Hotele w Wyspy Greckie

Znajdź na mapie
Hotele w Wyspy Greckie

Wyspy GreckieOd  52zł

Polecane hotele w Wyspy Greckie

Sortuj według
 • High Mill
  Od186złZa noc

  High Millstars

  Parikia, Paros , Agia anna beach parikia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 224 opinii podróżnychNa podstawie 224 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 34 pokoi. Hotel szczyci się 10 pokoje jednoosobowe i 24 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Captain's Studios & Apartments
  Od215złZa noc

  Captain's Studios & Apartmentsstars

  Kavos, Korfu , Agios petros-kavos - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 26 opinii podróżnychNa podstawie 26 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1979. $hotel. getTypeHotel() zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 1 aneksy. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Aneks posiada 1 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 12 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 apartamenty i 8 apartamenty typu studio. . Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Chios Chandris
  Od633złZa noc

  Chios Chandrisstars

  Chios miasto, Chios , Evgeneias chandris 2 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 277 opinii podróżnychNa podstawie 277 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1972. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 139 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 10 i 17 apartamenty typu studio. . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Olea Bay Hotel
  Od415złZa noc

  Olea Bay Hotelstars

  Adamas, Wyspy Greckie , Papakinou beach - adamas n/a - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 66 opinii podróżnychNa podstawie 66 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2015. Nieruchomość składa się z 12 pokoi. Nieruchomość składa się z 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Asteris
  Od203złZa noc

  Asterisstars

  Skala, Kefalonia , Lg/ skala - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 215 opinii podróżnychNa podstawie 215 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2002. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 39 pokoi. Nieruchomość składa się z . Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Homer's Inn
  Od165złZa noc

  Homer's Innstars

  Ormos Beach, Ios , Main rd port - village - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 132 opinii podróżnychNa podstawie 132 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1980. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Na terenie obiektu znajduje się 40 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Sovereign Beach
  Od557złZa noc

  Sovereign Beachstars

  Kardamena, Kos , Kardamena - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 781 opinii podróżnychNa podstawie 781 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2000. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Na terenie obiektu znajduje się 185 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 32 bungalowy. , 40 pokoje trzyosobowe i 14 pokoje czteroosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Yiannaki
  Od337złZa noc

  Yiannakistars

  Ornos, Mykonos , Ornos beach - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 727 opinii podróżnychNa podstawie 727 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 45 pokoi. Hotel oferuje . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Ilyssion
  Od446złZa noc

  Ilyssionstars

  Lindos, Rodos , Lindos aera - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Na terenie obiektu znajduje się 110 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Hydroussa
  Od320złZa noc

  Hydroussastars

  Hydra, Saronic Islands , Hydra town - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 173 opinii podróżnychNa podstawie 173 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 40 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   2027  Hotele w Wyspy Greckie
Strona  1  z  203
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Greek Islands are made up of a number of archipelagos, and of the two thousand islands, only two hundred are inhabited. The common factor among them all is the blue sea, the excellent climate, white villages among steep rocky hills, stepped streets that rise to historic ruins, peaceful harbours, idyllic beaches, olive groves, vineyards and good hospitality. Near Athens is the island of Aegina, with the ruined temple of Aphaea, many churches and the important monastery of St Nectarios. Mykonos, a sophisticated refuge for the international jet set, has a very active nightlife. The island of Naxos is home to a fine Archaeological Museum, the Venetian castle of Jora and the ruins of the Palace of Ariadne. Delos has some very important ancient remains, including the Terrace of the Lions and many more. Then there is Santorini, whose geological configuration may be the origin of the myth of Atlantis. Here, it is popular to watch the sunset with a glass of wine in one hand. Tasos is the place to see a statue of Dionysus, Poseidon's sanctuary and temples to Apollo, Athena and Heracles. Lesbos has some famous hot springs and is also home to the petrified wood of Singri. Rhodes was once home to one of the wonders of the world, a colossus at the mouth of the harbour. Crete is home to the labyrinthine Palace of Knossos while Corfu has Venetian walls, and the remains of the many cultures that have occupied the island. Visit the paradise that is the Greek islands!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Wyspy Greckie

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Oasis
  Oasis
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel bardzo fajnie położony: blisko lotnisko, przystanek autobusowy, bankomat i sklep. Pracownicy hotelowi bardzo pomocni wszystko wytłumaczą i pokierują :) Widok z balkonu na morze cudowny.

  Paulina
  Klient Hotelopia, 01/06/2017

  Od36złPokaż więcej

 • Milos Villas
  Milos Villas
  4,9/5
  Oceny klientów3 Opinie

  Very nice place, slightly outside Fira, but with parking, swimming pool and nice sea view.

  JR
  Klient Hotelopia, 10/03/2017

  Od93złPokaż więcej

 • Fereniki Resort & Spa
  Fereniki Resort & Spa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Opis a właściwie zdjęcia dołączone do opisu pokazują basen hotelowy co nie jest zgodne ze stanem faktycznym. Lokalizacja blisko plaży, blisko główna droga, obsługa w fajnym klimacie przynajmniej w cza ...

  Bogusław
  Klient Hotelopia, 16/10/2016

  Od116złPokaż więcej