Hotele w Nerja

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Villa Flamenca
  Od302złZa noc

  Villa Flamencastars

  Nerja, Costa del Sol , Andalucia - urb.nueva nerja 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 255 opinii podróżnychNa podstawie 255 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Nerja. W odległości 30. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od posiadłości. Villa Flamenca został całkowicie odnowiony w roku 2016. Villa Flamenca oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Villa Flamenca zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Villa Flamenca. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Perla Marina
  Od250złZa noc

  Perla Marinastars

  Nerja, Costa del Sol , Merida s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów19 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Nerja. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od kwatery. Perla Marina został całkowicie odnowiony w roku 2004. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom.

  Pokaż więcej
 • Parador de Nerja
  Od542złZa noc

  Parador de Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , Calle de almuñecar, 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1147 opinii podróżnychNa podstawie 1147 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Nerja. Usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 21. 8 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 3. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. Parador de Nerja został całkowicie odnowiony w roku 2002. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Parador de Nerja. Parador de Nerja zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Parador de Nerja. Parador de Nerja może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Toboso Chaparil
  Od206złZa noc

  Hotel Toboso Chaparilstars

  Nerja, Costa del Sol , Chaparil 16 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Nerja. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od kwatery. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2004. Podróżujący mogą cieszyć się dostępem do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. i Hotel zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Balcon de Europa
  Od594złZa noc

  Balcon de Europastars

  Nerja, Costa del Sol , Balcon de europa 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1315 opinii podróżnychNa podstawie 1315 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Nerja. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. i Różnorodna oferta rozrywkowa w Balcon de Europa gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • El Capistrano
  Od150złZa noc

  El Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Centro comercial,local 6,urb.el capistrano village sn - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie

  Ten skromny apartament jest położony w Nerja. W odległości 22. 5 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 1980. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Los Arcos
  Od305złZa noc

  Los Arcosstars

  Nerja, Costa del Sol , Carretera malaga-almeria km 293, urb. nerja golf sn - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 536 opinii podróżnychNa podstawie 536 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Nerja. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Struktura położona jest w odległości 700 metrów od najbliższej plaży. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Los Arcos nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Los Arcos może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Abril Apartamentos
  Od289złZa noc

  Abril Apartamentosstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle san juan 1 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 23 opinii podróżnychNa podstawie 23 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie VR znajduje się w Nerja. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2000. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. To kondominium nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hostal Dianes
  Od167złZa noc

  Hostal Dianesstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle pintada 67 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 79 opinii podróżnychNa podstawie 79 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel jest usytuowany w Nerja. Usytuowany w odległości 100 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 15. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 500 metrów od hostelu. Kwatera położona jest w odległości 15. 0 kilometrów od portu. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Hostal Dianes przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ten hostel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym. Goście przebywający w Hostal Dianes mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Obecne są opcje aktywności sportowej i spędzania wolnego czasu, dostępne w nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Hostal Dianes mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • MB Boutique hotel
  Od334złZa noc

  MB Boutique hotelstars

  Nerja, Costa del Sol , Chaparil 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 380 opinii podróżnychNa podstawie 380 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Nerja, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Hotel, usytuowany w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 20. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 250 metrów od posiadłości. MB Boutique hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w MB Boutique hotel, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. MB Boutique hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Niektóre z niniejszych usług MB Boutique hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Nerja
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Nerja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj