Hotele w Kadyks - Jerez

Znajdź na mapie
Hotele w Kadyks - Jerez

Kadyks - JerezOd  167zł

Polecane hotele w Kadyks - Jerez

Sortuj według
 • Spa Senator Cadiz
  Od413złZa noc

  Spa Senator Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Rubio y diaz 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów45 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 988 opinii podróżnychNa podstawie 988 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Cadiz. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Itaca Jerez
  Od264złZa noc

  Itaca Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Diego fernandez herrera 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów56 Opinie

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Jerez de la Frontera, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. W odległości 4. 6 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Pomieszczenia znajdują się w budynku pochodzącym z roku 1897, który został w pełni odrestaurowany w roku 2006. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Itaca Jerez. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dozwolone w Itaca Jerez. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Itaca Jerez może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Monte Puertatierra
  Od352złZa noc

  Monte Puertatierrastars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Andalucia 34 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów90 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 898 opinii podróżnychNa podstawie 898 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Cadiz. W odległości 28. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 100 metrów od kwatery. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ponadto, ten hotel zapewnia garaż dla podróżujących przyjeżdżających samochodem. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Monte Puertatierra. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Regio 2
  Od264złZa noc

  Regio 2stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Av. andalucia 79 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 114 opinii podróżnychNa podstawie 114 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Cadiz. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 5 kilometrów od struktury. Posiadłość położona jest w odległości 100 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2008. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Regio 2 zapewnia całodobową recepcję. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Regio 2 posiada kilka segmentów, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Albayt Nueva Alcaidesa
  Od270złZa noc

  Albayt Nueva Alcaidesastars

  San Roque, Kadyks - Jerez , Del golf sn - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 50 pokoi. Ten popularny kompleks apartamentowy stanowi idealną bazę dla osób, które pragną zwiedzić okolicę. Apartament zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Apartament oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Apartament obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Apartament dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Tandem Ancha 34
  Od268złZa noc

  Apartamentos Tandem Ancha 34stars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Calle ancha, 34 34 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6 opinii podróżnychNa podstawie 6 opinii podróżnych

  Ten komfortowy apartament jest zlokalizowany w Cadiz. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 32. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Apartamentos Tandem Ancha 34 zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych apartamencie są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Plaza de la Luz Cadiz
  Od250złZa noc

  Plaza de la Luz Cadizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Corralon de los carros 62 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 484 opinii podróżnychNa podstawie 484 opinii podróżnych

  Ten prosty kurort VR mieści się w Cadiz. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 300 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od struktury. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tego kurortu VR pochodzi z roku 2013. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Plaza de la Luz Cadiz nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Ten kurort VR nie akceptuje zwierząt. Kurort VR posiada parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług Plaza de la Luz Cadiz mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • B&B Hotel Jerez
  Od206złZa noc

  B&B Hotel Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , Chema rodriguez, estadio chapín s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 282 opinii podróżnychNa podstawie 282 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Jerez de la Frontera. Usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 4 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 10. 0 kilometrów od hotelu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w B&B Hotel Jerez. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Niektóre rodzaje pokoi mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne w B&B Hotel Jerez. Goście mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Occidental Cádiz
  Od287złZa noc

  Occidental Cádizstars

  Kadyks miasto, Kadyks - Jerez , Av. andalucia 89 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów66 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 844 opinii podróżnychNa podstawie 844 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Cadiz. Klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 2. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od kwatery. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2007. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. nullPodróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. i Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Villa Jerez
  Od605złZa noc

  Villa Jerezstars

  Jerez de la Frontera, Kadyks - Jerez , De la cruz roja 7 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 507 opinii podróżnychNa podstawie 507 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Jerez de la Frontera. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 8. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. i Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim odwiedzającym.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   49  Hotele w Kadyks - Jerez
Strona  1  z  5
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cadiz is an Andalusian province, located in the south of Spain. Two of the province's most important cities are the capital, which is also called Cadiz, and Jerez de la Frontera. Cadiz is a very interesting destination for tourists, since its history goes back 3100 years and many of its churches, gardens and squares tell of past times. One of its many places of interest is the Puerta de la Tierra, a magnificent monument with a marble facade and Baroque statues of the saints San Servando and San German. Cadiz's beaches are also a very attractive prospect. Jerez de la Frontera is located in the west of Andalusia, on the banks of the River Guadalete. It is famous for its festivities, which give the place a special atmosphere. These include the Flamenco Festival, Easter Week, the Autumn Fiestas and the Horse Fair. It is an ideal place to visit a winery and enjoy the art of sherry-making. You will love Cadiz and Jerez, why not visit them!

Popularne strefy w Kadyks - Jerez

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj