Hotele w Kadyks - Jerez

Znajdź na mapie
Hotele w Kadyks - Jerez

Kadyks - JerezOd  169zł

Polecane hotele w Kadyks - Jerez

Sortuj według
 • Spa Senator Cadiz
  Od361złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów44 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 962 opinii podróżnychNa podstawie 962 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 91 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Playa Victoria
  Od334złZa noc

  Playa Victoriastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Glorieta ing.la cierva 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 692 opinii podróżnychNa podstawie 692 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Na terenie obiektu znajduje się 188 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 184 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 4. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Itaca Jerez
  Od196złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1897. Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 53 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe i 2 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • NH Avenida de Jerez
  Od213złZa noc

  NH Avenida de Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Alcalde alvaro domecq 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów56 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 544 opinii podróżnychNa podstawie 544 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 80 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Regio 2
  Od240złZa noc

  Regio 2stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Av. andalucia 79 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 113 opinii podróżnychNa podstawie 113 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 40 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • H2 Jerez
  Od196złZa noc

  H2 Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Chema rodriguez, estadio chapín s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 276 opinii podróżnychNa podstawie 276 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 90 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 3. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Monte Puertatierra
  Od333złZa noc

  Monte Puertatierrastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Andalucia 34 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 875 opinii podróżnychNa podstawie 875 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje jednoosobowe i 92 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Patagonia Sur
  Od264złZa noc

  Patagonia Surstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Cobos 11 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 338 opinii podróżnychNa podstawie 338 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 14 pokoi. Ten obiekt składa się z . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • TRYP Jerez Hotel
  Od206złZa noc

  TRYP Jerez Hotelstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Marques de casa domecq 13 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 953 opinii podróżnychNa podstawie 953 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 98 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 81 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 8 i 5 pokoje trzyosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Spa Cadiz Plaza
  Od301złZa noc

  Spa Cadiz Plazastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Glorieta ingeniero la cierva 3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 48 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 44 pokoje dwuosobowe, 13 apartamenty i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   59  Hotele w Kadyks - Jerez
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cadiz is an Andalusian province, located in the south of Spain. Two of the province's most important cities are the capital, which is also called Cadiz, and Jerez de la Frontera. Cadiz is a very interesting destination for tourists, since its history goes back 3100 years and many of its churches, gardens and squares tell of past times. One of its many places of interest is the Puerta de la Tierra, a magnificent monument with a marble facade and Baroque statues of the saints San Servando and San German. Cadiz's beaches are also a very attractive prospect. Jerez de la Frontera is located in the west of Andalusia, on the banks of the River Guadalete. It is famous for its festivities, which give the place a special atmosphere. These include the Flamenco Festival, Easter Week, the Autumn Fiestas and the Horse Fair. It is an ideal place to visit a winery and enjoy the art of sherry-making. You will love Cadiz and Jerez, why not visit them!

Popularne strefy w Kadyks - Jerez

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj