Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Costa de la Luz-KadyksOd  139zł

Polecane hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Sortuj według
 • Ilunion Tartessus Sancti Petri
  Od338złZa noc

  Ilunion Tartessus Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra loma sancti petri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów91 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1111 opinii podróżnychNa podstawie 1111 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 272 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 272 apartamenty i wille 68. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Playa Ballena Spa Hotel
  Od284złZa noc

  Playa Ballena Spa Hotelstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Juan carlos i, urb. costa ballena s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów69 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2004 opinii podróżnychNa podstawie 2004 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Nieruchomość składa się z 324 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 46 pokoje jednoosobowe, 266 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Royal Andalus
  Od303złZa noc

  Iberostar Royal Andalusstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Novo sancti petri s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów111 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3673 opinii podróżnychNa podstawie 3673 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1991. Hotel został odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 413 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 413 pokoje jednoosobowe, 417 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Monasterio San Miguel
  Od149złZa noc

  Monasterio San Miguelstars

  Puerto de Santa Maria, Costa de la Luz-Kadyks , Virgen de los milagros 27 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 719 opinii podróżnychNa podstawie 719 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1727. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 133 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 24. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resort
  Od292złZa noc

  Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resortstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Avd. carla de orleans, 12 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów122 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1571 opinii podróżnychNa podstawie 1571 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 235 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 213 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 9 i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Valentin Sancti Petri
  Od4.210złZa noc

  Valentin Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb.novo sancti petri s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów178 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 549 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 403 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4, 5 pokoje dla niepełnosprawnych, 82 pokoje typu superior i 30 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Hoteles Globales Reina Cristina
  Od358złZa noc

  Hoteles Globales Reina Cristinastars

  Algeciras, Costa de la Luz-Kadyks , paseo de la conferencia, s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1198 opinii podróżnychNa podstawie 1198 opinii podróżnych

  Ten hotel w Costa del Sol otoczony jest drzewami palmowymi i usytuowany jest w pobliżu krystalicznie czystego morza i plaż Tarify. Hotel jest w strategicznej lokalizacji, ponieważ znajduje się przy Cieśninie Gibraltarskiej co czyni go idealnym dla podróżujących pomiędzy Europą i Afryką. W hotelu znajduje się bar, klimatyzowana restauracja a la carte i ogólnodostępny terminal internetowy oraz wiele innych udogodnień. Komfortowe pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon z bezpośrednim wyjściem na miasto, dostęp do internetu i centralne ogrzewanie. Zaplecze rekreacyjne w tym hotelu obejmuje odkryty basen, kryty basen, dwa korty tenisowe, siłownię i saunę. Goście mogą wybrać się na obserwację waleni i wędrownych ptaków oraz zobaczyć połów olbrzymich czerwonych tuńczyków.

  Pokaż więcej
 • Al Sur de Chipiona
  Od227złZa noc

  Al Sur de Chipionastars

  Chipiona, Costa de la Luz-Kadyks , Avenida de sevilla 101 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 50 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 46 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Marisma Sancti Petri
  Od842złZa noc

  Marisma Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra de la barrosa km 3,5 camino hierba nácar 8 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 42 opinii podróżnychNa podstawie 42 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 24 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 22 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Ohtels Campo de Gibraltar
  Od259złZa noc

  Ohtels Campo de Gibraltarstars

  La Linea de la Concepcion, Costa de la Luz-Kadyks , Av. principe de asturias s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów77 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1283 opinii podróżnychNa podstawie 1283 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 225 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 195 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 30. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   68  Hotele w Costa de la Luz-Kadyks
Strona  1  z  7
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is a region around the Gulf of Cadiz, in the southwest of the Autonomous Community of Andalusia. It takes in the entire coastline from Huelva to Cadiz. The area around Costa de la Luz in Cadiz is the most southerly on the Iberian Peninsula. It has some beautiful scenery and a privileged climate. Its beaches are truly heavenly, with their fine sand and clear seas. We highly recommend visiting the following beaches: Playa Ensenada de Bolonia, Playa Los Lances, Playa Los Caños de Meca, Playa Roche and Playa Regla, among other wonderful beaches. You can engage in lots of different activities at these beaches, including wind surfing and diving. Other interesting places to visit are the Doñana National Park, the Aqualand Bahía de Cádiz water park, which is in Puerto de Santa María and the Jerez Botanical Gardens. There are also plenty of cultural attractions in the area, like the Cadiz Museum of Conserves, the Museo Barbadillo de la Manzanilla and the Cadiz Museum. Explore this lovely coastal region and enjoy all that it has to offer. Visit Costa de la Luz in Cadiz!

Popularne strefy w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj