Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Four Seasons Resort Sharm El Sheikh     
  Od1.025złZa noc

  Four Seasons Resort Sharm El Sheikh     stars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Four seasons boulevard 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1692 opinii podróżnychNa podstawie 1692 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 136 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Steigenberger Alcazar
  Od511złZa noc

  Steigenberger Alcazarstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay 00000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 112 opinii podróżnychNa podstawie 112 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2016. Nieruchomość składa się z 610 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje typu junior suite, wille 2, 6 pokoje dla niepełnosprawnych, 344 pokoje typu superior i 246 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort
  Od1.090złZa noc

  Monte Carlo Sharm El Sheikh Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed hills po box 72 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 939 opinii podróżnychNa podstawie 939 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Na terenie obiektu znajduje się 321 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 84 pokoje jednoosobowe i 202 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od345złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1876 opinii podróżnychNa podstawie 1876 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Albatros Aqua Park Sharm
  Od308złZa noc

  Albatros Aqua Park Sharmstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharm el sheikh . - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el shiekh, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. $hotel. getTypeHotel() składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Nieruchomość składa się z 228 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 72 pokoje dwuosobowe i 156 pokoje rodzinne. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Desert View Hotel
  Od35złZa noc

  Desert View Hotelstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , 31 motels t.um seid cliff - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9 opinii podróżnychNa podstawie 9 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sham el sheikh, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Jaz Mirabel Resort
  Od349złZa noc

  Jaz Mirabel Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Royal Monte Carlo Sharm
  Od1.454złZa noc

  Royal Monte Carlo Sharmstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed peninsula - Mapa
   

  Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj