Hotele w Wyspy Greckie

Znajdź na mapie
Hotele w Wyspy Greckie

Wyspy GreckieOd  PLN52

Polecane hotele w Wyspy Greckie

Sortuj według
 • Apostolata Island Resort & SPA
  OdPLN292Za noc
  4,7/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 16 Opinie16 Opinie

  Ten fantastyczny plażowy kurort zagnieździł się na wzgórzu, przez co zapewnia gościom niesamowite panoramiczne widoki na morze. Ulokowany na wschodnim wybrzeżu Kafalinii, hotel jest odosobniony od dynamicznej atmosfery oddalonego o 2 km miasta Skala. Można dotrzeć spacerem do wielu lokalnych barów i restauracji. Argostoli jest oddalone o około 37 km.

  Pokaż więcej
 • Mitsis Blue Domes Exclusive
  OdPLN468Za noc
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Resort został zbudowany w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 499 pokoi. Resort szczyci się . Ten ośrodek oferuje wszystko to, czego Goście mogą potrzebować, aby cieszyć się długimi, krótkimi, relaksującymi lub pełnymi przygód wakacjami. Resort jest położony w pobliżu centrum miasta.

  Pokaż więcej
 • Naxos Holidays
  OdPLN119Za noc

  Naxos Holidaysstars

  Naxos Town, Naxos , Aghios georgios beach - Mapa
  0,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 164 Opinie164 Opinie

  Zlokalizowana w Aghios georgios beach, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Na terenie obiektu znajduje się 73 pokoi. Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 • Mediterranean Hotel
  OdPLN335Za noc

  Mediterranean Hotelstars

  Rodos miasto, Rodos , Cos street 35 - 37 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 53 Opinie53 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodną lokalizacją w Rhodes town. Hotel został zbudowany w roku 1964. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 241 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 18 pokoje jednoosobowe, 213 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Do głównego dworca kolejowego i autobusowego Goście mogą z łatwością dotrzeć na pieszo. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Hotel znajduje się w pobliżu głównych centrów rozrywkowych miasta. Hotel znajduje się zaledwie kilka kroków od stoków. Plaża znajduje się zaledwie kilka metrów od Hotel. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Cascade Studios
  OdPLN173Za noc

  Cascade Studiosstars

  Poros, Saronic Islands , Poros - Mapa
   

  Hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 1988. Hotel apartamentowy przeszedł renowację w roku 2013. Na terenie obiektu znajduje się 20 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 apartamenty, 4 apartamenty typu studio. i 8 pokoje typu superior. Ten hotel apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin i grup, a także dla par i osób podróżujących służbowo. Hotel apartamentowy, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel apartamentowy zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Kallisti Thera
  OdPLN356Za noc

  Kallisti Therastars

  Fira, Santorini , Fira town - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 149 Opinie149 Opinie

  Hotel został odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 50 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Angelina Studios
  OdPLN238Za noc

  Angelina Studiosstars

  Skiathos Town, Skiathos , Kolios - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 42 Opinie42 Opinie

  Usytuowana w Skiathos, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z 14 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 apartamenty typu studio. . Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel.

  Pokaż więcej
 • Rigas Hotel
  OdPLN146Za noc

  Rigas Hotelstars

  Skopelos, Wyspy Sporady , Skopelos town - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 123 Opinie123 Opinie

  Ciesząca się dogodną lokalizacją w Skopelos town, ta nieruchomość jest idealnym miejscem zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i podróży w interesach. Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 97 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel, położony w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Astir Palace
  OdPLN170Za noc

  Astir Palacestars

  Laganas, Zante , Laganas - Mapa
   

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Zakynthos . Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 3 aneksy. Aneks posiada 2 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 118 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do miasta oraz wszystkich jego atrakcji.

  Pokaż więcej
 • Kanale's
  OdPLN277Za noc

  Kanale'sstars

  Naoussa, Paros , Naoussa town - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 92 Opinie92 Opinie

  Usytuowana w Naoussa town, niniejsza nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1991. Na terenie obiektu znajduje się 34 pokoi. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   1391  Hotele w Wyspy Greckie
Strona  1  z  140
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Greek Islands are made up of a number of archipelagos, and of the two thousand islands, only two hundred are inhabited. The common factor among them all is the blue sea, the excellent climate, white villages among steep rocky hills, stepped streets that rise to historic ruins, peaceful harbours, idyllic beaches, olive groves, vineyards and good hospitality. Near Athens is the island of Aegina, with the ruined temple of Aphaea, many churches and the important monastery of St Nectarios. Mykonos, a sophisticated refuge for the international jet set, has a very active nightlife. The island of Naxos is home to a fine Archaeological Museum, the Venetian castle of Jora and the ruins of the Palace of Ariadne. Delos has some very important ancient remains, including the Terrace of the Lions and many more. Then there is Santorini, whose geological configuration may be the origin of the myth of Atlantis. Here, it is popular to watch the sunset with a glass of wine in one hand. Tasos is the place to see a statue of Dionysus, Poseidon's sanctuary and temples to Apollo, Athena and Heracles. Lesbos has some famous hot springs and is also home to the petrified wood of Singri. Rhodes was once home to one of the wonders of the world, a colossus at the mouth of the harbour. Crete is home to the labyrinthine Palace of Knossos while Corfu has Venetian walls, and the remains of the many cultures that have occupied the island. Visit the paradise that is the Greek islands!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Wyspy Greckie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj