Hotele w Menorca

Znajdź na mapie
Hotele w Menorca

MenorcaOd  97zł

Polecane hotele w Menorca

Sortuj według
 • Club Hotel Aguamarina
  Od240złZa noc

  Club Hotel Aguamarinastars

  Arenal den Castell, Menorca , Avenida d’es passarell, urb. arenal d’en castell s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2760 opinii podróżnychNa podstawie 2760 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Hotel aneksy 1. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 7 aneksami. Aneks składa się z 3 pięter. Nieruchomość składa się z 512 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 64 pokoje jednoosobowe i 448 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów.

  Pokaż więcej
 • Club Ciudadela
  Od206złZa noc

  Club Ciudadelastars

  Calan Bosch, Menorca , Calle del tenis, urb. son xoriguer s/n - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 81 opinii podróżnychNa podstawie 81 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1991. $hotel. getTypeHotel() został odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 40 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 32 apartamenty, 8 apartamenty typu studio. i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Casas del Lago Hotel & Beach Club
  Od240złZa noc

  Casas del Lago Hotel & Beach Clubstars

  Calan Bosch, Menorca , Via circunvalacio´n 5 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 655 opinii podróżnychNa podstawie 655 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2000. Hotel przeszedł renowację w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 82 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 73 i 11 bungalowy. . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 • Paradise Club & Spa
  Od566złZa noc

  Paradise Club & Spastars

  Calan Bosch, Menorca , Adva circunvalacion s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1984 opinii podróżnychNa podstawie 1984 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 190 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 147 apartamenty, 43 apartamenty typu studio. i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Marina Parc
  Od273złZa noc

  Marina Parcstars

  Arenal den Castell, Menorca , La marina s/n s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1523 opinii podróżnychNa podstawie 1523 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1994. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 190 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 168 apartamenty, 8 apartamenty typu studio. , 4 bungalowy. , wille 5, 4 pokoje dla niepełnosprawnych i 16 pokoje rodzinne. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Castell Sol
  Od128złZa noc

  Castell Solstars

  Arenal den Castell, Menorca , Sol, parcela h2, urb. arenal d´en castell h2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 110 opinii podróżnychNa podstawie 110 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1988. Na terenie obiektu znajduje się 42 pokoi. Nieruchomość składa się z 42 apartamenty. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • TRH Tirant Playa
  Od142złZa noc

  TRH Tirant Playastars

  Playas de Fornells, Menorca , Playas de fornells, carrer e s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Apartament został zbudowany w roku 1998. Nieruchomość składa się z 91 pokoi. Nieruchomość składa się z 91 apartamenty. Ten kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin oraz grup podróżujących razem. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Apartament obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Apartament oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 • Occidental Menorca
  Od330złZa noc

  Occidental Menorcastars

  Punta Prima, Menorca , Mestral s/n - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów32 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2797 opinii podróżnychNa podstawie 2797 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1972. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 2 aneksy. Nieruchomość składa się z 374 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 234 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Sol Milanos Pinguinos
  Od279złZa noc

  Sol Milanos Pinguinosstars

  Son Bou, Menorca , playa de son bou s/n - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2435 opinii podróżnychNa podstawie 2435 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1973. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 597 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 60 pokoje jednoosobowe i 517 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby.

  Pokaż więcej
 • Alta Galdana
  Od151złZa noc

  Alta Galdanastars

  Cala Galdana, Menorca , Mirador - serpentona s/n - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1989. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 35 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 35 apartamenty. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   88  Hotele w Menorca
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Menorca is one of the most important of the Spanish Balearic Islands. The island has some lovely Mediterranean scenery and it has managed to conserve its natural treasures well, with many nature reserves. In fact, in 1993 UNESCO declared the island a Biosphere Reserve. Among the most visited site in Menorca is the Albufera d'es Grau National Park, a paradise for migratory birds, fish, reptiles and many plant and animal species. However, Menorca is perhaps best known for its beaches. There are a large number, with one to suite everyone. There are broad, sandy beaches, hidden coves and the southern beaches, with white sand and turquoise water, which contrasts with the green of the pines along the shoreline. Menorca also has many museums: the Museum of Nature; the Menorca Museum, which tells the history of the island; the Ciutadella Municipal Museum, and many more. Menorca is a natural paradise for all the senses.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Menorca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj