Hotele w Costa de la Luz

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz

Costa de la LuzOd  119zł

Polecane hotele w Costa de la Luz

Sortuj według
 • Itaca Jerez
  Od317złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów55 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1897. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 53 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Senator Huelva
  Od233złZa noc

  Senator Huelvastars

  Huelva miasto, Huelva , Pablo rada 10 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 167 opinii podróżnychNa podstawie 167 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 149 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Puerto Antilla Grand Hotel
  Od338złZa noc

  Puerto Antilla Grand Hotelstars

  Islantilla, Costa de la Luz - Huelva , Islantilla s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów215 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1970 opinii podróżnychNa podstawie 1970 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 400 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 294 pokoje dwuosobowe i 106 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Vincci Costa Golf
  Od293złZa noc

  Vincci Costa Golfstars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Novo sancti petri s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów125 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1129 opinii podróżnychNa podstawie 1129 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1991. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 195 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 185 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 6. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Chiclana
  Od611złZa noc

  Riu Chiclanastars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Urb. loma del puerco s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów112 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2321 opinii podróżnychNa podstawie 2321 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2003. Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 419 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 413 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • NH Avenida de Jerez
  Od265złZa noc

  NH Avenida de Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Alcalde alvaro domecq 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów56 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 80 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Tartessos
  Od225złZa noc

  Eurostars Tartessosstars

  Huelva miasto, Huelva , Martín alonso pinzón 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 345 opinii podróżnychNa podstawie 345 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1968. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 13 pokoje jednoosobowe, 79 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Playacartaya Spa Hotel
  Od399złZa noc

  Playacartaya Spa Hotelstars

  El Rompido - Cartaya, Costa de la Luz - Huelva , Diego de almagro 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1513 opinii podróżnychNa podstawie 1513 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 290 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 273 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Tartessus Sancti Petri
  Od246złZa noc

  Ilunion Tartessus Sancti Petristars

  Chiclana - Sancti Petri, Costa de la Luz-Kadyks , Ctra loma sancti petri s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów91 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1087 opinii podróżnychNa podstawie 1087 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 272 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 272 apartamenty i wille 68. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Spa Senator Cadiz
  Od279złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 931 opinii podróżnychNa podstawie 931 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 91 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   185  Hotele w Costa de la Luz
Strona  1  z  19
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is in the southwest of Andalusia, in the provinces of Huelva and Cadiz. These beaches form a beautiful coast of fine sand bordered by pine woods. A number of rivers flow through the zone on their way to the sea. Among the dunes, there are towns and villages with peaceful, attractive streets. The Costa de la Luz has wonderful beaches set against the contrast of wild hills, open countryside and vineyards that offer the visitor an atmosphere of peace and tranquillity. The area's interest is increased by the plants and animals to be seen; in spring there is a wonderful variety of flowers, while in winter the area is excellent for seeing different varieties of birds. The Costa de la Luz is a natural paradise where you can see the beauty of its protected spaces for yourself. It is also a good destination for cultural tourism, with places like Cape Trafalgar and Baelo Claudia being well worth visiting. Your next holidays will be to the magnificent Costa de la Luz! Visit Doha and enjoy its many attractions!

Popularne strefy w Costa de la Luz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj