Hotele w Asturia

Znajdź na mapie
Hotele w Asturia

AsturiaOd  146zł

Polecane hotele w Asturia

Sortuj według
 • Exe Oviedo Centro
  Od209złZa noc

  Exe Oviedo Centrostars

  Oviedo, Asturia , Pepe cosmen 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 525 opinii podróżnychNa podstawie 525 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Oviedo. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Exe Oviedo Centro został skonstruowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Exe Oviedo Centro. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Exe Oviedo Centro. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Exe Oviedo Centro może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • OCA Santo Domingo Plaza
  Od200złZa noc

  OCA Santo Domingo Plazastars

  Oviedo, Asturia , Bulevar de la ronda sur s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów80 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 222 opinii podróżnychNa podstawie 222 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Oviedo. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. OCA Santo Domingo Plaza akceptuje małe zwierzęta. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Gran Regente
  Od175złZa noc

  Hotel Gran Regentestars

  Oviedo, Asturia , Jovellanos 31 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel miejski oferuje strategiczne położenie w sercu Oviedo. Hotel usytuowany jest naprzeciwko katedry, w odległości kilku minut spacerem od połączeń z siecią transportu publicznego, co zapewnia gościom łatwy dostęp do innych obszarów. Goście znajdą tu szereg możliwości zakupów w bliskim sąsiedztwie hotelu, a Gijón i jego spektakularna plaża są tylko w odległości 30 kilometrów od hotelu. Położony w centrum miasta, ten atrakcyjny hotel wita gości z ciepłą atmosferą relaksu i spokoju, oferując im zewnętrzne pokoje z niepowtarzalnym widokiem na katedrę lub Naranco Hill. Goście mogą zjeść posiłek, wśród innych możliwości, w jednym z barów cydrowych na ulicy Gascona w komfortowym i tradycyjnym stylu asturyjskim, gdzie kulinarne smakołyki są na porządku dziennym.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Hotel la Reconquista
  Od351złZa noc

  Eurostars Hotel la Reconquistastars

  Oviedo, Asturia , Gil de jaz 16 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 603 opinii podróżnychNa podstawie 603 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Oviedo. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 25 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 100 metrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Eurostars Hotel la Reconquista. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Eurostars Hotel la Reconquista. Goście docenią również parking i garaż. Eurostars Hotel la Reconquista oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Exe Hotel El Magistral
  Od183złZa noc

  Exe Hotel El Magistralstars

  Oviedo, Asturia , Jovellanos 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 288 opinii podróżnychNa podstawie 288 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Oviedo. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1997. Exe Hotel El Magistral jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od203złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Gijon. Kwatera położona jest w odległości 25 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Príncipe de Asturias. Príncipe de Asturias oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Príncipe de Asturias rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od195złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 164 opinii podróżnychNa podstawie 164 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Begoña Hotel. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Begoña Hotel zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Begoña Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Oviedo
  Od246złZa noc

  Ciudad de Oviedostars

  Oviedo, Asturia , Gascona 21 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 182 opinii podróżnychNa podstawie 182 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Oviedo. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Ciudad de Oviedo. Ciudad de Oviedo zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Clarín
  Od206złZa noc

  Hotel Clarínstars

  Oviedo, Asturia , Caveda 23 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 470 opinii podróżnychNa podstawie 470 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Oviedo. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 26. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Hotel Clarín nie obsługuje całodobowej recepcji. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel España Atiram Hotel
  Od197złZa noc

  Gran Hotel España Atiram Hotelstars

  Oviedo, Asturia , Jovellanos 2 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Oviedo. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1885, który został w pełni odrestaurowany w roku 2001. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Gran Hotel España Atiram Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. i W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   124  Hotele w Asturia
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Asturias is a Principality and an Autonomous Community in Spain. It is situated on the north coast, on the Cantabrian Sea. The capital city of Asturias is Oviedo. Art, history and culture are the big attractions in Asturias, ingredients in a heady mix that will make your stay in this lovely part of Spain memorable. Its architectural heritage includes pre-Romanesque monuments like Oviedo’s Santa Maria del Naranco, San Miguel del Lillo and Santianes de Pravia. In ancient times, Asturias was on several pilgrimage routes to Santiago de Compostela, imbuing it with a rich Romanesque legacy, such as the monastery of San Pedro de Villanueva and the churches of San Esteban, Santa Maria de Junco and San Juan de Amandi. When in Oviedo it is essential to explore the old centre, which was once surrounded by defensive walls. There you will be able to see a lovely old convent and a nice cathedral. San Francisco Park is one of the biggest in the city and has some lovely gardens decorated with paths, ponds and peacocks that give it a grand air. There is so much to see in Asturias, a region of varied charms. Why not discover it for yourself?

Popularne strefy w Asturia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj