Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sultan Gardens Resort
  Od257złZa noc

  Sultan Gardens Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay,sharm el-sheikh, south sinai - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5796 opinii podróżnychNa podstawie 5796 opinii podróżnych

  Usytuowana w Sharm el sheikh, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 550 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 324 pokoje dwuosobowe, 100 pokoje typu junior suite, wille 5, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 100 pokoje rodzinne. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Główne obszary rozrywkowe miasta znajdują się w zasięgu ręki od Hotel. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Otium Golden
  Od339złZa noc

  Otium Goldenstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Al fanar - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 408 opinii podróżnychNa podstawie 408 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 250 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 250 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Hotel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych miasta. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Otium Aloha
  Od381złZa noc

  Otium Alohastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el sid cliff - sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 710 opinii podróżnychNa podstawie 710 opinii podróżnych

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Sharm el sheikh . Hotel został zbudowany w roku 2004. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 206 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje trzyosobowe i 6 pokoje czteroosobowe. Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od330złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1336 opinii podróżnychNa podstawie 1336 opinii podróżnych

  Zlokalizowana w Sharm el sheikh-south sinai, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort
  Od1.477złZa noc

  Four Seasons Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Four seasons boulevard 1 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1528 opinii podróżnychNa podstawie 1528 opinii podróżnych

  This property is situated in Sharm el sheikh . There are a total of 136 rooms on the premises. The establishment is wheelchair-accessible. Guests may take advantage of the on-site car park. Check-out is at . Pets are allowed on the premises. Large pets are allowed on the premises.

  Pokaż więcej
 • JAZ MIRABEL RESORT
  Od449złZa noc

  JAZ MIRABEL RESORTstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Ciesząca się dogodnym położeniem w Sharm el sheikh, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Na terenie obiektu znajduje się 1001 pokoi. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Wykwaterowanie odbywa się o . Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj