Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  68zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • NH City Buenos Aires
  Od282złZa noc

  NH City Buenos Airesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Bolivar 160 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2065 opinii podróżnychNa podstawie 2065 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Posiadłość leży w odległości 1. 5 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2006. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w NH City Buenos Aires. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w NH City Buenos Aires. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w NH City Buenos Aires. W NH City Buenos Aires znajduje się parking. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od382złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • El Conquistador
  Od185złZa noc

  El Conquistadorstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 948 - Mapa
  4,1/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1215 opinii podróżnychNa podstawie 1215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 150 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 900 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2011. El Conquistador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullDlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do El Conquistador?Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Monserrat Apart Hotel
  Od139złZa noc

  Monserrat Apart Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Salta 560 - Mapa
  3,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Monserrat Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący będą delektować się posiłkami serwowanymi w hotelu. Niektóre z niniejszych usług Monserrat Apart Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Melia Recoleta Plaza
  Od328złZa noc

  Melia Recoleta Plazastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Posadas 1557 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 966 opinii podróżnychNa podstawie 966 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Downtown. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Melia Recoleta Plaza jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Melia Recoleta Plaza posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług Melia Recoleta Plaza mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ramada by Wyndham Buenos Aires Centro
  Od210złZa noc
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1011 opinii podróżnychNa podstawie 1011 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Bisonte Libertad
  Od188złZa noc

  Bisonte Libertadstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Libertad 902 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 607 opinii podróżnychNa podstawie 607 opinii podróżnych

  Ten czarujący kurort mieści się w Downtown. Ten kurort przeszedł renowację w roku 2017. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ponadto, Bisonte Libertad oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to kurort przyjazny dla zwierząt. Bisonte Libertad oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Kurort może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Silver Obelisco
  Od273złZa noc

  Park Silver Obeliscostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Cerrito 330 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1015 opinii podróżnychNa podstawie 1015 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Downtown. Usytuowana w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 1. 6 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 4. 8 kilometrów od struktury. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Bisonte Palace Hotel
  Od186złZa noc

  Bisonte Palace Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Marcelo t de alvear 910 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 655 opinii podróżnychNa podstawie 655 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Downtown. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 400 metrów od struktury. Bisonte Palace Hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2007. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z niniejszych usług Bisonte Palace Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Globales Republica
  Od121złZa noc

  Globales Republicastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Cerrito 370 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1336 opinii podróżnychNa podstawie 1336 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Downtown. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2011. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą nawigować po Internecie dzięki dostępowi do Wi-Fi, gotowemu do użytku w obszarach publicznych. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia podróżujących w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   205  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  21
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj