Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  59zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od502złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 764 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • El Conquistador
  Od138złZa noc

  El Conquistadorstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 948 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1215 opinii podróżnychNa podstawie 1215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 150 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 900 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2011. El Conquistador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullDlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do El Conquistador?Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Monserrat Apart Hotel
  Od115złZa noc

  Monserrat Apart Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Salta 560 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Monserrat Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług Monserrat Apart Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • RH Rochester Concept
  Od253złZa noc

  RH Rochester Conceptstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Maipu 572 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1523 opinii podróżnychNa podstawie 1523 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 33. 2 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Melia Recoleta Plaza
  Od625złZa noc

  Melia Recoleta Plazastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Posadas 1557 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 966 opinii podróżnychNa podstawie 966 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Downtown. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Melia Recoleta Plaza jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Melia Recoleta Plaza posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Melia Recoleta Plaza mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • RH Rochester Classic
  Od226złZa noc

  RH Rochester Classicstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Esmeralda 542 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1865 opinii podróżnychNa podstawie 1865 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. W odległości 350 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. RH Rochester Classic został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w RH Rochester Classic. RH Rochester Classic szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Amerian Buenos Aires Park
  Od235złZa noc

  Amerian Buenos Aires Parkstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Reconquista 699 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 948 opinii podróżnychNa podstawie 948 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Downtown. Położona w odległości 400 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Amerian Buenos Aires Park. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości.

  Pokaż więcej
 • Ramada by Wyndham Buenos Aires Centro
  Od314złZa noc
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1011 opinii podróżnychNa podstawie 1011 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Key Hotels San Telmo
  Od149złZa noc

  Key Hotels San Telmostars

  San Telmo, Buenos Aires , Mexico 840 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 365 opinii podróżnychNa podstawie 365 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w San Telmo. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Posiadłość jest usytuowana w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2019. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Key Hotels San Telmo. Key Hotels San Telmo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NH Buenos Aires 9 de Julio
  Od302złZa noc

  NH Buenos Aires 9 de Juliostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Avenida cerrito 154-156 - Mapa
  4,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1759 opinii podróżnychNa podstawie 1759 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2009. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Ta nieruchomość zapewnia świetną ofertę restauracyjną, w celu zaspokojenia potrzeb wszystkich gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   264  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  27
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj