Hotele w Gijon

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od241złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • NH Gijon
  Od320złZa noc

  NH Gijonstars

  Gijon, Asturia , Doctor fleming 71 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 741 opinii podróżnychNa podstawie 741 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 64 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 60 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Príncipe de Asturias
  Od251złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 313 opinii podróżnychNa podstawie 313 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 68 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od220złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 156 opinii podróżnychNa podstawie 156 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 250 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Bal Hotel Spa
  Od330złZa noc

  Bal Hotel Spastars

  Gijon, Asturia , Carretera n-632 km 59,6 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 505 opinii podróżnychNa podstawie 505 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2010. Nieruchomość składa się z 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 37 pokoje dwuosobowe, 7 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Silken Ciudad Gijon
  Od275złZa noc

  Silken Ciudad Gijonstars

  Gijon, Asturia , Bohemia 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów125 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 743 opinii podróżnychNa podstawie 743 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2006. Nieruchomość składa się z 134 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Hernan Cortes
  Od293złZa noc

  Hernan Cortesstars

  Gijon, Asturia , Fernandez vallin 5 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 518 opinii podróżnychNa podstawie 518 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1956. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 75 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 16. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Blue San Esteban
  Od240złZa noc

  Blue San Estebanstars

  Gijon, Asturia , Cabrales 17 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 37 opinii podróżnychNa podstawie 37 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2006. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 20 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 apartamenty i 4 apartamenty typu studio. . Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Villa de Gijon
  Od203złZa noc

  Villa de Gijonstars

  Gijon, Asturia , San juan de valles 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 101 opinii podróżnychNa podstawie 101 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 38 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Acebos Azabache Gijon
  Od152złZa noc

  Acebos Azabache Gijonstars

  Gijon, Asturia , Alfredo truan 2 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów43 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1967. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 138 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 27 pokoje jednoosobowe, 105 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   21  Hotele w Gijon
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Gijon

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj