Hotele w Cantabria

Znajdź na mapie
Hotele w Cantabria

CantabriaOd  167zł

Polecane hotele w Cantabria

Sortuj według
 • Gran Hotel Sardinero
  Od417złZa noc

  Gran Hotel Sardinerostars

  Santander, Cantabria , Pza italia 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 719 opinii podróżnychNa podstawie 719 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santander. Usytuowana w odległości 4. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 25 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 20 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 4. 5 kilometrów od portu. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2012. Gran Hotel Sardinero zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Gran Hotel Sardinero, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. i Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bahia
  Od296złZa noc

  Bahiastars

  Santander, Cantabria , Cadiz 22 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów85 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1335 opinii podróżnychNa podstawie 1335 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Santander, jest optymalny dla rodzin. Hotel, usytuowany w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 6. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 50 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2014. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, Bahia oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w Bahia. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. i Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Alisas by Faranda
  Od214złZa noc

  Hotel City House Alisas by Farandastars

  Santander, Cantabria , Nicolas salmeron 3 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 172 opinii podróżnychNa podstawie 172 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest usytuowany w Santander. W odległości 4. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Santos Santemar
  Od225złZa noc

  Santos Santemarstars

  Santander, Cantabria , Joaquin costa 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów187 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1048 opinii podróżnychNa podstawie 1048 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santander. Usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 30. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 3. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Hotel położony jest w odległości 150 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 1997. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Santos Santemar. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie pokoje gościnne w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Santos Santemar. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Odwiedzający docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. i Goście mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Silken Coliseum
  Od259złZa noc

  Silken Coliseumstars

  Santander, Cantabria , Plaza remedios 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów100 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 708 opinii podróżnychNa podstawie 708 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santander. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z posiadłości można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hotelu. Ten hotel został założony w roku 2003. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Silken Coliseum oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. i Oferując wiele opcji restauracyjnych, Silken Coliseum zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Silken Rio Santander
  Od208złZa noc

  Silken Rio Santanderstars

  Santander, Cantabria , Avenida de la victoria 153 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 616 opinii podróżnychNa podstawie 616 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santander. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 1996. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Silken Rio Santander zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • City Express Santander Parayas
  Od238złZa noc

  City Express Santander Parayasstars

  Santander, Cantabria , Abilio garcia baron 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santander. Położony w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera jest usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od struktury. Ten hotel został zbudowany w roku 2001. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. City Express Santander Parayas może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Torresport
  Od266złZa noc

  Torresportstars

  Torrelavega, Cantabria , Sierrapando 694 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 268 opinii podróżnychNa podstawie 268 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Torrelavega, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 150 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2003. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullNie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tym hotelu będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Art Santander
  Od325złZa noc

  Hotel Art Santanderstars

  Santander, Cantabria , Santa teresa de jesus 20 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 244 opinii podróżnychNa podstawie 244 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 18 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 17 pokoje dwuosobowe i 1 pokój trzyosobowy. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Hotel Balneario Parque de Alceda
  Od245złZa noc

  Hotel Balneario Parque de Alcedastars

  Alceda (Ontaneda), Cantabria , Calle del balneario s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w $hotel. getHeaderValue("zone"). Struktura, usytuowana w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 2. 5 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od stoków. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 2. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Hotel Balneario Parque de Alceda. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Hotel Balneario Parque de Alceda zapewnia parking dla wygody gości. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. , Ten hotel zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. , Hotel Balneario Parque de Alceda oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. , Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. i Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Hotel Balneario Parque de Alceda dla wygody gości. Hotel Balneario Parque de Alceda może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   65  Hotele w Cantabria
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cantabria is an Autonomous Community in northern Spain. It has only one province, also called Cantabria. Santander is the capital of the province. It is a region of varied flora and fauna, home to one of the last habitats of wolves, bears, capercaillie, hawks and eagles in Europe. The most important nature reserves are Saja and Picos de Europa. There are many lovely fishing villages on the coast, as well as pretty beaches, beautiful coves and generally stunning scenery. Inland, the landscape quickly becomes more mountainous, with some lovely valleys. It is also home to several good ski resorts, one of the most popular being Pico de Tres Mares, which is in the south of the region and gets its name from the three rivers that rise there and flow to different seas. The capital, Santander, is situated in a beautiful bay, and its port is important for maritime trade. Come and see Santander and its many monuments, museums, natural parks and natural surroundings, visit Cantabria!

Popularne strefy w Cantabria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj