Hotele w Nerja

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Villa Flamenca
  Od264złZa noc

  Villa Flamencastars

  Nerja, Costa del Sol , Andalucia - urb.nueva nerja 1 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 213 opinii podróżnychNa podstawie 213 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Aneks posiada 2 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 126 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 300 bungalowy. , 4 pokoje trzyosobowe, 8 pokoje typu superior i 2 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Plaza Cavana
  Od372złZa noc

  Plaza Cavanastars

  Nerja, Costa del Sol , Plaza cavana 10 10 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 39 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 36 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Parador de Nerja
  Od503złZa noc

  Parador de Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , Calle de almuñecar, 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1063 opinii podróżnychNa podstawie 1063 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1947. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 94 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 2 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Marinas de Nerja
  Od388złZa noc

  Marinas de Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , Marinas de nerja s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1260 opinii podróżnychNa podstawie 1260 opinii podróżnych

  Hotel usytuowany jest w samym sercu turystycznej miejscowości Nerja. Hotel znajduje się tylko kilka kroków od kamienistej i piaszczystej plaży. Centrum miasta jest w odległości zaledwie 3 km od hotelu. Goście będą mieli łatwy dostęp do wielu sklepów, lokali rozrywkowych, restauracji i barów. Ten wspaniały hotel oferuje gościom komfort i wygodę, witając ich w relaksujących hotelowych wnętrzach. Pokoje są doskonale zaprojektowane, zapewniając spokojne otoczenie, w którym można się zrelaksować. Pokoje są dobrze wyposażone w nowoczesne udogodnienia. Goście mogą wybrać się na spacer pośród pięknie utrzymanych ogrodów o powierzchni lub popływać w basenie.

  Pokaż więcej
 • El Capistrano
  Od151złZa noc

  El Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Centro comercial,local 6,urb.el capistrano village sn - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1980. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos HC Burriana Playa
  Od263złZa noc

  Apartamentos HC Burriana Playastars

  Nerja, Costa del Sol , Paseo de burriana 6 - Mapa
  3,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 126 opinii podróżnychNa podstawie 126 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2001. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 21 pokoi. Nieruchomość składa się z 21 apartamenty. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Las Rosas de Capistrano
  Od186złZa noc

  Las Rosas de Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Neptuno 4 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Ten obiekt składa się z 63 apartamenty. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Fercomar
  Od252złZa noc

  Fercomarstars

  Nerja, Costa del Sol , Doctor ferran 9 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 78 opinii podróżnychNa podstawie 78 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 20 pokoi. Nieruchomość składa się z 20 apartamenty. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Resort De Nerja
  Od158złZa noc

  Resort De Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , C/ maria victoria atencia nº 4 blq 5 p2 bajo 4 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 13 opinii podróżnychNa podstawie 13 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2010. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 39 pokoi. Nieruchomość składa się z 39 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Playamaro
  Od157złZa noc

  Hotel Playamarostars

  Nerja, Costa del Sol , San miguel 28 y 33 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 155 opinii podróżnychNa podstawie 155 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 15 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Nerja
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Nerja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj