Hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Sultan Gardens Resort
  Od673złZa noc

  Sultan Gardens Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Shark's bay - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6123 opinii podróżnychNa podstawie 6123 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 550 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 324 pokoje dwuosobowe, 100 pokoje typu junior suite, wille 5, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 100 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Iberotel Fanara Residence
  Od345złZa noc

  Iberotel Fanara Residencestars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Ras om el-seid cliff, p.o. box 176 - Mapa
   

  Nieruchomość składa się z 116 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Rixos Seagate Sharm
  Od1.521złZa noc

  Rixos Seagate Sharmstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , South sinai, sharm el sheikh, nabq bay, p.o.: 338 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 324 opinii podróżnychNa podstawie 324 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 793 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Mazar Resort & Spa
  Od153złZa noc

  Mazar Resort & Spastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Sharks bay gardenia entrance beside solymar n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 37 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Monte Carlo Sharm El Sheikh Resort
  Od401złZa noc

  Monte Carlo Sharm El Sheikh Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed hills po box 72 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Na terenie obiektu znajduje się 321 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 84 pokoje jednoosobowe i 202 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Otium Aloha
  Od326złZa noc

  Otium Alohastars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el sid cliff - sharm el sheikh - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 733 opinii podróżnychNa podstawie 733 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Nieruchomość składa się z 206 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 pokoje dwuosobowe, 46 pokoje trzyosobowe i 6 pokoje czteroosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Steigenberger Alcazar
  Od1.190złZa noc

  Steigenberger Alcazarstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2016. Nieruchomość składa się z 610 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje typu junior suite, wille 2, 6 pokoje dla niepełnosprawnych, 344 pokoje typu superior i 246 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Four Seasons Resort Sharm El Sheikh     
  Od984złZa noc

  Four Seasons Resort Sharm El Sheikh     stars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Four seasons boulevard 1 - Mapa
   

  Nieruchomość składa się z 136 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Jaz Mirabel Resort
  Od418złZa noc

  Jaz Mirabel Resortstars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Nabq bay - Mapa
   

  Nieruchomość składa się z 1001 pokoi. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Dostępna jest usługa odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Royal Monte Carlo Sharm - Adult Only
  Od734złZa noc

  Royal Monte Carlo Sharm - Adult Onlystars

  Sharm el Sheikh, Sharm el Sheikh Dahab , Om el seed peninsula - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 824 opinii podróżnychNa podstawie 824 opinii podróżnych

  Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   11  Hotele w Sharm el Sheikh
Strona  1  z  2
 

Najpopularniejsze hotele w Sharm el Sheikh

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj