Hotele w Salamanca

Znajdź na mapie
Hotele w Salamanca

SalamancaOd  101zł

Polecane hotele w Salamanca

Sortuj według
 • Hotel Soho Boutique Salamanca
  Od270złZa noc

  Hotel Soho Boutique Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del angel 5-7 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 137 opinii podróżnychNa podstawie 137 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Salamanca. Hotel, usytuowany w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 7 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2001. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ponadto, Hotel Soho Boutique Salamanca zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Room Mate Vega
  Od193złZa noc

  Room Mate Vegastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del mercado 16 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów69 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1104 opinii podróżnychNa podstawie 1104 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Salamanca. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2008. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Room Mate Vega zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Room Mate Vega. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Obecny jest parking. Niektóre z niniejszych usług Room Mate Vega mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Soho Mercado Central
  Od193złZa noc

  Soho Mercado Centralstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza del angel 5-7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów27 Opinie

  Ten skromny hotel jest położony w Salamanca. Usytuowany w odległości 30 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 2. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Soho Mercado Central. Soho Mercado Central zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Nieruchomość posiada parking i garaż. Soho Mercado Central szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. i Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Santel San Marcos
  Od169złZa noc

  Hostal Santel San Marcosstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Plaza de san marcos 7 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 132 opinii podróżnychNa podstawie 132 opinii podróżnych

  Ten prosty hostel jest położony w Salamanca. Posiadłość, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została założona w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Hostal Santel San Marcos. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. nullTen hostel nie akceptuje zwierząt. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Plaza Mayor Salamanca
  Od264złZa noc

  Catalonia Plaza Mayor Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Espoz y mina 23-25 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 725 opinii podróżnychNa podstawie 725 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Salamanca. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 0 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • Gran Hotel Corona Sol
  Od215złZa noc

  Gran Hotel Corona Solstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Calle víctor garcía de la concha - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów73 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1032 opinii podróżnychNa podstawie 1032 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Salamanca. Posiadłość, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został założony w roku 2011. Gran Hotel Corona Sol jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości.

  Pokaż więcej
 • Hotel Mozarbez Salamanca
  Od170złZa noc

  Hotel Mozarbez Salamancastars

  Salamanca miasto, Salamanca , Nacional 630 km 352 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 203 opinii podróżnychNa podstawie 203 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Salamanca. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Hotel Mozarbez Salamanca zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w Hotel Mozarbez Salamanca są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Mozarbez Salamanca. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. , Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. i Odwiedzający mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Hotel Mozarbez Salamanca może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Las Claras
  Od292złZa noc

  Eurostars Las Clarasstars

  Salamanca miasto, Salamanca , Marquesa de almarza s/n - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 973 opinii podróżnychNa podstawie 973 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Salamanca. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 7 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Nieruchomość zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Fadrique
  Od2.085złZa noc

  Don Fadriquestars

  Salamanca miasto, Salamanca , Crta salamanca-alba de tormes,km 17 n/a - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 62 opinii podróżnychNa podstawie 62 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Salamanca. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 14. 0 kilometrów od kwatery. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 1. 0 kilometrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2014. Don Fadrique oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Don Fadrique. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. , Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. i Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Don Fadrique może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Silken Rona Dalba
  Od229złZa noc

  Silken Rona Dalbastars

  Salamanca miasto, Salamanca , San juan bautista, 12 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów98 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 469 opinii podróżnychNa podstawie 469 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Salamanca. Struktura, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 5. 3 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 20 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Małe zwierzęta mogą przebywać w nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. , Odwiedzający będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. i Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   52  Hotele w Salamanca
Strona  1  z  6
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Salamanca is the capital of the province of the same name, in the Spanish region of Castile and Leon. It is situated in the Campo de Salamanca area, on the River Tormes. The city is well-known for being the seat of one of Spain's most important universities. Among the many sites of interest, the following stand out: the 18th century Plaza Mayor, in Baroque style; the Casa de las Conchas (1493), in late Gothic style; the New Cathedral (1513) in Gothic, Baroque and Neo-classical style; the Old Cathedral (12th century) in Romanesque and Gothic style; the University of Salamanca (16th century) in the Plateresque style; and the Renaissance Palacio de Monterrey (16th century). The city also has a lively feel due to the large number of students who study in the city at the prestigious University of Salamanca, and so there is a large variety of bars, restaurants and nightclubs where entertainment is guaranteed. Discover this magnificent city, visit Salamanca!

Popularne strefy w Salamanca

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj