Hotele w Chiang Mai

Znajdź na mapie
Hotele w Chiang Mai

Chiang MaiOd  55zł

Polecane hotele w Chiang Mai

Sortuj według
 • Dusit Princess Chiang Mai
  Od431złZa noc

  Dusit Princess Chiang MaistarsGreenProgram Icon

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chang klan road 112 -
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1340 opinii podróżnychNa podstawie 1340 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Na terenie obiektu znajduje się 198 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 91 pokoje jednoosobowe, 107 pokoje dwuosobowe, 8 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 8. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Mai
  Od153złZa noc

  Imperial Mae Ping Hotel, Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Sridonchai rd, chang klan, amphoe muang 153 -
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2004. Nieruchomość posiada jedno główne piętro. Nieruchomość składa się z 371 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 287 pokoje jednoosobowe, 76 pokoje dwuosobowe, 10 pokoje typu junior suite, pokoje typu suite 35 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Amora Hotel Tapae Chiang Mai
  Od148złZa noc

  Amora Hotel Tapae Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , 22 chaiyapoom road, amphur muang -
  3,7/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 591 opinii podróżnychNa podstawie 591 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2001. Hotel przeszedł renowację w roku 2002. Na terenie obiektu znajduje się 204 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 120 pokoje jednoosobowe, 70 pokoje dwuosobowe, 13 pokoje typu junior suite, pokój typu suite 1 i 60 pokoje typu superior. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Na miejscu jest dostępny parking. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Duangtawan Hotel Chiang Mai
  Od139złZa noc

  Duangtawan Hotel Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Loykroh road, chang klan 132 -
  4,1/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1967 opinii podróżnychNa podstawie 1967 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Na terenie obiektu znajduje się 507 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 198 pokoje jednoosobowe, 296 pokoje dwuosobowe, 12 pokoje typu junior suite i pokój typu suite 1. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Furama Chiang Mai
  Od130złZa noc

  Furama Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Huay kaew road, t. chang puek, a. muang 54 -
  3,4/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 391 opinii podróżnychNa podstawie 391 opinii podróżnych

  Hotel został odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 295 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 103 pokoje jednoosobowe, 135 pokoje dwuosobowe, pokoje typu suite 4, 9 pokoje typu executive, 92 pokoje typu superior i 24 pokoje rodzinne. Ten popularny hotel oferuje możliwość doskonałego pobytu zarówno dla osób podróżujących w interesach jak i dla turystów. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Hotel dysponuje stoiskiem z prasą. Z niektórych pokoi roztacza się widok na piękny ogród hotelu. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Chiang Mai
  Od459złZa noc

  Holiday Inn Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Chiang mai-lamphum road 318/1 -
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1652 opinii podróżnychNa podstawie 1652 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został odnowiony w roku 2007. Nieruchomość składa się z 526 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 218 pokoje jednoosobowe, 302 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 42. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Na terenie obiektu do dyspozycji Gości jest siłownia. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Goście mogą docenić udogodnienie w formie hotelowej wypożyczalni samochodów. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Lotus Hotel Pang Suan Kaew Chiang Mai
  Od122złZa noc

  Lotus Hotel Pang Suan Kaew Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Huay kaew road, t. suthep, a. muang 21 -
  3,9/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 549 opinii podróżnychNa podstawie 549 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1992. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2013. Nieruchomość składa się z 420 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 90 pokoje dwuosobowe, 30 pokoje typu junior suite i 357 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania miasta. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Hotel dysponuje minimarketem, w przypadku wszelkich potrzeb na ostatnią chwilę lub zapomnianych szczoteczek do zębów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Porn Ping Tower Hotel
  Od185złZa noc

  Porn Ping Tower Hotelstars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Charoenprathet rd., 46-48 -
  3,8/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 423 opinii podróżnychNa podstawie 423 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1988. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Nieruchomość składa się z 325 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 318 pokoje dwuosobowe, 3 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 4. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu.

  Pokaż więcej
 • Anantara Chiang Mai
  Od1.114złZa noc

  Anantara Chiang Maistars

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , Charoen prathet road, changklan, muang 123-123/1 -
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie

  Hotel został zbudowany w roku 2006. Hotel aneksy 2. Nieruchomość składa się z budynku głównego z 4 aneksami. Nieruchomość składa się z 84 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 64 pokoje jednoosobowe, 20 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 32. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Hotel oferuje usługi pralnicze. Goście mogą korzystać z pralni samoobsługowej. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Na terenie obiektu znajduje się przechowalnia rowerów. Goście Hotel mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody rodziców, na życzenie, Hotel oferuje usługę opieki nad dziećmi. Goście mogą skorzystać z usługi wynajmu samochodów w celu zwiedzania okolicy. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Hotel oferuje usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Dusit D2 Chiang Mai
  Od283złZa noc

  Dusit D2 Chiang MaistarsGreenProgram Icon

  Chiang Mai miasto, Chiang Mai , chang klan road, t. chang klan, a. muang 100 -
  4,4/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1880 opinii podróżnychNa podstawie 1880 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 2005. Hotel przeszedł renowację w roku 2005. Nieruchomość składa się z 130 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 81 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 28. Ten atrakcyjny hotel jest idealnym miejscem na weekendowy wypad lub dłuższe wakacje. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Hotel oferuje całodobową recepcję. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. W pobliżu recepcji znajduje się szatnia. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Goście mogą skorzystać z usług pralniczych Hotel. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Obiekt jest łatwodostępny dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje codzienną prasę. Ochrona jest zapewniona 24 godziny na dobę. Dostępne są usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   113  Hotele w Chiang Mai
Strona  1  z  12
 

Opis miejsca przeznaczenia

  The city of Chiang Mai is the capital of the province of Chiang Mai, in northern Thailand. The city is situated on the banks of the river Ping, the biggest tributary of the Chao Phraya river, one of the most important rivers in Thailand. Chiang Mai is the second largest city in the country and located about 800 kilometres north of Bangkok, in a stunning mountain landscape. The main centre of Chiang Mai is the historical district, an area surrounded by temples, old walls and moats originally constructed for defence. Nevertheless, it is a modern city with major infrastructure, full of shops, excellent restaurants, and large hotels, a marked contrast that is part of the charm of Chiang Mai. Among the most visited temples in the city, the following stand out: Wat Phrathat Doi Suthep (dates back to 1383) is the most famous in the area; the location of the temple (on a hill) allows you to get fantastic views of the city. The Wat Chiang Man temple is the oldest in the city. Chiang Mai is an important Thai city that will captivate you!

Popularne strefy w Chiang Mai

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj