Hotele w Galicia

Znajdź na mapie
Hotele w Galicia

GaliciaOd  84zł

Polecane hotele w Galicia

Sortuj według
 • Mendez Nuñez
  Od232złZa noc

  Mendez Nuñezstars

  Lugo miasto, Lugo , Rua da raiña 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1964. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 70 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 59 pokoje dwuosobowe, 7 pokoje typu junior suite i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Nh Ourense
  Od239złZa noc

  Nh Ourensestars

  Ourense miasto, Ourense , Celso emilio ferreiro 24 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2012. Nieruchomość składa się z 41 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od200złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 143 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 134 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Vigo
  Od233złZa noc

  NH Collection Vigostars

  Vigo, Pontevedra region , Avenida garcia barbon 17-19 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 981 opinii podróżnychNa podstawie 981 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 108 pokoi. Hotel szczyci się pokoje typu suite 10. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Hotel Vila Do Val
  Od173złZa noc

  Hotel Vila Do Valstars

  Lugo miasto, Lugo , Plaza de santa maria 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 169 opinii podróżnychNa podstawie 169 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z 18 pokoi. Nieruchomość składa się z 2 pokoje jednoosobowe i 16 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Auriense
  Od178złZa noc

  Eurostars Auriensestars

  Ourense miasto, Ourense , Alto del cumial 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 342 opinii podróżnychNa podstawie 342 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Nieruchomość składa się z 134 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 40 pokoje jednoosobowe, 69 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 15. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje codzienną prasę. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od227złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Tres Luces
  Od185złZa noc

  Tres Lucesstars

  Vigo, Pontevedra region , Cuba 19 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 179 opinii podróżnychNa podstawie 179 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Nieruchomość składa się z 72 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 50 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Hesperia Vigo
  Od168złZa noc

  Hesperia Vigostars

  Vigo, Pontevedra region , De la florida 60 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów51 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 673 opinii podróżnychNa podstawie 673 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1996. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 123 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 121 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Lugo
  Od180złZa noc

  Ciudad de Lugostars

  Lugo miasto, Lugo , Carril das hortas 29 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 169 opinii podróżnychNa podstawie 169 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 39 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 39 pokoje dwuosobowe, 32 apartamenty i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   198  Hotele w Galicia
Strona  1  z  20
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Autonomous Community of Galicia is in the north-west corner of the Iberian Peninsula. Galicia is home to countless historical landmarks and buildings of great architectural and cultural value, among which we can highlight the following: the Cathedral of Santiago de Compostela, Lugo Cathedral with its neo-classical façade, Lugo’s Roman wall and its Convent Church of Santo Domingo – which dates back to the 13th century – the parish church of San Pedro De Bordóns (Sanxenxo) and the Church of Sta. María De Adina (Sanxenxo), to name just a few. Galicia also boasts some excellent resorts and beaches, each more beautiful than the last. We recommend Portelo beach (Oleiros), Santa Cristina beach (Oleiros), Barrañan beach (Arteixo), Silgar beach (Sanxenxo) – a favourite of surfers and other lovers of water sports – Samil beach (Vigo), which offers incrdible views, and Ribeira beach (Baiona), to name just some of the excellent beaches in the region. We also recommend visiting the Islas Atlánticas de Galicia National Park (Bueu), an amazing archipelago of pretty islands. Discover a fascinating region full of natural and cultural attractions, visit Galicia!

Popularne strefy w Galicia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj