Hotele w Cantabria

Znajdź na mapie
Hotele w Cantabria

CantabriaOd  170zł

Polecane hotele w Cantabria

Sortuj według
 • Santos Santemar
  Od226złZa noc

  Santos Santemarstars

  Santander, Cantabria , Joaquin costa 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów184 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 989 opinii podróżnychNa podstawie 989 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1981. Hotel został odnowiony w roku 1997. Nieruchomość składa się z 350 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 7 pokoje jednoosobowe, 337 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Bahia
  Od301złZa noc

  Bahiastars

  Santander, Cantabria , Cadiz 22 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów83 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel przeszedł renowację w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 188 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 23 pokoje jednoosobowe, 64 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 21, 2 pokoje dla niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe, 10 pokoje czteroosobowe i 6 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Alisas by Faranda
  Od217złZa noc

  Hotel City House Alisas by Farandastars

  Santander, Cantabria , Nicolas salmeron 3 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 170 opinii podróżnychNa podstawie 170 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 69 pokoi. Hotel oferuje 56 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Sardinero
  Od368złZa noc

  Gran Hotel Sardinerostars

  Santander, Cantabria , Pza italia 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 688 opinii podróżnychNa podstawie 688 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 102 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 86 pokoje dwuosobowe i 16 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów.

  Pokaż więcej
 • Vincci Puerto Chico
  Od316złZa noc

  Vincci Puerto Chicostars

  Santander, Cantabria , Castelar 25 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel przeszedł renowację w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 52 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe i 1 pokój typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Silken Coliseum
  Od221złZa noc

  Silken Coliseumstars

  Santander, Cantabria , Plaza remedios 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów99 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 655 opinii podróżnychNa podstawie 655 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 92 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 86 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • NH Ciudad de Santander
  Od260złZa noc

  NH Ciudad de Santanderstars

  Santander, Cantabria , Menendez pelayo 13-15 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów58 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 259 opinii podróżnychNa podstawie 259 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 62 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe, 54 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Château la Roca
  Od180złZa noc

  Château la Rocastars

  Santander, Cantabria , José maria pereda, 6, sancibrián 6 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 298 opinii podróżnychNa podstawie 298 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel został odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 60 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • Silken Rio Santander
  Od206złZa noc

  Silken Rio Santanderstars

  Santander, Cantabria , Avenida de la victoria 153 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 571 opinii podróżnychNa podstawie 571 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 1996. Na terenie obiektu znajduje się 89 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 25 pokoje jednoosobowe i 59 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • City Express Santander Parayas
  Od228złZa noc

  City Express Santander Parayasstars

  Santander, Cantabria , Abilio garcia baron 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 237 opinii podróżnychNa podstawie 237 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Na terenie obiektu znajduje się 103 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   93  Hotele w Cantabria
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cantabria is an Autonomous Community in northern Spain. It has only one province, also called Cantabria. Santander is the capital of the province. It is a region of varied flora and fauna, home to one of the last habitats of wolves, bears, capercaillie, hawks and eagles in Europe. The most important nature reserves are Saja and Picos de Europa. There are many lovely fishing villages on the coast, as well as pretty beaches, beautiful coves and generally stunning scenery. Inland, the landscape quickly becomes more mountainous, with some lovely valleys. It is also home to several good ski resorts, one of the most popular being Pico de Tres Mares, which is in the south of the region and gets its name from the three rivers that rise there and flow to different seas. The capital, Santander, is situated in a beautiful bay, and its port is important for maritime trade. Come and see Santander and its many monuments, museums, natural parks and natural surroundings, visit Cantabria!

Popularne strefy w Cantabria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj