Hotele w Menorca

Znajdź na mapie
Hotele w Menorca

MenorcaOd  101zł

Polecane hotele w Menorca

Sortuj według
 • Artiem Capri
  Od341złZa noc

  Artiem Capristars

  Mahon, Menorca , San esteban 8 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 433 opinii podróżnychNa podstawie 433 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1974. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 82 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 10 pokoje jednoosobowe, 65 pokoje dwuosobowe i 7 apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Club Hotel Aguamarina
  Od238złZa noc

  Club Hotel Aguamarinastars

  Arenal den Castell, Menorca , Avenida d’es passarell, urb. arenal d’en castell s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2781 opinii podróżnychNa podstawie 2781 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 7 aneksami. Aneks składa się z 3 pięter. Nieruchomość składa się z 512 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 64 pokoje jednoosobowe i 448 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Mirador des Port
  Od253złZa noc

  Catalonia Mirador des Portstars

  Mahon, Menorca , Vilanova 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 535 opinii podróżnychNa podstawie 535 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1991. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 73 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 73 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Skyline Menorca
  Od295złZa noc

  Skyline Menorcastars

  Ciudadela, Menorca , San nicolas 171 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3 opinii podróżnychNa podstawie 3 opinii podróżnych

  Hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 1964. Hotel apartamentowy przeszedł renowację w roku 2016. Hotel apartamentowy składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 5 aneksów. Aneks składa się z 3 pięter. Na terenie obiektu znajduje się 154 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 154 apartamenty. Ten hotel apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin i grup, a także dla par i osób podróżujących służbowo. Hotel apartamentowy zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel apartamentowy zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel apartamentowy obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel apartamentowy oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Hostal Restaurante La Isla S.L.
  Od141złZa noc

  Hostal Restaurante La Isla S.L.stars

  Mahon, Menorca , Calle santa caterina 4 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 160 opinii podróżnychNa podstawie 160 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 22 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy.

  Pokaż więcej
 • Can Roca Nou
  Od266złZa noc

  Can Roca Noustars

  Mahon, Menorca , Carmen 39 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 5 pokoi. Ten obiekt składa się z pokoje typu suite 4. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych.

  Pokaż więcej
 • Port Mahon
  Od413złZa noc

  Port Mahonstars

  Mahon, Menorca , Avda. port de mahon s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów12 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 770 opinii podróżnychNa podstawie 770 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1956. Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 82 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe, 70 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 8. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Jume
  Od253złZa noc

  Jumestars

  Mahon, Menorca , C/concepción 6 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 116 opinii podróżnychNa podstawie 116 opinii podróżnych

  Hostel został odnowiony w roku 2008. Na terenie obiektu znajduje się 39 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 7 pokoje jednoosobowe, 32 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hostel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hostel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hostel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hostel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hostel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hostel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Hostel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hostel.

  Pokaż więcej
 • San Miguel
  Od301złZa noc

  San Miguelstars

  Mahon, Menorca , Comercio 26 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 195 opinii podróżnychNa podstawie 195 opinii podróżnych

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 16 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 10 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy.

  Pokaż więcej
 • Can Faustino Relais Chateau
  Od1.196złZa noc

  Can Faustino Relais Chateaustars

  Ciudadela, Menorca , San rafael 9 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 209 opinii podróżnychNa podstawie 209 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2014. Nieruchomość składa się z 24 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 3, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych i 1 pokój czteroosobowy. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Menorca
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Menorca is one of the most important of the Spanish Balearic Islands. The island has some lovely Mediterranean scenery and it has managed to conserve its natural treasures well, with many nature reserves. In fact, in 1993 UNESCO declared the island a Biosphere Reserve. Among the most visited site in Menorca is the Albufera d'es Grau National Park, a paradise for migratory birds, fish, reptiles and many plant and animal species. However, Menorca is perhaps best known for its beaches. There are a large number, with one to suite everyone. There are broad, sandy beaches, hidden coves and the southern beaches, with white sand and turquoise water, which contrasts with the green of the pines along the shoreline. Menorca also has many museums: the Museum of Nature; the Menorca Museum, which tells the history of the island; the Ciutadella Municipal Museum, and many more. Menorca is a natural paradise for all the senses.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Menorca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj