Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź na mapie
Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Salou Area - Costa DauradaOd  103zł

Polecane hotele w Salou Area - Costa Daurada

Sortuj według
 • PortAventura Hotel Gold River
  Od521złZa noc

  PortAventura Hotel Gold Riverstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avd alcalde pere molas s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów214 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2196 opinii podróżnychNa podstawie 2196 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Port Aventura, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 2. 0 kilometrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 0 kilometrów od hotelu. PortAventura Hotel Gold River został skonstruowany w roku 2009. Dostęp do Internetu (przewodowy i bezprzewodowy) jest zapewniony we wspólnych obszarach, dla osób wymagających połączenia z siecią. PortAventura Hotel Gold River zapewnia całodobową recepcję. PortAventura Hotel Gold River nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. i Odwiedzający naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel PortAventura
  Od473złZa noc

  PortAventura Hotel PortAventurastarsGreenProgram Icon

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avda. alcalde de pere molas s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów224 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2769 opinii podróżnychNa podstawie 2769 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Port Aventura. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 2 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, PortAventura Hotel PortAventura oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. nullOsoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. PortAventura Hotel PortAventura zapewnia parking dla wygody gości. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. , PortAventura Hotel PortAventura oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. i Nieruchomość zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nuba Comarruga
  Od292złZa noc

  Nuba Comarrugastars

  Coma-Ruga, Salou Area - Costa Daurada , Avenida brisamar 44-50 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 809 opinii podróżnychNa podstawie 809 opinii podróżnych

  Położony przy plaży w El Vendrell (Comarruga), hotel oferuje spa z pełnym zakresem usług, kryty basen i jacuzzi oraz dostęp do bezprzewodowego internetu w częściach wspólnych. Ten wspaniały hotel oferuje usługi biznesowe, takie jak centrum biznesowe, sale na spotkania dla małych grup oraz sprzęt audio-wideo. Hotel posiada 3 restauracje oraz kawiarnię, bar przy basenie i bar / salon klubowy. Dodatkowe udogodnienia obejmują odkryty basen, basen dla dzieci i klub dla dzieci. Dostępny jest parking dla gości jako płatna usługa.

  Pokaż więcej
 • Portaventura Hotel Caribe
  Od431złZa noc

  Portaventura Hotel Caribestars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów79 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2436 opinii podróżnychNa podstawie 2436 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Port Aventura. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1000 metrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel położony jest w odległości 1. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2003. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Portaventura Hotel Caribe zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Portaventura Hotel Caribe oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w Portaventura Hotel Caribe. Obecny jest parking. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. , Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Portaventura Hotel Caribe dla wygody gości. i Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Portaventura Hotel Caribe, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel El Paso + Tickets Included
  Od549złZa noc

  PortAventura Hotel El Paso + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów71 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2304 opinii podróżnychNa podstawie 2304 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Port Aventura. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 1000 metrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 500 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1000 metrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 9. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2002. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. PortAventura Hotel El Paso zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. PortAventura Hotel El Paso nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. i Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług PortAventura Hotel El Paso mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Planas
  Od216złZa noc

  Planasstars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Plaza bonet 3 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 177 opinii podróżnychNa podstawie 177 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Salou. Struktura, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 2. 0 kilometrów od struktury goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 20 metrów od posiadłości. Hotel położony jest w pieszej odległości 20 metrów od portu. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2013. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Planas rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez nieruchomość. , Goście mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. i Nieruchomość oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług Planas mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Cye Salou
  Od203złZa noc

  Cye Saloustars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Plaza europa 2 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 452 opinii podróżnychNa podstawie 452 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 1985. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2007. Nieruchomość składa się z 69 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 69 apartamenty i 6 pokoje dla niepełnosprawnych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Termes Montbrio
  Od462złZa noc

  Termes Montbriostars

  Montbrio del Camp, Salou Area - Costa Daurada , Carrer nou 38 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów48 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 832 opinii podróżnychNa podstawie 832 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Montbrio del Camp. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od posiadłości. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2000. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Termes Montbrio oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. , Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. i Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości.

  Pokaż więcej
 • Platja Cambrils
  Od188złZa noc

  Platja Cambrilsstars

  Cambrils, Salou Area - Costa Daurada , Avenida oleastrum 12 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów14 Opinie

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1984. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2017. Na terenie obiektu znajduje się 276 pokoi. Nieruchomość składa się z 276 bungalowy. . W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Almonsa Playa
  Od148złZa noc

  Almonsa Playastars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Calle montblanc 4-6 - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów53 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 110 pokoi. Ten obiekt składa się z 2 apartamenty. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Dozwolone jest przebywanie dużych zwierząt domowych w niniejszym obiekcie.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   123  Hotele w Salou Area - Costa Daurada
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Daurada is the name by which the coast around the Spanish city of Tarragona is known. There is much to see, but some of the most important things are: the Ebro River Delta in the south and the Ports de Tortosa-Beseit. This is a mountainous zone that continues into the Maestrazgo of the neighbouring provinces of Castellon and Teruel. There are many different towns and villages to see and these have excellent facilities for visitors. Many were once purely fishing villages, although now they are very used to playing host to tourists. However, there are still those who earn their living through fishing along these coasts, and this lends an authentic air to coastal villages which still preserve customs from centuries ago. The Costa Daurada's beaches are long and of fine, clean sand. The sea here is very clear, and very shallow near the beaches. If you love the sun and the sea and you want to see some lively towns, then the Costa Daurada is just the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj