Hotele w Walencja

Znajdź na mapie
Hotele w Walencja

WalencjaOd  137zł

Polecane hotele w Walencja

Sortuj według
 • Expo
  Od170złZa noc

  Expostars

  Walencja miasto, Walencja , Pio xii 4 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów142 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2161 opinii podróżnychNa podstawie 2161 opinii podróżnych

  Ten przyjemny miejski hotel położony jest w hipnotyzującej Walencji w Hiszpanii. Zabytkowe centrum miasta, znanego ze swojej bogatej kultury i atrakcji, jest w odległości zaledwie 15 minut spacerem od hotelu. Hotel położony jest w odległości 15 minut jazdy autobusem od Miasta Sztuki i Nauki i wspaniałego Bioparc-u, który zapewnia zabawę dla całej rodziny. Hotel jest dobrze położony i oferuje doskonałe połączenia komunikacyjne z lotniskiem, centrum wystawowym oraz Pałacem Kongresowym. Hotel położony jest w niewielkiej odległości od głównych atrakcji turystycznych miasta oraz w odległości zaledwie 7 km od plaży. Hotel oferuje idealne warunki zarówno dla gości podróżujących służbowo, jak i dla turystów i zapewnia doskonałe zaplecze, które zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Senator Parque Central Hotel
  Od269złZa noc

  Senator Parque Central Hotelstars

  Walencja miasto, Walencja , Plaza sanchis guarner - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów57 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1233 opinii podróżnychNa podstawie 1233 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2001. Na terenie obiektu znajduje się 192 pokoi. Nieruchomość składa się z 185 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 7. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Casual Valencia de las Artes
  Od234złZa noc

  Casual Valencia de las Artesstars

  Walencja miasto, Walencja , Avenida del puerto 39 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów76 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 414 opinii podróżnychNa podstawie 414 opinii podróżnych

  Ten hotel, znajdujący się w świetnej lokalizacji w centrum Walencji, zajmuje piękny budynek z początku XX wieku. W pokojach i przestrzeni publicznej panuje klasyczny urok przełomu wieków. Goście mają do dyspozycji liczne usługi i udogodnienia. Wystarczy krótki spacer, żeby dotrzeć do takich atrakcji jak port Walencji, Palau de les Arts Reina Sofia, Miasteczko Sztuki i Nauki czy stadion piłkarski Mestalla. To doskonały punkt wypadowy dla wszystkich tych, którzy chcą odkrywać Walencję na piechotę.

  Pokaż więcej
 • Malcom and Barret
  Od179złZa noc

  Malcom and Barretstars

  Walencja miasto, Walencja , Av. ausias march 59 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów46 Opinie

  Hotel został odnowiony w roku 2017. Na terenie obiektu znajduje się 168 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 30 pokoje jednoosobowe, 108 pokoje dwuosobowe i 30 pokoje trzyosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Eurostars Rey Don Jaime
  Od187złZa noc

  Eurostars Rey Don Jaimestars

  Walencja miasto, Walencja , Baleares 2 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 746 opinii podróżnychNa podstawie 746 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1978. Hotel przeszedł renowację w roku 1998. Na terenie obiektu znajduje się 319 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 66 pokoje jednoosobowe, 251 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 2 i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Vincci Lys
  Od367złZa noc

  Vincci Lysstars

  Walencja miasto, Walencja , Calle martinez cubells 5 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1966 opinii podróżnychNa podstawie 1966 opinii podróżnych

  Vincci Lys to piękny hotel przy zacisznym deptaku w centrum Walencji, blisko licznych atrakcji turystycznych takich jak rynek przyratuszowy czy arena walk byków. Z hotelu można z łatwością dojść do licznych sklepów, restauracji i barów. Pokoje są eleganckie i przestronne, a obsługa profesjonalna. To doskonałe miejsce zarówno dla urlopowiczów, jak i osób podróżujących w interesach.

  Pokaż więcej
 • Santos Las Arenas Balneario Resort
  Od537złZa noc

  Santos Las Arenas Balneario Resortstars

  Walencja miasto, Walencja , Eugenia viñes 22-24 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów28 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1824 opinii podróżnychNa podstawie 1824 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Hotel zawiera budynek aneksowy. Nieruchomość posiada 4 aneksy. Na terenie obiektu znajduje się 256 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 231 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Vincci Mercat
  Od367złZa noc

  Vincci Mercatstars

  Walencja miasto, Walencja , Linterna 31 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 749 opinii podróżnychNa podstawie 749 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 68 pokoi. Ten obiekt składa się z 64 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Valencia Bonaire
  Od246złZa noc

  Holiday Inn Express Valencia Bonairestars

  Walencja miasto, Walencja , Ctro com. y de ocio bonaire crta a-3 salida 345 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów102 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 253 opinii podróżnychNa podstawie 253 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Nieruchomość składa się z 105 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 105 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi.

  Pokaż więcej
 • Youth Hostel Center Valencia
  Od156złZa noc
  2,1/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 174 opinii podróżnychNa podstawie 174 opinii podróżnych

  Hostel został skonstruowany w roku 2007. Hostel przeszedł renowację w roku 2007. Nieruchomość składa się z 33 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 6 pokoje dwuosobowe, 26 apartamenty i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten hostel jest idealny dla osób, które szukają wartości w skromnym zakwaterowaniu. Hostel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hostel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hostel. Hostel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Hostel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hostel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hostel. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą przechowywać rowery w pobliskiej przechowalni rowerów. Hostel oferuje usługę wypożyczania rowerów.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   132  Hotele w Walencja
Strona  1  z  14
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Valencia is the capital of the Spanish province of the same name, and one of the largest cities in the country. This old city, on the Mediterranean coast, lies by the River Turia. Valencia has a notable historical heritage and an intense cultural life. One of the highlights here is the futuristic City of Arts and Sciences, a captivating architectural complex that includes a science museum, a planetarium, an IMAX cinema, an aquarium and soon an art museum. The city of Valencia is also known for its flowers, which flourish in many of its parks and gardens, such as the Parque del Oeste, or West Park, the Royal Gardens and the Turia Gardens, a very popular spot. These run from the City of Arts and Sciences to Valencia Zoo. Valencia also has some areas of historical value such as the Central Market and the Saints John (Baptist and Evangelist) church. Here you can see the Silk Exchange, a masterpiece of Gothic architecture that dates to the year 1482. You will fall in love with Valencia. Come and discover it!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Walencja

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj