Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Otium Golden
  Od260złZa noc

  Otium Goldenstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Al fanar - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 406 opinii podróżnychNa podstawie 406 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 250 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych miasta. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Otium Aloha
  Od302złZa noc

  Otium Alohastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el sid cliff - sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 710 opinii podróżnychNa podstawie 710 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Sharm el sheikh . Hotel został zbudowany w roku 2004. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 206 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje trzyosobowe i 6 pokoje czteroosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • JAZ MIRABEL RESORT
  Od427złZa noc

  JAZ MIRABEL RESORTstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Sharm el sheikh, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj