Hotele w Orlando - FL

Znajdź na mapie
Hotele w Orlando - FL

Orlando - FLOd  126zł

Polecane hotele w Orlando - FL

Sortuj według
 • Clarion Lake Buena Vista
  Od239złZa noc

  Clarion Lake Buena Vistastars

  Lake Buena Vista, Orlando - FL , 8442 palm parkway - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5092 opinii podróżnychNa podstawie 5092 opinii podróżnych

  Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2003. Na terenie obiektu znajduje się 640 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Dostępne są usługi boya hotelowego. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. W Hotel mogą przebywać duże zwierzęta domowe.

  Pokaż więcej
 • The Avanti Resort
  Od296złZa noc

  The Avanti Resortstars

  International Drive Area, Orlando - FL , International drive 8738 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów16 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5318 opinii podróżnychNa podstawie 5318 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1983. Hotel został odnowiony w roku 2012. Hotel składa się z budynku głównego i aneksu. Obiekt składa się z budynku głównego i 2 aneksów. Na terenie obiektu znajduje się 652 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 80 pokoje jednoosobowe, 444 pokoje dwuosobowe, 83 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 11 i 34 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Rosen Inn Pointe Orlando
  Od229złZa noc

  Rosen Inn Pointe OrlandostarsGreenProgram Icon

  International Drive Area, Orlando - FL , 9000 international drive - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów36 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8154 opinii podróżnychNa podstawie 8154 opinii podróżnych

  Hotel został odnowiony w roku 2004. Nieruchomość składa się z 1020 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Zwierzęta są akceptowane na terenie obiektu. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Waldorf Astoria Orlando Disney World
  Od955złZa noc

  Waldorf Astoria Orlando Disney Worldstars

  Walt Disney World Resort, Orlando - FL , 14200 bonnet creek resort lane - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4539 opinii podróżnychNa podstawie 4539 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 498 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 68 pokoje jednoosobowe, 260 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 169 i 104 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą korzystać z usług medycznych w przypadku choroby. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Obecna jest całodobowa ochrona.

  Pokaż więcej
 • Hilton Orlando Bonnet Creek Disney World
  Od499złZa noc

  Hilton Orlando Bonnet Creek Disney Worldstars

  Walt Disney World Resort, Orlando - FL , Bonnet creek resort lane 14100 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6267 opinii podróżnychNa podstawie 6267 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2009. Nieruchomość składa się z 1001 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 328 pokoje jednoosobowe, 635 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 37 i 64 pokoje dla niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Hotel dysponuje windą. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Wyndham Grand Orlando Resort Bonnet Creek
  Od467złZa noc
  3,8/5
  Oceny klientów13 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 5349 opinii podróżnychNa podstawie 5349 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2011. Na terenie obiektu znajduje się 400 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 141 pokoje jednoosobowe, 247 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 2 i 12 pokoje dla niepełnosprawnych. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Obecna jest całodobowa ochrona. Dostępne są usługi boya hotelowego. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta.

  Pokaż więcej
 • Universal´s Cabana Bay Beach Resort
  Od517złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14396 opinii podróżnychNa podstawie 14396 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2014. Na terenie obiektu znajduje się 1800 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 900 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 900. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel zapewnia Gościom szatnię, w celu przechowywania zimowych okryć wierzchnich. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje całodobową ochronę.

  Pokaż więcej
 • Celebration Suites
  Od503złZa noc

  Celebration Suitesstars

  Kissimmee Area, Orlando - FL , West irlo bronson hghwy 5820 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów29 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3885 opinii podróżnychNa podstawie 3885 opinii podróżnych

  $hotel. getTypeHotel() został zbudowany w roku 1983. $hotel. getTypeHotel() przeszedł renowację w roku 2013. Nieruchomość składa się z 600 pokoi. Nieruchomość składa się z pokoje typu suite 600. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą korzystać z windy. W przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów, Goście mogą robić zakupy w pobliskim minimarkecie. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowego sklepu. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Dla bezpieczeństwa Gości na terenie hotelu jest parking strzeżony. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Obecna jest całodobowa ochrona. W niniejszym obiekcie mogą przebywać zwierzęta. Duże zwierzęta domowe są akceptowane na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Comfort Inn & Suites Convention Center
  Od363złZa noc
  4,4/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 813 opinii podróżnychNa podstawie 813 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2004. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Nieruchomość składa się z 200 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 133 pokoje dwuosobowe i 67 pokoje typu junior suite. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel dysponuje windą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance kawy czytając poranną gazetę udostępnioną przez Hotel.

  Pokaż więcej
 • Ramada Plaza Resort and Suites International Drive
  Od374złZa noc

  Ramada Plaza Resort and Suites International Drivestars

  International Drive Area, Orlando - FL , International drive, i-4 exit 74-a 6500 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3102 opinii podróżnychNa podstawie 3102 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2012. Nieruchomość składa się z 164 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 164 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 131. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Hotel dysponuje windą. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Goście mogą poprosić pomocny, wielojęzyczny personel o wszelkie porady oraz wskazanie drogi. Hotel oferuje codzienną prasę.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   318  Hotele w Orlando - FL
Strona  1  z  32
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Orlando is to be found in the state of Florida, in the southeast of the United States. This urban area is known for its tourist attractions and theme parks, including the world-famous Walt Disney World, and others such as SeaWorld and the Universal Orlando Resort. Orlando is a city for having fun and indulging fantasies as it offers attractions for visitors of all ages. Here you can enjoy the many shows, museums and theatres that the city offers, as well as do sports or enjoy the nightlife. Orlando is also a major business centre, with all kinds of shops with the latest trends and the most important brands for a shopping trip. Disney World combines magic, technology, cinema and nature for endless fun in the different parks, which are the Magic Kingdom, Epcot, Disney-MGM Studios and the Animal Kingdom. Universal Orlando Resort has two different amusement parks which will dazzle the visitor, bringing cinematic experiences to life. SeaWorld reveals some of the mysteries of the sea, making for real adventures. You can't help having fun in Orlando, come and visit!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Orlando - FL

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj