Hotele w Kraj Basków

Znajdź na mapie
Hotele w Kraj Basków

Kraj BaskówOd  129zł

Polecane hotele w Kraj Basków

Sortuj według
 • Ercilla
  Od368złZa noc

  Ercillastars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Ercilla 37-39 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów202 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 980 opinii podróżnychNa podstawie 980 opinii podróżnych

  Ten luksusowy, biznesowy i miejski hotel ma doskonałe położenie w Bilbao. Hotel ma dogodną lokalizacją w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy biznesowej miasta, w pobliżu Muzeum Guggenheima. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż za drzwiami, oferując gościom łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Najbliższe pole golfowe jest w odległości tylko 11 km, a najbliższa plaża jest zaledwie 12 km od hotelu. Ten ekskluzywny hotel oferuje niezwykły wystrój architektoniczny, witając gości w stylowym holu. Wnętrze hotelu to wspaniałe połączenie współczesności i klasycznej elegancji, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. Pokoje są elegancko urządzone i oferują relaksujące, funkcjonalne otoczenie, które będzie odpowiadało zarówno osobom podróżujących służbowo, jak i turystom.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Costa Vasca
  Od355złZa noc

  Barcelo Costa Vascastars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Pio baroja 15 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów118 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1774 opinii podróżnychNa podstawie 1774 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1977. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 203 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 39 pokoje jednoosobowe, 157 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 7. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Silken Ciudad de Vitoria
  Od334złZa noc

  Silken Ciudad de Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Portal de castilla 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów157 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 922 opinii podróżnychNa podstawie 922 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 149 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 138 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Bilbao Nervion
  Od317złZa noc

  Barcelo Bilbao Nervionstars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Campo de volantin 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów206 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2431 opinii podróżnychNa podstawie 2431 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1973. Hotel przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość składa się z 350 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 44 pokoje jednoosobowe, 268 pokoje dwuosobowe i 28 pokoje typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Green Nest Hostel Uba Aterpetexea
  Od129złZa noc

  Green Nest Hostel Uba Aterpetexeastars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Camino de uba 43 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 152 opinii podróżnychNa podstawie 152 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 2012. Hostel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hostel ten oferuje idealne połączenie komfortu i przystępności. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hostel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa.

  Pokaż więcej
 • NH Canciller Ayala Vitoria
  Od319złZa noc

  NH Canciller Ayala Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Ramon y cajal 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów143 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1585 opinii podróżnychNa podstawie 1585 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1958. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 174 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 11. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Bilbao
  Od369złZa noc

  Ilunion Bilbaostars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Rodriguez arias 66 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 680 opinii podróżnychNa podstawie 680 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 176 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje jednoosobowe, 150 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Bilbao Hostel
  Od210złZa noc

  Bilbao Hostelstars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Ctra. basurto-kastrexana 70 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 54 opinii podróżnychNa podstawie 54 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 1982. Hostel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 50 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 24 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Hostel ten oferuje idealne połączenie komfortu i przystępności. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hostel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hostel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hostel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hostel możliwy jest dostęp do Internetu. Hostel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • NH Collection San Sebastián Aránzazu
  Od463złZa noc

  NH Collection San Sebastián Aránzazustars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Vitoria-gasteiz 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów85 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1349 opinii podróżnychNa podstawie 1349 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 29 pokoje jednoosobowe, 147 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Vitoria
  Od265złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów97 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 306 opinii podróżnychNa podstawie 306 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 81 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   96  Hotele w Kraj Basków
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Basque Country (Euskadi) is an Autonomus Community in northern Spain, spanning the border with France. Among its most popular attractions are the beach of Sopelana and the coastal town of Zarautz, both ideal for surfing, the Guggenheim Museum (contemporary art) and the fascinating cities of San Sebastián and Bilbao. Visitors to the region will also have plenty of natural attractions to choose from, among which we should highlight Urkiola National Park, which is in the Duranguesado Mountains and features limestone rises that contrast very nicely with the dense woods of the valleys. You should also make time to visit the popular towns of Guernica, which has an important cultural and historical heritage and an ancient symbolic tree, and Marnika, which has several impressive monuments, palaces, convents and historical buildings. The Basque Country is home to a great range of restaurants, traditional bars, shops, galleries, museums, gardens, parks, hotels of all prices and countless leisure and recreational options. Visit the Basque Country and see it for yourself!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kraj Basków

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj