Hotele w Sydney

Znajdź na mapie
Hotele w Sydney

SydneyOd  67zł

Polecane hotele w Sydney

Sortuj według
 • The Grace
  Od764złZa noc

  The Gracestars

  Sydney, Sydney , 77 york street -
  4,6/5
  Oceny klientów11 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 7511 opinii podróżnychNa podstawie 7511 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Sydney CBD. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 9 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, podróżujący mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje pokoi gościnnych mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. The Grace nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. W The Grace znajduje się parking. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Metro Hotel Marlow Sydney Central
  Od443złZa noc

  Metro Hotel Marlow Sydney Centralstars

  Sydney, Sydney , 431-439 pitt street 431-439 -
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1887 opinii podróżnychNa podstawie 1887 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Sydney CBD. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Metro Hotel Marlow Sydney Central posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • 1831 Boutique Hotel
  Od294złZa noc

  1831 Boutique Hotelstars

  Sydney, Sydney , 631-635 george street 631-635 -
  4,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1469 opinii podróżnychNa podstawie 1469 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Sydney CBD. Hotel, usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 3. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 7. 5 kilometrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 2. 7 kilometrów od portu. 1831 Boutique Hotel został całkowicie odnowiony w roku 2004. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. 1831 Boutique Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. 1831 Boutique Hotel jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. 1831 Boutique Hotel zapewnia parking dla wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w 1831 Boutique Hotel. 1831 Boutique Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Parkroyal Darling Harbour Sydney
  Od1.014złZa noc
  4,0/5
  Oceny klientów20 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3649 opinii podróżnychNa podstawie 3649 opinii podróżnych

  Hotel ten jest dogodnie usytuowany w centrum akcji, zaledwie kilka minut od najważniejszych zabytków i atrakcji miasta. Chinatown, Teatr IMAX, Powerhouse Museum, Sydney Aquarium, Sydney Entertainment Centre i centralna dzielnica biznesowa Sydney są w pobliżu hotelu. Poznaj okolicę i poczuj energię w tętniącej życiem dzielnicy Sydney Central Business District i jej okolicach.

  Pokaż więcej
 • DeVere Hotel
  Od229złZa noc

  DeVere Hotelstars

  Potts Point-Kings Cross, Sydney , Macleay street, potts point 44-46 -
  3,6/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 592 opinii podróżnychNa podstawie 592 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Potts Point-Kings Cross. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 1996. Wspólne obszary struktury zapewniają dostęp do Internetu Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka nie są dostępne w DeVere Hotel. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. DeVere Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Park Regis City Centre
  Od356złZa noc

  Park Regis City Centrestars

  Sydney, Sydney , 27 park street . -
  3,8/5
  Oceny klientów21 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2780 opinii podróżnychNa podstawie 2780 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Sydney CBD. Posiadłość, usytuowana w odległości 550 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 5 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2010. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Idealna dla rodzin podróżujących z dziećmi, ta nieruchomość oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Park Regis City Centre nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Park Regis City Centre. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Veriu Central
  Od464złZa noc

  Veriu Centralstars

  Sydney, Sydney , 75 wentworth ave 75 -
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 657 opinii podróżnychNa podstawie 657 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Sydney CBD, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 20 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. Ten hotel został ukończony w roku 1887 i odnowiony w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Veriu Central. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Veriu Central. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Veriu Central może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton
  Od618złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 337 opinii podróżnychNa podstawie 337 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Darling Harbour. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Song Hotel Sydney
  Od310złZa noc

  Song Hotel Sydneystars

  Sydney, Sydney , 5-11 wentworth avenue 43409 -
  3,6/5
  Oceny klientów19 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2197 opinii podróżnychNa podstawie 2197 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Sydney CBD, jest optymalny dla rodzin. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 2. 0 kilometrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 160 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 12. 0 kilometrów. Kwatera położona jest w odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2017. Song Hotel Sydney oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą skorzystać z parkingu. Song Hotel Sydney oferuje usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Song Hotel Redfern
  Od237złZa noc

  Song Hotel Redfernstars

  Chippendale, Sydney , 179 cleveland street, chippendale -
  2,6/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 491 opinii podróżnychNa podstawie 491 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Chippendale. Song Hotel Redfern został skonstruowany w roku 2000. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Song Hotel Redfern. nullNie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   203  Hotele w Sydney
Strona  1  z  21
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Sydney is both Australia’s biggest city and its most visited. Thousands of tourists stroll around the city’s streets every day. The city’s most famous landmark is the Sydney Opera House, a brilliant piece of architecture in the harbour. Other places of interest in Sydney include good art museums, maritime museums and an excellent Museum of Natural Science, among cultural and educational attractions. The city is home to a wide range of parks and botanical gardens, the most famous of which are Hyde Park and The Domino, which hosts wonderful outdoor concerts that are very popular with both residents and visitors. We recommend a visit to the city’s excellent aquarium, which puts on fantastic live shows regularly. Sydney’s most famous beach is the much talked about Bondi Beach, also known as surfers’ beach, which is perfect for lovers of that sport and for anybody who wants to relax and enjoy some excellent views of the city. Don’t miss out on one of the world’s great cities, visit Sydney!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Sydney

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj