Hotele w Avila

Znajdź na mapie
Hotele w Avila

AvilaOd  152zł

Polecane hotele w Avila

Sortuj według
 • Palacio de Valderrabanos
  Od217złZa noc

  Palacio de Valderrabanosstars

  Avila, Avila , Plaza de la catedral 9 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów135 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 631 opinii podróżnychNa podstawie 631 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 73 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe, 66 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 10 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje codzienną prasę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Palacio de Velada
  Od235złZa noc

  Palacio de Veladastars

  Avila, Avila , Plaza de la catedral 10 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów163 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1420 opinii podróżnychNa podstawie 1420 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1995. Nieruchomość składa się z 143 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje jednoosobowe, 113 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Don Carmelo
  Od219złZa noc

  Don Carmelostars

  Avila, Avila , Pº don carmelo 30 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 108 opinii podróżnychNa podstawie 108 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1981. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 97 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 18 pokoje jednoosobowe, 75 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Dos Castillas
  Od189złZa noc

  Dos Castillasstars

  Avila, Avila , Juan carlos i 111 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 363 opinii podróżnychNa podstawie 363 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 83 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 9 pokoje jednoosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Cuatro Postes
  Od209złZa noc

  Cuatro Postesstars

  Avila, Avila , De salamanca 23 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 360 opinii podróżnychNa podstawie 360 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1969. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Nieruchomość składa się z 140 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe, 125 pokoje dwuosobowe, 6 pokoje typu junior suite, 4 pokoje dla niepełnosprawnych, 2 pokoje czteroosobowe i 2 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Parador de Avila
  Od335złZa noc

  Parador de Avilastars

  Avila, Avila , Marques canales de chozas 2 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 986 opinii podróżnychNa podstawie 986 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1966. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 61 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 57 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej.

  Pokaż więcej
 • Puerta de Gredos
  Od236złZa noc

  Puerta de Gredosstars

  El Barco de Avila, Avila , De los llanos s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 50 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 36 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 14 i bungalow 1. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Reina Isabel
  Od253złZa noc

  Reina Isabelstars

  Avila, Avila , Paseo de la estacion 17 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów58 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1997. Nieruchomość składa się z 60 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 58 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Las Cancelas
  Od317złZa noc

  Las Cancelasstars

  Avila, Avila , Calle cruz vieja 6 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 89 opinii podróżnychNa podstawie 89 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 14 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dostępna jest usługa odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Fontecruz Avila
  Od211złZa noc

  Fontecruz Avilastars

  Avila, Avila , Fontecruz ávila. ctra. antigua de cebreros km3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 297 opinii podróżnychNa podstawie 297 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 74 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 64 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   19  Hotele w Avila
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Avila is a Spanish city and a World Heritage Site that belongs to the region of Castile and Leon. It is also the capital of the province of the same name, located in the centre of the Iberian Peninsula, on a rocky enclave at a height of 1,128 metres; the River Adaja has its source here. Avila has a well-preserved medieval city wall with nine gateways, 87 towers and a perimeter of approximate 2.5 kilometres, which is lit up at night. The Basilica of San Vicente is a mixture of styles. It is an interesting place to visit and seeing it thoroughly can take you some hours. You can visit the Baroque Convent of St Teresa, the Royal Monastery of St Thomas, the Raimundo de Borgoña Parador and other interesting monuments. As well as these historical treasures, the visitor can enjoy the excellent cuisine of Avila. There are also sports and other activities to be done in the natural setting of Avila province, where there are mountains, valleys and rivers. There is trekking, horse riding, cycling, climbing, canoeing, paragliding, 4x4 and many other exciting activities. Come to Avila, a destination full of history and natural beauty.

Popularne strefy w Avila

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj