Hotele w Lerida

Znajdź na mapie
Hotele w Lerida

LeridaOd  163zł

Polecane hotele w Lerida

Sortuj według
 • Condes de Urgel
  Od221złZa noc

  Condes de Urgelstars

  Lerida miasto, Lerida , Avd. de barcelona 87 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów12 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1975. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 103 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • NH Lleida Pirineos
  Od220złZa noc

  NH Lleida Pirineosstars

  Lerida miasto, Lerida , De ronda 63 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 444 opinii podróżnychNa podstawie 444 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1987. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Na terenie obiektu znajduje się 92 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 91 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Nastasi Hotel & SPA
  Od250złZa noc

  Nastasi Hotel & SPAstars

  Lerida miasto, Lerida , Rovira roure 214 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 568 opinii podróżnychNa podstawie 568 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Hotel przeszedł renowację w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 90 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 35 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 5, 5 bungalowy. , 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 2 pokoje trzyosobowe, 4 pokoje czteroosobowe i 10 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • ibis Lleida
  Od182złZa noc

  ibis Lleidastars

  Lerida miasto, Lerida , Calle maria de montesori 6 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 313 opinii podróżnychNa podstawie 313 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 76 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 48 pokoje jednoosobowe, 12 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje dla niepełnosprawnych i 12 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Real
  Od233złZa noc

  Realstars

  Lerida miasto, Lerida , Avd blondel 22 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 319 opinii podróżnychNa podstawie 319 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 55 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 49 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Zenit Lleida
  Od228złZa noc

  Zenit Lleidastars

  Lerida miasto, Lerida , General brito 21 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów35 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 286 opinii podróżnychNa podstawie 286 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 68 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 64 pokoje dwuosobowe i 1 pokój typu junior suite. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Finca Prats Hotel Golf & Spa
  Od580złZa noc

  Finca Prats Hotel Golf & Spastars

  Lerida miasto, Lerida , N-240, km 102,5, lleida - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 510 opinii podróżnychNa podstawie 510 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Real Lleida
  Od391złZa noc

  Apartamentos Real Lleidastars

  Lerida miasto, Lerida , Av. príncep de viana 37 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4 opinii podróżnychNa podstawie 4 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 29 pokoi. Ten atrakcyjny kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla grup i rodzin. Apartament zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Apartament zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Apartament dysponuje windą. Apartament zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Apartament obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • SM APARTMENTS
  Od162złZa noc

  SM APARTMENTSstars

  Lerida miasto, Lerida , San antoni 42 lleida lleida 42 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Apartament został zbudowany w roku 2006. Nieruchomość składa się z 8 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 8 pokoje dwuosobowe i 8 apartamenty typu studio. . Ten atrakcyjny kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla grup i rodzin. Apartament zapewnia usługę odbioru kluczy. Na miejscu jest dostępny parking. Apartament dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • La Garbinada
  Od261złZa noc

  La Garbinadastars

  Granyena de les Garrigues, Lerida , Plaça catalunya s/n - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 136 opinii podróżnychNa podstawie 136 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1767. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 2 aneksy. Aneks posiada 2 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 22 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 15 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Lerida
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Lérida is in the Autonomous Community of Catalonia, in Spain. It is the capital of the province of the same name. This lovely city is considered to be the Gateway to the Pyrenees, a position that has many advantages. The old quarter of Lérida is home to many interesting landmarks and a good selection of shops and boutiques that make for an excellent day’s shopping. It is in this old centre that the Se Villa Cathedral is located. The site the cathedral is on used to be a fortress and which boasts a very interesting blend of architectural styles, particularly Gothic and Romanesque. It is side by side with the Palau de la Suda palace on the hill that dominates the town. Another interesting cathedral is the baroque Seu Nova. Those who like to unlock the mysteries of the past will be interested by a visit to the Institut d’Estudis Llerdencs, an excellent historical museum built in the Gothic style. Another way to travel back in time is to visit the historical site of La Paeria, which has artifacts and artworks from the Roman era, the Moorish occupation and the medieval era. Lérida is sure to delight your senses, come and see it for yourself!

Popularne strefy w Lerida

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj