Hotele w Malaga

Znajdź na mapie
Hotele w Malaga

MalagaOd  134zł

Polecane hotele w Malaga

Sortuj według
 • Soho Bahía Málaga
  Od271złZa noc

  Soho Bahía Málagastars

  Malaga miasto, Malaga , Somera 8 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 228 opinii podróżnychNa podstawie 228 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1960. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2003. Nieruchomość składa się z 43 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 40 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Soho Los Naranjos
  Od230złZa noc

  Soho Los Naranjosstars

  Malaga miasto, Malaga , Paseo de sancha 35 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 143 opinii podróżnychNa podstawie 143 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1970. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 41 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 12 pokoje jednoosobowe, 28 pokoje dwuosobowe i pokój typu suite 1. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Boutique Malaga
  Od327złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 218 opinii podróżnychNa podstawie 218 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 28 pokoi. Hotel szczyci się . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Barcelo Malaga
  Od434złZa noc

  Barcelo Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Estación vialia maria zambrano c/ héroe de sostoa, 2 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów124 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3255 opinii podróżnychNa podstawie 3255 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 221 pokoi. Nieruchomość składa się z 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • NH Malaga
  Od395złZa noc

  NH Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , San jacinto 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1280 opinii podróżnychNa podstawie 1280 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 133 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 129 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Atarazanas Malaga Boutique Hotel
  Od287złZa noc
  4,1/5
  Oceny klientów82 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 795 opinii podróżnychNa podstawie 795 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2000. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość składa się z 38 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 8 pokoje jednoosobowe, 28 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 3. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Vincci Malaga
  Od381złZa noc

  Vincci Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Pacifico 44 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów37 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1069 opinii podróżnychNa podstawie 1069 opinii podróżnych

  Vincci Malaga to nowoczesny miejski hotel o współczesnej architekturze, położony blisko lokalnej plaży, tuż przy miejskiej promenadzie. Jest dogodnie usytuowany zapewniając gościom łatwy dostęp do centrum miasta, do którego można też dojechać środkami transportu publicznego. Dworzec kolejowy jest w odległości około 2 km, a do lotniska jest około 5 km. Centrum kongresowe jest w odległości około 3 km. Ten świetny hotel oferuje nowoczesne i komfortowe pokoje oraz nowoczesne udogodnienia. Aby zaspokoić potrzeby wymagających gości, hotel oferuje fantastyczne zaplecze rekreacyjne i biznesowe.

  Pokaż więcej
 • Itaca Malaga
  Od302złZa noc

  Itaca Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Fajardo (esquina compañía) 1-3 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 408 opinii podróżnychNa podstawie 408 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 44 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 44 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby.

  Pokaż więcej
 • Posadas de España Malaga
  Od232złZa noc

  Posadas de España Malagastars

  Malaga miasto, Malaga , Graham bell 4 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 252 opinii podróżnychNa podstawie 252 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Nieruchomość składa się z 92 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 89 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Malaga Nostrum
  Od240złZa noc

  Malaga Nostrumstars

  Malaga miasto, Malaga , Herman hesse 17 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 390 opinii podróżnychNa podstawie 390 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2011. Hotel przeszedł renowację w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 73 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 67 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   111  Hotele w Malaga
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Malaga is a city in Spain’s southern region of Andalusia, which ends at the Straits of Gibraltar. The city is part of the world-famous Costa del Sol. Two important rivers go through the Malaga region, the Guadalmedina and the Guadalhorce. It is an area that is blessed with excellent beaches, a beautiful hilly landscape, a rich and varies cultural and historical heritage and a first rate tourism infrastructure. From the castle on Mount Gibralfaro you get a spectacular view of Malaga Bay. At the foot of Gibralfaro is the Alcazaba, a palace and fortress that was built by the Islamic Nazarí. You can also visit the roman theatre, the Cathedral of the Incarnation, the Episcopal Palace and the old Moorish Alameda quarter, which is where you will find the famous Antigua Casa del Guardia tavern, where delicious regional wines are always available to sample. Marqués de Larios Street goes from the Plaza Mayor, also known as Plaza de la Constitución, to Malaga’s port, passing by many points of interest. Go for a stroll in the botanical gardens next to the port, which has plants and trees from all over the world. You should also visit the Picasso Museum, the painter’s family home, the Centre of Contemporary Art, the Museum and Fine Arts and many other interesting attractions. You will also be able to play all kinds of sports in the city’s popular beaches, such as La Malagueta, Pedregalejo and San Andrés, and spend a relaxing time at country retreats like Guadalmar and Campo de Golf. Visit Malaga!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Malaga

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj