Hotele w Malaga

Znajdź na mapie
Hotele w Malaga

MalagaOd  126zł

Polecane hotele w Malaga

Sortuj według
 • Soho Bahía Málaga
  Od1.006złZa noc

  Soho Bahía Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Somera 8 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów17 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 242 opinii podróżnychNa podstawie 242 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Malaga. W odległości 7. 3 kilometrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2018. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Boutique Malaga
  Od410złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 232 opinii podróżnychNa podstawie 232 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Malaga. W odległości 10. 8 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Posiadłość położona jest w odległości 200 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 5. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od portu. Hotel Soho Boutique Malaga został zbudowany w roku 2014. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel Soho Boutique Malaga zapewnia całodobową recepcję. Hotel Soho Boutique Malaga zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Don Curro
  Od329złZa noc

  Don Currostars

  Malaga miasto, Malaga , Calle sancha de lara 9 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów71 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1293 opinii podróżnychNa podstawie 1293 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1965. Hotel przeszedł renowację w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 118 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje jednoosobowe, 25 pokoje dwuosobowe, 75 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 6, 10 pokoje trzyosobowe, 4 pokoje czteroosobowe i 14 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Malaga
  Od507złZa noc

  Barcelo Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Estación vialia maria zambrano c/ héroe de sostoa, 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów125 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3351 opinii podróżnychNa podstawie 3351 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 221 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Soho Los Naranjos
  Od304złZa noc

  Soho Los Naranjosstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo de sancha 35 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 149 opinii podróżnychNa podstawie 149 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Malaga. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 30 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1970. Soho Los Naranjos oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Soho Los Naranjos zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Soho Los Naranjos zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Malaga Nostrum
  Od254złZa noc

  Malaga Nostrumstars

  Malaga miasto, Malaga , Herman hesse 17 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 393 opinii podróżnychNa podstawie 393 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Malaga. Hotel, usytuowany w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 3. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2012. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. i Różnorodna oferta rozrywkowa w tej nieruchomości gwarantuje, że goście będą zadowoleni z pobytu.

  Pokaż więcej
 • Atarazanas Malaga Boutique Hotel
  Od436złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 808 opinii podróżnychNa podstawie 808 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Malaga. W odległości 10. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 600 metrów od struktury. Atarazanas Malaga Boutique Hotel przeszedł renowację w roku 2017. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Ponadto, Atarazanas Malaga Boutique Hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Atarazanas Malaga Boutique Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Atarazanas Malaga Boutique Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ibis Malaga Centro Ciudad
  Od256złZa noc
  4,3/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2491 opinii podróżnychNa podstawie 2491 opinii podróżnych

  Hotel jest zlokalizowany w centrum miasta, w pobliżu dworca kolejowego AVE. Zostaw samochód na parkingu - do centrum miasta i większości atrakcji dotrzesz pieszo. Mamy klimatyzowane pokoje i całodobowy bar, a śniadanie jest podawane codziennie do południa. Nasz personel udzieli wszelkich informacji i wskazówek na temat zwiedzania tego pięknego miasta.

  Pokaż więcej
 • Exe Málaga Museos
  Od322złZa noc

  Exe Málaga Museosstars

  Malaga miasto, Malaga , St fajardo (esquina compañía) 1-3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 416 opinii podróżnychNa podstawie 416 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Malaga. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Exe Málaga Museos jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Niektóre z niniejszych usług Exe Málaga Museos mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ilunion Malaga
  Od473złZa noc

  Ilunion Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo maritimo antonio machado 10 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 685 opinii podróżnychNa podstawie 685 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Malaga. Hotel, usytuowany w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Hotel położony jest w pieszej odległości 100 metrów od portu. Ilunion Malaga został skonstruowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Ilunion Malaga. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ilunion Malaga oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Ilunion Malaga rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ilunion Malaga nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. , Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. , Odwiedzający przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. i Podróżujący będą cieszyć się miłym pobytem w tym hotelu, z szeroką ofertą udogodnień rozrywkowych. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   126  Hotele w Malaga
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Malaga is a city in Spain’s southern region of Andalusia, which ends at the Straits of Gibraltar. The city is part of the world-famous Costa del Sol. Two important rivers go through the Malaga region, the Guadalmedina and the Guadalhorce. It is an area that is blessed with excellent beaches, a beautiful hilly landscape, a rich and varies cultural and historical heritage and a first rate tourism infrastructure. From the castle on Mount Gibralfaro you get a spectacular view of Malaga Bay. At the foot of Gibralfaro is the Alcazaba, a palace and fortress that was built by the Islamic Nazarí. You can also visit the roman theatre, the Cathedral of the Incarnation, the Episcopal Palace and the old Moorish Alameda quarter, which is where you will find the famous Antigua Casa del Guardia tavern, where delicious regional wines are always available to sample. Marqués de Larios Street goes from the Plaza Mayor, also known as Plaza de la Constitución, to Malaga’s port, passing by many points of interest. Go for a stroll in the botanical gardens next to the port, which has plants and trees from all over the world. You should also visit the Picasso Museum, the painter’s family home, the Centre of Contemporary Art, the Museum and Fine Arts and many other interesting attractions. You will also be able to play all kinds of sports in the city’s popular beaches, such as La Malagueta, Pedregalejo and San Andrés, and spend a relaxing time at country retreats like Guadalmar and Campo de Golf. Visit Malaga!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Malaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj