Hotele w Chiang Mai

Znajdź na mapie
Hotele w Chiang Mai

Chiang MaiOd  53zł

Polecane hotele w Chiang Mai

Sortuj według
 • Chotana Villa Hotel
  Od129złZa noc

  Chotana Villa Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 51/26 chotana road. chang phueak -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 8 opinii podróżnychNa podstawie 8 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Chiang Mai City. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Chotana Villa Hotel zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. W Chotana Villa Hotel znajduje się parking. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai
  Od166złZa noc

  Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Sridonchai rd, chang klan, amphoe muang 153 -
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy hotel, znajdujący się w Chiang Mai City, stanowi świetne rozwiązanie dla rodzin. Usytuowana w odległości 400 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 7 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 3. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai został całkowicie odrestaurowany w roku 2004. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody gości obecna jest usługa transferu na lotnisko. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. i Odwiedzający mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Dusit Princess Chiang Mai
  Od238złZa noc

  Dusit Princess Chiang MaistarsGreenProgram Icon

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chang klan road 112 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1425 opinii podróżnychNa podstawie 1425 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Chiang Mai City. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w odległości 8. 0 kilometrów od kwatery. W odległości 2. 4 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 5 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Niektóre pokoje gościnne oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W Dusit Princess Chiang Mai znajduje się parking. Temu hotelowi został przyznany certyfikat Earth Check. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Dusit Princess Chiang Mai szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dusit Princess Chiang Mai może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Duangtawan Hotel Chiang Mai
  Od240złZa noc

  Duangtawan Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Loykroh road, chang klan 132 -
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2059 opinii podróżnychNa podstawie 2059 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Chiang Mai City. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Duangtawan Hotel Chiang Mai został zbudowany w roku 1993. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Duangtawan Hotel Chiang Mai oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Odwiedzający będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. i W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Shewe Wana Suite Resort
  Od604złZa noc

  Shewe Wana Suite Resortstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Charoen muang road, watgate muang 290,292 -
   

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Chiang Mai City. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla odwiedzających pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • We Briza Chiang Mai Hotel
  Od131złZa noc

  We Briza Chiang Mai Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 3/3 wangsingkam rd., changmoi muang 3/3 -
  3,7/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 55 opinii podróżnychNa podstawie 55 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 75 pokoi. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • Bodhi Serene Chiang Mai
  Od393złZa noc

  Bodhi Serene Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Ratchaphakhinai road, t. phra sing, a. muang 110 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1027 opinii podróżnychNa podstawie 1027 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2006. Na terenie obiektu znajduje się 38 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 25 pokoje jednoosobowe, 8 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 5. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze.

  Pokaż więcej
 • Eurana Boutique Hotel Chiang Mai
  Od88złZa noc

  Eurana Boutique Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , soi 7 moonmuang rd, t. sriphoom, a. muang 7/1 -
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 383 opinii podróżnychNa podstawie 383 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Chiang Mai City. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2006. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Eurana Boutique Hotel Chiang Mai. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • X2 Vibe Chiang Mai Decem Hotel
  Od198złZa noc

  X2 Vibe Chiang Mai Decem Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Moo 2 superhighway chiangmai-lampang rd 10/18 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 135 opinii podróżnychNa podstawie 135 opinii podróżnych

  Nieruchomość składa się z 153 pokoi. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Hotel oferuje całodobową recepcję. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Na miejscu jest dostępny parking.

  Pokaż więcej
 • BP Chiang Mai City Hotel
  Od69złZa noc

  BP Chiang Mai City Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Rachamanka road, a. muang 154 -
  3,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 254 opinii podróżnychNa podstawie 254 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Chiang Mai City. BP チェンマイ シティ ホテル zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Obecny jest parking. BP チェンマイ シティ ホテル może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   85  Hotele w Chiang Mai
Strona  1  z  9
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Chiang Mai is the capital of the province of Chiang Mai, in northern Thailand. The city is situated on the banks of the river Ping, the biggest tributary of the Chao Phraya river, one of the most important rivers in Thailand. Chiang Mai is the second largest city in the country and located about 800 kilometres north of Bangkok, in a stunning mountain landscape. The main centre of Chiang Mai is the historical district, an area surrounded by temples, old walls and moats originally constructed for defence. Nevertheless, it is a modern city with major infrastructure, full of shops, excellent restaurants, and large hotels, a marked contrast that is part of the charm of Chiang Mai. Among the most visited temples in the city, the following stand out: Wat Phrathat Doi Suthep (dates back to 1383) is the most famous in the area; the location of the temple (on a hill) allows you to get fantastic views of the city. The Wat Chiang Man temple is the oldest in the city. Chiang Mai is an important Thai city that will captivate you!

Popularne strefy w Chiang Mai

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj