Hotele w Asturia

Znajdź na mapie
Hotele w Asturia

AsturiaOd  127zł

Polecane hotele w Asturia

Sortuj według
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od241złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • NH Oviedo Principado
  Od299złZa noc

  NH Oviedo Principadostars

  Oviedo, Asturia , San francisco 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 798 opinii podróżnychNa podstawie 798 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1954. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 97 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 11 pokoje jednoosobowe, 77 pokoje dwuosobowe, 9 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 9. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • NH Gijon
  Od320złZa noc

  NH Gijonstars

  Gijon, Asturia , Doctor fleming 71 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 741 opinii podróżnychNa podstawie 741 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 64 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 60 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od251złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 313 opinii podróżnychNa podstawie 313 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 68 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Marsol Candás
  Od228złZa noc

  Hotel City House Marsol Candásstars

  Candas, Asturia , C/ astilleros s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 95 opinii podróżnychNa podstawie 95 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2001. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 19 pokoje jednoosobowe i 66 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od220złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 156 opinii podróżnychNa podstawie 156 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 250 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Astures
  Od182złZa noc

  Asturesstars

  Oviedo, Asturia , Campo de los patos 7 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 223 opinii podróżnychNa podstawie 223 opinii podróżnych

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2001. Nieruchomość składa się z 65 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 pokoje jednoosobowe i 62 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Exe Oviedo Centro
  Od230złZa noc

  Exe Oviedo Centrostars

  Oviedo, Asturia , Pepe cosmen 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 504 opinii podróżnychNa podstawie 504 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 118 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 116 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Bal Hotel Spa
  Od330złZa noc

  Bal Hotel Spastars

  Gijon, Asturia , Carretera n-632 km 59,6 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 505 opinii podróżnychNa podstawie 505 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2010. Nieruchomość składa się z 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 37 pokoje dwuosobowe, 7 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Grupo La pasera
  Od165złZa noc

  Grupo La paserastars

  Cangas de Onis, Asturia , La venta s/n - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 270 opinii podróżnychNa podstawie 270 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 80 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe i 20 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   147  Hotele w Asturia
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Asturias is a Principality and an Autonomous Community in Spain. It is situated on the north coast, on the Cantabrian Sea. The capital city of Asturias is Oviedo. Art, history and culture are the big attractions in Asturias, ingredients in a heady mix that will make your stay in this lovely part of Spain memorable. Its architectural heritage includes pre-Romanesque monuments like Oviedo’s Santa Maria del Naranco, San Miguel del Lillo and Santianes de Pravia. In ancient times, Asturias was on several pilgrimage routes to Santiago de Compostela, imbuing it with a rich Romanesque legacy, such as the monastery of San Pedro de Villanueva and the churches of San Esteban, Santa Maria de Junco and San Juan de Amandi. When in Oviedo it is essential to explore the old centre, which was once surrounded by defensive walls. There you will be able to see a lovely old convent and a nice cathedral. San Francisco Park is one of the biggest in the city and has some lovely gardens decorated with paths, ponds and peacocks that give it a grand air. There is so much to see in Asturias, a region of varied charms. Why not discover it for yourself?

Popularne strefy w Asturia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj