Hotele w Coruña

Znajdź na mapie
Hotele w Coruña

CoruñaOd  84zł

Polecane hotele w Coruña

Sortuj według
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od200złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 143 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 134 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od227złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Santiago
  Od300złZa noc

  NH Collection Santiagostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Burgo das naciones s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1558 opinii podróżnychNa podstawie 1558 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 8, 6 pokoje dla niepełnosprawnych i 142 pokoje typu superior. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • NH Hesperia Santiago Peregrino
  Od190złZa noc

  NH Hesperia Santiago Peregrinostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rosalia de castro s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów53 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 836 opinii podróżnychNa podstawie 836 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 122 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Eurostars San Lazaro
  Od187złZa noc

  Eurostars San Lazarostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Fernando de casas novoa - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 412 opinii podróżnychNa podstawie 412 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 132 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 24 pokoje jednoosobowe, 108 pokoje dwuosobowe i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • NH Collection A Coruña Finisterre
  Od367złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1009 opinii podróżnychNa podstawie 1009 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1947. Hotel został odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 92 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 53 pokoje dwuosobowe, 19 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 20. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Attica 21
  Od208złZa noc

  Attica 21stars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua enrique marinas romero periodista 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 737 opinii podróżnychNa podstawie 737 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 160 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 144 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 8 i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Sercotel Blue Coruña
  Od303złZa noc

  Sercotel Blue Coruñastars

  A Coruña miasto, Coruña , Juana de vega 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 553 opinii podróżnychNa podstawie 553 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2013. Hotel przeszedł renowację w roku 2013. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 18 pokoje jednoosobowe, 51 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Hotel City House Los Tilos
  Od180złZa noc

  Hotel City House Los Tilosstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Urbanizacion los tilos km 2 981819200 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 126 opinii podróżnychNa podstawie 126 opinii podróżnych

  Ten atrakcyjny hotel położony jest pośród spokojnego terenu leśnego w Coruna. Hotel usytuowany jest w niewielkiej odległości od słynnego centrum Santiago de Compostela. Obiekt znajduje się w odległości zaledwie 2 km od wielu restauracji i klubów nocnych, a plaża zlokalizowana jest 35 km od hotelu. Ten uroczy hotel wita gości luksusem i wyrafinowaniem przyjmując ich w eleganckich wnętrzach. Pokoje są subtelnie urządzone, zapewniając oazę ciszy i spokoju, w której można się całkowicie zrelaksować na koniec dnia. Goście z pewnością docenią doskonałe zaplecze, które ten wspaniały hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Compostela
  Od286złZa noc

  Compostelastars

  Santiago de Compostela, Coruña , Horreo 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 562 opinii podróżnychNa podstawie 562 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1927. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe, 83 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   88  Hotele w Coruña
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  A Coruña is located in Galicia, Spain, in the far northwest of the Iberian Peninsula in the coastal area known as the Rías Altas. This important tourist destination can be divided into two zones, the port area and the coastal area, which is home to the two main beaches, the Orzán and the Riazor. A Coruña is a popular destination for cruise ships, partly because of the Riazor seafront area, which runs the length of the city. Here you can see a number of museums, such as the Casa de los Peces (the House of the Fish) and the Casa del Hombre, a museum dedicated to the human race. One more site is the Castle of San Antón, an old fortress located on one of the islands in the bay; it dates from the 16th century and it once protected the city against attack from the sea. Nowadays it houses a museum of archaeology and history. A Coruña has the privilege of being home to the oldest Roman lighthouse in existence, and the only one that still functions: the Tower of Hercules. This impressive, 68 meter-high monument is the subject of many legends that lend it a certain mystery. A Coruña is waiting for you, for your best holiday yet, come and visit!

Popularne strefy w Coruña

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj