Hotele w Malediwy

Znajdź na mapie
Hotele w Malediwy

MalediwyOd  136zł

Polecane hotele w Malediwy

Sortuj według
 • Paradise Island Resort & Spa
  Od1.157złZa noc

  Paradise Island Resort & Spastars

  North Male Atoll, Malediwy , North male atoll republic of maldives - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2743 opinii podróżnychNa podstawie 2743 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1994. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Na terenie obiektu znajduje się 282 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 260 pokoje jednoosobowe, 260 pokoje dwuosobowe i 40 bungalowy. . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Sun Island Resort & Spa
  Od651złZa noc

  Sun Island Resort & SpastarsGreenProgram Icon

  South Ari Atoll, Malediwy , Nalaguraidhoo south ari atoll - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2615 opinii podróżnychNa podstawie 2615 opinii podróżnych

  Położony na Nalaguraidhoo, uważaną za najpiękniejszą wyspę atolu Ari na Malediwach, ten hotel przy plaży położony jest we wspaniałej okolicy, pośród naturalnego tropikalnego piękna. Sun Island Resort & Spa oferuje odprężający wypoczynek i wiele atrakcji do odkrycia. W odległości zaledwie 200 metrów od plaży, goście mogą poznać rafę i zobaczyć kakofonię żywych kolorów oraz bogactwo życia morskiego. Uważany za najbardziej luksusowy kompleks na Malediwach hotel emanuje czystym pięknem i elegancją. Położone nad turkusowymi wodami oszałamiające bungalowy oferują swoim gościom atmosferę spokoju. Są tu również pokoje i apartamenty, które urządzone są w atrakcyjnym minimalistycznym stylu. Goście będą pod wrażeniem doskonałego zaplecza gastronomicznego i rekreacyjnego, które odróżnia ten hotel od innych.

  Pokaż więcej
 • Bandos Island Resort & Spa
  Od989złZa noc

  Bandos Island Resort & Spastars

  North Male Atoll, Malediwy , North male atoll - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2117 opinii podróżnychNa podstawie 2117 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 225 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Angsana Resort & Spa Maldives Velavaru
  Od1.291złZa noc

  Angsana Resort & Spa Maldives Velavarustars

  North Male Atoll, Malediwy , South nilandhe atoll (dhaalu atoll) 67600028 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 957 opinii podróżnychNa podstawie 957 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 112 pokoi. Nieruchomość składa się z 112 pokoje jednoosobowe, 112 pokoje dwuosobowe i wille 112. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Olhuveli Beach & Spa Maldives
  Od3.089złZa noc

  Olhuveli Beach & Spa Maldivesstars

  South Male Atoll, Malediwy , South male atoll,madu guraidhoo 08400 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1971 opinii podróżnychNa podstawie 1971 opinii podróżnych

  Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 131 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 164 pokoje jednoosobowe, 164 pokoje dwuosobowe i 164 pokoje trzyosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Adaaran Select Hudhuranfushi
  Od943złZa noc

  Adaaran Select Hudhuranfushistars

  North Male Atoll, Malediwy , Lhohifushi,kaafu atoll n/a - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1836 opinii podróżnychNa podstawie 1836 opinii podróżnych

  Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 137 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 137 pokoje jednoosobowe, 137 pokoje dwuosobowe i wille 137. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Adaaran Prestige Water Villas
  Od3.045złZa noc

  Adaaran Prestige Water Villasstars

  Raa Atoll, Malediwy , Raa atoll - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 395 opinii podróżnychNa podstawie 395 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2005. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Na terenie obiektu znajduje się 20 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 20 pokoje dwuosobowe i wille 20. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Cinnamon Dhonveli Maldives
  Od1.033złZa noc

  Cinnamon Dhonveli Maldivesstars

  North Male Atoll, Malediwy , Kannuoiy huraa, north male atoll - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2456 opinii podróżnychNa podstawie 2456 opinii podróżnych

  Hotel został odnowiony w roku 2012. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Na terenie obiektu znajduje się 148 pokoi. Hotel szczyci się . Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą relaksować się na tarasie. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Banyan Tree Maldives Vabbinfaru
  Od6.298złZa noc

  Banyan Tree Maldives Vabbinfarustars

  North Male Atoll, Malediwy , Vabbinfaru island, north malé atoll, 6643147 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1363 opinii podróżnychNa podstawie 1363 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1995. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z jednego głównego piętra. Nieruchomość składa się z 48 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 48 pokoje jednoosobowe, 48 pokoje dwuosobowe i wille 48. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Angsana Resort & Spa Maldives Ihuru
  Od1.814złZa noc
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1410 opinii podróżnychNa podstawie 1410 opinii podróżnych

  Nieruchomość jest złożona z jednego głównego piętra. Na terenie obiektu znajduje się 45 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 45 pokoje jednoosobowe, 45 pokoje dwuosobowe i wille 45. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   87  Hotele w Malediwy
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The Republic of Maldives is a country located in South Asia, in the Indian Ocean, south-west of India and Sri Lanka. This amazing place features 1196 islets that enjoy a pleasant tropical climate. If what you want is peace and quiet, this is your destination. Malé, the capital of this beautiful country, is a town with many high spots like the Grand Friday Mosque (Masjid-al Sultan Mohammed Thakurufaanu-al Azam) and the President's Palace, home to current President, Maumoon Abdul Gayoom. A stroll through Malé's fruit and fish markets, full of flavours and colours, is a real joy. Visit Baa Atoll, where you can buy some crafts that make gorgeous souvenirs. Because of its long, impressive coastline and clear, blue waters, water sports are highly popular. The Maldives is the perfect destination to go snorkelling and scuba diving while you appreciate the rich sea life. There are boats with glass floors that take you to the reefs, so that you can enjoy the exuberant sea world of the place. The Maldives are a true paradise. Do not miss them!

Popularne strefy w Malediwy

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj