Hotele w Costa de la Luz

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz

Costa de la LuzOd  139zł

Polecane hotele w Costa de la Luz

Sortuj według
 • Spa Senator Cadiz
  Od361złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 962 opinii podróżnychNa podstawie 962 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 91 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Senator Huelva
  Od232złZa noc

  Senator Huelvastars

  Huelva miasto, Huelva , Pablo rada 10 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 179 opinii podróżnychNa podstawie 179 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 149 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Playa Victoria
  Od334złZa noc

  Playa Victoriastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Glorieta ing.la cierva 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 692 opinii podróżnychNa podstawie 692 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Na terenie obiektu znajduje się 188 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 184 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Itaca Jerez
  Od196złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1897. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 53 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Tartessos
  Od205złZa noc

  Eurostars Tartessosstars

  Huelva miasto, Huelva , Martín alonso pinzón 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 359 opinii podróżnychNa podstawie 359 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1968. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 13 pokoje jednoosobowe, 79 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Tartessus Sancti Petri
  Od338złZa noc

  Ilunion Tartessus Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra loma sancti petri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów91 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1111 opinii podróżnychNa podstawie 1111 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 272 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 272 apartamenty i wille 68. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • NH Avenida de Jerez
  Od213złZa noc

  NH Avenida de Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Alcalde alvaro domecq 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów56 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 544 opinii podróżnychNa podstawie 544 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 80 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Regio 2
  Od240złZa noc

  Regio 2stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Av. andalucia 79 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 40 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • H2 Jerez
  Od196złZa noc

  H2 Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Chema rodriguez, estadio chapín s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 276 opinii podróżnychNa podstawie 276 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 90 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 3. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • NH Luz Huelva
  Od215złZa noc

  NH Luz Huelvastars

  Huelva miasto, Huelva , Alameda sundheim 26 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów35 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 558 opinii podróżnychNa podstawie 558 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1968. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 106 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 92 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   160  Hotele w Costa de la Luz
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is in the southwest of Andalusia, in the provinces of Huelva and Cadiz. These beaches form a beautiful coast of fine sand bordered by pine woods. A number of rivers flow through the zone on their way to the sea. Among the dunes, there are towns and villages with peaceful, attractive streets. The Costa de la Luz has wonderful beaches set against the contrast of wild hills, open countryside and vineyards that offer the visitor an atmosphere of peace and tranquillity. The area's interest is increased by the plants and animals to be seen; in spring there is a wonderful variety of flowers, while in winter the area is excellent for seeing different varieties of birds. The Costa de la Luz is a natural paradise where you can see the beauty of its protected spaces for yourself. It is also a good destination for cultural tourism, with places like Cape Trafalgar and Baelo Claudia being well worth visiting. Your next holidays will be to the magnificent Costa de la Luz! Visit Doha and enjoy its many attractions!

Popularne strefy w Costa de la Luz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj