Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sultan Gardens Resort
  Od250złZa noc

  Sultan Gardens Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay,sharm el-sheikh, south sinai - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5858 opinii podróżnychNa podstawie 5858 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 550 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 324 pokoje dwuosobowe, 100 pokoje typu junior suite, wille 5, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 100 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 00:00. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Otium Golden
  Od382złZa noc

  Otium Goldenstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Al fanar - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 411 opinii podróżnychNa podstawie 411 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 250 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych miasta. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Otium Aloha
  Od390złZa noc

  Otium Alohastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el sid cliff - sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 710 opinii podróżnychNa podstawie 710 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Sharm el sheikh . Hotel został zbudowany w roku 2004. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 206 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje trzyosobowe i 6 pokoje czteroosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od353złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1430 opinii podróżnychNa podstawie 1430 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh-south sinai, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, Egypt
  Od1.343złZa noc

  Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, Egyptstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , One four seasons boulevard sharm el sheikh - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 200 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Wykwaterowanie odbywa się o . Dla wygody Gości obecne jest centrum opieki dziennej. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • KANABESH VILLAGE
  Od45złZa noc

  KANABESH VILLAGEstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Naama bay- sharm el sheikh - Mapa
   

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 56 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 38 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 7, 6 pokoje trzyosobowe i 12 pokoje czteroosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Mazar Resort & Spa
  Od93złZa noc

  Mazar Resort & Spastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay - Mapa
   

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 37 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Wykwaterowanie odbywa się o 12:00. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Obecna jest całodobowa ochrona. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • JAZ MIRABEL RESORT
  Od474złZa noc

  JAZ MIRABEL RESORTstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Sharm el sheikh, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort
  Od418złZa noc

  Monte Carlo Sharm El Sheikh Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed hills po box 72 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ta popularna nieruchomość jest usytuowana w Sharm el sheikh. Hotel został skonstruowany w roku 1999. Nieruchomość składa się z 321 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 84 pokoje jednoosobowe i 202 pokoje dwuosobowe.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj