Hotele w Coruña

Znajdź na mapie
Hotele w Coruña

CoruñaOd  84zł

Polecane hotele w Coruña

Sortuj według
 • NH Hesperia Santiago Peregrino
  Od191złZa noc

  NH Hesperia Santiago Peregrinostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rosalia de castro s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 815 opinii podróżnychNa podstawie 815 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 122 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od228złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1997. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od228złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 143 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 134 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Santiago
  Od351złZa noc

  NH Collection Santiagostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Burgo das naciones s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1509 opinii podróżnychNa podstawie 1509 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 8, 6 pokoje dla niepełnosprawnych i 142 pokoje typu superior. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Eurostars San Lazaro
  Od217złZa noc

  Eurostars San Lazarostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Fernando de casas novoa - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów22 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 409 opinii podróżnychNa podstawie 409 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 132 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 24 pokoje jednoosobowe, 108 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Gelmirez
  Od211złZa noc

  Gelmirezstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Horreo 92 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 601 opinii podróżnychNa podstawie 601 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Na terenie obiektu znajduje się 132 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 132 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje dla niepełnosprawnych i 15 pokoje trzyosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Ibis Styles A Coruna
  Od254złZa noc

  Ibis Styles A Corunastars

  A Coruña miasto, Coruña , Gambrinus 14 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów68 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2003. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 84 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 82 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Puerta del Camino
  Od251złZa noc

  Puerta del Caminostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Calle miguel ferro caaveiro s/n - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów34 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 386 opinii podróżnychNa podstawie 386 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Nieruchomość składa się z 160 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 152 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 8 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Pazo do Rio
  Od321złZa noc

  Pazo do Riostars

  A Coruña miasto, Coruña , Pazo do rio 16 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów28 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 2004. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Na terenie obiektu znajduje się 29 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 6 pokoje dwuosobowe i 20 apartamenty. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • NH A Coruña Centro
  Od280złZa noc

  NH A Coruña Centrostars

  A Coruña miasto, Coruña , Juan florez 16 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 820 opinii podróżnychNa podstawie 820 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 128 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 126 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   76  Hotele w Coruña
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  A Coruña is located in Galicia, Spain, in the far northwest of the Iberian Peninsula in the coastal area known as the Rías Altas. This important tourist destination can be divided into two zones, the port area and the coastal area, which is home to the two main beaches, the Orzán and the Riazor. A Coruña is a popular destination for cruise ships, partly because of the Riazor seafront area, which runs the length of the city. Here you can see a number of museums, such as the Casa de los Peces (the House of the Fish) and the Casa del Hombre, a museum dedicated to the human race. One more site is the Castle of San Antón, an old fortress located on one of the islands in the bay; it dates from the 16th century and it once protected the city against attack from the sea. Nowadays it houses a museum of archaeology and history. A Coruña has the privilege of being home to the oldest Roman lighthouse in existence, and the only one that still functions: the Tower of Hercules. This impressive, 68 meter-high monument is the subject of many legends that lend it a certain mystery. A Coruña is waiting for you, for your best holiday yet, come and visit!

Popularne strefy w Coruña

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj