Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Albatros Aqua Park Sharm
  Od521złZa noc

  Albatros Aqua Park Sharmstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharm el sheikh . - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 91 opinii podróżnychNa podstawie 91 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Sharm el Sheikh. Położony w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie łazienki w Albatros Aqua Park Sharm są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Royal Monte Carlo Sharm
  Od599złZa noc

  Royal Monte Carlo Sharmstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed peninsula - Mapa
   

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Sharm el Sheikh. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Royal Monte Carlo Sharm. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Royal Monte Carlo Sharm.

  Pokaż więcej
 • Desert View Hotel
  Od44złZa noc

  Desert View Hotelstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , 31 motels t.um seid cliff - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Sharm el Sheikh. Hotel, usytuowany w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 4. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Desert View Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w hotelu. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 • Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort
  Od398złZa noc

  Monte Carlo Sharm El Sheikh Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed hills po box 72 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1116 opinii podróżnychNa podstawie 1116 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Sharm el Sheikh, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort został zbudowany w roku 1999. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort Sharm El Sheikh
  Od973złZa noc

  Four Seasons Resort Sharm El Sheikhstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Four seasons boulevard 1 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1755 opinii podróżnychNa podstawie 1755 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Sharm el Sheikh. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu dla wygody gości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Four Seasons Resort Sharm El Sheikh, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. W tej nieruchomości dostępny jest wyjątkowy wachlarz aktywności wewnątrz oraz na świeżym powietrzu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Steigenberger Alcazar
  Od520złZa noc

  Steigenberger Alcazarstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay 00000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 388 opinii podróżnychNa podstawie 388 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Sharm el Sheikh. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 13. 0 kilometrów. W odległości 2. 2 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 25. 0 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 38. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Wszystkie pokoje w Steigenberger Alcazar są dostępne dla wózków inwalidzkich. Steigenberger Alcazar nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Obecny jest pełen program organizowanych zajęć, idealnych dla miłośników sportu oraz dla osób pragnących cieszyć się aktywnym pobytem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Labranda Tower Bay
  Od199złZa noc

  Labranda Tower Baystars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharm el-sheikh. south sinai - Mapa
   

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Sharm el Sheikh. Odwiedzający mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 18. 0 kilometrów. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 7. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2013. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Labranda Tower Bay szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Różnorodna oferta rozrywkowa w Labranda Tower Bay gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Labranda Tower Bay. Podróżujący mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od327złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2115 opinii podróżnychNa podstawie 2115 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Sharm el Sheikh. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Iberotel Fanara Residence może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Jaz Mirabel Resort
  Od412złZa noc

  Jaz Mirabel Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Ten luksusowy hotel jest położony w Sharm el Sheikh. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj