Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź na mapie
Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Salou Area - Costa DauradaOd  96zł

Polecane hotele w Salou Area - Costa Daurada

Sortuj według
 • PortAventura Hotel Gold River + Tickets Included
  Od612złZa noc

  PortAventura Hotel Gold River + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avd alcalde pere molas s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów205 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2122 opinii podróżnychNa podstawie 2122 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 502 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 202 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 31, 252 apartamenty, 48 bungalowy. i 10 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów.

  Pokaż więcej
 • Sol Costa Daurada
  Od220złZa noc

  Sol Costa Dauradastars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Avda. paisos catalans s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów168 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2071 opinii podróżnychNa podstawie 2071 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 300 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel PortAventura + Tickets Included
  Od605złZa noc

  PortAventura Hotel PortAventura + Tickets IncludedstarsGreenProgram Icon

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avda. alcalde de pere molas s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów223 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2702 opinii podróżnychNa podstawie 2702 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 500 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 440 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 2 i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów.

  Pokaż więcej
 • Cye Holiday Centre
  Od205złZa noc

  Cye Holiday Centrestars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Paris 21 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów24 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 830 opinii podróżnychNa podstawie 830 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1999. Nieruchomość składa się z 145 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 145 apartamenty i 5 pokoje dla niepełnosprawnych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na miejscu jest dostępny parking. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Belvedere
  Od298złZa noc

  Belvederestars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Calle terrer 7 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1897 opinii podróżnychNa podstawie 1897 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Nieruchomość składa się z 396 pokoi. Nieruchomość składa się z 396 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Portaventura Hotel Caribe + Tickets Included
  Od563złZa noc

  Portaventura Hotel Caribe + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów75 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2377 opinii podróżnychNa podstawie 2377 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Hotel aneksy 14. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 2 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 497 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 403 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje dla niepełnosprawnych i 68 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel El Paso + Tickets Included
  Od633złZa noc

  PortAventura Hotel El Paso + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów67 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2246 opinii podróżnychNa podstawie 2246 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 5 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 501 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 476 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 25 i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Cye Salou
  Od211złZa noc

  Cye Saloustars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Plaza europa 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 444 opinii podróżnychNa podstawie 444 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1985. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2007. Nieruchomość składa się z 69 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 69 apartamenty i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Salou Pacific
  Od95złZa noc

  Salou Pacificstars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Vendrell 10 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 432 opinii podróżnychNa podstawie 432 opinii podróżnych

  Apartament został skonstruowany w roku 1988. Apartament został całkowicie odnowiony w roku 2000. Nieruchomość składa się z 230 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 208 apartamenty. Ten kompleks apartamentowy jest idealnym miejscem dla rodzin oraz grup podróżujących razem. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Apartament. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Apartament obecny jest zasięg telefonów komórkowych.

  Pokaż więcej
 • Augustus
  Od150złZa noc

  Augustusstars

  Cambrils, Salou Area - Costa Daurada , Diputacion 190 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów82 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1971. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2017. Nieruchomość składa się z 320 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   149  Hotele w Salou Area - Costa Daurada
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Daurada is the name by which the coast around the Spanish city of Tarragona is known. There is much to see, but some of the most important things are: the Ebro River Delta in the south and the Ports de Tortosa-Beseit. This is a mountainous zone that continues into the Maestrazgo of the neighbouring provinces of Castellon and Teruel. There are many different towns and villages to see and these have excellent facilities for visitors. Many were once purely fishing villages, although now they are very used to playing host to tourists. However, there are still those who earn their living through fishing along these coasts, and this lends an authentic air to coastal villages which still preserve customs from centuries ago. The Costa Daurada's beaches are long and of fine, clean sand. The sea here is very clear, and very shallow near the beaches. If you love the sun and the sea and you want to see some lively towns, then the Costa Daurada is just the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj