Hotele w La Rioja

Znajdź na mapie
Hotele w La Rioja

La RiojaOd  185zł

Polecane hotele w La Rioja

Sortuj według
 • Ciudad de Logroño
  Od214złZa noc

  Ciudad de Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Menendez pelayo 7 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów111 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 393 opinii podróżnychNa podstawie 393 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Logroño. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ciudad de Logroño. Ciudad de Logroño zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Miłośnicy zwierząt mogą cieszyć się swoim pobytem w tej nieruchomości, ponieważ jest ona przyjazna dla zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z niniejszych usług Ciudad de Logroño mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Los Bracos
  Od272złZa noc

  Los Bracosstars

  Logroño, La Rioja , Breton de los herreros 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów55 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 332 opinii podróżnychNa podstawie 332 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Logroño. Położony w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2002. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w Los Bracos.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Las Cañas
  Od264złZa noc

  Catalonia Las Cañasstars

  Logroño, La Rioja , Carretera logroño-mendavia na 134 km 99 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów109 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 326 opinii podróżnychNa podstawie 326 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Logroño. Kwatera, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel został zbudowany w roku 2004. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Catalonia Las Cañas. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Marqués de Vallejo
  Od324złZa noc

  Hotel Boutique Marqués de Vallejostars

  Logroño, La Rioja , Marques de vallejo 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 446 opinii podróżnychNa podstawie 446 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Logroño. Ta nieruchomość pochodzi z roku 1889 i została całkowicie odnowiona w roku 2004. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wszystkie łazienki w Hotel Boutique Marqués de Vallejo są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Hotel Boutique Marqués de Vallejo mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Murrieta
  Od214złZa noc

  Murrietastars

  Logroño, La Rioja , Marques de murrieta 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów100 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Logroño. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W niewielkiej odległości odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został zmodernizowany w roku 2004. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Murrieta oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie segmenty w Murrieta są dostępne dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Murrieta może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • FG Logrono
  Od249złZa noc

  FG Logronostars

  Logroño, La Rioja , De viana 2-6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 656 opinii podróżnychNa podstawie 656 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 72 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 69 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Zenit Logroño
  Od224złZa noc

  Zenit Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Av. de mendavia 5 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Logroño. Kwatera, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2003. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość zezwala na obecność zwierząt. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Fuerte Ruavieja
  Od340złZa noc

  Eurostars Fuerte Ruaviejastars

  Logroño, La Rioja , Ruavieja 21 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 10 opinii podróżnychNa podstawie 10 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Logroño. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2017. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Eurostars Fuerte Ruavieja oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Eurostars Fuerte Ruavieja posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Eurostars Fuerte Ruavieja zapewnia parking dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Logroño
  Od202złZa noc

  Apartamentos Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avenida de viana 20 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 36 opinii podróżnychNa podstawie 36 opinii podróżnych

  //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka nie są dostępne w Apartamentos Logroño. Ponadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w Apartamentos Logroño. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Condes de Haro
  Od234złZa noc

  Condes de Harostars

  Logroño, La Rioja , Saturnino ulargui 6 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 257 opinii podróżnychNa podstawie 257 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Logroño. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 7 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Condes de Haro oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Dla dodatkowej wygody, goście mogą skorzystać z udogodnień garażu. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   30  Hotele w La Rioja
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The autonomous region of La Rioja is located in the north of the Iberian Peninsula. This Spanish region has only one province, and it is made up of a number of municipalities, the most important of which is the capital, Logroño. Among the main points of interest is the Rioja Museum, which is located in the Espartero Palace (dating from the 18th century). The museum exhibits paintings and sculptures from different eras along with many other kinds of art objects. We also recommend a visit to the co-cathedral of Santa María de La Redonda (a 16th century building), with its impressive towers, and the Church of San Bartolomé (dating from the 13th century). Another of the points of interest in La Rioja is the Sierra de Cebollera National Park. This well-conserved park is home to many kinds of local plants and animals. Its tree varieties include oak, beech, black pine, lime and ash. Its animals include foxes, squirrels, otters and wild boar. Discover this fascinating area with its architectural, historical and natur

Popularne strefy w La Rioja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj