Hotele w Sydney

Znajdź na mapie
Hotele w Sydney

SydneyOd  158zł

Polecane hotele w Sydney

Sortuj według
 • Mantra 2 Bond Street Sydney
  Od474złZa noc

  Mantra 2 Bond Street Sydneystars

  Sydney, Sydney , Cnr george and bond street -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3330 opinii podróżnychNa podstawie 3330 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Sydney CBD. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 13. 0 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Goście mogą skorzystać z garażu. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Mantra 2 Bond Street Sydney mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • BreakFree on Clarence Hotel
  Od386złZa noc

  BreakFree on Clarence Hotelstars

  Darling Harbour, Sydney , 193-195 clarence street 193-195 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1114 opinii podróżnychNa podstawie 1114 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Darling Harbour. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w BreakFree on Clarence Sydney. BreakFree on Clarence Sydney zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w BreakFree on Clarence Sydney. BreakFree on Clarence Sydney może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mantra on Sydney Airport
  Od338złZa noc

  Mantra on Sydney Airportstars

  Mascot - Sydney Lotnisko, Sydney , 3 ross smith avenue -
   

  Ten czarujący hotel mieści się w $hotel. getHeaderValue("zone"). Odwiedzający mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 2. 7 kilometrów. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Mantra on Sydney Airport. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z garażu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Rydges Sydney Central
  Od316złZa noc

  Rydges Sydney Centralstars

  Surry Hills, Sydney , 28 albion street -
  5,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2198 opinii podróżnychNa podstawie 2198 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Surry Hills. Struktura, usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 20 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 0 kilometrów od struktury. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1. 6 kilometrów od portu. Rydges Sydney Central został całkowicie odnowiony w roku 2018. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Rydges Sydney Central nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Rydges Sydney Central, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Ta nieruchomość szczyci się ofertą kilku udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla relaksu oraz zapewnienia zdrowia i sprawności ciała. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Mantra Sydney Central
  Od951złZa noc

  Mantra Sydney Centralstars

  Sydney, Sydney , Sussex street 438 -
  4,1/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2621 opinii podróżnychNa podstawie 2621 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Sydney CBD. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 5 kilometrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Mantra Sydney Central nie oferuje łóżeczek na życzenie. Mantra Sydney Central posiada wspólne obszary dostępne dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w Mantra Sydney Central. Niektóre z niniejszych usług Mantra Sydney Central mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mantra on Kent Sydney
  Od433złZa noc

  Mantra on Kent Sydneystars

  Sydney, Sydney , 433 kent street 433 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1927 opinii podróżnychNa podstawie 1927 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Sydney CBD. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 5 kilometrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 350 metrów od portu. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Mantra on Kent Sydney nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Mantra Parramatta
  Od361złZa noc

  Mantra Parramattastars

  Parramatta, Sydney , Pares st. and valentine av. parramatta nsw 2150 -
  4,2/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1949 opinii podróżnychNa podstawie 1949 opinii podróżnych

  The hotel is located in the centre of Parramatta's business district.

  Pokaż więcej
 • The Grace
  Od398złZa noc

  The Gracestars

  Sydney, Sydney , 77 york street -
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7511 opinii podróżnychNa podstawie 7511 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Sydney CBD. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 9 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. The Grace nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W The Grace znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Parkroyal Darling Harbour Sydney
  Od578złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3649 opinii podróżnychNa podstawie 3649 opinii podróżnych

  Hotel ten jest dogodnie usytuowany w centrum akcji, zaledwie kilka minut od najważniejszych zabytków i atrakcji miasta. Chinatown, Teatr IMAX, Powerhouse Museum, Sydney Aquarium, Sydney Entertainment Centre i centralna dzielnica biznesowa Sydney są w pobliżu hotelu. Poznaj okolicę i poczuj energię w tętniącej życiem dzielnicy Sydney Central Business District i jej okolicach.

  Pokaż więcej
 • Adina Apartment Hotel Sydney Darling Harbour
  Od509złZa noc
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2886 opinii podróżnychNa podstawie 2886 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Darling Harbour. Położona w odległości 200 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Struktura położona jest w odległości 100 metrów od portu. Konstrukcja tego hotelu pochodzi z roku 2000. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Adina Apartment Hotel Sydney Darling Harbour oferuje specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, zawierający łóżeczko dla dzieci. Na terenie obiektu oferowane są dostępne obszary publiczne. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Adina Apartment Hotel Sydney Darling Harbour może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   168  Hotele w Sydney
Strona  1  z  17
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Sydney is both Australia’s biggest city and its most visited. Thousands of tourists stroll around the city’s streets every day. The city’s most famous landmark is the Sydney Opera House, a brilliant piece of architecture in the harbour. Other places of interest in Sydney include good art museums, maritime museums and an excellent Museum of Natural Science, among cultural and educational attractions. The city is home to a wide range of parks and botanical gardens, the most famous of which are Hyde Park and The Domino, which hosts wonderful outdoor concerts that are very popular with both residents and visitors. We recommend a visit to the city’s excellent aquarium, which puts on fantastic live shows regularly. Sydney’s most famous beach is the much talked about Bondi Beach, also known as surfers’ beach, which is perfect for lovers of that sport and for anybody who wants to relax and enjoy some excellent views of the city. Don’t miss out on one of the world’s great cities, visit Sydney!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sydney

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj