Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sultan Gardens Resort
  Od223złZa noc

  Sultan Gardens Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay,sharm el-sheikh, south sinai - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5913 opinii podróżnychNa podstawie 5913 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 550 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 324 pokoje dwuosobowe, 100 pokoje typu junior suite, wille 5, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 100 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort
  Od363złZa noc

  Monte Carlo Sharm El Sheikh Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed hills po box 72 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Na terenie obiektu znajduje się 321 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 84 pokoje jednoosobowe i 202 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Otium Golden
  Od373złZa noc

  Otium Goldenstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Al fanar - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 412 opinii podróżnychNa podstawie 412 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel został odnowiony w roku 2015. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 2 aneksy. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 250 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą relaksować się na tarasie. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Otium Aloha
  Od381złZa noc

  Otium Alohastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el sid cliff - sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 711 opinii podróżnychNa podstawie 711 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Nieruchomość składa się z 206 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje trzyosobowe i 6 pokoje czteroosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od343złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1478 opinii podróżnychNa podstawie 1478 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • KANABESH VILLAGE
  Od45złZa noc

  KANABESH VILLAGEstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Naama bay- sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 37 opinii podróżnychNa podstawie 37 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 56 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 38 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 7, 6 pokoje trzyosobowe i 12 pokoje czteroosobowe. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Mazar Resort & Spa
  Od92złZa noc

  Mazar Resort & Spastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay - Mapa
   

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 37 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort
  Od1.226złZa noc

  Four Seasons Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Four seasons boulevard 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1569 opinii podróżnychNa podstawie 1569 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 136 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • JAZ MIRABEL RESORT
  Od459złZa noc

  JAZ MIRABEL RESORTstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj