Hotele w Kopenhaga

Znajdź na mapie
Hotele w Kopenhaga

KopenhagaOd  193zł

Polecane hotele w Kopenhaga

Sortuj według
 • The Square
  Od562złZa noc

  The Squarestars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Radhuspladsen 14 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2613 opinii podróżnychNa podstawie 2613 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Copenhagen. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług The Square mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scandic Copenhagen
  Od571złZa noc

  Scandic Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester sogade 6 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2504 opinii podróżnychNa podstawie 2504 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Copenhagen. Struktura, usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2000. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Scandic Copenhagen. Scandic Copenhagen oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie muszą opuszczać swoich pupili, ponieważ jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. i Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Star Hotel
  Od357złZa noc

  Copenhagen Star Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Colbjornsensgade 13 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1104 opinii podróżnychNa podstawie 1104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Copenhagen. Copenhagen Star Hotel pochodzi z roku 1900 i został całkowicie odnowiony w roku 2007. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Copenhagen Star Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Copenhagen Star Hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Odwiedzający nie muszą pozostawiać swoich zwierząt w domu, lecz mogą zabrać je ze sobą do tego hotelu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Imperial Copenhagen
  Od584złZa noc

  Imperial Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vester farimagsgade 9 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów13 Opinie

  Ten uroczy hotel mieści się w Copenhagen. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2009. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Dlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do tej nieruchomości?

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Island
  Od503złZa noc

  Copenhagen Islandstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Kalvebod brygge 53 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2355 opinii podróżnychNa podstawie 2355 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Copenhagen. Położona w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 5 kilometrów od struktury. Hotel został zbudowany w roku 2006. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Copenhagen Island oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Copenhagen Island. Podróżujący nie muszą pozostawiać swoich zwierząt w domu, lecz mogą zabrać je ze sobą do tego hotelu. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Tivoli Hotel
  Od553złZa noc

  Tivoli Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Arni magnussons gade 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3350 opinii podróżnychNa podstawie 3350 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Copenhagen. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Tivoli Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość akceptuje małe zwierzęta. Tivoli Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. i Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Grand Copenhagen
  Od386złZa noc

  Grand Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Vesterbrogade 9 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 51 opinii podróżnychNa podstawie 51 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Copenhagen. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 5. 6 kilometrów od struktury. Ten hotel został ukończony w roku 1893 i odnowiony w roku 1998. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Grand Copenhagen. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta, zarówno duże jak i małe, są również mile widziane w tej nieruchomości, co jest niezwykle dogodne dla tych podróżujących, którzy nie chcą rozstawać się ze swoimi pupilami. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Generator Copenhagen
  Od193złZa noc

  Hostal Generator Copenhagenstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Adelgade 5-7 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2712 opinii podróżnychNa podstawie 2712 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest położony w Copenhagen. Hostel, usytuowany w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hostal Generator Copenhagen jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Osterport
  Od345złZa noc

  Osterportstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Oslo plads 5 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1124 opinii podróżnychNa podstawie 1124 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel oferuje doskonałą lokalizacją w cudownym mieście Kopenhaga. Hotel znajduje się w pobliżu dworca kolejowego i jest stąd łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od pomnika Małej Syrenki, Pałacu Królewskiego Amalienborg, opery, Kongens Nytorv i strefy dla pieszych. W sąsiedztwie hotelu jest mnóstwo sklepów, restauracji i lokali rozrywkowych, a lotnisko w Kopenhadze znajduje się w odległości zaledwie 10 km od hotelu. Ten elegancki, miejski hotel ma atrakcyjną architekturę. Pokoje są elegancko urządzone i wyposażone w nowoczesne udogodnienia dla zwiększenia komfortu i wygody. Goście mogą korzystać z szerokiej gamy urządzeń, które hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Copenhagen Admiral Hotel
  Od748złZa noc

  Copenhagen Admiral Hotelstars

  Kopenhaga miasto, Kopenhaga , Toldbodgade 24-28 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4302 opinii podróżnychNa podstawie 4302 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Copenhagen. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1787, który został w pełni odrestaurowany w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Copenhagen Admiral Hotel. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Copenhagen Admiral Hotel zapewnia parking dla wygody gości. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. i Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   56  Hotele w Kopenhaga
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Copenhagen is the capital and principal city of Denmark. It is a very clean and well-looked-after city with lovely canals and bridges, not to mention friendly inhabitants. Copenhagen’s main tourist attractions are: the old Tivoli Fun Park, which was inspired by Walt Disney and holds shows and plays – it also has good restaurants and fireworks displays; the statue of the Little Siren; the Amalienborg Palace; the Rosenborg Palace; the aquarium; the botanical gardens; the Carlsberg brewery, where you can watch the beer being made and even sample some; the attractive pedestrian area of Stroget, with its luxurious boutiques and restaurants; the National Museum, which is the most important one in Scandinavia; the Town Vestibule, which has a tower that provides panoramic views; the zoo and the Christiania shops. You could always just sit back and enjoy a coffee and Danish at one of the many fine cafes. The nightlife is very good, especially around Nyhavn. There are numerous hotels to suit all tastes and budgets. A good way to get to know the city is to cycle around it. The sight of cruise liners coming and going from the port is a sight to behold. Visit Copenhagen, you won’t regret it.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kopenhaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj