Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  52zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • Hilton Buenos Aires
  Od1.200złZa noc

  Hilton Buenos Airesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Av. machaca guemes 351 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 4089 opinii podróżnychNa podstawie 4089 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest zlokalizowany w Downtown. W odległości 1. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Odwiedzający rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Hilton Buenos Aires. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od379złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 764 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Madero
  Od823złZa noc

  Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Rosario vera peñaloza 360 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2121 opinii podróżnychNa podstawie 2121 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Madero oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Madero oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Madero są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Madero. Obecny jest parking. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Madero szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Madero może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Sofitel Buenos Aires Recoleta
  Od1.308złZa noc

  Sofitel Buenos Aires Recoletastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Posadas 1232 1232 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1306 opinii podróżnychNa podstawie 1306 opinii podróżnych

  Hotel Sofitel Buenos Aires Recoleta zapewnia luksusowe doświadczenia z francuskim art de vivre w sercu dzielnicy Recoleta. W położonym w pobliżu głównych atrakcji turystycznych hotelu na gości czekają nowoczesne, przestronne pokoje i restauracja, bar, patisserie, piwniczka, podgrzewany basen, centrum fitness, sale wielofunkcyjne oraz ogród. Hotel znajduje się naprzeciwko centrum handlowego Patio Bullrich i przecznicę od Avenida Alvear z międzynarodowymi luksusowymi sklepami.

  Pokaż więcej
 • Melia Recoleta Plaza
  Od570złZa noc

  Melia Recoleta Plazastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Posadas 1557 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 966 opinii podróżnychNa podstawie 966 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Melia Recoleta Plaza jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Melia Recoleta Plaza. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście przebywający w Melia Recoleta Plaza mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Melia Recoleta Plaza oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z niniejszych usług Melia Recoleta Plaza mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Icaro Suites
  Od220złZa noc

  Icaro Suitesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Montevideo 229 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1106 opinii podróżnychNa podstawie 1106 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ten hotel został założony w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, Icaro Suites oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullIcaro Suites nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Alvear Palace
  Od1.808złZa noc

  Alvear Palacestars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Avenida alvear 1891 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2210 opinii podróżnychNa podstawie 2210 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Downtown. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 1. 0 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Jest to nieruchomość ekologiczna. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Alvear Palace oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Monserrat Apart Hotel
  Od141złZa noc

  Monserrat Apart Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Salta 560 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Monserrat Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Niektóre z niniejszych usług Monserrat Apart Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Intercontinental Buenos Aires
  Od763złZa noc

  Intercontinental Buenos AiresstarsGreenProgram Icon

  Buenos Aires, Buenos Aires , Moreno 809 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1522 opinii podróżnychNa podstawie 1522 opinii podróżnych

  Zlokalizowany tylko kilku minut od Teatro Colon oraz w odległości krótkiego spaceru od dzielnicy handlowej Calle Florida, hotel ten jest idealnym miejscem zarówno dla gości w podróży służbowej, jak i dla turystów. Centrum Buenos Aires znajduje się w odległości 5 minut jazdy od hotelu. Hotel posiada 309 pokoi i oferuje następujące udogodnienia: 24-godzinny serwis zameldowania, kantor wymiany walut, dostęp do windy, bar, restaurację, sale konferencyjne, bezprzewodowy dostęp do internetu, usługi pralni chemicznej oraz parking. Każdy pokój posiada własną łazienkę z suszarką do włosów, a dalsze udogodnienia w pokoju obejmują telefon, telewizję satelitarną, radio, minibar i sejf. Pokoje są centralnie ogrzewane i klimatyzowane. Hotel posiada własny basen, saunę, solarium, łaźnię parową i siłownię. Dostępne są również masaże i zabiegi spa. Śniadanie i obiad serwowane jest formie bufetu. Goście mogą zamówić potrawy na obiad i kolację z menu à la carte.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Buenos Aires Ezeiza Airport
  Od784złZa noc

  Holiday Inn Buenos Aires Ezeiza Airportstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Martin miguel de guemes 4718 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 922 opinii podróżnychNa podstawie 922 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Downtown. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 26. 1 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Holiday Inn Buenos Aires Ezeiza Airport oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Holiday Inn Buenos Aires Ezeiza Airport, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   256  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  26
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj