Hotele w Kadyks - Jerez

Znajdź na mapie
Hotele w Kadyks - Jerez

Kadyks - JerezOd  167zł

Polecane hotele w Kadyks - Jerez

Sortuj według
 • Itaca Jerez
  Od317złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów55 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1897. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 53 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • NH Avenida de Jerez
  Od265złZa noc

  NH Avenida de Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Alcalde alvaro domecq 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów56 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 521 opinii podróżnychNa podstawie 521 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 80 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Spa Senator Cadiz
  Od279złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 931 opinii podróżnychNa podstawie 931 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 91 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • H2 Jerez
  Od197złZa noc

  H2 Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Chema rodriguez, estadio chapín s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 275 opinii podróżnychNa podstawie 275 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 90 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 3. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Exe Guadalete
  Od264złZa noc

  Exe Guadaletestars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Ave. duque de abrantes 84 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów83 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 397 opinii podróżnychNa podstawie 397 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1991. Hotel przeszedł renowację w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 137 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 132 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • TRYP Jerez Hotel
  Od295złZa noc

  TRYP Jerez Hotelstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Marques de casa domecq 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 925 opinii podróżnychNa podstawie 925 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 81 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 8 i 5 pokoje trzyosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Monte Puertatierra
  Od360złZa noc

  Monte Puertatierrastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Andalucia 34 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 841 opinii podróżnychNa podstawie 841 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe i 92 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Al Andalus Jerez
  Od166złZa noc

  Al Andalus Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Calle arcos 29 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1912. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 24 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Doña Blanca
  Od208złZa noc

  Doña Blancastars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Bodegas 11 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 231 opinii podróżnychNa podstawie 231 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel przeszedł renowację w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 26 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Regio 2
  Od262złZa noc

  Regio 2stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Av. andalucia 79 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 111 opinii podróżnychNa podstawie 111 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 40 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   56  Hotele w Kadyks - Jerez
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cadiz is an Andalusian province, located in the south of Spain. Two of the province's most important cities are the capital, which is also called Cadiz, and Jerez de la Frontera. Cadiz is a very interesting destination for tourists, since its history goes back 3100 years and many of its churches, gardens and squares tell of past times. One of its many places of interest is the Puerta de la Tierra, a magnificent monument with a marble facade and Baroque statues of the saints San Servando and San German. Cadiz's beaches are also a very attractive prospect. Jerez de la Frontera is located in the west of Andalusia, on the banks of the River Guadalete. It is famous for its festivities, which give the place a special atmosphere. These include the Flamenco Festival, Easter Week, the Autumn Fiestas and the Horse Fair. It is an ideal place to visit a winery and enjoy the art of sherry-making. You will love Cadiz and Jerez, why not visit them!

Popularne strefy w Kadyks - Jerez

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj