Hotele w Cape Town-Garden Route

Znajdź na mapie
Hotele w Cape Town-Garden Route

Cape Town-Garden RouteOd  151zł

Polecane hotele w Cape Town-Garden Route

Sortuj według
 • Holiday Inn Express Cape Town City Centre
  Od394złZa noc

  Holiday Inn Express Cape Town City Centrestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , St georges mall street 101 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 829 opinii podróżnychNa podstawie 829 opinii podróżnych

  Hotel jest w doskonałej lokalizacji, w najlepszej części tętniącej życiem dzielnicy handlowej St George, gdzie znajduje się wiele sklepów oraz restauracji, a plaża w Zatoce Campa i górująca Table Mountain są oddalone o tylko 10 minut jazdy transportem publicznym. Automaty z przekąskami i napojami dostępne są przez 24 godziny. Hotelowe lobby posiada 24-godzinną recepcję oraz dostęp do windy. Hotel dysponuje również jadalnią, salami konferencyjnymi, bezprzewodowym dostępem do internetu, usługami pralni i parkingiem.

  Pokaż więcej
 • Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Square
  Od205złZa noc

  Onomo Hotel Cape Town – Inn On The Squarestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , 10 greenmarket square 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 44 opinii podróżnychNa podstawie 44 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1893. Hotel został odnowiony w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 165 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 165 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą relaksować się na tarasie. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Southern Sun Cullinan
  Od940złZa noc

  Southern Sun Cullinanstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Cullinan street 1 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1753 opinii podróżnychNa podstawie 1753 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 394 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 204 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 6 i 4 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą relaksować się na tarasie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Doubletree by Hilton Cape Town
  Od309złZa noc

  Doubletree by Hilton Cape Townstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Brickfield road, woodstock 31 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1368 opinii podróżnychNa podstawie 1368 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 183 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 apartamenty, 2 pokoje dla niepełnosprawnych, 22 pokoje typu executive i 143 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • President Hotel
  Od612złZa noc

  President Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Alexander road, bantry bay 4 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1118 opinii podróżnychNa podstawie 1118 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Nieruchomość składa się z 349 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 34 pokoje jednoosobowe, pokoje typu suite 107 i 3 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z przechowalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje Gościom parking strzeżony. Hotel oferuje codzienną prasę. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • The Commodore
  Od796złZa noc

  The Commodorestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Portswood road, portswood square - Mapa
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1334 opinii podróżnychNa podstawie 1334 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1997. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Nieruchomość składa się z 236 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 70 pokoje jednoosobowe, 155 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 11. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Hilton Cape Town City Centre
  Od685złZa noc

  Hilton Cape Town City Centrestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , buitengracht street 126 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1368 opinii podróżnychNa podstawie 1368 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 136 pokoi. Hotel oferuje . Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Obecny jest wspaniały taras, gdzie Goście mogą relaksować się oraz cieszyć się słońcem. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Fountains Hotel
  Od341złZa noc

  Fountains Hotelstars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , st georges mall 1 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 544 opinii podróżnychNa podstawie 544 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2015. Nieruchomość składa się z 156 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 156 pokoje dwuosobowe i 8 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Waterfront Village
  Od548złZa noc

  Waterfront Villagestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Mind pearl house, west quay road, v - a waterfront 1 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 650 opinii podróżnychNa podstawie 650 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 80 pokoi. Hotel znajdują się 100 wygodne apartamenty. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę.

  Pokaż więcej
 • Cape Town Hollow Boutique
  Od488złZa noc

  Cape Town Hollow Boutiquestars

  Cape Town, Cape Town-Garden Route , Queen victoria street, gardens 88 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 250 opinii podróżnychNa podstawie 250 opinii podróżnych

  Hotel przeszedł renowację w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 56 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 19 pokoje jednoosobowe i 20 pokoje dwuosobowe. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   190  Hotele w Cape Town-Garden Route
Strona  1  z  19
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Cape Town is one of the most populous cities in South Africa. The natural beauty of its landscape has made it the holiday destination of choice for most South Africans. Cape Town and the whole of the Garden Route provide all of the essential features for an unforgettable holiday: a large selection of hotels, restaurants and coffee shops, handcraft markets, beautiful beaches…these are just some of the attractions of this handsome city. Among the most popular sights and activities in Cape Town are: the Victoria and Alfred Waterfront, a first class shopping and entertainment centre in a comfortable and stunning environment; the Kirstenbosch Botanical Gardens, one of the most beautiful of its type anywhere in the world, with its many different gardens and myriad plant varieties; and Table Mountain, which has eleven different vantage points for looking out over this lovely city, the peninsula and the coast. Cape Town’s beaches are quite varied, with different things to see and do in them, from practicing water sports to having a quiet drink in one of the many beach bars. If your aim for your next holiday is to enjoy nature while having a good time, Cape Town is the place for you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Cape Town-Garden Route

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj