Hotele w Salamanca

Znajdź na mapie
Hotele w Salamanca

SalamancaOd  109zł

Polecane hotele w Salamanca

Sortuj według
 • Soho Mercado Central
  Od161złZa noc

  Soho Mercado Centralstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del angel 5-7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów27 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1970. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 35 pokoi. Nieruchomość składa się z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Hotel Soho Boutique Salamanca
  Od217złZa noc

  Hotel Soho Boutique Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del angel 5-7 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 128 opinii podróżnychNa podstawie 128 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Na terenie obiektu znajduje się 23 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 18 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje trzyosobowe. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • NH Salamanca Puerta de la Catedral
  Od317złZa noc

  NH Salamanca Puerta de la Catedralstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza de juan xxiii 5 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1072 opinii podróżnychNa podstawie 1072 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2006. Nieruchomość składa się z 37 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 35 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • NH Salamanca Palacio de Castellanos
  Od296złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów31 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 799 opinii podróżnychNa podstawie 799 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1991. Hotel został odnowiony w roku 2001. Nieruchomość składa się z 62 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 11 pokoje jednoosobowe, 47 pokoje dwuosobowe i 4 pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Silken Rona Dalba
  Od189złZa noc

  Silken Rona Dalbastars

  Salamanca miasto, Salamanca , San juan bautista, 12 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów97 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 449 opinii podróżnychNa podstawie 449 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Nieruchomość składa się z 88 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe i 83 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Dozwolone jest przebywanie zwierząt w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 • Hostal Santel San Marcos
  Od171złZa noc

  Hostal Santel San Marcosstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza de san marcos 7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 130 opinii podróżnychNa podstawie 130 opinii podróżnych

  Hostel został zbudowany w roku 2012. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Na terenie obiektu znajduje się 16 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 13 pokoje dwuosobowe i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hostel ten oferuje idealne połączenie komfortu i przystępności. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hostel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hostel możliwy jest dostęp do Internetu. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hostel.

  Pokaż więcej
 • Ibb Recoletos Coco Salamanca
  Od222złZa noc

  Ibb Recoletos Coco Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Agustinos recoletos 44 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów43 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 279 opinii podróżnychNa podstawie 279 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 82 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 74 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 2, 3 pokoje dla niepełnosprawnych i 3 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Room Mate Vega
  Od225złZa noc

  Room Mate Vegastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del mercado 16 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1081 opinii podróżnychNa podstawie 1081 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Hotel został odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 38 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 4 pokoje jednoosobowe i 26 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Vincci Ciudad de Salamanca
  Od236złZa noc

  Vincci Ciudad de Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Av. la salle 16-20 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów141 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 744 opinii podróżnychNa podstawie 744 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 81 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 78 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Exe Salamanca
  Od187złZa noc

  Exe Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Alava 8-14 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów46 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 706 opinii podróżnychNa podstawie 706 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1992. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 63 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 47 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite, 5 pokoje typu superior i 4 pokoje rodzinne. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   53  Hotele w Salamanca
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Salamanca is the capital of the province of the same name, in the Spanish region of Castile and Leon. It is situated in the Campo de Salamanca area, on the River Tormes. The city is well-known for being the seat of one of Spain's most important universities. Among the many sites of interest, the following stand out: the 18th century Plaza Mayor, in Baroque style; the Casa de las Conchas (1493), in late Gothic style; the New Cathedral (1513) in Gothic, Baroque and Neo-classical style; the Old Cathedral (12th century) in Romanesque and Gothic style; the University of Salamanca (16th century) in the Plateresque style; and the Renaissance Palacio de Monterrey (16th century). The city also has a lively feel due to the large number of students who study in the city at the prestigious University of Salamanca, and so there is a large variety of bars, restaurants and nightclubs where entertainment is guaranteed. Discover this magnificent city, visit Salamanca!

Popularne strefy w Salamanca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj