliso
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN188Za noc

  Valdalisostars

  Rovinj, Istria , Monsena bb - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Rovinj. Na terenie obiektu znajduje się 289 pokoi. Hotel oferuje . Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Z Hotel Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do plaży.

  Pokaż więcej
 • Valamar Zagreb Hotel
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN416Za noc

  Valamar Zagreb Hotelstars

  Porec, Istria , Pical 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. W pobliżu obiektu Goście znajdą liczne środki transportu. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Valamar Diamant
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN395Za noc

  Valamar Diamantstars

  Porec, Istria , Brulo bb 9 - Mapa
   

  Zlokalizowana w Porec, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 244 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 34 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Valamar Club Tamaris
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN573Za noc

  Valamar Club Tamarisstars

  Porec, Istria , Lanterna 6 - Mapa
   

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Porec. Hotel został odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 319 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Pical
  Porównaj hotele

  Dodano hotel

  OdPLN314Za noc

  Picalstars

  Porec, Istria , Borik 2 - Mapa
   

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Porec. Nieruchomość składa się z 249 pokoi. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   80  Hotele w Istria
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The peninsula of Istria is located in the Adriatic Sea, between the Gulf of Trieste and the coastal area of Kvarner, in Croatia. The peninsula is shared among three countries: Croatia (the largest part), Slovenia (the north, with the only exit to the sea) and Italy (a small part of the south). Istria is also the largest Croat peninsula and it has some lovely towns, including Porec, which has been UNESCO World Heritage since 1997. We recommend visiting the area's lovely beaches and bays. Pula Amphitheatre, one of Istria's most important monuments, was constructed in the 1st century during the time of the Emperor Vespasian. Visitors should not miss the Brijuni National Park and the olive oil and wine routes. There are also many different events to see, such as the Pula Cinema Festival, the Motovun Cinema Festival, Bikers days etc. See this lovely peninsula full of natural, cultural and historical attractions, discover its landscape, visit Istria!

Popularne strefy w Istria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj