Hotele w Gijon

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Príncipe de Asturias
  Od203złZa noc

  Príncipe de Asturiasstars

  Gijon, Asturia , Manso 2 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Gijon. Kwatera położona jest w odległości 25 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Príncipe de Asturias. Príncipe de Asturias oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Príncipe de Asturias rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Begoña Hotel
  Od195złZa noc

  Begoña Hotelstars

  Gijon, Asturia , Avenida de la costa 44 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 164 opinii podróżnychNa podstawie 164 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Gijon. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Begoña Hotel. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Begoña Hotel zawiera garaż, idealny dla użytku gości. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Begoña Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Silken Ciudad Gijon
  Od260złZa noc

  Silken Ciudad Gijonstars

  Gijon, Asturia , Bohemia 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów126 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 802 opinii podróżnychNa podstawie 802 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Gijon. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od hotelu. Silken Ciudad Gijon został zbudowany w roku 2006. Silken Ciudad Gijon jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Silken Ciudad Gijon zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. i Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Silken Ciudad Gijon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Pathos Gijon
  Od191złZa noc

  Hotel City House Pathos Gijonstars

  Gijon, Asturia , Calle de santa elena 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 144 opinii podróżnychNa podstawie 144 opinii podróżnych

  Celuisma Pathos to hotel miejski w pięknym miejscu nad samą plażą w zatoce San Lorenzo (jest oddalona o ok. 50 m) i bardzo blisko centrum Gijon. Również w bezpośredniej bliskości hotelu znajduje się port wraz z licznymi barami i restauracjami. Hotel oferuje komfortowe pokoje z misternymi dekoracjami inspirowanymi malunkami i ilustracjami awangardy XX wieku. Przyjazna i profesjonalna obsługa gwarantuje miły pobyt.

  Pokaż więcej
 • Blue Marques de San Esteban
  Od234złZa noc

  Blue Marques de San Estebanstars

  Gijon, Asturia , Marques de san esteban 11 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Gijon. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został założony w roku 2005. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. W Blue Marques de San Esteban znajduje się parking. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hernan Cortes
  Od279złZa noc

  Hernan Cortesstars

  Gijon, Asturia , Fernandez vallin 5 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 549 opinii podróżnychNa podstawie 549 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Gijon. Hotel, położony bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 45. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Blue Santa Rosa
  Od234złZa noc

  Blue Santa Rosastars

  Gijon, Asturia , Santa rosa 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 383 opinii podróżnychNa podstawie 383 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Gijon. W odległości 15. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Nieruchomość została zbudowana w roku 2009. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Blue Santa Rosa oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą skorzystać z garażu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa
  Od180złZa noc

  Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spastars

  Gijon, Asturia , Ctra.villaviciosa-canero-campo de golf de llorea 6780 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Gijon. Położony w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe w odległości zaledwie kilku kroków od kwatery. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ten hotel został skonstruowany w roku 2003. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oca Palacio de la Llorea Hotel & Spa oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • NH Gijon
  Od268złZa noc

  NH Gijonstars

  Gijon, Asturia , Doctor fleming 71 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 777 opinii podróżnychNa podstawie 777 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Gijon. Hotel, usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 5 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 200 metrów. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Abba Playa Gijon
  Od322złZa noc

  Abba Playa Gijonstars

  Gijon, Asturia , Paseo doctor fleming 37 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 401 opinii podróżnychNa podstawie 401 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Gijon. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 300 metrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Abba Playa Gijon. Łóżeczka nie są dostępne w Abba Playa Gijon. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Ponadto, Abba Playa Gijon zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. i Podróżujący naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Abba Playa Gijon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   23  Hotele w Gijon
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Gijon

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj