Hotele w Granada

Znajdź na mapie
Hotele w Granada

GranadaOd  127zł

Polecane hotele w Granada

Sortuj według
 • Senator Granada Spa
  Od297złZa noc

  Senator Granada Spastars

  Granada Miasto, Granada , Paseo del violon s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 729 opinii podróżnychNa podstawie 729 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 83 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Princesa Ana
  Od212złZa noc

  Princesa Anastars

  Granada Miasto, Granada , Constitucion 37 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 171 opinii podróżnychNa podstawie 171 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2009. Nieruchomość składa się z 61 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 49 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Melia Granada
  Od479złZa noc

  Melia Granadastars

  Granada Miasto, Granada , Angel ganivet 7 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2275 opinii podróżnychNa podstawie 2275 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1956. Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Nieruchomość składa się z 232 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Granada Victoria
  Od470złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1963 opinii podróżnychNa podstawie 1963 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 69 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 63 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Leonardo Hotel Granada
  Od225złZa noc

  Leonardo Hotel Granadastars

  Granada Miasto, Granada , Avenida de la constitución 18 18 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów162 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 761 opinii podróżnychNa podstawie 761 opinii podróżnych

  Leonardo Hotel Granada to świetny hotel miejski ulokowany w nowoczesnym budynku w samym centrum Granady, na słynnej Avenida de la Constitución — o rzut beretem od ogrodów Jardines del Triunfo oraz ok. 1 km od centrum miasta. Goście mają do dyspozycji przestronne pokoje o nowoczesnym wystroju oraz liczne udogodnienia. Mogą też podziwiać cudowne widoki na miasto i Alhambrę. W hotelu panuje gościnna atmosfera, a goście są obsługiwani w profesjonalny sposób. To doskonałe miejsce zarówno dla urlopowiczów, jak i osób podróżujących w interesach.

  Pokaż więcej
 • Carmen
  Od423złZa noc

  Carmenstars

  Granada Miasto, Granada , Acera del darro 62 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów112 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1430 opinii podróżnychNa podstawie 1430 opinii podróżnych

  Atrakcyjny hotel Carmen znajduje się w centrum Granady. Eleganckie pokoje mają współczesny design, a hotel oferuje liczne usługi i udogodnienia. Hotel ma taras dachowy z otwartym basenem, barem i pięknym widokiem na miasto, charakterystyczną Alhambrę i otaczające pasmo górskie Sierra Nevada. Bardzo blisko hotelu są katedra i Fuente de las Batallas; pieszo można również łatwo dojść do centrum konferencyjnego Palacio de Congresos i słynnego muzeum Alhambra. Hotel doskonale trafia w wymagania zarówno osób podróżujących w interesach, jak i tych przebywających na urlopie.

  Pokaż więcej
 • Abades Nevada Palace
  Od247złZa noc

  Abades Nevada Palacestars

  Granada Miasto, Granada , De la sultana (carretera de la zubia) 3 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów112 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 753 opinii podróżnychNa podstawie 753 opinii podróżnych

  Abades Nevada Palace to bardzo nowoczesny hotel z charakterystyczną awangardową architekturą, zlokalizowany w pobliżu centrum Granady. Ma piękny hol i pokoje w minimalistycznym, nowoczesnym stylu, które dzięki eliptycznemu kształtowi budynku roztaczają widok na miasto Alhambra i góry Sierra Nevada. Hotel oferuje doskonałe centrum konferencyjne i wspaniałe spa. Do malowniczego historycznego centrum Granady można dojechać w 10 minut. Ośrodki narciarskie w Sierra Nevada są oddalone o około 30 minut jazdy samochodem.

  Pokaż więcej
 • NH Granada Centro
  Od349złZa noc

  NH Granada Centrostars

  Granada Miasto, Granada , Gamboa s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1326 opinii podróżnychNa podstawie 1326 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 68 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 68 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Reino de Granada
  Od214złZa noc

  Reino de Granadastars

  Granada Miasto, Granada , Recogidas 53 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 147 opinii podróżnychNa podstawie 147 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 41 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe i 35 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • H2 Granada
  Od219złZa noc

  H2 Granadastars

  Granada Miasto, Granada , Juan pablo ii 35 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 314 opinii podróżnychNa podstawie 314 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 81 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 80 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   112  Hotele w Granada
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Granada is a city and the capital of the province of Granada in Andalusia, Spain. It is also the ancient capital of the medieval Kingdom of Granada. It is located at the foot of the Sierra Nevada mountains, at the confluence of the Genil, Darro and Beiro rivers. Granada has a wide range of attractions and things to do. We recommend you visit the Alhambra (""the red""), the best-preserved Islamic palace in the world. You can also visit the gardens of the Generalife, located right outside the Alhambra. These beautiful gardens are full of fountains and have been carefully designed with the most delicate floral displays. The visitor is also recommended to visit: the Cathedral; the impressive Gothic Royal Chapel, which dates back to 1505; the Lonja, built in the 16th century; the Alcaicería, an old Arab silk market; the Albaicín neighbourhood; the Sacromonte caves; the Corral del Carbón Islamic monument; and the San Jerónimo Renaissance church, among others. Granada is a city that is well worth visiting for its cultural and historic monuments as well as for its lovely natural scenery. Come and visit it!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Granada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj