Hotele w La Rioja

Znajdź na mapie
Hotele w La Rioja

La RiojaOd  143zł

Polecane hotele w La Rioja

Sortuj według
 • NH Logroño
  Od199złZa noc

  NH Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avda. club deportivo 98 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów88 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 797 opinii podróżnychNa podstawie 797 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Nieruchomość składa się z 110 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje jednoosobowe, 96 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Ciudad de Logroño
  Od208złZa noc

  Ciudad de Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Menendez pelayo 7 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów109 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 385 opinii podróżnychNa podstawie 385 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1989. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 95 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 15 pokoje jednoosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Las Cañas
  Od215złZa noc

  Catalonia Las Cañasstars

  Logroño, La Rioja , Carretera logroño-mendavia na 134 km 99 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów109 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 314 opinii podróżnychNa podstawie 314 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 73 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 44 pokoje jednoosobowe, 29 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów.

  Pokaż więcej
 • Murrieta
  Od208złZa noc

  Murrietastars

  Logroño, La Rioja , Marques de murrieta 1 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów100 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 411 opinii podróżnychNa podstawie 411 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1974. Hotel został odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 104 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje jednoosobowe i 88 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • NH Logroño Herencia Rioja
  Od236złZa noc

  NH Logroño Herencia Riojastars

  Logroño, La Rioja , Marques de murrieta 14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów89 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 856 opinii podróżnychNa podstawie 856 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Nieruchomość składa się z 83 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 81 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • FG Logrono
  Od227złZa noc

  FG Logronostars

  Logroño, La Rioja , De viana 2-6 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 644 opinii podróżnychNa podstawie 644 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 72 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 69 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Los Bracos
  Od213złZa noc

  Los Bracosstars

  Logroño, La Rioja , Breton de los herreros 29 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów54 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 317 opinii podróżnychNa podstawie 317 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1980. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 71 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 62 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • ETH Rioja
  Od230złZa noc

  ETH Riojastars

  Haro, La Rioja , Plg.ind.fuente ciega, c/los nogales 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 192 opinii podróżnychNa podstawie 192 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 51 pokoi. Hotel oferuje . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Logroño
  Od260złZa noc

  Apartamentos Logroñostars

  Logroño, La Rioja , Avenida de viana 20 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 34 opinii podróżnychNa podstawie 34 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 13 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 apartamenty i 10 apartamenty typu studio. . Ten kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin oraz grup podróżujących razem. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Fuerte Ruavieja
  Od268złZa noc

  Eurostars Fuerte Ruaviejastars

  Logroño, La Rioja , Ruavieja 21 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5 opinii podróżnychNa podstawie 5 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Logroño. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 22 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   29  Hotele w La Rioja
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The autonomous region of La Rioja is located in the north of the Iberian Peninsula. This Spanish region has only one province, and it is made up of a number of municipalities, the most important of which is the capital, Logroño. Among the main points of interest is the Rioja Museum, which is located in the Espartero Palace (dating from the 18th century). The museum exhibits paintings and sculptures from different eras along with many other kinds of art objects. We also recommend a visit to the co-cathedral of Santa María de La Redonda (a 16th century building), with its impressive towers, and the Church of San Bartolomé (dating from the 13th century). Another of the points of interest in La Rioja is the Sierra de Cebollera National Park. This well-conserved park is home to many kinds of local plants and animals. Its tree varieties include oak, beech, black pine, lime and ash. Its animals include foxes, squirrels, otters and wild boar. Discover this fascinating area with its architectural, historical and natur

Popularne strefy w La Rioja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj