Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sultan Gardens Resort
  Od256złZa noc

  Sultan Gardens Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay,sharm el-sheikh, south sinai - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5819 opinii podróżnychNa podstawie 5819 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel przeszedł renowację w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 550 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 324 pokoje dwuosobowe, 100 pokoje typu junior suite, wille 5, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 100 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 00:00. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dostępne są usługi boya hotelowego. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od356złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1351 opinii podróżnychNa podstawie 1351 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh-south sinai, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, Egypt
  Od1.344złZa noc

  Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, Egyptstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , One four seasons boulevard sharm el sheikh - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 200 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Wykwaterowanie odbywa się o . Dla wygody Gości obecne jest centrum opieki dziennej. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • KANABESH VILLAGE
  Od592złZa noc

  KANABESH VILLAGEstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Naama bay- sharm el sheikh - Mapa
   

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 56 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 38 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 7, 6 pokoje trzyosobowe i 12 pokoje czteroosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • JAZ MIRABEL RESORT
  Od483złZa noc

  JAZ MIRABEL RESORTstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Sharm el sheikh, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj