Hotele w Costa del Sol

Znajdź na mapie
Hotele w Costa del Sol

Costa del SolOd  98zł

Polecane hotele w Costa del Sol

Sortuj według
 • Playa Calida
  Od329złZa noc

  Playa Calidastars

  Almuñecar, Costa Tropical , Urb. la galera s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1788 opinii podróżnychNa podstawie 1788 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 325 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 311 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Almuñecar Playa
  Od246złZa noc

  Almuñecar Playastars

  Almuñecar, Costa Tropical , Pso. san cristobal s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1431 opinii podróżnychNa podstawie 1431 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 227 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Soho Bahía Málaga
  Od354złZa noc

  Soho Bahía Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Somera 8 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 221 opinii podróżnychNa podstawie 221 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1960. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2003. Nieruchomość składa się z 43 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 40 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Soho Los Naranjos
  Od240złZa noc

  Soho Los Naranjosstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo de sancha 35 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 138 opinii podróżnychNa podstawie 138 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 41 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje jednoosobowe, 28 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • San Cristóbal
  Od200złZa noc

  San Cristóbalstars

  Marbella, Costa del Sol , Avenida ramón y cajal 3 3 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 541 opinii podróżnychNa podstawie 541 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1969. Hotel został odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 96 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 96 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Senator Marbella
  Od334złZa noc

  Senator Marbellastars

  Marbella, Costa del Sol , Alfonso hehenlohe, parcela 97 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 902 opinii podróżnychNa podstawie 902 opinii podróżnych

  Ten nowoczesny hotel jest dogodnie usytuowany w centrum miejscowości Marbella, około 300 metrów od piaszczystej plaży. Goście pokochają taras na dachu z odkrytym basenem, z którego rozciągają się spektakularne widoki na miasto i Morze Śródziemne. Do ich dyspozycji pozostaje także SPA i centrum odnowy biologicznej o powierzchni ponad 1 000 m2. Hotel jest położony tuż przy centrum wystawowym w miejscowości Marbella, Palacio de Congresos. Do historycznego centrum miasta, z atrakcjami takimi jak park Parque de Alameda, można dojść pieszo. Idealny wybór zarówno dla turystów biznesowych, jak i podróżujących w celach wypoczynkowych.

  Pokaż więcej
 • Helios Costa Tropical
  Od195złZa noc

  Helios Costa Tropicalstars

  Almuñecar, Costa Tropical , Paseo de san cristobal, 12 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 921 opinii podróżnychNa podstawie 921 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1989. Hotel został odnowiony w roku 2002. Nieruchomość składa się z 232 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Malaga
  Od453złZa noc

  Barcelo Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Estación vialia maria zambrano c/ héroe de sostoa, 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów124 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3147 opinii podróżnychNa podstawie 3147 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 221 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Vincci Selección Estrella del Mar
  Od567złZa noc

  Vincci Selección Estrella del Marstars

  Marbella, Costa del Sol , Urbanización estrella del mar, carretera a7 km 190 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1785 opinii podróżnychNa podstawie 1785 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 133 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 131 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi.

  Pokaż więcej
 • Holiday Hydros Boutique Hotel Spa & Wellness
  Od588złZa noc

  Holiday Hydros Boutique Hotel Spa & Wellnessstars

  Benalmadena, Costa del Sol , Carretera nacional 340, p.k. 215.6 340 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 371 opinii podróżnychNa podstawie 371 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 28 pokoi. Hotel zawiera 28 przestronne pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   351  Hotele w Costa del Sol
Strona  1  z  36
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Costa del Sol runs for 161 kilometres along the coast of Malaga province, on the Mediterranean Sea. The mountains, which sometimes reach down to the sea, forming coves and cliffs, protect the coast from the wind and give an even more picturesque frame to the beautiful beaches and blue sea. The beaches that are well-known for their excellent tourist facilities are: Nerja, Torrox, Vélez, Torremolinos, Puerto Banús, Marbella and Fuengirola, Benalmádena, Mijas and Estepona; however, there are a great many small, hidden beaches that have there own charm, and in fact many of them are nudist beaches. Sports lovers will feel at home here; there is golf, rowing, diving, sailing, windsurfing, parachuting, football, horse riding and many more. The Costa del Sol, however, has much more than just beaches and in Malaga you can visit the Alcazaba, Malaga Cathedral, the Picasso Museum, the Gibralfaro Castle, the La Malagueta Bullring, or go for some tapas. Those seeking sun and sea can lunch or dine at beach bars and enjoy some excellent local dishes without having to take their feet off the sand. The nightlife here is very exciting: casinos, bingo, pubs, clubs and even dances on the beaches. On the Costa del Sol you can enjoy your holidays to the full.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Costa del Sol

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj