Hotele w Nerja

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • Villa Flamenca
  Od322złZa noc

  Villa Flamencastars

  Nerja, Costa del Sol , Andalucia - urb.nueva nerja 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 242 opinii podróżnychNa podstawie 242 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 4 aneksów. Aneks posiada 2 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 126 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 300 bungalowy. , 4 pokoje trzyosobowe, 8 pokoje typu superior i 2 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Perla Marina
  Od227złZa noc

  Perla Marinastars

  Nerja, Costa del Sol , Merida s/n - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów19 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 197 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 17 pokoje jednoosobowe, 80 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 5 i 22 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Parador de Nerja
  Od379złZa noc

  Parador de Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , Calle de almuñecar, 8 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1104 opinii podróżnychNa podstawie 1104 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1947. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 94 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 2 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Balcon de Europa
  Od764złZa noc

  Balcon de Europastars

  Nerja, Costa del Sol , Balcon de europa 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 1999. Nieruchomość składa się z 110 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 85 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 20. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • El Capistrano
  Od198złZa noc

  El Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Centro comercial,local 6,urb.el capistrano village sn - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów21 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1980. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Hotel Toboso Chaparil
  Od178złZa noc

  Hotel Toboso Chaparilstars

  Nerja, Costa del Sol , Chaparil 16 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 115 opinii podróżnychNa podstawie 115 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 58 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Las Rosas de Capistrano
  Od174złZa noc

  Las Rosas de Capistranostars

  Nerja, Costa del Sol , Neptuno 4 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Ten obiekt składa się z 63 apartamenty. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Abril
  Od152złZa noc

  Abrilstars

  Nerja, Costa del Sol , Pintada 124 - Mapa
  4,9/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 2002. Hostel został odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 13 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 7 pokoje dwuosobowe. Hostel ten oferuje idealne połączenie komfortu i przystępności. Hostel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście Hostel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hostel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Abril Apartamentos
  Od181złZa noc

  Abril Apartamentosstars

  Nerja, Costa del Sol , Calle san juan 1 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 22 opinii podróżnychNa podstawie 22 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 11 pokoi. Nieruchomość składa się z 4 apartamenty. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Resort De Nerja
  Od188złZa noc

  Resort De Nerjastars

  Nerja, Costa del Sol , C/ maria victoria atencia nº 4 blq 5 p2 bajo 4 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2010. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 39 pokoi. Nieruchomość składa się z 39 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   32  Hotele w Nerja
Strona  1  z  4
 

Najpopularniejsze hotele w Nerja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj