Hotele w Cape Town-Garden Route

Znajdź na mapie
Hotele w Cape Town-Garden Route

Cape Town-Garden RouteOd  134zł

Polecane hotele w Cape Town-Garden Route

Sortuj według
 • Holiday Inn Express Cape Town City Centre
  Od447złZa noc

  Holiday Inn Express Cape Town City Centrestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , St georges mall street 101 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 809 opinii podróżnychNa podstawie 809 opinii podróżnych

  Hotel jest w doskonałej lokalizacji, w najlepszej części tętniącej życiem dzielnicy handlowej St George, gdzie znajduje się wiele sklepów oraz restauracji, a plaża w Zatoce Campa i górująca Table Mountain są oddalone o tylko 10 minut jazdy transportem publicznym. Automaty z przekąskami i napojami dostępne są przez 24 godziny. Hotelowe lobby posiada 24-godzinną recepcję oraz dostęp do windy. Hotel dysponuje również jadalnią, salami konferencyjnymi, bezprzewodowym dostępem do internetu, usługami pralni i parkingiem.

  Pokaż więcej
 • Doubletree by Hilton Cape Town
  Od478złZa noc

  Doubletree by Hilton Cape Townstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Brickfield road, woodstock 31 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1332 opinii podróżnychNa podstawie 1332 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 183 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 apartamenty, 2 pokoje dla niepełnosprawnych, 22 pokoje typu executive i 143 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Square
  Od205złZa noc

  Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Squarestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , 10 greenmarket square 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 33 opinii podróżnychNa podstawie 33 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1893. Hotel został odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 165 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Strand Tower
  Od573złZa noc

  Strand Towerstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Corner of strand and loop streets 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 676 opinii podróżnychNa podstawie 676 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2010. Hotel został odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 242 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 56 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • President Hotel
  Od823złZa noc

  President Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Alexander road, bantry bay 4 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1042 opinii podróżnychNa podstawie 1042 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Nieruchomość składa się z 349 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 34 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 107 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel oferuje codzienną prasę. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • The Commodore
  Od1.073złZa noc

  The Commodorestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Portswood road, portswood square - Mapa
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1288 opinii podróżnychNa podstawie 1288 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje jednoosobowe, 155 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 11. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Fountains Hotel
  Od408złZa noc

  Fountains Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , st georges mall 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 537 opinii podróżnychNa podstawie 537 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Nieruchomość składa się z 156 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 156 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • The Cape Diamond Boutique Hotel
  Od236złZa noc

  The Cape Diamond Boutique Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Corner of parliament and longmarket streets - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 271 opinii podróżnychNa podstawie 271 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1930. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 60 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 2 pokoje jednoosobowe, 49 pokoje dwuosobowe, 6 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • City Lodge V & A Waterfront
  Od557złZa noc

  City Lodge V & A Waterfrontstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Cnr dock and alfred roads - - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 462 opinii podróżnychNa podstawie 462 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 207 pokoi. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Lagoon Beach
  Od440złZa noc

  Lagoon Beachstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Lagoon gate drive milnerton 1 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1497 opinii podróżnychNa podstawie 1497 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2002. Hotel został odnowiony w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 214 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 20 pokoje jednoosobowe, 160 pokoje dwuosobowe, 32 apartamenty i 2 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, Hotel oferuje taras. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   191  Hotele w Cape Town-Garden Route
Strona  1  z  20
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cape Town is one of the most populous cities in South Africa. The natural beauty of its landscape has made it the holiday destination of choice for most South Africans. Cape Town and the whole of the Garden Route provide all of the essential features for an unforgettable holiday: a large selection of hotels, restaurants and coffee shops, handcraft markets, beautiful beaches…these are just some of the attractions of this handsome city. Among the most popular sights and activities in Cape Town are: the Victoria and Alfred Waterfront, a first class shopping and entertainment centre in a comfortable and stunning environment; the Kirstenbosch Botanical Gardens, one of the most beautiful of its type anywhere in the world, with its many different gardens and myriad plant varieties; and Table Mountain, which has eleven different vantage points for looking out over this lovely city, the peninsula and the coast. Cape Town’s beaches are quite varied, with different things to see and do in them, from practicing water sports to having a quiet drink in one of the many beach bars. If your aim for your next holiday is to enjoy nature while having a good time, Cape Town is the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Cape Town-Garden Route

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj