Hotele w Chiang Mai

Znajdź na mapie
Hotele w Chiang Mai

Chiang MaiOd  59zł

Polecane hotele w Chiang Mai

Sortuj według
 • Dusit Princess Chiang Mai
  Od308złZa noc

  Dusit Princess Chiang MaistarsGreenProgram Icon

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chang klan road 112 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1373 opinii podróżnychNa podstawie 1373 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 198 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 91 pokoje jednoosobowe, 107 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai
  Od312złZa noc

  Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Sridonchai rd, chang klan, amphoe muang 153 -
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 371 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 287 pokoje jednoosobowe, 76 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 35 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Khum Phaya Resort&Spa Centara Boutique Collection
  Od422złZa noc

  Khum Phaya Resort&Spa Centara Boutique Collectionstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Moo5, tambon nong pa klang, a. muang 137 -
  4,5/5
  Oceny klientów49 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1006 opinii podróżnychNa podstawie 1006 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2008. Nieruchomość składa się z 85 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 26 pokoje jednoosobowe, 54 pokoje dwuosobowe i wille 5. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Chiang Mai
  Od380złZa noc

  Holiday Inn Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chiang mai-lamphum road 318/1 -
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1681 opinii podróżnychNa podstawie 1681 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 526 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 218 pokoje jednoosobowe, 302 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 42. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Amora Hotel Tapae Chiang Mai
  Od257złZa noc

  Amora Hotel Tapae Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 22 chaiyapoom road, amphur muang -
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 600 opinii podróżnychNa podstawie 600 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 204 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 120 pokoje jednoosobowe, 70 pokoje dwuosobowe, 13 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 60 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Empress Hotel Chiang Mai
  Od227złZa noc

  Empress Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chang klan road, a. muang 199/42 -
  4,0/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Hotel został skonstruowany w roku 1990. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Na terenie obiektu znajduje się 375 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 72 pokoje jednoosobowe, 295 pokoje dwuosobowe, 6 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 2. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Lotus Hotel Pang Suan Kaew Chiang Mai
  Od165złZa noc

  Lotus Hotel Pang Suan Kaew Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Huay kaew road, t. suthep, a. muang 21 -
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 561 opinii podróżnychNa podstawie 561 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Nieruchomość składa się z 420 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 90 pokoje dwuosobowe, 30 pokoje typu junior suite i 357 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Eurana Boutique Hotel Chiang Mai
  Od127złZa noc

  Eurana Boutique Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , soi 7 moonmuang rd, t. sriphoom, a. muang 7/1 -
  1,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 380 opinii podróżnychNa podstawie 380 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1987. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2006. Nieruchomość składa się z 72 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 31 pokoje jednoosobowe, 31 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 2. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia.

  Pokaż więcej
 • Shewe Wana Boutique Resort & Spa
  Od291złZa noc

  Shewe Wana Boutique Resort & Spastars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Charoen muang road, a. muang 296,298 -
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1073 opinii podróżnychNa podstawie 1073 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2006. Hotel został odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 16 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 16 pokoje dwuosobowe. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą relaksować się w pięknym ogrodzie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel.

  Pokaż więcej
 • Shangri-La Chiang Mai
  Od806złZa noc

  Shangri-La Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chang klan road, muang chiang mai 89/8 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2079 opinii podróżnychNa podstawie 2079 opinii podróżnych

  Shangri-La Chiang Mai to wspaniały hotel, który ma bardzo dogodną lokalizację w centrum miasta, tuż przy ulicy Chang Klan, z łatwym dostępem do turystycznych i historycznych atrakcji. Hotel jest również w odległości spaceru od słynnego nocnego bazaru i wielu sklepów. Ten piękny hotel, otoczony bujną roślinnością, posiada przestronne i dobrze urządzone pokoje oraz apartamenty deluxe i oferuje szeroką gamę usług i udogodnień. Ciepła gościnność i profesjonalny wielojęzyczny personel gwarantuje przyjemny pobyt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   91  Hotele w Chiang Mai
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Chiang Mai is the capital of the province of Chiang Mai, in northern Thailand. The city is situated on the banks of the river Ping, the biggest tributary of the Chao Phraya river, one of the most important rivers in Thailand. Chiang Mai is the second largest city in the country and located about 800 kilometres north of Bangkok, in a stunning mountain landscape. The main centre of Chiang Mai is the historical district, an area surrounded by temples, old walls and moats originally constructed for defence. Nevertheless, it is a modern city with major infrastructure, full of shops, excellent restaurants, and large hotels, a marked contrast that is part of the charm of Chiang Mai. Among the most visited temples in the city, the following stand out: Wat Phrathat Doi Suthep (dates back to 1383) is the most famous in the area; the location of the temple (on a hill) allows you to get fantastic views of the city. The Wat Chiang Man temple is the oldest in the city. Chiang Mai is an important Thai city that will captivate you!

Popularne strefy w Chiang Mai

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj