Hotele w Wyspy Greckie

Znajdź na mapie
Hotele w Wyspy Greckie

Wyspy GreckieOd  88zł

Polecane hotele w Wyspy Greckie

Sortuj według
 • Chios Chandris
  Od367złZa noc

  Chios Chandrisstars

  Chios miasto, Chios , Evgeneias chandris 2 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 298 opinii podróżnychNa podstawie 298 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1972. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 139 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 10 i 17 apartamenty typu studio. . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Vossos
  Od408złZa noc

  Vossosstars

  Laganas, Zante , Laganas, zakynthos - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 103 opinii podróżnychNa podstawie 103 opinii podróżnych

  Ten wspaniały obiekt leży w miejscowości Laganas, tylko 100 metrów od rozległej, pięknej plaży. Złote piaski delikatnie opadają w dół płytkiego, ciepłego morza idealnego zwłaszcza dla dzieci, ale też prowadzą do głębszych i chłodniejszych wód, które doskonale nadają się do pływania i sportów wodnych. Goście mogą opalać się na gorącym piasku, pływać w stronę małych wysp oraz bawić się na mnóstwo różnych sposobów, w pobliżu natury lub w nocnych klubach i barach. Osoby, które wolą pozostać na terenie hotelu, mogą popływać w basenie lub relaksować się w barze przekąskowym, popijając koktajle. Po całym dniu zabawy goście mogą wrócić do jasnych pokoi z nowoczesnymi udogodnieniami, które gwarantują komfortowy pobyt.

  Pokaż więcej
 • Apollon Boutique Hotel
  Od223złZa noc

  Apollon Boutique Hotelstars

  Parikia, Paros , Parikia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość składa się z 23 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 19 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów.

  Pokaż więcej
 • Grecian Castle Hotel
  Od292złZa noc

  Grecian Castle Hotelstars

  Chios miasto, Chios , Leoforos enoseos street 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 202 opinii podróżnychNa podstawie 202 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1996. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość składa się z 55 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 3, 2 pokoje dla niepełnosprawnych, 30 pokoje typu superior i 4 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Alexandra
  Od245złZa noc

  Alexandrastars

  Kos Town, Kos , 25th march str. 16 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 187 opinii podróżnychNa podstawie 187 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1968. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2001. Nieruchomość składa się z 62 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 40 pokoje dwuosobowe, 10 apartamenty i 12 apartamenty typu studio. . Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Maritina
  Od153złZa noc

  Maritinastars

  Kos Town, Kos , L.vironos 19 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 170 opinii podróżnychNa podstawie 170 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 83 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 76 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hydras Chromata
  Od1.182złZa noc

  Hydras Chromatastars

  Hydra, Saronic Islands , Hydra - saronic - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 19 opinii podróżnychNa podstawie 19 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 4 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów.

  Pokaż więcej
 • Aqua Luxury Suites
  Od800złZa noc

  Aqua Luxury Suitesstars

  Imerovigli, Santorini , Imerovigli - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 245 opinii podróżnychNa podstawie 245 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 5 aneksy. Na terenie obiektu znajduje się 11 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 10 i 1 apartament. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Captain Georgantas
  Od267złZa noc

  Captain Georgantasstars

  Adamas, Wyspy Greckie , Adamas n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 56 opinii podróżnychNa podstawie 56 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 17 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 14 pokoje dwuosobowe i 2 apartamenty. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Best Western Plaza Hotel
  Od290złZa noc

  Best Western Plaza Hotelstars

  Rodos miasto, Rodos , Ierou lochou str. , p.o. box 246 7 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 706 opinii podróżnychNa podstawie 706 opinii podróżnych

  Ten odremontowany hotel cieszy się doskonałą lokalizacją w centrum nowoczesnego miasta Rodos, tylko kilka minut od słynnego Średniowiecznego Miasta Rodos wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO, a także przystani Mandraki, kamienistej plaży Elli z krystalicznie czystą wodą oraz Kasyna Rodos. Inne atrakcje, takie jak Pałac Wielkiego Mistrza Zakonu Rycerzy Rodos, czekają w odległości zaledwie kilku kroków. Ten nowoczesny hotel oferuje luksusowo umeblowane pokoje z fantastycznym widokiem na morze, zamek i średniowieczne miasto lub plażę Elli. Pokoje są doskonale wyposażone i posiadają klimatyzację, ogrzewanie, telewizję satelitarną oraz dostęp do Internetu za pośrednictwem telewizora. Goście mogą pływać w odkrytym basenie, wylegiwać się na tarasie lub relaksować się w wirze wodnym czy saunie. Hotelowa restauracja serwuje przepyszne greckie dania, a Bar koktajlowy podaje kolorowe napoje. Hotel stanowi doskonałe miejsce zarówno dla osób podróżujących do Rodos w celach biznesowych, jak i wypoczynkowych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   240  Hotele w Wyspy Greckie
Strona  1  z  24
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Greek Islands are made up of a number of archipelagos, and of the two thousand islands, only two hundred are inhabited. The common factor among them all is the blue sea, the excellent climate, white villages among steep rocky hills, stepped streets that rise to historic ruins, peaceful harbours, idyllic beaches, olive groves, vineyards and good hospitality. Near Athens is the island of Aegina, with the ruined temple of Aphaea, many churches and the important monastery of St Nectarios. Mykonos, a sophisticated refuge for the international jet set, has a very active nightlife. The island of Naxos is home to a fine Archaeological Museum, the Venetian castle of Jora and the ruins of the Palace of Ariadne. Delos has some very important ancient remains, including the Terrace of the Lions and many more. Then there is Santorini, whose geological configuration may be the origin of the myth of Atlantis. Here, it is popular to watch the sunset with a glass of wine in one hand. Tasos is the place to see a statue of Dionysus, Poseidon's sanctuary and temples to Apollo, Athena and Heracles. Lesbos has some famous hot springs and is also home to the petrified wood of Singri. Rhodes was once home to one of the wonders of the world, a colossus at the mouth of the harbour. Crete is home to the labyrinthine Palace of Knossos while Corfu has Venetian walls, and the remains of the many cultures that have occupied the island. Visit the paradise that is the Greek islands!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Wyspy Greckie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj