Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  70zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Tivoli Hotel
  Od558złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3270 opinii podróżnychNa podstawie 3270 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2010. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 679 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 375 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 8, 9 pokoje dla niepełnosprawnych i 169 pokoje typu executive. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę. Dostępne są usługi boya hotelowego. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od590złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2429 opinii podróżnychNa podstawie 2429 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 486 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 102 pokoje jednoosobowe, 334 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 36. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Imperial Copenhagen
  Od547złZa noc

  Imperial Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1958. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 267 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Island
  Od561złZa noc

  Copenhagen Islandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Kalvebod brygge 53 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2304 opinii podróżnychNa podstawie 2304 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 325 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe, 315 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Strand
  Od564złZa noc

  Copenhagen Strandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , havnegade 37 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1491 opinii podróżnychNa podstawie 1491 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1869. Hotel został odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 174 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 48 pokoje jednoosobowe, 126 pokoje dwuosobowe, 7 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od553złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4153 opinii podróżnychNa podstawie 4153 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1787. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 366 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 9 pokoje jednoosobowe, 305 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 6. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od500złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2565 opinii podróżnychNa podstawie 2565 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 267 pokoi. Hotel szczyci się . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Star Hotel
  Od412złZa noc

  Copenhagen Star Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1065 opinii podróżnychNa podstawie 1065 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1900. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 134 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 26 pokoje jednoosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Osterport
  Od101złZa noc

  Osterportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Oslo plads 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1102 opinii podróżnychNa podstawie 1102 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel oferuje doskonałą lokalizacją w cudownym mieście Kopenhaga. Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego i jest stąd łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od pomnika Małej Syrenki, Pałacu Królewskiego Amalienborg, opery, Kongens Nytorv i strefy dla pieszych. W sąsiedztwie hotelu jest mnóstwo sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych, a lotnisko w Kopenhadze znajduje się w odległości zaledwie 10 km od hotelu. Ten elegancki, miejski hotel ma atrakcyjną architekturę. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą korzystać z szerokiej gamy urządzeń, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • First Hotel Twentyseven
  Od159złZa noc

  First Hotel Twentysevenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Longangstraede 27 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2246 opinii podróżnychNa podstawie 2246 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1920. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 200 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 95 pokoje jednoosobowe, 76 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   48  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj