Hotele w Coruña

Znajdź na mapie
Hotele w Coruña

CoruñaOd  104zł

Polecane hotele w Coruña

Sortuj według
 • Attica 21
  Od234złZa noc

  Attica 21stars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua enrique marinas romero periodista 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 754 opinii podróżnychNa podstawie 754 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w A Coruña. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Attica 21 szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od221złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 193 opinii podróżnychNa podstawie 193 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago de Compostela. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. San Carlos Delicatessen Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Gelmirez
  Od208złZa noc

  Gelmirezstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Horreo 92 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 637 opinii podróżnychNa podstawie 637 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago de Compostela. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 40. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2013. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Gelmirez nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lux Santiago
  Od184złZa noc

  Lux Santiagostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Doutor teixeiro 4 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 413 opinii podróżnychNa podstawie 413 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago de Compostela. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullZwierzęta nie są dozwolone w Lux Santiago. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od188złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 353 opinii podróżnychNa podstawie 353 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago de Compostela. Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, Eurostars Gran Hotel Santiago oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Eurostars Gran Hotel Santiago są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Eurostars Gran Hotel Santiago nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars San Lazaro
  Od181złZa noc

  Eurostars San Lazarostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Fernando de casas novoa - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów25 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago de Compostela. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ten hotel został założony w roku 2004. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Eurostars San Lazaro oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień biznesowych na terenie nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Congreso
  Od289złZa noc

  Congresostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rúa das mámoas de montouto 4 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 518 opinii podróżnychNa podstawie 518 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Santiago de Compostela. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura jest usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ponadto, Congreso oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. i Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym hotelu, goście mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ibis Styles A Coruna
  Od321złZa noc

  Ibis Styles A Corunastars

  A Coruña miasto, Coruña , Gambrinus 14 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów69 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 405 opinii podróżnychNa podstawie 405 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w A Coruña, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości 1. 2 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 5 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. W przypadku życzenia odwiedzających w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Ibis Styles A Coruna rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Podróżujący mogą przywieźć swoje zwierzęta do hotelu. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. , Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. i Oferując wiele opcji restauracyjnych, Ibis Styles A Coruna zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Gastronómico Casa Rosalia
  Od213złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 322 opinii podróżnychNa podstawie 322 opinii podróżnych

  Ten skromny hotel wiejski jest zlokalizowany w Santiago de Compostela. Położony w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel wiejski umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1750 i została całkowicie odnowiona w roku 2008. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hotel Gastronómico Casa Rosalia. Ponieważ ten hotel wiejski posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Ten hotel wiejski nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Podróżujący będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. , Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. , Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel wiejski zaspokoi potrzeby wszystkich gości. i Nie ma czasu na nudę w tym hotelu wiejskim, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym. Hotel wiejski może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pazo do Rio
  Od300złZa noc

  Pazo do Riostars

  A Coruña miasto, Coruña , Pazo do rio 16 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów29 Opinie

  Ten komfortowy kurort VR, położony w A Coruña, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 1 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 6 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 50 metrów od portu. Ten kurort VR został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Odwiedzający mogą wykorzystać bezprzewodowy dostęp do Internetu, zapewniony w obszarach publicznych nieruchomości. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Pazo do Rio. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. , Ze względu na swoje usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, ta nieruchomość jest idealna na relaksującą przerwę od stresu i napięcia codziennego życia. i Dzięki opcjom spędzania wolnego czasu, oferowanym w tym kurorcie VR, podróżujący mogą cieszyć się pełnym zabawy doświadczeniem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   87  Hotele w Coruña
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  A Coruña is located in Galicia, Spain, in the far northwest of the Iberian Peninsula in the coastal area known as the Rías Altas. This important tourist destination can be divided into two zones, the port area and the coastal area, which is home to the two main beaches, the Orzán and the Riazor. A Coruña is a popular destination for cruise ships, partly because of the Riazor seafront area, which runs the length of the city. Here you can see a number of museums, such as the Casa de los Peces (the House of the Fish) and the Casa del Hombre, a museum dedicated to the human race. One more site is the Castle of San Antón, an old fortress located on one of the islands in the bay; it dates from the 16th century and it once protected the city against attack from the sea. Nowadays it houses a museum of archaeology and history. A Coruña has the privilege of being home to the oldest Roman lighthouse in existence, and the only one that still functions: the Tower of Hercules. This impressive, 68 meter-high monument is the subject of many legends that lend it a certain mystery. A Coruña is waiting for you, for your best holiday yet, come and visit!

Popularne strefy w Coruña

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj