Hotele w Riviera Maya

Znajdź na mapie
Hotele w Riviera Maya

Riviera MayaOd  95zł

Polecane hotele w Riviera Maya

Sortuj według
 • El Dorado Maroma Resort by Karisma
  Od3.092złZa noc

  El Dorado Maroma Resort by KarismastarsGreenProgram Icon

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Carretera cancun - tulum km 55.3 . - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3847 opinii podróżnychNa podstawie 3847 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 72 pokoi. Hotel oferuje . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Blue Diamond Luxury Boutique Riviera Maya
  Od1.619złZa noc

  Blue Diamond Luxury Boutique Riviera Mayastars

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Carretera chetumal, puerto juarez km 298 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1453 opinii podróżnychNa podstawie 1453 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 2009. $hotel. getTypeHotel() został odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 128 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 92 pokoje jednoosobowe, 36 pokoje dwuosobowe, 116 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 12 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • BlueBay Grand Esmeralda
  Od807złZa noc

  BlueBay Grand Esmeraldastars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Km.300 carret. chetumal-puerto juarez s/n - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9700 opinii podróżnychNa podstawie 9700 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 2005. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2006. $hotel. getTypeHotel() aneksy 8. Nieruchomość składa się z budynku głównego z -1 aneksami. Na terenie obiektu znajduje się 984 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 979 pokoje dwuosobowe. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości obecne jest centrum opieki dziennej. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Obecna jest całodobowa ochrona. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Hotel Xcaret Mexico
  Od1.318złZa noc

  Hotel Xcaret Mexicostars

  Playa del Carmen, Riviera Maya , Carretera chetumal- puerto juárez km. 282 282 - Mapa
   

  Ta popularna nieruchomość cieszy się dogodnym położeniem w Solidaridad. $hotel. getTypeHotel() został skonstruowany w roku 2017. $hotel. getTypeHotel() został całkowicie odnowiony w roku 2017. Na terenie obiektu znajduje się 900 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 392 pokoje jednoosobowe, 493 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 1 pokój rodzinny. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości obecne jest centrum opieki dziennej. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Azul Beach Resort Sensatori Mexico by Karisma
  Od2.019złZa noc

  Azul Beach Resort Sensatori Mexico by KarismastarsGreenProgram Icon

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Carretera cancun-puerto morelos km 27.5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9300 opinii podróżnychNa podstawie 9300 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 438 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • El Dorado Casitas Resort by Karisma
  Od3.683złZa noc

  El Dorado Casitas Resort by Karismastars

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Km 45 carr.cancun-tulum punta brava . - Mapa
   

  Na terenie obiektu znajduje się 205 pokoi. Nieruchomość składa się z 170 pokoje typu junior suite. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Hard Rock Hotel Riviera Maya Hacienda
  Od1.295złZa noc

  Hard Rock Hotel Riviera Maya HaciendastarsGreenProgram Icon

  Riviera Maya Sur, Riviera Maya , Carr. cancun-tulum km. 72 - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2014. Nieruchomość składa się z 687 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje dla niepełnosprawnych, 48 pokoje typu superior i 50 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości obecne jest centrum opieki dziennej. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Generation Riviera Maya Resort by Karisma
  Od2.693złZa noc

  Generation Riviera Maya Resort by Karismastars

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Carretera cancún tulum km. 45 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1590 opinii podróżnychNa podstawie 1590 opinii podróżnych

  Ta nieruchomość jest dogodnie usytuowana w Playa del carmen.

  Pokaż więcej
 • Catalonia Riviera Maya All Inclusive
  Od796złZa noc

  Catalonia Riviera Maya All Inclusivestars

  Riviera Maya Sur, Riviera Maya , Xcacel lote 1, manzana 18, plano 2 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9132 opinii podróżnychNa podstawie 9132 opinii podróżnych

  Ten hotel położony jest w pobliżu plaży, w pięknym kurorcie Puerto Aventura. Hotel znajduje się zaledwie 300 metrów od centrum miasta, w samym sercu niesamowitej Riwiery Majów. Przystanki sieci transportu publicznego są w pobliżu, oferując łatwy dostęp do innych urzekających miejsc czekających na odkrycie. Ten wspaniały hotel kusi gości obietnicą niezrównanym przeżyć w doskonałej lokalizacji. Pokoje są wspaniale zaprojektowane, łącząc elementy stylu współczesnego i tradycyjnego. Pokoje wyposażone są w nowoczesne udogodnienia oferujące najwyższy komfort i wygodę. Goście będą pod wrażeniem bezkonkurencyjnych udogodnień i usług, które ten wspaniały hotel ma do zaoferowania.

  Pokaż więcej
 • Ocean Coral & Turquesa
  Od973złZa noc

  Ocean Coral & Turquesastars

  Riviera Maya Norte, Riviera Maya , Sm 12 lt 1-05 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów4 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 2007. Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 591 pokoi. Nieruchomość jest złożona z . Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   227  Hotele w Riviera Maya
Strona  1  z  23
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Riviera Maya is a Mexican holiday destination that goes from Puerto Morelos to Punta Allen, on the Caribbean Sea. It shares with Cancun the honour of being the country’s most visited region. Its 160 kilometres of coastline include some resorts and beaches that you simply cannot allow yourself to miss, including the following: Puerto Morelos, Playa del Carmen, Playacar, Xcaret Ecological Park, and the wonderful tropical gardens of Xpu-Ha, Akumal, Xel-Ha and Tulum. These are beaches of white sand and placid turquoise waters that are home to the Mesoamerican Barrier Reef System, the second biggest barrier reef in the world. Other remarkable natural features of the region are the amazing flora and fauna of the jungle and the underground rivers and sinkholes. Among the many activities you can engage in are windsurfing, snorkelling, diving, fishing, golf and hiking your way to some stunning archaeological sites. At Tulum you will be able to see the remains of the only Mayan city built close to the sea. The city is perched over a beautiful cliff. Slightly inland of this is Cobá, home to the Nohoch Mul pyramid, the highest in the region. As any visitor will soon realise, this is the ideal place for enjoying an exciting adventure, resting or just soaking up an ancient culture. Riviera Maya is waiting for you!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Riviera Maya

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj