Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  221zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • Scandic Copenhagen
  Od788złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2340 opinii podróżnychNa podstawie 2340 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 486 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 102 pokoje jednoosobowe, 334 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 36. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Tivoli Hotel
  Od673złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3192 opinii podróżnychNa podstawie 3192 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2010. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 679 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 375 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 8, 9 pokoje dla niepełnosprawnych i 169 pokoje typu executive. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • The Square
  Od638złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2516 opinii podróżnychNa podstawie 2516 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 267 pokoi. Ten obiekt składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje codzienną prasę. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Island
  Od616złZa noc

  Copenhagen Islandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Kalvebod brygge 53 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2256 opinii podróżnychNa podstawie 2256 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2006. Nieruchomość składa się z 325 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe, 315 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Hostal Generator Copenhagen
  Od221złZa noc

  Hostal Generator Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Adelgade 5-7 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2617 opinii podróżnychNa podstawie 2617 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 2011. Hostel został odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 175 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 92 pokoje jednoosobowe, 92 pokoje dwuosobowe i 10 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hostel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hostel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hostel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hostel oferuje serwis pokojowy. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od855złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4069 opinii podróżnychNa podstawie 4069 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1787. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 366 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 9 pokoje jednoosobowe, 305 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 6. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Imperial Copenhagen
  Od622złZa noc

  Imperial Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1958. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 267 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Scandic Palace Copenhagen
  Od801złZa noc

  Scandic Palace Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Raadhuspladsen 57 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2224 opinii podróżnychNa podstawie 2224 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1910. Hotel został odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 161 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 50 pokoje jednoosobowe, 65 pokoje dwuosobowe, 41 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 5 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Osterport
  Od330złZa noc

  Osterportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Oslo plads 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów56 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1052 opinii podróżnychNa podstawie 1052 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel oferuje doskonałą lokalizacją w cudownym mieście Kopenhaga. Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego i jest stąd łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od pomnika Małej Syrenki, Pałacu Królewskiego Amalienborg, opery, Kongens Nytorv i strefy dla pieszych. W sąsiedztwie hotelu jest mnóstwo sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych, a lotnisko w Kopenhadze znajduje się w odległości zaledwie 10 km od hotelu. Ten elegancki, miejski hotel ma atrakcyjną architekturę. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą korzystać z szerokiej gamy urządzeń, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Star Hotel
  Od473złZa noc

  Copenhagen Star Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1042 opinii podróżnychNa podstawie 1042 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1900. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 134 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 26 pokoje jednoosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   50  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj