Hotele w La Rioja

Znajdź na mapie
Hotele w La Rioja

La RiojaOd  161zł

Polecane hotele w La Rioja

Sortuj według
 • NH Logroño
  Od231złZa noc

  NH Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avda. club deportivo 98 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów87 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 773 opinii podróżnychNa podstawie 773 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Nieruchomość składa się z 110 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje jednoosobowe, 96 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Carlton Rioja
  Od240złZa noc

  Carlton Riojastars

  Logroño, La Rioja , Gran via del rey d.juan carlos i 5 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów74 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1967. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 1996. Na terenie obiektu znajduje się 120 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 88 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 10 i 2 apartamenty. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Logroño
  Od231złZa noc

  Ciudad de Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Menendez pelayo 7 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów109 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 366 opinii podróżnychNa podstawie 366 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • NH Logroño Herencia Rioja
  Od327złZa noc

  NH Logroño Herencia Riojastars

  Logroño, La Rioja , Marques de murrieta 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 829 opinii podróżnychNa podstawie 829 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Na terenie obiektu znajduje się 83 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 81 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • ETH Rioja
  Od241złZa noc

  ETH Riojastars

  Haro, La Rioja , Plg.ind.fuente ciega, c/los nogales 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów39 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 171 opinii podróżnychNa podstawie 171 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 51 pokoi. Hotel szczyci się . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Las Cañas
  Od233złZa noc

  Catalonia Las Cañasstars

  Logroño, La Rioja , Carretera logroño-mendavia na 134 km 99 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów108 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 296 opinii podróżnychNa podstawie 296 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 73 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 44 pokoje jednoosobowe, 29 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • FG Logrono
  Od271złZa noc

  FG Logronostars

  Logroño, La Rioja , De viana 2-6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 639 opinii podróżnychNa podstawie 639 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 72 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 69 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Logroño
  Od268złZa noc

  Apartamentos Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avenida de viana 20 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 34 opinii podróżnychNa podstawie 34 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 13 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 apartamenty i 10 apartamenty typu studio. . Ten kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin oraz grup podróżujących razem. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Gran Via
  Od355złZa noc

  Gran Viastars

  Logroño, La Rioja , Rey don juan carlos i 71 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 358 opinii podróżnychNa podstawie 358 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1999. Hotel został odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 91 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 68 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite, 2 pokoje dla niepełnosprawnych i 10 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Condes de Haro
  Od308złZa noc

  Condes de Harostars

  Logroño, La Rioja , Saturnino ulargui 6 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów33 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 246 opinii podróżnychNa podstawie 246 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel został odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 40 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   29  Hotele w La Rioja
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The autonomous region of La Rioja is located in the north of the Iberian Peninsula. This Spanish region has only one province, and it is made up of a number of municipalities, the most important of which is the capital, Logroño. Among the main points of interest is the Rioja Museum, which is located in the Espartero Palace (dating from the 18th century). The museum exhibits paintings and sculptures from different eras along with many other kinds of art objects. We also recommend a visit to the co-cathedral of Santa María de La Redonda (a 16th century building), with its impressive towers, and the Church of San Bartolomé (dating from the 13th century). Another of the points of interest in La Rioja is the Sierra de Cebollera National Park. This well-conserved park is home to many kinds of local plants and animals. Its tree varieties include oak, beech, black pine, lime and ash. Its animals include foxes, squirrels, otters and wild boar. Discover this fascinating area with its architectural, historical and natur

Popularne strefy w La Rioja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj