Hotele w Galicia

Znajdź na mapie
Hotele w Galicia

GaliciaOd  104zł

Polecane hotele w Galicia

Sortuj według
 • Mendez Nuñez
  Od275złZa noc

  Mendez Nuñezstars

  Lugo miasto, Lugo , Rua da raiña 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 467 opinii podróżnychNa podstawie 467 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Lugo. Usytuowany w odległości 10 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 7. 0 kilometrów od kwatery klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2014. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Mendez Nuñez zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Mendez Nuñez. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. i W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Auriense
  Od185złZa noc

  Eurostars Auriensestars

  Ourense miasto, Ourense , Alto del cumial 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów64 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 350 opinii podróżnychNa podstawie 350 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Ourense. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2002. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Eurostars Auriense zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Hotel zezwala na obecność dużych zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Attica 21
  Od234złZa noc

  Attica 21stars

  A Coruña miasto, Coruña , Rua enrique marinas romero periodista 34 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów72 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 754 opinii podróżnychNa podstawie 754 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w A Coruña. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 5 kilometrów od kwatery. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2004. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Attica 21 szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Zenit Vigo
  Od236złZa noc

  Zenit Vigostars

  Vigo, Pontevedra region , Gran via 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 465 opinii podróżnychNa podstawie 465 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Vigo. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2011. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Lugo
  Od175złZa noc

  Ciudad de Lugostars

  Lugo miasto, Lugo , Carril das hortas 29 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 171 opinii podróżnychNa podstawie 171 opinii podróżnych

  Ten komfortowy kurort VR jest zlokalizowany w Lugo. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Ciudad de Lugo został zbudowany w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ponadto, ta nieruchomość zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Ourense San Martín
  Od263złZa noc

  Gran Hotel Ourense San Martínstars

  Ourense miasto, Ourense , Curros enriquez 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 217 opinii podróżnychNa podstawie 217 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Ourense. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2005. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Gran Hotel Ourense San Martín oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Gran Hotel Ourense San Martín nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od221złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 193 opinii podróżnychNa podstawie 193 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago de Compostela. W odległości 10. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2006. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Wszystkie pokoje gościnne zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. San Carlos Delicatessen Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Vigo
  Od229złZa noc

  Ciudad de Vigostars

  Vigo, Pontevedra region , Concepcion arenal 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 253 opinii podróżnychNa podstawie 253 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1977. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 101 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 3, 8 pokoje trzyosobowe i 5 pokoje typu superior. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Carris Cardenal Quevedo Hotel
  Od304złZa noc

  Carris Cardenal Quevedo Hotelstars

  Ourense miasto, Ourense , Cardenal quevedo 28-30 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Ourense. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 6 kilometrów od hotelu. Carris Cardenal Quevedo Hotel został skonstruowany w roku 2011. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Carris Cardenal Quevedo Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług Carris Cardenal Quevedo Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Gelmirez
  Od208złZa noc

  Gelmirezstars

  Santiago de Compostela, Coruña , Horreo 92 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 637 opinii podróżnychNa podstawie 637 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago de Compostela. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 40. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2013. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Gelmirez nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   208  Hotele w Galicia
Strona  1  z  21
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Autonomous Community of Galicia is in the north-west corner of the Iberian Peninsula. Galicia is home to countless historical landmarks and buildings of great architectural and cultural value, among which we can highlight the following: the Cathedral of Santiago de Compostela, Lugo Cathedral with its neo-classical façade, Lugo’s Roman wall and its Convent Church of Santo Domingo – which dates back to the 13th century – the parish church of San Pedro De Bordóns (Sanxenxo) and the Church of Sta. María De Adina (Sanxenxo), to name just a few. Galicia also boasts some excellent resorts and beaches, each more beautiful than the last. We recommend Portelo beach (Oleiros), Santa Cristina beach (Oleiros), Barrañan beach (Arteixo), Silgar beach (Sanxenxo) – a favourite of surfers and other lovers of water sports – Samil beach (Vigo), which offers incrdible views, and Ribeira beach (Baiona), to name just some of the excellent beaches in the region. We also recommend visiting the Islas Atlánticas de Galicia National Park (Bueu), an amazing archipelago of pretty islands. Discover a fascinating region full of natural and cultural attractions, visit Galicia!

Popularne strefy w Galicia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj