Hotele w Wyspy Greckie

Znajdź na mapie
Hotele w Wyspy Greckie

Wyspy GreckieOd  55zł

Polecane hotele w Wyspy Greckie

Sortuj według
 • Senia
  Od586złZa noc

  Seniastars

  Naoussa, Paros , Naousa - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament znajduje się w Naoussa. Zwierzęta nie są dozwolone w tym apartamencie.

  Pokaż więcej
 • Grecian Castle Hotel
  Od391złZa noc

  Grecian Castle Hotelstars

  Chios miasto, Chios , Leoforos enoseos street 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 206 opinii podróżnychNa podstawie 206 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Chios Town. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Struktura położona jest w odległości 500 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1996. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Grecian Castle Hotel. Grecian Castle Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTen przyjazny dla zwierząt hotel akceptuje zwierzęta o maksymalnej wadze do 5 kg. Obecny jest parking. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Grecian Castle Hotel. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Różnorodna oferta rozrywkowa w Grecian Castle Hotel gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Christina
  Od230złZa noc

  Christinastars

  Adamas, Wyspy Greckie , Adamas, milos n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten prosty apartament mieści się w Adamas. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Christina nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Maritina
  Od158złZa noc

  Maritinastars

  Kos Town, Kos , L.vironos 19 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Kos Town. Hotel, usytuowany w odległości 300 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Maritina oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Małe zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mykonian Mare Boutique Hotel
  Od1.023złZa noc

  Mykonian Mare Boutique Hotelstars

  Aghios Stefanos, Mykonos , Aghios stefanos - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 120 opinii podróżnychNa podstawie 120 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Aghios Stefanos, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. W odległości 150 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Mykonian Mare Boutique Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2018. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Mykonian Mare Boutique Hotel oferuje usługę transferu na lotnisko. Mykonian Mare Boutique Hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Mykonian Mare Boutique Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Naxos Resort Beach Hotel
  Od408złZa noc

  Naxos Resort Beach Hotelstars

  Aghios Georgios, Naxos , Chora, saint george beach - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Aghios Georgios. Położony w odległości 300 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od kwatery. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2005. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Golden Sun
  Od188złZa noc

  Golden Sunstars

  Aghios Prokopios, Naxos , Agios prokopios stelida naxos - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Aghios Prokopios. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Golden Sun nie oferuje całodobowej recepcji. Golden Sun nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Goście mogą trenować oraz korzystać z możliwości aktywności podczas ich pobytu, dzięki oferowanym udogodnieniom sportowym i zajęciom. Niektóre z niniejszych usług Golden Sun mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Spetses Retreat
  Od292złZa noc

  Spetses Retreatstars

  Spetses, Saronic Islands , Spetses, spétses, 18050 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Spetses. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Spetses Retreat oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla osób najbardziej aktywnych, istnieje szeroka oferta dostępnych dyscyplin sportowych i aktywności. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Kivo Art & Gourmet Hotel
  Od284złZa noc

  Kivo Art & Gourmet Hotelstars

  Vassilias, Skiathos , Vasilias beach - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 641 opinii podróżnychNa podstawie 641 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Vassilias. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 900 metrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Kivo Art & Gourmet Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Goście naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Skopelos Holidays Hotel & Spa
  Od494złZa noc

  Skopelos Holidays Hotel & Spastars

  Skopelos, Wyspy Sporady , Skopelos town, chora skopelou 0 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten luksusowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Skopelos. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1. 5 kilometrów od hotelu. Hotel położony jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Skopelos Holidays Hotel & Spa został zbudowany w roku 2009. Skopelos Holidays Hotel & Spa zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Skopelos Holidays Hotel & Spa posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ponadto, podróżujący mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Skopelos Holidays Hotel & Spa. Tej nieruchomości został przyznany certyfikat . Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Podróżujący mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Oferta rozrywkowa na terenie nieruchomości sprawia, że nie ma nudnych momentów. Podróżujący mogą docenić opcje aktywności sportowej, oferowane w tej nieruchomości. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Skopelos Holidays Hotel & Spa. Niektóre z niniejszych usług Skopelos Holidays Hotel & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   1656  Hotele w Wyspy Greckie
Strona  1  z  166
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Greek Islands are made up of a number of archipelagos, and of the two thousand islands, only two hundred are inhabited. The common factor among them all is the blue sea, the excellent climate, white villages among steep rocky hills, stepped streets that rise to historic ruins, peaceful harbours, idyllic beaches, olive groves, vineyards and good hospitality. Near Athens is the island of Aegina, with the ruined temple of Aphaea, many churches and the important monastery of St Nectarios. Mykonos, a sophisticated refuge for the international jet set, has a very active nightlife. The island of Naxos is home to a fine Archaeological Museum, the Venetian castle of Jora and the ruins of the Palace of Ariadne. Delos has some very important ancient remains, including the Terrace of the Lions and many more. Then there is Santorini, whose geological configuration may be the origin of the myth of Atlantis. Here, it is popular to watch the sunset with a glass of wine in one hand. Tasos is the place to see a statue of Dionysus, Poseidon's sanctuary and temples to Apollo, Athena and Heracles. Lesbos has some famous hot springs and is also home to the petrified wood of Singri. Rhodes was once home to one of the wonders of the world, a colossus at the mouth of the harbour. Crete is home to the labyrinthine Palace of Knossos while Corfu has Venetian walls, and the remains of the many cultures that have occupied the island. Visit the paradise that is the Greek islands!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Wyspy Greckie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Oasis
  Oasis
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Hotel bardzo fajnie położony: blisko lotnisko, przystanek autobusowy, bankomat i sklep. Pracownicy hotelowi bardzo pomocni wszystko wytłumaczą i pokierują :) Widok z balkonu na morze cudowny.

  Paulina
  Klient Hotelopia, 01/06/2017

  Od218złPokaż więcej

 • Milos Villas
  Milos Villas
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Very nice place, slightly outside Fira, but with parking, swimming pool and nice sea view.

  JR
  Klient Hotelopia, 10/03/2017

  Od605złPokaż więcej

 • Fereniki Resort & Spa
  Fereniki Resort & Spa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Opis a właściwie zdjęcia dołączone do opisu pokazują basen hotelowy co nie jest zgodne ze stanem faktycznym. Lokalizacja blisko plaży, blisko główna droga, obsługa w fajnym klimacie przynajmniej w cza ...

  Bogusław
  Klient Hotelopia, 16/10/2016

  Od175złPokaż więcej