Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  36zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od305złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 764 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Monserrat Apart Hotel
  Od128złZa noc

  Monserrat Apart Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Salta 560 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Monserrat Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług Monserrat Apart Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • RH Rochester Classic
  Od215złZa noc

  RH Rochester Classicstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Esmeralda 542 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów8 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1865 opinii podróżnychNa podstawie 1865 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. W odległości 350 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. RH Rochester Classic został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w RH Rochester Classic. RH Rochester Classic szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • El Conquistador
  Od138złZa noc

  El Conquistadorstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 948 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1215 opinii podróżnychNa podstawie 1215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 150 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 900 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2011. El Conquistador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullDlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do El Conquistador?Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Reconquista Garden
  Od151złZa noc

  Reconquista Gardenstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Esmeralda 675 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 822 opinii podróżnychNa podstawie 822 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Downtown. Hotel, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2012. Reconquista Garden jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Reconquista Garden nie oferuje łóżeczek na życzenie. Reconquista Garden posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Pestana
  Od312złZa noc

  Pestanastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Carlos pellegrini 877 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1328 opinii podróżnychNa podstawie 1328 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. Pestana został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Pestana oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Pestana posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Pestana oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Reconquista Plaza
  Od144złZa noc

  Reconquista Plazastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Reconquista 602 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 454 opinii podróżnychNa podstawie 454 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Downtown. Posiadłość, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Goście mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 1. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2009. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • RH Rochester Concept
  Od169złZa noc

  RH Rochester Conceptstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Maipu 572 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1523 opinii podróżnychNa podstawie 1523 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 33. 2 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście docenią całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka segmentów wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Park Silver Obelisco
  Od199złZa noc

  Park Silver Obeliscostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Cerrito 330 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1015 opinii podróżnychNa podstawie 1015 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Struktura, usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 6 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 8 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Park Silver Obelisco rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Park Silver Obelisco. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Park Silver Obelisco może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Palladio Hotel Buenos Aires Mgallery
  Od1.059złZa noc

  Palladio Hotel Buenos Aires Mgallerystars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Avenida callao 924 - Mapa
   

  Hotel Palladio Buenos Aires, położony w samym sercu tradycyjnej dzielnicy Recoleta, oferuje wyjątkowe i ekskluzywne wrażenia. Znajduje się w pobliżu dzielnic biznesowych i głównych atrakcji turystycznych miasta i jest to idealne miejsce na pobyt służbowy lub wypoczynkowy. Hotel oferuje 113 przestronnych i eleganckich pokoi z nowoczesnym wystrojem i luksusowymi materiałami, komfortowe apartamenty z prywatnym balkonem, podgrzewanym basenem, SPA, centrum fitness, sale konferencyjne, modny baru i restaurację.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   271  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  28
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj