Hotele w Sewilla

Znajdź na mapie
Hotele w Sewilla

SewillaOd  150zł

Polecane hotele w Sewilla

Sortuj według
 • Eurostars Sevilla Macarena
  Od275złZa noc

  Eurostars Sevilla Macarenastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , San juan de ribera 2 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2255 opinii podróżnychNa podstawie 2255 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1973. Nieruchomość składa się z 331 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 25 pokoje jednoosobowe, 296 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje typu junior suite i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Virgen de los Reyes
  Od288złZa noc

  Virgen de los Reyesstars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Avenida luis montoto 129 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1976. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2010. Nieruchomość składa się z 80 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 14 pokoje jednoosobowe, 56 pokoje dwuosobowe, 5 pokoje trzyosobowe i 5 pokoje czteroosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • TRH Alcora
  Od228złZa noc

  TRH Alcorastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Ctra. san juan - tomares km 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów159 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 828 opinii podróżnychNa podstawie 828 opinii podróżnych

  Ten doskonały hotel usytuowany jest w spokojnej dzielnicy mieszkalnej San Juan de Aznalfarache w Sewilli. Hotel położony jest w pobliżu centrum miasta i ma wspaniałe widoki na miasto znajdujące się poniżej. Hotel jest oddalony zaledwie 2 km od najbliższego pola golfowego. Goście mogą korzystać ze znajdujących się w bliskiej odległości przystanków sieci transportu publicznego, która oferuje łatwy dostęp do miasta i jego otoczenia. Pokoje są pięknie urządzone, oferując odwiedzającym doskonałe miejsce, w którym można odpocząć i zrelaksować się pod koniec dnia. Hotel zapewnia gościom bogactwo udogodnień i usług zarówno rekreacyjnych, jak i gastronomicznych oraz najwyższej jakości wypoczynek. W okresie letnim goście mogą spróbować przysmaków z grilla i rozkoszować się bogatą kulturą okolicy.

  Pokaż więcej
 • Casas de la Juderia
  Od723złZa noc

  Casas de la Juderiastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Santa maría la blanca 5 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów62 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2763 opinii podróżnychNa podstawie 2763 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1400. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 112 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Silken Al-Andalus
  Od282złZa noc

  Silken Al-Andalusstars

  Sewilla Miasto, Sewilla , La palmera, esquina c/ paraná s/n - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów268 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3720 opinii podróżnychNa podstawie 3720 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel usytuowany nieopodal Parku Marii Luizy i Placu Hiszpańskiego znajduje się kilka minut pieszo od przystanków komunikacji miejskiej i historycznego centrum Sewilli. W centrum znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje i kluby. Do hotelu można dotrzeć ze starówki w 10 minut, jest też dobre połączenie z lotniska oraz dworca Santa Justa. Hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących dla przyjemności jak i służbowo.

  Pokaż więcej
 • M.A. Sevilla Congresos
  Od241złZa noc

  M.A. Sevilla Congresosstars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Avenida alcalde luis uruñuela 2 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 413 opinii podróżnychNa podstawie 413 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1991. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 200 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 196 pokoje dwuosobowe, 4 pokoje typu junior suite, 6 pokoje dla niepełnosprawnych i 25 pokoje rodzinne. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

  Pokaż więcej
 • Casual Sevilla de las Letras
  Od268złZa noc
  3,9/5
  Oceny klientów14 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 591 opinii podróżnychNa podstawie 591 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1909. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 25 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 15 pokoje dwuosobowe, 2 pokoje trzyosobowe i 4 pokoje czteroosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą relaksować się na tarasie. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • Melia Sevilla
  Od458złZa noc

  Melia Sevillastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Doctor pedro de castro 1 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów41 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3127 opinii podróżnychNa podstawie 3127 opinii podróżnych

  Ten niedawno odnowiony miejski hotel jest dogodnie usytuowany w centrum miasta. Jest bardzo blisko placu Plaza de España i innych atrakcji historycznych i turystycznych. Hotel jest bardzo blisko nowego komercyjnego centrum miasta i około 100 metrów od dworca kolejowego i stacji metra.

  Pokaż więcej
 • Vertice Sevilla
  Od289złZa noc

  Vertice Sevillastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , De la aeronautica s/n - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów65 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 614 opinii podróżnychNa podstawie 614 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2003. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 162 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 41 pokoje dwuosobowe, 104 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1, 5 pokoje dla niepełnosprawnych i 11 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Itaca Sevilla
  Od560złZa noc

  Itaca Sevillastars

  Sewilla Miasto, Sewilla , Santillana 5-7 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 445 opinii podróżnychNa podstawie 445 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1680. Hotel przeszedł renowację w roku 2011. Nieruchomość składa się z 23 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 3 pokoje jednoosobowe, 20 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   124  Hotele w Sewilla
Strona  1  z  13
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Seville is the capital of Andalucía. It lies in south-central Spain. It is a major city with plenty to see and do. The city is on the banks of the Guadalquivir River, which divides it into Seville proper and the district of Triana. The river is navigable and you can take pleasant boat rides along it that provide unbeatable views of the city. Seville Cathedral is one of the most impressive in Spain. It was built in the 15th century and is the resting place of the famous explorer Christopher Columbus. Its beautiful bell tower, La Giralda, has become one of the quintessential symbols of the city of Seville. The Real Alcazar is a stunning 14th century building in the Mudejar style that simply has to be seen. The charming and picturesque Jewish Quarter is a neighbourhood of intricate alleys that is very popular with artists. The Plaza de los Venerables is a pretty and quiet square with a Baroque chapel that is well worth a visit. The Torre de Oro dates back to the 13th century and now houses a maritime museum in its interior. The Maria Luisa Park is a place of lovely scenery and attractive monuments and museums. Seville is a multi-faceted city where there is always something left to discover.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sewilla

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj