Hotele w Palermo

Znajdź na mapie
Sortuj według
 • BA Sohotel
  Od412złZa noc

  BA Sohotelstars

  Palermo, Buenos Aires , Paraguay 4485 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 475 opinii podróżnychNa podstawie 475 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy jest usytuowany w Palermo. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel butikowy jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. BA Sohotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). nullPodróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel butikowy przyjazny dla zwierząt. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery.

  Pokaż więcej
 • Infinito Hotel Eco Design
  Od320złZa noc

  Infinito Hotel Eco Designstars

  Palermo, Buenos Aires , Arenales 3689 - Mapa
  3,9/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 247 opinii podróżnychNa podstawie 247 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palermo. W odległości zaledwie krótkiego spaceru znajdują się połączenia transportu publicznego. Infinito Hotel Eco Design przeszedł renowację w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Infinito Hotel Eco Design oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla gości pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Infinito Hotel Eco Design może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Own Grand Palermo Soho
  Od505złZa noc

  Own Grand Palermo Sohostars

  Palermo, Buenos Aires , Guruchaga 2121 2121 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 693 opinii podróżnychNa podstawie 693 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Palermo. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Own Grand Palermo Soho oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający oraz ich zwierzęta mogą naprawdę cieszyć się wspólnym pobytem w tej nieruchomości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Own Grand Palermo Soho. W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • CasaSur Bellini Hotel
  Od914złZa noc

  CasaSur Bellini Hotelstars

  Palermo, Buenos Aires , Cabello 3780 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 547 opinii podróżnychNa podstawie 547 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Palermo. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. CasaSur Bellini Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie segmenty w CasaSur Bellini Hotel są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Soho Point Central
  Od234złZa noc

  Soho Point Centralstars

  Palermo, Buenos Aires , Honduras 4762 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel mieści się w Palermo. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2013. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Soho Point Central nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Palermo Suites Buenos Aires
  Od357złZa noc

  Palermo Suites Buenos Airesstars

  Palermo, Buenos Aires , Fray justo santa maria de oro 2529 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 268 opinii podróżnychNa podstawie 268 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Palermo. Położona w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 3. 7 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 500 metrów. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od portu. Palermo Suites Buenos Aires jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Bys Palermo
  Od371złZa noc

  Bys Palermostars

  Palermo, Buenos Aires , Francisco acuña de figueroa 1263 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 632 opinii podróżnychNa podstawie 632 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Palermo. Usytuowany w odległości 48 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została założona w roku 2011. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dla dodatkowej wygody, podróżujący mogą skorzystać z udogodnień garażu. Bys Palermo szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Awwa Suites & Spa
  Od312złZa noc

  Awwa Suites & Spastars

  Palermo, Buenos Aires , Lafinur 3370 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 722 opinii podróżnychNa podstawie 722 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Palermo. Hotel, usytuowany w odległości 6. 9 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w pieszej odległości 50 metrów od portu. Nieruchomość została zbudowana w roku 2010. Ten hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Awwa Suites & Spa nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Ten hotel szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała.

  Pokaż więcej
 • Let Sun Hotel Boutique Only Adults
  Od312złZa noc

  Let Sun Hotel Boutique Only Adultsstars

  Palermo, Buenos Aires , Fitz roy 1527 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 29 opinii podróżnychNa podstawie 29 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel butikowy, znajdujący się w Palermo, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 35. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Let Sun Hotel Boutique Only Adults zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Let Sun Hotel Boutique Only Adults. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Let Sun Hotel Boutique Only Adults może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Dazzler Palermo Buenos Aires
  Od460złZa noc

  Dazzler Palermo Buenos Airesstars

  Palermo, Buenos Aires , Humboldt 1650 - Mapa
  3,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 936 opinii podróżnychNa podstawie 936 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Palermo. Ten hotel został skonstruowany w roku 2013. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w Dazzler Palermo Buenos Aires. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Zwierzęta nie są dozwolone w Dazzler Palermo Buenos Aires. Obecny jest parking. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   28  Hotele w Palermo
Strona  1  z  3
 

Najpopularniejsze hotele w Palermo

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj