Hotele w La Manga - Costa Calida

Znajdź na mapie
Hotele w La Manga - Costa Calida

La Manga - Costa CalidaOd  163zł

Polecane hotele w La Manga - Costa Calida

Sortuj według
 • Thalasia Costa de Murcia
  Od284złZa noc

  Thalasia Costa de Murciastars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Av. del puerto 327 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów83 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 830 opinii podróżnychNa podstawie 830 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2007. Nieruchomość składa się z 210 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 146 pokoje dwuosobowe, 62 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Senator Mar Menor Golf & Spa Resort
  Od248złZa noc

  Senator Mar Menor Golf & Spa Resortstars

  Los Alcazares, La Manga - Costa Calida , Avda principe felipe s/n 44 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 453 opinii podróżnychNa podstawie 453 opinii podróżnych

  Kurort został zbudowany w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 259 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 61 pokoje dwuosobowe i 41 apartamenty. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Kurort zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Kurort. Goście Kurort mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Cavanna
  Od248złZa noc

  Cavannastars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Plaza cavanna s/n - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 715 opinii podróżnychNa podstawie 715 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2001. Na terenie obiektu znajduje się 407 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Lodomar Spa & Talasoterapia
  Od236złZa noc

  Lodomar Spa & Talasoterapiastars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Río bidasoa 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 320 opinii podróżnychNa podstawie 320 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 88 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 71 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 8 pokoje typu superior. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Londres
  Od224złZa noc

  Londresstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran via la manga, km 5.3 (urb. eurovosa) - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 250 opinii podróżnychNa podstawie 250 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 184 pokoi. Ten obiekt składa się z . W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Lodomar SPA Apartamentos
  Od232złZa noc

  Lodomar SPA Apartamentosstars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Rio bidasoa 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów2 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2000. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość składa się z 35 pokoi. Nieruchomość składa się z . Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Puerto Juan Montiel Spa and Base Náutica
  Od328złZa noc

  Puerto Juan Montiel Spa and Base Náuticastars

  Aguilas, La Manga - Costa Calida , calle antonio sánchez cáceres 4 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów40 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 415 opinii podróżnychNa podstawie 415 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 127 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe, 55 pokoje dwuosobowe, 15 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 28, 10 apartamenty typu studio. i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Aguas Salinas
  Od211złZa noc

  Aguas Salinasstars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Crucero baleares 2 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 26 opinii podróżnychNa podstawie 26 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1992. Na terenie obiektu znajduje się 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 45 apartamenty i 6 apartamenty typu studio. . Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • La Manga Club Las Lomas Village
  Od342złZa noc

  La Manga Club Las Lomas Villagestars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , La manga club s/n - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 321 opinii podróżnychNa podstawie 321 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1989. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2003. Nieruchomość składa się z 131 pokoi. Nieruchomość składa się z . Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Vistamar
  Od247złZa noc

  Vistamarstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Avenida gran vía de la manga, km 9 s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 27 pokoi. Nieruchomość składa się z 18 apartamenty. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   32  Hotele w La Manga - Costa Calida
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Manga del Mar Menor is split between the municipalities of Cartagena and San Javier in the Spanish region of Murcia. La Manga was created through the accumulation of sand carried by sea currents. The sediment rose to the surface as a result of collisions with volcanic formations, and this created the sand bank of La Manga, and also the lagoon known as Mar Menor. La Manga is located along a coast that is well known for its sunny weather and the warmth of the waters, which has given it the name of the Costa Cálida (""Warm Coast""). This attractive spit of sand is split in four places, which allows the Mediterranean water to enter and leave the Mar Menor. The beaches here are extremely clean, with clear water, and so many fly the Blue Flag granted by the European Union. It is, in short, a real paradise! The zone also has a great many leisure options, as it is one of the Mediterranean's most important tourist centres. There is a wide range of restaurants, hotels, bars, night clubs, shops, golf courses and spas, as well as the attractive scenery.

Popularne strefy w La Manga - Costa Calida

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj