Hotele w Asturia

Znajdź na mapie
Hotele w Asturia

AsturiaOd  141zł

Polecane hotele w Asturia

Sortuj według
 • NH Oviedo Principado
  Od269złZa noc

  NH Oviedo Principadostars

  Oviedo, Asturia , San francisco 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 817 opinii podróżnychNa podstawie 817 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1954. Hotel został odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 97 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 11 pokoje jednoosobowe, 77 pokoje dwuosobowe, 9 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 9. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od240złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 137 opinii podróżnychNa podstawie 137 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Hotel la Reconquista
  Od345złZa noc

  Eurostars Hotel la Reconquistastars

  Oviedo, Asturia , Gil de jaz 16 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 589 opinii podróżnychNa podstawie 589 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1973. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 142 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 118 pokoje dwuosobowe, 6 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 4. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Oviedo
  Od248złZa noc

  Ciudad de Oviedostars

  Oviedo, Asturia , Gascona 21 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 179 opinii podróżnychNa podstawie 179 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1994. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 57 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 50 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od210złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 68 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Exe Oviedo Centro
  Od217złZa noc

  Exe Oviedo Centrostars

  Oviedo, Asturia , Pepe cosmen 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 514 opinii podróżnychNa podstawie 514 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 118 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 116 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • NH Gijon
  Od229złZa noc

  NH Gijonstars

  Gijon, Asturia , Doctor fleming 71 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 761 opinii podróżnychNa podstawie 761 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 64 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 60 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Las Lomas
  Od175złZa noc

  Hotel City House Las Lomasstars

  Oviedo, Asturia , Cerdeño 41 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Nieruchomość składa się z 102 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje jednoosobowe, 83 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 3. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Exe Hotel El Magistral
  Od181złZa noc

  Exe Hotel El Magistralstars

  Oviedo, Asturia , Jovellanos 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 280 opinii podróżnychNa podstawie 280 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 52 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 51 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Hotel Clarín
  Od189złZa noc

  Hotel Clarínstars

  Oviedo, Asturia , Caveda 23 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 464 opinii podróżnychNa podstawie 464 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 47 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe, 36 pokoje dwuosobowe i 5 pokoje typu superior. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   139  Hotele w Asturia
Strona  1  z  14
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Asturias is a Principality and an Autonomous Community in Spain. It is situated on the north coast, on the Cantabrian Sea. The capital city of Asturias is Oviedo. Art, history and culture are the big attractions in Asturias, ingredients in a heady mix that will make your stay in this lovely part of Spain memorable. Its architectural heritage includes pre-Romanesque monuments like Oviedo’s Santa Maria del Naranco, San Miguel del Lillo and Santianes de Pravia. In ancient times, Asturias was on several pilgrimage routes to Santiago de Compostela, imbuing it with a rich Romanesque legacy, such as the monastery of San Pedro de Villanueva and the churches of San Esteban, Santa Maria de Junco and San Juan de Amandi. When in Oviedo it is essential to explore the old centre, which was once surrounded by defensive walls. There you will be able to see a lovely old convent and a nice cathedral. San Francisco Park is one of the biggest in the city and has some lovely gardens decorated with paths, ponds and peacocks that give it a grand air. There is so much to see in Asturias, a region of varied charms. Why not discover it for yourself?

Popularne strefy w Asturia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj