Hotele w North Pacific Coast

Znajdź na mapie
Hotele w North Pacific Coast

North Pacific CoastOd  245zł

Polecane hotele w North Pacific Coast

Sortuj według
 • Riu Guanacaste All Inclusive
  Od1.179złZa noc

  Riu Guanacaste All Inclusivestars

  Playas del Coco, North Pacific Coast , Playa de matapalo - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6769 opinii podróżnychNa podstawie 6769 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Playas del Coco. Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2009. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Riu Guanacaste All Inclusive nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullRiu Guanacaste All Inclusive nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Dzięki szerokiej gamie wyposażenia zdrowotnego, osoby przebywające w tej nieruchomości będą mogły dogadzać sobie podczas pobytu. , Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Riu Guanacaste All Inclusive dla wygody gości. i Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dreams Las Mareas Costa Rica
  Od1.894złZa noc

  Dreams Las Mareas Costa Ricastars

  Bahia Salinas - La Cruz, North Pacific Coast , Playa el jobo - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3339 opinii podróżnychNa podstawie 3339 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Bahía Salinas / La Cruz. Posiadłość położona jest w odległości 16. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Hotel położony jest w odległości 16. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Dreams Las Mareas Costa Rica został skonstruowany w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Dreams Las Mareas Costa Rica zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje w Dreams Las Mareas Costa Rica są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. , Goście mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. , Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim podróżującym. i Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Riu Palace Costa Rica
  Od1.528złZa noc

  Riu Palace Costa Ricastars

  Playas del Coco, North Pacific Coast , Playa matapalo - sardinal - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4179 opinii podróżnychNa podstawie 4179 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, położony w Playas del Coco, jest optymalny dla rodzin. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Riu Palace Costa Rica nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Riu Palace Costa Rica oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Niektóre z niniejszych usług Riu Palace Costa Rica mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bahia Esmeralda
  Od316złZa noc

  Bahia Esmeraldastars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa portero - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel mieści się w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 200 metrów od struktury. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Osoby bardziej aktywne mogą skorzystać z udogodnień i aktywności dla spędzania wolnego czasu, oferowanych na terenie kwatery. Bahia Esmeralda może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bahia del Sol Beach Front
  Od650złZa noc

  Bahia del Sol Beach FrontstarsGreenProgram Icon

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa potrero, flamingo - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 828 opinii podróżnychNa podstawie 828 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Tamarindo - Conchal - Flamingo. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2010. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Ponadto, Bahia del Sol Beach Front oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość jest zobowiązana do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Podróżujący mogą zrelaksować się i naładować swoje akumulatory dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do nieruchomości. i Bahia del Sol Beach Front oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apartamentos Playa Potrero
  Od630złZa noc

  Apartamentos Playa Potrerostars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 1 km n playa potrero santa cruz - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 60 opinii podróżnychNa podstawie 60 opinii podróżnych

  To skromne mieszkanie VR jest zlokalizowane w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 25. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 1. 0 kilometrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od najbliższej plaży. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// To kondominium zostało skonstruowane w roku 2011. Apartamentos Playa Potrero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Kondominium zapewnia całodobową recepcję. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Zarówno duże jak i małe zwierzęta są dopuszczalne na terenie obiektu. Apartamentos Playa Potrero zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Apartamentos Playa Potrero mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Flamingo Beach Resort & Spa
  Od679złZa noc

  Flamingo Beach Resort & SpastarsGreenProgram Icon

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , Playa flamingo santa cruz, guanacaste 1 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2208 opinii podróżnychNa podstawie 2208 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Tamarindo - Conchal - Flamingo, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 4. 8 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Posiadłość położona jest w odległości 10 metrów od najbliższej plaży. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2017. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Flamingo Beach Resort & Spa zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Flamingo Beach Resort & Spa szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. , Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. , Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. , Ta nieruchomość oferuje szereg opcji aktywności i rozrywki, idealnych dla osób kochających sport lub zwyczajnie uwielbiających przebywać na świeżym powietrzu. i Opcja gastronomiczna struktury z pewnością urzeknie odwiedzających wyrafinowaną kuchnią i uroczą atmosferą. Niektóre z niniejszych usług Flamingo Beach Resort & Spa mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Azul Ocean Club
  Od433złZa noc

  Azul Ocean Clubstars

  Cuajiniquil, North Pacific Coast , Playa azul - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 273 opinii podróżnychNa podstawie 273 opinii podróżnych

  Hotel typu boutique został skonstruowany w roku 2002. Hotel typu boutique został całkowicie odnowiony w roku 2013. Na terenie obiektu znajduje się 15 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje dwuosobowe i wille 10. Sejf Hotel typu boutique zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel typu boutique zapewnia usługę odbioru kluczy. Hotel typu boutique oferuje serwis pokojowy. Hotel typu boutique oferuje usługi pralnicze. Hotel Hotel typu boutique umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel typu boutique mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście Hotel typu boutique mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Hotel typu boutique dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Villaggio Flor de Pacifico
  Od590złZa noc

  Villaggio Flor de Pacificostars

  Tamarindo - Conchal - Flamingo, North Pacific Coast , 600 mts noroest plaza deportes de playa potrero - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 119 opinii podróżnychNa podstawie 119 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Tamarindo - Conchal - Flamingo. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel położony jest w odległości 800 metrów od najbliższej plaży. Dla wygody gości, we wspólnych obszarach, zapewnione jest zarówno połączenie przewodowe jak i bezprzewodowe. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Villaggio Flor de Pacifico oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne.

  Pokaż więcej
 • Villas Sol and Beach Resort All Inclusive
  Od605złZa noc

  Villas Sol and Beach Resort All Inclusivestars

  Golfo de Papagayo, North Pacific Coast , Playa hermosa, carrillo - guanacaste - Mapa
  2,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1294 opinii podróżnychNa podstawie 1294 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort VR, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Golfo de Papagayo. W odległości 10. 0 kilometrów od kurortu VR podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 24. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten kurort VR został w pełni odnowiony w roku 2005. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Villas Sol and Beach Resort All Inclusive oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Villas Sol and Beach Resort All Inclusive, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Villas Sol and Beach Resort All Inclusive. Goście przebywający w Villas Sol and Beach Resort All Inclusive mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Villas Sol and Beach Resort All Inclusive, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. i Villas Sol and Beach Resort All Inclusive oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   23  Hotele w North Pacific Coast
Strona  1  z  3
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Pacific coast of Costa Rica, which takes in the province of Guanacaste and the Nicoya Peninsula, is a fantastic holiday destination that is blessed with heavenly beaches and first class facilities. Among its best beaches are Playa Tamarindo, del Coco, Ocotal, Bahía Pez Vela, Flamingo, Garza, Playa Hermosa, Sámara and Nosara. Its climate and its clear seas are perfect for water sports. There are some great beaches for surfers, such as Playa Naranjo, Grande, Negra, Avellanas, Langosta and Potrero Grande. The Baulas Marine National Park includes the beaches of Playa Grande, Langosta, Ventanas and Playa Carbón and has the biggest mangrove in Latin America, the Estero de Tamarindo. This coast is a favourite with birthing tortoises. The park has a Museum of Tortoises. Flamingo is considered one of the most beautiful places in Costa Rica. It holds international fishing competitions and is a holiday destination of choice among artists. Try the region's delicious seafood in colourful restaurants while the sea breeze blows gently and the stars sparkle. Don’t forget to visit Liberia, the capital of Guanacaste, which has picturesque white adobe houses. Costa Rica’s North Pacific coast will surprise you!

Popularne strefy w North Pacific Coast

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj