Hotele w Hanoi and North

Znajdź na mapie
Hotele w Hanoi and North

Hanoi and NorthOd  79zł

Polecane hotele w Hanoi and North

Sortuj według
 • Hilton Hanoi Opera
  Od404złZa noc

  Hilton Hanoi Operastars

  Hanoi, Hanoi and North , 01 le thanh tong str., hoan kiem district,hanoi 1 -
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2329 opinii podróżnychNa podstawie 2329 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1999. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 1999. Na terenie obiektu znajduje się 268 pokoi. Nieruchomość składa się z . Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Dostępna jest usługa odbioru kluczy. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Dostępne są usługi pralnicze. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Na miejscu jest dostępny parking. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Silk Path Hotel
  Od335złZa noc

  Silk Path Hotelstars

  Hanoi, Hanoi and North , 195-197-199hang bong street, hoan kiem district -
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2224 opinii podróżnychNa podstawie 2224 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2010. Nieruchomość składa się z 106 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 40 pokoje jednoosobowe, 64 pokoje dwuosobowe, pokój typu suite 1 i 1 pokój dla osób niepełnosprawnych. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się stoisko z prasą. Goście mogą relaksować się na tarasie. Hotel zapewnia usługę odbioru kluczy. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. W przypadku długich pobytów dostępna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Nieruchomość umożliwia łatwy dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Na terenie obiektu znajduje się parking strzeżony. Hotel dysponuje pomocnym, wielojęzycznym personelem, gotowym pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Codzienna prasa jest oferowana przez Hotel. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Daewoo Hanoi
  Od333złZa noc

  Daewoo Hanoistars

  Hanoi, Hanoi and North , Kim ma street, ba dinh district 360 -
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 417 opinii podróżnychNa podstawie 417 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1993. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2005. Nieruchomość składa się z 411 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 184 pokoje jednoosobowe, 227 pokoje dwuosobowe i pokoje typu suite 34. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Na terenie nieruchomości zapewniona jest klimatyzacja w miejscach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą zostawić płaszcze w szatni. Goście mogą korzystać z windy. Na terenie obiektu znajduje się sklep. Do dyspozycji Gości jest piękny ogród. W Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego. Hotel oferuje usługi pralnicze. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście mogą skorzystać z parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Na terenie obiektu, do dyspozycji Gości jest usługa opieki nad dziećmi. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług.

  Pokaż więcej
 • Rose Garden Residences
  Od282złZa noc

  Rose Garden Residencesstars

  Hanoi, Hanoi and North , 170 ngoc khanh st ba dinh dist -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 37 opinii podróżnychNa podstawie 37 opinii podróżnych

  Na terenie obiektu znajduje się 100 pokoi. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. W miejscach publicznych dostępna jest klimatyzacja. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Dla dodatkowej wygody Gości możliwy jest dostęp do wind. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Goście mogą energicznie rozpocząć dzień w hotelowej siłowni.

  Pokaż więcej
 • Aquarius Hotel
  Od103złZa noc

  Aquarius Hotelstars

  Hanoi, Hanoi and North , 13-15 au trieu str., hoan kiem district 13-15 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 147 opinii podróżnychNa podstawie 147 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 2007. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2009. Na terenie obiektu znajduje się 30 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 5 pokoje jednoosobowe i 25 pokoje dwuosobowe. Ten popularny hotel jest idealnym miejscem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Goście mogą bezpiecznie przechowywać cenne przedmioty w sejfie Hotel. Na terenie obiektu znajduje się kantor wymiany walut. Hotel dysponuje windą. Na terenie całego Hotel obecny jest zasięg telefonów komórkowych. Dla wygody Gości, w Hotel możliwy jest dostęp do Internetu. Goście mogą skorzystać z serwisu pokojowego, aby zjeść śniadanie w łóżku. Dostępne są usługi pralnicze. Hotel oferuje usługę wypożyczania rowerów. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko.

  Pokaż więcej
 • Hoa Binh
  Od150złZa noc

  Hoa Binhstars

  Hanoi, Hanoi and North , 27 ly thuong kiet str. 27 -
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Hotel został zbudowany w roku 1926. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2016. Na terenie obiektu znajduje się 103 pokoi. Nieruchomość jest złożona z 35 pokoje jednoosobowe, 58 pokoje dwuosobowe, 16 pokoje typu junior suite i pokoje typu suite 20. Ten atrakcyjny hotel stanowi doskonalą bazę zarówno w przypadku zwiedzania miasta jak i podróży służbowych. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Hotel oferuje całodobową recepcję. Hotel zapewnia Gościom sejf do przechowywania cennych przedmiotów. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny kantor wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą korzystać z dostępu do Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Dostępne są usługi pralnicze. Dla wygody Gości zatrzymujących się w hotelu na dłuższy czas, obecna jest pralnia samoobsługowa. Dla wygody oraz bezpieczeństwa Gości, Hotel oferuje usługi medyczne. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Goście mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Legend Metropole Hanoi
  Od1.243złZa noc

  Sofitel Legend Metropole Hanoistars

  Hanoi, Hanoi and North , 15 ngo quyen street hanoi 15 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 6594 opinii podróżnychNa podstawie 6594 opinii podróżnych

  Sofitel Legend Metropole Hanoi to wielokrotnie nagradzany, luksusowy hotel w kolonialnym i neoklasycznym stylu zlokalizowany w samym sercu starego miasta. Na gości czekają tu 364 pokoje i apartamenty, 3 restauracje (francuska, wietnamska i włoska), 3 bary, 7 sal wielofunkcyjnych, podgrzewany basen, luksusowe centrum odnowy Le Spa du Metropole, darmowa sieć WIFI oraz możliwość zwiedzania wyjątkowej Ścieżki Historii. Hotel jest też świetnym miejscem do organizacji wesel, konferencji i innych imprez.

  Pokaż więcej
 • Nikko Hanoi
  Od371złZa noc

  Nikko Hanoistars

  Hanoi, Hanoi and North , 84 tran nhan tong street, hanoi, vietnam 84 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 820 opinii podróżnychNa podstawie 820 opinii podróżnych

  Hotel został skonstruowany w roku 1998. Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2015. Na terenie obiektu znajduje się 257 pokoi. Nieruchomość jest złożona z pokoje typu suite 12, 1 pokój dla osób niepełnosprawnych, 79 pokoje typu executive i 178 pokoje typu superior. Hotel ten jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Hotel zapewnia klimatyzację w miejscach publicznych. Goście mogą docenić wygodę dostępu do całodobowej recepcji. Sejf Hotel zapewnia Gościom bezpieczne miejsce do przechowywania cennych przedmiotów. Goście mają możliwość skorzystania z kantora wymiany walut. Goście mogą korzystać z windy. Goście mogą relaksować się czytając codzienną gazetę, oferowaną przez stoisko z prasą. Dla wygody Gości, w Hotel jest obecny sklep. Goście mogą skorzystać z usługi odbioru kluczy. Goście mogą używać Internetu, aby pozostać w kontakcie z miejscem pracy lub domem. Hotel oferuje serwis pokojowy. Hotel oferuje usługi pralnicze. W przypadku choroby, Goście mogą korzystać z usług medycznych. Hotel Hotel umożliwia dostęp osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Goście przyjeżdżający samochodem z pewnością docenią obecność parkingu na miejscu. Goście mogą oddawać się przyjemnym ćwiczeniom w hotelowej siłowni. Hotel oferuje usługę wypożyczania samochodów. Dla wygody Gości możliwa jest usługa transferu na lotnisko. Hotel oferuje parking strzeżony dla bezpieczeństwa Gości. Wielojęzyczny personel jest dostępny, aby pomóc Gościom w przypadku jakichkolwiek pytań lub rezerwacji usług. Hotel oferuje codzienną prasę. Hotel oferuje całodobową ochronę. Dodatkowe udogodnienie stanowią usługi boya hotelowego.

  Pokaż więcej
 • Somerset West Lake Hanoi
  Od275złZa noc

  Somerset West Lake Hanoistars

  Hanoi, Hanoi and North , No 254d thuy khue road 254d -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 125 opinii podróżnychNa podstawie 125 opinii podróżnych

  The hotel is a 20-minute drive away from Hanoi Train Station and a 40-minute drive away from Noi Bai International Airport.

  Pokaż więcej
 • Melia Hanoi
  Od484złZa noc

  Melia HanoistarsGreenProgram Icon

  Hanoi, Hanoi and North , 44 ly thuong kiet street, hanoi 44 -
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1959 opinii podróżnychNa podstawie 1959 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się w centrum biznesowej i dyplomatycznej dzielnicy Hanoi, w pobliżu budynków rządowych, atrakcji kulturalnych i turystycznych, lokali rozrywkowych i centrów handlowych. Hotel posiada największą bezkolumnową salę balową w Wietnamie i ma wspaniałe widoki na miasto, ze wszystkimi jego parkami, rzekami i jeziorami. Oferuje on doskonałe usługi z odrobiną wietnamskiej kultury. Hotel posiada sejf, windy, 2 restauracje, zaplecze konferencyjne, odkryty basen, centrum fitness, fryzjera, spa, obsługę pokojową i usługi pralni.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   108  Hotele w Hanoi and North
Strona  1  z  11
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Northern Vietnam is a region within the Asian country of Vietnam. Its capital city is Hanoi, one of the main tourist centres in the country. Hanoi is a magnificent cultural location with monuments -which have survived centuries and wars- as well as museums and other places of interest. Some of the sights to see include the Temple of Literature, the National Museum of Vietnamese History, the National Museum of Fine Art, the Museum of Ethnology and the Museum of the Revolution. If you want to take a walk in the city, we recommend a visit to the old town, which is a maze of 36 streets where you can find some regional crafts that make excellent souvenirs of a stay in Hanoi. At night the city is as active as it is by day, and there are many nightclubs, including the Apocalypse Now, Club O and New Century. There are also calmer nightspots, like pubs and cafés, and it is always possible to find something just for you. Don't miss this amazing city, come to Hanoi.

Popularne strefy w Hanoi and North

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj