Hotele w Wyspy Greckie

Znajdź na mapie
Hotele w Wyspy Greckie

Wyspy GreckieOd  PLN55

Polecane hotele w Wyspy Greckie

Sortuj według
 • Chios Chandris
  OdPLN304Za noc

  Chios Chandrisstars

  Chios miasto, Chios , Evgeneias chandri 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 192 Opinie192 Opinie

  Ta popularna nieruchomość usytuowana jest w Chios town . Hotel został zbudowany w roku 1972. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 139 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 10 i 17 apartamenty typu studio. . Hotel, położony w centrum miasta, oferuje łatwy dostęp do wszystkich atrakcji miasta.

  Pokaż więcej
 • Mediterranean Hotel
  OdPLN275Za noc

  Mediterranean Hotelstars

  Rodos miasto, Rodos , Cos street 35 - 37 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 53 Opinie53 Opinie

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Rhodes town. Hotel został zbudowany w roku 1967. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 241 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 18 pokoje jednoosobowe, 213 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Hotel można w łatwy sposób dotrzeć do głównego dworca autobusowego i kolejowego. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Hotel znajduje się w pobliżu głównych centrów rozrywkowych miasta. Miłośnicy szusowania będą zachwyceni niewielką odległością, jaka dzieli hotel od stoków narciarskich. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Anelli Hotel
  OdPLN92Za noc

  Anelli Hotelstars

  Skopelos, Wyspy Sporady , Skopelos . - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 13 Opinie13 Opinie

  This traditional, family-run hotel provides a relaxing retreat in the town of Skopelos, on the Greek island of the same name. The hotel is just 350 metres from the town's seaside promenade and a five-minute walk from the port with ferries leaving to Thessaloniki, Volos, and Alonnisos as well as to neighbouring island Skiathos and to Glossa, a village on the northern part of the island. Visitors might explore the island's beautiful beaches and go for a hike to view some of the more secluded churches and monasteries.The hotel is built in the customary local style, decorated with wooden furnishings and terracotta colours. Guests can take advantage of the free transfers to and from the port offered by the hotel, as well as complimentary Wi-Fi internet access. Breakfast can be served in-room upon request, and the town has a variety of cafés, bars and restaurants and bars where guests might dine during a memorable island holiday.

  Pokaż więcej
 • Castello City
  OdPLN184Za noc

  Castello Citystars

  Heraklion city, Kreta , 62 martiron 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 216 Opinie216 Opinie

  Zlokalizowana w Heraklion, ta popularna nieruchomość oferuje idealne miejsce na odpoczynek i relaks. Hotel został skonstruowany w roku 1981. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 68 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Niewielka odległość Hotel od stacji metra oraz od przystanków autobusowych umożliwi Gościom zwiedzanie okolicy. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Goście z pewnością docenią niewielką odległość Hotel od głównych obszarów rozrywki. Miłośnicy golfa będą zadowoleni z możliwości dostępu do pobliskiego pola golfowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Nieruchomość położona jest w pieszej odległości od portu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Senia Hotel
  OdPLN245Za noc

  Senia Hotelstars

  Naoussa, Paros , Naousa - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 358 Opinie358 Opinie

  This superb hotel enjoys a strategic setting in Naoussa. Guests will find themselves in the ideal setting from which to explore the delights that the surroundings have to offer. The hotel is located within easy access of the delights of Naoussa bay, where guests can enjoy breath-taking views of the magical surroundings. This delightful hotel welcomes guests with a bright exterior, and classically-designed interior. The guest rooms are beautifully appointed, offering a peaceful setting in which to completely relax and unwind at the end of the day. The hotel offers a range of excellent facilities, catering to the needs of business and leisure travellers alike. Guests are invited to dine in style in the restaurant, and enjoy the delicious dishes that the menu has to offer.

  Pokaż więcej
 • City Marina Hotel
  OdPLN249Za noc

  City Marina Hotelstars

  Corfu Town, Korfu , Donzelot 15 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 91 Opinie91 Opinie

  Usytuowana w Corfu town, ta nieruchomość jest idealną bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został skonstruowany w roku 1951. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 54 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 46 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Hotel, położony w centrum miasta, stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania miasta. Hotel znajduje się w pobliżu głównego dworca autobusowego i kolejowego. Z hotelu Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do lotniska. Goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem od nieruchomości. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Grecian Castle Hotel
  OdPLN293Za noc

  Grecian Castle Hotelstars

  Chios miasto, Chios , Leoforos enoseos street 6 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 119 Opinie119 Opinie

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Chios. Hotel został zbudowany w roku 1996. Hotel został odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 55 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 1 pokój typu junior suite, pokoje typu suite 3, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 4 pokoje rodzinne. Hotel jest położony w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Hotel usytuowany jest w odległości kilku minut jazdy samochodem od połączeń komunikacji publicznej. Z hotelu Hotel można szybko dojechać na lotnisko. Hotel znajduje się w pobliżu głównych centrów rozrywkowych miasta. Hotel położony jest zaledwie w zasięgu ręki od plaży. Hotel znajduje się w odległości kilku kroków od portu. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Oscar Hotel & Apartments
  OdPLN119Za noc

  Oscar Hotel & Apartmentsstars

  Kos Town, Kos , 73, el. venizelou st. - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 132 Opinie132 Opinie

  Ta nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Kos. Na terenie obiektu znajduje się 193 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 12, 21 apartamenty i 56 apartamenty typu studio. . Hotel jest położony w pobliżu centrum miasta. Do głównego dworca kolejowego i autobusowego Goście mogą z łatwością dotrzeć na pieszo. W pieszej odległości Goście znajdą liczne przystanki autobusowe oraz stacje metra. Hotel jest oddalony od lotniska o zaledwie kilka minut. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży. Hotel oddalony jest o kilka minut od portu. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Galaxy Hotel Iraklio
  OdPLN332Za noc

  Galaxy Hotel Irakliostars

  Heraklion city, Kreta , 75 dimokratias ave - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 1264 Opinie1264 Opinie

  Usytuowana w Heraklion, ta nieruchomość jest znakomitą bazą zarówno w przypadku wyjazdów wakacyjnych jak i biznesowych. Hotel został zbudowany w roku 1978. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 127 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 23 pokoje jednoosobowe, 81 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 23 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel jest dogodnie położony w centrum miasta. Najbliższe przystanki autobusowe oraz stacje metra znajdują się w odległości krótkiego spaceru od Hotel. Hotel położony jest w pobliżu lokalnego pola golfowego. Hotel zapewnia łatwy dostęp do plaży.

  Pokaż więcej
 • Corfu Mare Boutique Hotel
  OdPLN407Za noc

  Corfu Mare Boutique Hotelstars

  Corfu Town, Korfu , 5, nikolaou zervou st, kefalomandouko 5 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorz 5 Opinie5 Opinie

  Ta nieruchomość jest usytuowana w Corfu. Hotel został zbudowany w roku 1979. Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 51 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 41 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite, pokoje typu suite 2, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 2 pokoje trzyosobowe. Hotel cieszy się spokojną lokalizacją w samym sercu miasta. Główny dworzec kolejowy i autobusowy znajdują się zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem. Goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe zaledwie w odległości krótkiej jazdy samochodem od nieruchomości. Plaża znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   245  Hotele w Wyspy Greckie
Strona  1  z  25
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Greek Islands are made up of a number of archipelagos, and of the two thousand islands, only two hundred are inhabited. The common factor among them all is the blue sea, the excellent climate, white villages among steep rocky hills, stepped streets that rise to historic ruins, peaceful harbours, idyllic beaches, olive groves, vineyards and good hospitality. Near Athens is the island of Aegina, with the ruined temple of Aphaea, many churches and the important monastery of St Nectarios. Mykonos, a sophisticated refuge for the international jet set, has a very active nightlife. The island of Naxos is home to a fine Archaeological Museum, the Venetian castle of Jora and the ruins of the Palace of Ariadne. Delos has some very important ancient remains, including the Terrace of the Lions and many more. Then there is Santorini, whose geological configuration may be the origin of the myth of Atlantis. Here, it is popular to watch the sunset with a glass of wine in one hand. Tasos is the place to see a statue of Dionysus, Poseidon's sanctuary and temples to Apollo, Athena and Heracles. Lesbos has some famous hot springs and is also home to the petrified wood of Singri. Rhodes was once home to one of the wonders of the world, a colossus at the mouth of the harbour. Crete is home to the labyrinthine Palace of Knossos while Corfu has Venetian walls, and the remains of the many cultures that have occupied the island. Visit the paradise that is the Greek islands!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Wyspy Greckie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj