Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  60zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • Ricana Ba Center
  Od135złZa noc

  Ricana Ba Centerstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Tucuman 451 - Mapa
  2,9/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 33. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Ricana Ba Center. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W Ricana Ba Center znajduje się parking. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mayflower Suites
  Od98złZa noc

  Mayflower Suitesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Parana 720 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 321 opinii podróżnychNa podstawie 321 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Downtown. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2007. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Mayflower Suites może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Emperador
  Od678złZa noc

  Emperadorstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Av. del libertador 420 buenos aires 420 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1249 opinii podróżnychNa podstawie 1249 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Downtown. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 200 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 1000 metrów. Struktura położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Emperador. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Emperador nie oferuje łóżeczek na życzenie. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w części gastronomicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Argentina Tango
  Od94złZa noc

  Argentina Tangostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 545 3919 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 480 opinii podróżnychNa podstawie 480 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hotel został zbudowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Argentina Tango nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od364złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 764 - Mapa
  4,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Dolmen
  Od270złZa noc

  Dolmenstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 1079 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 700 opinii podróżnychNa podstawie 700 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2005. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Dolmen. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Dolmen. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Be Hollywood Hotel Boutique
  Od381złZa noc

  Be Hollywood Hotel Boutiquestars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Humboldt 1726 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1031 opinii podróżnychNa podstawie 1031 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy jest położony w Downtown. Kwatera, usytuowana w odległości zaledwie kilku kroków od centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 4. 5 kilometrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Połączenia transportu publicznego znajdują się w odległości 3. 0 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ponieważ ten hotel butikowy posiada całodobową recepcję, goście są zawsze przyjmowani. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel butikowy przyjazny dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z parkingu. Ten hotel butikowy szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ilum Hotel
  Od493złZa noc

  Ilum Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Bonpland 1762 1762 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 519 opinii podróżnychNa podstawie 519 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ilum Hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ilum Hotel posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Odwiedzający mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Scala Hotel Buenos Aires
  Od276złZa noc

  Scala Hotel Buenos Airesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Bernardo de irigoyen 740 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1024 opinii podróżnychNa podstawie 1024 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Downtown. Kwatera, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 7. 4 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 4. 0 kilometrów od portu. Scala Hotel Buenos Aires przeszedł renowację w roku 2016. Scala Hotel Buenos Aires oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Scala Hotel Buenos Aires. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Scala Hotel Buenos Aires. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Argenta Suites Belgrano
  Od438złZa noc

  Argenta Suites Belgranostars

  Belgrano, Buenos Aires , Ciudad de la paz 1868 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Belgrano. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2011. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Argenta Suites Belgrano oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, ten hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Szereg światowej klasy opcji rozrywkowych jest dostępny w Argenta Suites Belgrano dla wygody gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   278  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  28
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj