Hotele w Kraj Basków

Znajdź na mapie
Hotele w Kraj Basków

Kraj BaskówOd  120zł

Polecane hotele w Kraj Basków

Sortuj według
 • Ercilla
  Od292złZa noc

  Ercillastars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Ercilla 37-39 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów205 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1010 opinii podróżnychNa podstawie 1010 opinii podróżnych

  Ten luksusowy, biznesowy i miejski hotel ma doskonałe położenie w Bilbao. Hotel ma dogodną lokalizacją w samym sercu tętniącej życiem dzielnicy biznesowej miasta, w pobliżu Muzeum Guggenheima. Przystanek komunikacji miejskiej znajduje się tuż za drzwiami, oferując gościom łatwy dostęp do innych dzielnic miasta. Najbliższe pole golfowe jest w odległości tylko 11 km, a najbliższa plaża jest zaledwie 12 km od hotelu. Ten ekskluzywny hotel oferuje niezwykły wystrój architektoniczny, witając gości w stylowym holu. Wnętrze hotelu to wspaniałe połączenie współczesności i klasycznej elegancji, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających podróżnych. Pokoje są elegancko urządzone i oferują relaksujące, funkcjonalne otoczenie, które będzie odpowiadało zarówno osobom podróżujących służbowo, jak i turystom.

  Pokaż więcej
 • Silken Amara Plaza
  Od273złZa noc

  Silken Amara Plazastars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Pio xii 7 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów86 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1006 opinii podróżnychNa podstawie 1006 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1993. Hotel został odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 162 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje jednoosobowe, 36 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1, 10 pokoje trzyosobowe i 3 pokoje typu superior. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • NH Canciller Ayala Vitoria
  Od253złZa noc

  NH Canciller Ayala Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Ramon y cajal 5 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów144 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1637 opinii podróżnychNa podstawie 1637 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1958. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Na terenie obiektu znajduje się 174 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 11. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Bilbao Nervion
  Od316złZa noc

  Barcelo Bilbao Nervionstars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Campo de volantin 11 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów209 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2595 opinii podróżnychNa podstawie 2595 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1973. Hotel przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość składa się z 350 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 44 pokoje jednoosobowe, 268 pokoje dwuosobowe i 28 pokoje typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • NH Collection San Sebastián Aránzazu
  Od307złZa noc

  NH Collection San Sebastián Aránzazustars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Vitoria-gasteiz 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów87 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1416 opinii podróżnychNa podstawie 1416 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 180 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 29 pokoje jednoosobowe, 147 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Vitoria
  Od240złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów97 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 313 opinii podróżnychNa podstawie 313 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 81 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Bilbao
  Od232złZa noc

  Ilunion Bilbaostars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Rodriguez arias 66 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 730 opinii podróżnychNa podstawie 730 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1965. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 176 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje jednoosobowe, 150 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Zenit San Sebastian
  Od274złZa noc

  Zenit San Sebastianstars

  San Sebastian miasto, Guipuzcoa - San Sebastián , Antonio maria labaien 1 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 486 opinii podróżnychNa podstawie 486 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2014. Nieruchomość składa się z 78 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 68 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 6 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Silken Ciudad de Vitoria
  Od254złZa noc

  Silken Ciudad de Vitoriastars

  Vitoria Gasteiz, Alava , Portal de castilla 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów158 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 965 opinii podróżnychNa podstawie 965 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 149 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 138 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Silken Indautxu
  Od269złZa noc

  Silken Indautxustars

  Bilbao miasto, Vizcaya - Bilbao , Bombero etxaniz s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów133 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1072 opinii podróżnychNa podstawie 1072 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 182 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 168 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   112  Hotele w Kraj Basków
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Basque Country (Euskadi) is an Autonomus Community in northern Spain, spanning the border with France. Among its most popular attractions are the beach of Sopelana and the coastal town of Zarautz, both ideal for surfing, the Guggenheim Museum (contemporary art) and the fascinating cities of San Sebastián and Bilbao. Visitors to the region will also have plenty of natural attractions to choose from, among which we should highlight Urkiola National Park, which is in the Duranguesado Mountains and features limestone rises that contrast very nicely with the dense woods of the valleys. You should also make time to visit the popular towns of Guernica, which has an important cultural and historical heritage and an ancient symbolic tree, and Marnika, which has several impressive monuments, palaces, convents and historical buildings. The Basque Country is home to a great range of restaurants, traditional bars, shops, galleries, museums, gardens, parks, hotels of all prices and countless leisure and recreational options. Visit the Basque Country and see it for yourself!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Kraj Basków

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj