Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Costa de la Luz-KadyksOd  119zł

Polecane hotele w Costa de la Luz-Kadyks

Sortuj według
 • Vincci Costa Golf
  Od293złZa noc

  Vincci Costa Golfstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Novo sancti petri s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów125 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1991. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 195 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 185 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 6. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Chiclana
  Od611złZa noc

  Riu Chiclanastars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb. loma del puerco s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów112 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2321 opinii podróżnychNa podstawie 2321 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2003. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 419 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 413 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Tartessus Sancti Petri
  Od246złZa noc

  Ilunion Tartessus Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra loma sancti petri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów91 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1087 opinii podróżnychNa podstawie 1087 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 272 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 272 apartamenty i wille 68. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Iberostar Royal Andalus
  Od423złZa noc

  Iberostar Royal Andalusstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Novo sancti petri s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów111 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3534 opinii podróżnychNa podstawie 3534 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1991. Hotel został odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 413 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 413 pokoje jednoosobowe, 417 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Monasterio San Miguel
  Od212złZa noc

  Monasterio San Miguelstars

  Puerto de Santa Maria, Costa de la Luz-Kadyks , Virgen de los milagros 27 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 698 opinii podróżnychNa podstawie 698 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1727. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 133 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 24. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Valentin Sancti Petri
  Od382złZa noc

  Valentin Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb.novo sancti petri s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów178 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 549 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 403 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4, 5 pokoje dla niepełnosprawnych, 82 pokoje typu superior i 30 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Al Sur de Chipiona
  Od194złZa noc

  Al Sur de Chipionastars

  Chipiona, Costa de la Luz-Kadyks , Avenida de sevilla 101 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 67 opinii podróżnychNa podstawie 67 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 50 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 46 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Playa Ballena Spa Hotel
  Od251złZa noc

  Playa Ballena Spa Hotelstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Juan carlos i, urb. costa ballena s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów69 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1981 opinii podróżnychNa podstawie 1981 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Nieruchomość składa się z 324 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 46 pokoje jednoosobowe, 266 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • NH Campo de Gibraltar
  Od186złZa noc

  NH Campo de Gibraltarstars

  Los Barrios, Costa de la Luz-Kadyks , Brujula (las marismas) 27 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 362 opinii podróżnychNa podstawie 362 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 100 pokoje jednoosobowe, 100 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resort
  Od331złZa noc

  Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resortstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Avd. carla de orleans, 12 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów122 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1550 opinii podróżnychNa podstawie 1550 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 235 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 213 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 9 i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   81  Hotele w Costa de la Luz-Kadyks
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is a region around the Gulf of Cadiz, in the southwest of the Autonomous Community of Andalusia. It takes in the entire coastline from Huelva to Cadiz. The area around Costa de la Luz in Cadiz is the most southerly on the Iberian Peninsula. It has some beautiful scenery and a privileged climate. Its beaches are truly heavenly, with their fine sand and clear seas. We highly recommend visiting the following beaches: Playa Ensenada de Bolonia, Playa Los Lances, Playa Los Caños de Meca, Playa Roche and Playa Regla, among other wonderful beaches. You can engage in lots of different activities at these beaches, including wind surfing and diving. Other interesting places to visit are the Doñana National Park, the Aqualand Bahía de Cádiz water park, which is in Puerto de Santa María and the Jerez Botanical Gardens. There are also plenty of cultural attractions in the area, like the Cadiz Museum of Conserves, the Museo Barbadillo de la Manzanilla and the Cadiz Museum. Explore this lovely coastal region and enjoy all that it has to offer. Visit Costa de la Luz in Cadiz!

Popularne strefy w Costa de la Luz-Kadyks

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj