Hotele w Gran Canaria

Znajdź na mapie
Hotele w Gran Canaria

Gran CanariaOd  197zł

Polecane hotele w Gran Canaria

Sortuj według
 • Exe Las Canteras
  Od415złZa noc

  Exe Las Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Portugal 68 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 354 opinii podróżnychNa podstawie 354 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 89 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje jednoosobowe, 57 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 6 i 5 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Faycan
  Od342złZa noc

  Faycanstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Nicolas estevanez 61 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 176 opinii podróżnychNa podstawie 176 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1964. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 61 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 25 pokoje dwuosobowe i 36 apartamenty typu studio. . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Alisios Canteras
  Od290złZa noc

  Alisios Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Colombia 12 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 143 opinii podróżnychNa podstawie 143 opinii podróżnych

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2003. Nieruchomość składa się z 61 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe i 55 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Hotel THe Fataga
  Od461złZa noc

  Hotel THe Fatagastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle nestor de la torre 21 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 188 opinii podróżnychNa podstawie 188 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1962. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 94 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 94 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa.

  Pokaż więcej
 • Atlanta
  Od299złZa noc

  Atlantastars

  Las Palmas, Gran Canaria , Alfredo l. jones, 37 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów10 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 148 opinii podróżnychNa podstawie 148 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1970. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2011. Nieruchomość składa się z 65 pokoi. Nieruchomość składa się z 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy.

  Pokaż więcej
 • Cantur City Hotel
  Od388złZa noc

  Cantur City Hotelstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Calle sagasta 28 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów58 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1968. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 114 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 1 pokój typu junior suite, pokój typu suite 1, 3 pokoje dla niepełnosprawnych, 98 pokoje trzyosobowe, 98 pokoje typu executive, 98 pokoje typu superior i 1 pokój rodzinny. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Bluebay Beach Club
  Od423złZa noc

  Bluebay Beach Clubstars

  Bahia Feliz, Gran Canaria , Paseo pablo picasso 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów112 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 768 opinii podróżnychNa podstawie 768 opinii podróżnych

  Hotel położony jest nad morzem, w ekskluzywnej, ustronnej części Bahía Feliz w pobliżu San Augustin. Hotel jest w odległości 15 minut od Maspalomas i Playa del Inglés, oferujących duży wybór barów, sklepów, obiektów rekreacyjnych i restauracji, jak również atrakcyjne życie nocne. Słońce i roślinność sprawiają, że jest to idealne miejsce na pobyt gości. Klimatyzowany hotel składa się z 6 ​​kondygnacji oraz 144 apartamentów, w tym 3 przystosowanych dla osób niepełnosprawnych. Goście mogą spróbować pysznych dań w restauracji a la carte - La Hacienda. Młodsi goście polubią plac zabaw i klub dla dzieci. Dostępny jest również parking. Z apartamentów goście mogą oglądać zapierający dech w piersiach widok na morze, delektować się kieliszkiem wina musującego, słuchać ulubionej muzyki i podziwiać wspaniałe zachody słońca.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boji
  Od274złZa noc

  Hotel Bojistars

  Las Palmas, Gran Canaria , Luis de la cruz 10 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 35 opinii podróżnychNa podstawie 35 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 31 pokoi. Ten obiekt składa się z 31 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Concorde
  Od374złZa noc

  Concordestars

  Las Palmas, Gran Canaria , Tomas miller 85 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 344 opinii podróżnychNa podstawie 344 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1969. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 126 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 126 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Hotel Puerto Canteras
  Od390złZa noc

  Hotel Puerto Canterasstars

  Las Palmas, Gran Canaria , Benecharo 13-15 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 131 opinii podróżnychNa podstawie 131 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 27 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 18 pokoje dwuosobowe, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 3 pokoje trzyosobowe i 3 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   103  Hotele w Gran Canaria
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Gran Canaria is one of the largest islands in the Canaries, the archipelago located in the Atlantic Ocean that belongs to Spain. It capital is Las Palmas de Gran Canaria, situated in the north of the island. This island earned the nickname “miniature continent” due to its large diversity of climates and habitats. Thirt-two of these are protected, among which the Nublo Rural Park, the Jungla Doramas (Doramas Jungle) the Barranco Aguaje (Aguaje Ravine), Tamdaba and Pino Santo are of particular interest. The southern part of the island has the best coastline for leisure, and the Maspalomas tourist resort. The sand dunes in Maspalomas are a unique attraction, a stunning backdrop to huge beaches. The sun is not the only attraction here, there are also good restaurants, bars and shopping centres. Palmitos Park is also in this region, giving us a chance to admire its very rich bird life. In the centre of the island nature has formed a series beautiful and imposing mountains. Gran Canaria is a destination that has everything needed to make your holidays unforgettable!

Popularne strefy w Gran Canaria

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj

Najnowsze recenzje

 • Marinasol
  Marinasol
  3,8/5
  Oceny klientów60 Opinie

  - room cleaning 5 days a week, changing sheets and towels 2 times a week - well equipped kitchen - friendly and helpful staff

  Anonimowy
  Klient Hotelopia, 31/10/2016

  Od289złPokaż więcej