Hotele w Buenos Aires

Znajdź na mapie
Hotele w Buenos Aires

Buenos AiresOd  55zł

Polecane hotele w Buenos Aires

Sortuj według
 • Melia Recoleta Plaza
  Od485złZa noc

  Melia Recoleta Plazastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Posadas 1557 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 966 opinii podróżnychNa podstawie 966 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2008. Melia Recoleta Plaza jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Melia Recoleta Plaza. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Goście przebywający w Melia Recoleta Plaza mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Melia Recoleta Plaza oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, ten hotel zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z niniejszych usług Melia Recoleta Plaza mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Argenta Tower Hotel & Suites
  Od185złZa noc

  Argenta Tower Hotel & Suitesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Juncal 868 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 570 opinii podróżnychNa podstawie 570 opinii podróżnych

  Hotel położony jest w eleganckiej dzielnicy, zaledwie kilka przecznic od centrum Buenos Aires. W sąsiedztwie znajdują się Florida Street, Teatr Colón i Puerto Madero. Ten klimatyzowany hotel miejski został odnowiony w 2007 roku i jest doskonałym wyborem zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i dla turystów. Oferuje on w sumie 97 pokoi, w tym 22 apartamenty. Usługi obejmują lobby z 24-godzinną usługą wymeldowania, sejf hotelowy i kantor wymiany walut. Na parterze znajduje się restauracja Vivaldi i kawiarnia. Ponadto, do dyspozycji gości jest bar i sale konferencyjne, a także obsługa pokojowa i usługi pralni. Parking jest dostępny dla gości przyjeżdżających samochodem. Wszystkie pokoje wyposażone są w standardowe udogodnienia. Pokoje posiadają podwójne łóżka, aneks kuchenny i łazienkę. Hotel oferuje basen, siłownię i saunę. Śniadanie w formie bufetu serwowane jest w restauracji Vivaldi.

  Pokaż więcej
 • Own Madero
  Od277złZa noc

  Own Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Azopardo 419 419 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 100 opinii podróżnychNa podstawie 100 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Downtown. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 6 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2017. Own Madero zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Own Madero nie oferuje łóżeczek na życzenie. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Own Madero nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • El Conquistador
  Od156złZa noc

  El Conquistadorstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 948 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1215 opinii podróżnychNa podstawie 1215 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Downtown, jest optymalny dla osób homoseksualnych. Położona w odległości 100 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 150 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w pieszej odległości 900 metrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2011. El Conquistador zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. nullDlaczego nie przyjechać ze swoim czworonożnym przyjacielem do El Conquistador?Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Regal Pacific Puerto Madero
  Od369złZa noc

  Regal Pacific Puerto Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , 25 de mayo 764 764 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 816 opinii podróżnychNa podstawie 816 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Downtown. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 300 metrów od portu. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2008. Regal Pacific Puerto Madero jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Jest to nieruchomość przyjazna dla osób niepełnosprawnych, z wszystkimi miejscami publicznymi i łazienkami dostępnymi dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Icaro Suites
  Od233złZa noc

  Icaro Suitesstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Montevideo 229 - Mapa
  3,7/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1106 opinii podróżnychNa podstawie 1106 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Downtown. Ten hotel został założony w roku 2010. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Ponadto, Icaro Suites oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullIcaro Suites nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Odwiedzający mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • HTL 9 de Julio Bs As
  Od219złZa noc

  HTL 9 de Julio Bs Asstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Adolfo alsina 1112 - Mapa
  3,8/5
  Oceny klientów9 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 855 opinii podróżnychNa podstawie 855 opinii podróżnych

  Ten uroczy kurort mieści się w Downtown. Posiadłość, położona bezpośrednio w centrum miasta, umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Kurort położony jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten kurort został w pełni odnowiony w roku 2014. HTL 9 de Julio Bs As zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych kurorcie są dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym kurorcie. W HTL 9 de Julio Bs As znajduje się parking. HTL 9 de Julio Bs As oferuje usługę transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług HTL 9 de Julio Bs As mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Own Recoleta
  Od248złZa noc

  Own Recoletastars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Suipacha 1359 - Mapa
  2,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Downtown. Położona w odległości 2. 9 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 40. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Own Recoleta zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z niniejszych usług Own Recoleta mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Monserrat Apart Hotel
  Od140złZa noc

  Monserrat Apart Hotelstars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Salta 560 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 559 opinii podróżnychNa podstawie 559 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Downtown. Hotel, usytuowany w odległości 700 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Monserrat Apart Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Niektóre z niniejszych usług Monserrat Apart Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Madero
  Od704złZa noc

  Maderostars

  Buenos Aires, Buenos Aires , Rosario vera peñaloza 360 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2121 opinii podróżnychNa podstawie 2121 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Downtown. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2016. Madero oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, Madero oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Madero są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w Madero. Obecny jest parking. W przypadku pragnienia pieszczot, odwiedzający mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Madero szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę. Madero może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   265  Hotele w Buenos Aires
Strona  1  z  27
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Buenos Aires, the capital of the Republic of Argentina is on of the world's major cities. Named a Designer City UNESCO, it is considered one of the most culturally significant cities in Latin America. home to important universities, libraries and museums. The city's historical and political capital is Plaza de Mayo, where you will find the government palace, known as La Casa Rosada, the Cathedral, the famous Cabildo building and, further south along Avenida de Mayo, is the Nation's Congress. This route is rich in historical and architectural interest. There are many antiques shops in the San Telmo area, as well as the National Historical Museum, Lezama Park and Plaza Dorrego. Buenos Aires has an amazing nightlife; go to the theatre on Avenida Corrientes and see the iconic obelisk where it intersects with the widest avenue in the world. Visit the famous Colon Theatre, the Museum of Fine Arts, the Faculty of Law and the lovely old cemetery. Enjoy the Woods of Palermo, a park that has lakes, a planetarium and a zoo. Don't forget to visit Puerto Madero, which has modern towers alongside old quays turned into restaurants. We recommend catching a Tango performance. Visit La Boca, with its little convents, the Caminito and the art and history of its streets. Buenos Aires will surprise you.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Buenos Aires

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj