Hotele w La Manga - Costa Calida

Znajdź na mapie
Hotele w La Manga - Costa Calida

La Manga - Costa CalidaOd  164zł

Polecane hotele w La Manga - Costa Calida

Sortuj według
 • ROC Doblemar
  Od235złZa noc

  ROC Doblemarstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran vía de la manga s/n - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 2017. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 10 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 510 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Senator Mar Menor Golf & Spa Resort
  Od250złZa noc

  Senator Mar Menor Golf & Spa Resortstars

  Los Alcazares, La Manga - Costa Calida , Avda principe felipe s/n 44 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 440 opinii podróżnychNa podstawie 440 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 259 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 61 pokoje dwuosobowe i 41 apartamenty. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Cavanna
  Od265złZa noc

  Cavannastars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Plaza cavanna s/n - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 702 opinii podróżnychNa podstawie 702 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel przeszedł renowację w roku 2001. Na terenie obiektu znajduje się 407 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Thalasia Costa de Murcia
  Od298złZa noc

  Thalasia Costa de Murciastars

  San Pedro de Pinatar, La Manga - Costa Calida , Av. del puerto 327 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów81 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 813 opinii podróżnychNa podstawie 813 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2007. Nieruchomość składa się z 210 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 146 pokoje dwuosobowe, 62 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Londres
  Od220złZa noc

  Londresstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran via la manga, km 5.3 (urb. eurovosa) - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 249 opinii podróżnychNa podstawie 249 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 184 pokoi. Ten obiekt składa się z . Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Mangalan
  Od205złZa noc

  Mangalanstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Gran vía, km. 6 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 98 opinii podróżnychNa podstawie 98 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 142 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 140 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Playa Principe
  Od220złZa noc

  Playa Principestars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Ctra. la manga km 11 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2005. $hotel. getTypeHotel() zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 9 aneksy. Nieruchomość składa się z 12 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 apartamenty. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 • Las Gaviotas
  Od303złZa noc

  Las Gaviotasstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Calle nautilus 32 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 109 opinii podróżnychNa podstawie 109 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 96 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 9. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Vistamar
  Od248złZa noc

  Vistamarstars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Avenida gran vía de la manga, km 9 s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 27 pokoi. Nieruchomość składa się z 18 apartamenty. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Villas de Frente Marino
  Od248złZa noc

  Villas de Frente Marinostars

  La Manga del Mar Menor, La Manga - Costa Calida , Avenida gran vía de la manga km 12,5 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3 opinii podróżnychNa podstawie 3 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 170 pokoi.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   38  Hotele w La Manga - Costa Calida
Strona  1  z  4
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Manga del Mar Menor is split between the municipalities of Cartagena and San Javier in the Spanish region of Murcia. La Manga was created through the accumulation of sand carried by sea currents. The sediment rose to the surface as a result of collisions with volcanic formations, and this created the sand bank of La Manga, and also the lagoon known as Mar Menor. La Manga is located along a coast that is well known for its sunny weather and the warmth of the waters, which has given it the name of the Costa Cálida (""Warm Coast""). This attractive spit of sand is split in four places, which allows the Mediterranean water to enter and leave the Mar Menor. The beaches here are extremely clean, with clear water, and so many fly the Blue Flag granted by the European Union. It is, in short, a real paradise! The zone also has a great many leisure options, as it is one of the Mediterranean's most important tourist centres. There is a wide range of restaurants, hotels, bars, night clubs, shops, golf courses and spas, as well as the attractive scenery.

Popularne strefy w La Manga - Costa Calida

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj