Hotele w Costa de la Luz

Znajdź na mapie
Hotele w Costa de la Luz

Costa de la LuzOd  147zł

Polecane hotele w Costa de la Luz

Sortuj według
 • Spa Senator Cadiz
  Od413złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 988 opinii podróżnychNa podstawie 988 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cadiz. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Senator Huelva
  Od347złZa noc

  Senator Huelvastars

  Huelva miasto, Huelva , Pablo rada 10 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 185 opinii podróżnychNa podstawie 185 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Huelva. Posiadłość, usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 9 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od struktury. Senator Huelva został całkowicie odrestaurowany w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Senator Huelva nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie pokoje gościnne w Senator Huelva są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Senator Huelva. Senator Huelva zapewnia parking dla wygody gości. Senator Huelva może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Playa Ballena Spa Hotel
  Od351złZa noc

  Playa Ballena Spa Hotelstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Juan carlos i, urb. costa ballena s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2032 opinii podróżnychNa podstawie 2032 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Nieruchomość składa się z 324 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 46 pokoje jednoosobowe, 266 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 6. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resort
  Od326złZa noc

  Elba Costa Ballena Beach & Thalasso Resortstars

  Rota, Costa de la Luz-Kadyks , Avd. carla de orleans, 12 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów123 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1587 opinii podróżnychNa podstawie 1587 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 235 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 213 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 9 i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • NH Luz Huelva
  Od250złZa noc

  NH Luz Huelvastars

  Huelva miasto, Huelva , Alameda sundheim 26 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów35 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 571 opinii podróżnychNa podstawie 571 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Huelva. NH Luz Huelva został całkowicie odnowiony w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. NH Luz Huelva oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Mazagon
  Od302złZa noc

  Mazagonstars

  Mazagon, Costa de la Luz - Huelva , Avda. cuesta de la barca s/n - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1051 opinii podróżnychNa podstawie 1051 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Mazagon. Struktura, usytuowana w odległości 2. 5 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 28. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera leży w odległości 26. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 39. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 6. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został skonstruowany w roku 2009. Osoby przebywające w tym hotelu mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Mazagon oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Mazagon posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. i Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Mazagon może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Al Sur de Chipiona
  Od191złZa noc

  Al Sur de Chipionastars

  Chipiona, Costa de la Luz-Kadyks , Avenida de sevilla 101 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 69 opinii podróżnychNa podstawie 69 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Chipiona. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 5 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2008. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Al Sur de Chipiona oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w Al Sur de Chipiona są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. , Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. , Goście będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w Al Sur de Chipiona. i Opcje rozrywkowe kwatery zostały opracowane w celu dostarczenia rozrywki wszystkim podróżującym. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Itaca Jerez
  Od264złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Jerez de la Frontera, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 4. 6 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1897, który został w pełni odrestaurowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Itaca Jerez. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dozwolone w Itaca Jerez. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Itaca Jerez może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Tartessos
  Od228złZa noc

  Eurostars Tartessosstars

  Huelva miasto, Huelva , Martín alonso pinzón 13 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Huelva. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 1000 metrów od portu. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Eurostars Tartessos oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Eurostars Tartessos oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. W Eurostars Tartessos znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Playacanela
  Od312złZa noc

  Playacanelastars

  Isla Canela - Ayamonte, Costa de la Luz - Huelva , De la mojarra s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów46 Opinie

  Ten czarujący kurort VR, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Isla Canela - Ayamonte. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 9 kilometrów od kurortu VR odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 70 metrów od najbliższej plaży. Playacanela został zbudowany w roku 2002. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych Playacanela. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Playacanela. Oprócz tego, Playacanela akceptuje duże zwierzęta. Kurort VR zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Playacanela. i Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   145  Hotele w Costa de la Luz
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa de la Luz is in the southwest of Andalusia, in the provinces of Huelva and Cadiz. These beaches form a beautiful coast of fine sand bordered by pine woods. A number of rivers flow through the zone on their way to the sea. Among the dunes, there are towns and villages with peaceful, attractive streets. The Costa de la Luz has wonderful beaches set against the contrast of wild hills, open countryside and vineyards that offer the visitor an atmosphere of peace and tranquillity. The area's interest is increased by the plants and animals to be seen; in spring there is a wonderful variety of flowers, while in winter the area is excellent for seeing different varieties of birds. The Costa de la Luz is a natural paradise where you can see the beauty of its protected spaces for yourself. It is also a good destination for cultural tourism, with places like Cape Trafalgar and Baelo Claudia being well worth visiting. Your next holidays will be to the magnificent Costa de la Luz! Visit Doha and enjoy its many attractions!

Popularne strefy w Costa de la Luz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj