Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź na mapie
Hotele w Salou Area - Costa Daurada

Salou Area - Costa DauradaOd  127zł

Polecane hotele w Salou Area - Costa Daurada

Sortuj według
 • PortAventura Hotel Gold River + Tickets Included
  Od651złZa noc

  PortAventura Hotel Gold River + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avd alcalde pere molas s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów206 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2163 opinii podróżnychNa podstawie 2163 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 502 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 202 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 31, 252 apartamenty, 48 bungalowy. i 10 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów.

  Pokaż więcej
 • PortAventura Hotel El Paso + Tickets Included
  Od602złZa noc

  PortAventura Hotel El Paso + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów68 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2263 opinii podróżnychNa podstawie 2263 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 5 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 501 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 476 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 25 i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Roulette PortAventura Resort + Tickets Included
  Od532złZa noc

  Roulette PortAventura Resort + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Port aventura - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów10 Opinie

  Nieruchomość składa się z 100 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę.

  Pokaż więcej
 • Portaventura Hotel Caribe + Tickets Included
  Od616złZa noc

  Portaventura Hotel Caribe + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Rambla del parc s/n - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów77 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2413 opinii podróżnychNa podstawie 2413 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2003. Hotel aneksy 14. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 2 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 497 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 403 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje dla niepełnosprawnych i 68 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Belvedere
  Od229złZa noc

  Belvederestars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Calle terrer 7 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1942 opinii podróżnychNa podstawie 1942 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Nieruchomość składa się z 396 pokoi. Nieruchomość składa się z 396 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Sol Costa Daurada
  Od232złZa noc

  Sol Costa Dauradastars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Avda. paisos catalans s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów169 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2117 opinii podróżnychNa podstawie 2117 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2002. Nieruchomość składa się z 300 pokoi. Hotel szczyci się . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Nuba Comarruga
  Od442złZa noc

  Nuba Comarrugastars

  Coma-Ruga, Salou Area - Costa Daurada , Avenida brisamar 44-50 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 795 opinii podróżnychNa podstawie 795 opinii podróżnych

  Położony przy plaży w El Vendrell (Comarruga), hotel oferuje spa z pełnym zakresem usług, kryty basen i jacuzzi oraz dostęp do bezprzewodowego internetu w częściach wspólnych. Ten wspaniały hotel oferuje usługi biznesowe, takie jak centrum biznesowe, sale na spotkania dla małych grup oraz sprzęt audio-wideo. Hotel posiada 3 restauracje oraz kawiarnię, bar przy basenie i bar / salon klubowy. Dodatkowe udogodnienia obejmują odkryty basen, basen dla dzieci i klub dla dzieci. Dostępny jest parking dla gości jako płatna usługa.

  Pokaż więcej
 • Hotel Mansión de Lucy + Tickets Included
  Od1.332złZa noc

  Hotel Mansión de Lucy + Tickets Includedstars

  Port Aventura, Salou Area - Costa Daurada , Avinguda alcalde pere molas, s/n - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 178 opinii podróżnychNa podstawie 178 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 31 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 29 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • 4R Salou Park Resort I
  Od282złZa noc

  4R Salou Park Resort Istars

  Salou, Salou Area - Costa Daurada , Amposta 2 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów36 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1963. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 218 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 7 pokoje typu junior suite i 7 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Ciutat de Tarragona
  Od330złZa noc

  Ciutat de Tarragonastars

  Tarragona, Salou Area - Costa Daurada , Plaza imperial tarraco 5 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów55 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 802 opinii podróżnychNa podstawie 802 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1998. Hotel został odnowiony w roku 2012. Na terenie obiektu znajduje się 168 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 36 pokoje jednoosobowe, 44 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 6, 4 pokoje dla niepełnosprawnych, 10 pokoje trzyosobowe, 10 pokoje czteroosobowe i 6 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   73  Hotele w Salou Area - Costa Daurada
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Costa Daurada is the name by which the coast around the Spanish city of Tarragona is known. There is much to see, but some of the most important things are: the Ebro River Delta in the south and the Ports de Tortosa-Beseit. This is a mountainous zone that continues into the Maestrazgo of the neighbouring provinces of Castellon and Teruel. There are many different towns and villages to see and these have excellent facilities for visitors. Many were once purely fishing villages, although now they are very used to playing host to tourists. However, there are still those who earn their living through fishing along these coasts, and this lends an authentic air to coastal villages which still preserve customs from centuries ago. The Costa Daurada's beaches are long and of fine, clean sand. The sea here is very clear, and very shallow near the beaches. If you love the sun and the sea and you want to see some lively towns, then the Costa Daurada is just the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Salou Area - Costa Daurada

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj