Hotele w Galicia

Znajdź na mapie
Hotele w Galicia

GaliciaOd  84zł

Polecane hotele w Galicia

Sortuj według
 • Nh Ourense
  Od260złZa noc

  Nh Ourensestars

  Ourense miasto, Ourense , Celso emilio ferreiro 24 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 565 opinii podróżnychNa podstawie 565 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2012. Nieruchomość składa się z 41 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • NH Hesperia Santiago Peregrino
  Od191złZa noc

  NH Hesperia Santiago Peregrinostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Rosalia de castro s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów52 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 815 opinii podróżnychNa podstawie 815 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 122 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • San Carlos Delicatessen Hotel
  Od228złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1997. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Gran Hotel Santiago
  Od228złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 330 opinii podróżnychNa podstawie 330 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 143 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 134 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 9 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Auriense
  Od190złZa noc

  Eurostars Auriensestars

  Ourense miasto, Ourense , Alto del cumial 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 334 opinii podróżnychNa podstawie 334 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Nieruchomość składa się z 134 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 40 pokoje jednoosobowe, 69 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 15. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Santiago
  Od351złZa noc

  NH Collection Santiagostars

  Santiago de Compostela, Coruña , Burgo das naciones s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1509 opinii podróżnychNa podstawie 1509 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z 150 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 8, 6 pokoje dla niepełnosprawnych i 142 pokoje typu superior. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Rias Bajas
  Od265złZa noc

  Rias Bajasstars

  Pontevedra miasto, Pontevedra region , Castelao 3 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 263 opinii podróżnychNa podstawie 263 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe, 78 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 7. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • O Val do Naseiro
  Od220złZa noc

  O Val do Naseirostars

  Viveiro, Lugo , San pedro de viveiro s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 143 opinii podróżnychNa podstawie 143 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 41 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 39 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Ourense San Martín
  Od280złZa noc

  Gran Hotel Ourense San Martínstars

  Ourense miasto, Ourense , Curros enriquez 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 208 opinii podróżnychNa podstawie 208 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1968. Hotel został odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 89 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 5 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Francisco II
  Od247złZa noc

  Francisco IIstars

  Ourense miasto, Ourense , Juan manuel bedoya 17 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 297 opinii podróżnychNa podstawie 297 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 55 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Dostępna jest usługa odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   199  Hotele w Galicia
Strona  1  z  20
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Spanish Autonomous Community of Galicia is in the north-west corner of the Iberian Peninsula. Galicia is home to countless historical landmarks and buildings of great architectural and cultural value, among which we can highlight the following: the Cathedral of Santiago de Compostela, Lugo Cathedral with its neo-classical façade, Lugo’s Roman wall and its Convent Church of Santo Domingo – which dates back to the 13th century – the parish church of San Pedro De Bordóns (Sanxenxo) and the Church of Sta. María De Adina (Sanxenxo), to name just a few. Galicia also boasts some excellent resorts and beaches, each more beautiful than the last. We recommend Portelo beach (Oleiros), Santa Cristina beach (Oleiros), Barrañan beach (Arteixo), Silgar beach (Sanxenxo) – a favourite of surfers and other lovers of water sports – Samil beach (Vigo), which offers incrdible views, and Ribeira beach (Baiona), to name just some of the excellent beaches in the region. We also recommend visiting the Islas Atlánticas de Galicia National Park (Bueu), an amazing archipelago of pretty islands. Discover a fascinating region full of natural and cultural attractions, visit Galicia!

Popularne strefy w Galicia

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj