Hotele w Dublin

Znajdź na mapie
Hotele w Dublin

DublinOd  223zł

Polecane hotele w Dublin

Sortuj według
 • Trinity City Hotel formely Trinity Capital Hotel
  Od777złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów38 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3459 opinii podróżnychNa podstawie 3459 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2000. Hotel przeszedł renowację w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 195 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 21 pokoje jednoosobowe, 121 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 30. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • North Star Hotel
  Od871złZa noc

  North Star Hotelstars

  Trinity College, Dublin , Amiens street 1 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów26 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2757 opinii podróżnychNa podstawie 2757 opinii podróżnych

  Hotel ten, mieszczący się w budynku z 1800, położony jest w samym centrum Dublina. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu są liczne połączenia komunikacji publicznej, które ułatwiają wycieczki po mieście. W odległości spaceru znajdują się najbardziej znane atrakcje historyczne i ulice turystyczne takie jak: O'Connell Street i Trinity College. Międzynarodowe lotnisko w Dublinie jest oddalone ok. 9 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • Jurys Inn Parnell
  Od617złZa noc

  Jurys Inn Parnellstars

  O'Connell Street, Dublin , Moore street plaza, parnell st, dublin 1 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów59 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3649 opinii podróżnychNa podstawie 3649 opinii podróżnych

  Hotel położony jest tuż obok O'Connell Street. W odległości 10 minut spaceru znajduje się Trinity College, puby, kluby i stacja autobusowa Eireann. W ciągu zaledwie 20 minut jazdy można dotrzeć do dublińskiego Zoo, a także do stacji Heuston i Phoenix Park. Lotnisko w Dublinie znajduje się około 10 km od hotelu. Założony w 2004 roku, hotel składa się łącznie z 253 pokoi. Hotel posiada lobby z 24-godzinną recepcją, sejf oraz kantor wymiany walut. Ponadto, są tu 3 windy, kawiarnia, pub, bar, restauracja i 3 sale konferencyjne, a także ogólnodostępny internet. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę. Inne standardowe udogodnienia to telefon z linią bezpośrednią, telewizja kablowa / satelitarna, radio, ekspres do kawy / herbaty, internet i centralnie regulowana klimatyzacja. Dziesięć pokoi jest przystosowanych dla osób na wózkach inwalidzkich. Hotel może przygotować posiłki dla osób ze specjalnymi wymaganiami żywieniowymi.

  Pokaż więcej
 • Academy Plaza Hotel
  Od580złZa noc

  Academy Plaza Hotelstars

  O'Connell Street, Dublin , Findlater place off o'connell street 10-14 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów30 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4602 opinii podróżnychNa podstawie 4602 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel przeszedł renowację w roku 2007. Nieruchomość składa się z 285 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Jurys Inn Christchurch
  Od794złZa noc

  Jurys Inn Christchurchstars

  St Stephen's Green, Dublin , Christchurch place - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów23 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2640 opinii podróżnychNa podstawie 2640 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został odnowiony w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 182 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 61 pokoje jednoosobowe, 122 pokoje dwuosobowe i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Ashling Hotel
  Od709złZa noc

  Ashling Hotelstars

  O'Connell Street, Dublin , Parkgate street 8 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów18 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4598 opinii podróżnychNa podstawie 4598 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1900. Hotel przeszedł renowację w roku 2009. Nieruchomość składa się z 225 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe, 217 pokoje dwuosobowe i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Hotel dysponuje windą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Clayton Hotel Burlington Road
  Od548złZa noc

  Clayton Hotel Burlington Roadstars

  St Stephen's Green, Dublin , Upper leeson street - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów42 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2698 opinii podróżnychNa podstawie 2698 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1972. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Nieruchomość składa się z 501 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 450 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 5 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Maldron Hotel Smithfield
  Od732złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów27 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1873 opinii podróżnychNa podstawie 1873 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Nieruchomość składa się z 92 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 85 pokoje dwuosobowe, 6 pokoje typu junior suite, 6 pokoje dla niepełnosprawnych i 30 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się minimarket, w którym można nabyć wszelkie artykuły na ostatnią chwilę, szybkie przekąski lub zapomniane szczoteczki do zębów. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Maldron Hotel Parnell Square
  Od567złZa noc

  Maldron Hotel Parnell Squarestars

  O'Connell Street, Dublin , Granby row, parnell square - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów50 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3068 opinii podróżnychNa podstawie 3068 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2007. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 129 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 129 pokoje dwuosobowe, 1 pokój typu junior suite, pokój typu suite 1 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje windą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Maldron Hotel Dublin Airport
  Od478złZa noc

  Maldron Hotel Dublin Airportstars

  Dublin airport, Dublin , Dublin airport,cloghran - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1015 opinii podróżnychNa podstawie 1015 opinii podróżnych

  Maldron Hotel Dublin Airport posiada 251 pokoi. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dla wygody Gości, w Hotelu jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel oferuje :Hotel najblizej lotniskaBezplatny transport na lotniskoBezplatny lacze internetowe WiFiParking platny od €8.00 za dzien Kilimatyzacja10 pokoi conferencyjnych The Apron RestaurantThe Sky Bar

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   77  Hotele w Dublin
Strona  1  z  8
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Dublin is the capital of the Republic of Ireland; it is at the mouth of the river Liffey, on the country’s east coast. It is full of life, culture and bustling shopping streets; the most important of these is Henry Street. O’Connell Street is the main street; it is peppered with city bus stops. On O’Connell Street you will see a very picturesque building, the General Post Office, and if you look east down the river Liffey from the bridge that bears the street’s name, you can see the Customs House, whose image is a classic symbol of the city. It is an impressive building, which originally served as the country’s customs building, and today is used as the headquarters for one of the government ministries. Remember to get a panoramic view of the city from the Smithfield Chimney, an old chimney that was once part a famous distillery, one of the many you will find, as well as internationally known industrial plants. The St. Patrick’s Day festival, patron saint of Ireland, is widely celebrated here, but you can enjoy and celebrate your decision to travel to Dublin at any time of year!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Dublin

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj