Hotele 4-gwiazdkowe w Sydney

Znajdź na mapie
Hotele 4-gwiazdkowe w Sydney

Hotele 4-gwiazdkowe w SydneyOd  67zł

Polecane Hotele 4-gwiazdkowe w Sydney

Sortuj według
 • Metro Hotel Marlow Sydney Central
  Od446złZa noc

  Metro Hotel Marlow Sydney Centralstars

  Sydney, Sydney , 431-439 pitt street 431-439 -
  3,0/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1887 opinii podróżnychNa podstawie 1887 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Sydney CBD. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 9 kilometrów. Hotel oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Metro Hotel Marlow Sydney Central posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Veriu Central
  Od565złZa noc

  Veriu Centralstars

  Sydney, Sydney , 75 wentworth ave 75 -
  4,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 657 opinii podróżnychNa podstawie 657 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, położony w Sydney CBD, jest optymalny dla rodzin. Położona w odległości 20 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 10 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Hotel położony jest w pieszej odległości 800 metrów od portu. Ten hotel został ukończony w roku 1887 i odnowiony w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Veriu Central. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Veriu Central. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Podróżujący będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Veriu Central może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton
  Od623złZa noc
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 337 opinii podróżnychNa podstawie 337 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Darling Harbour. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi dostępnych dla wózków inwalidzkich. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Oferując wiele opcji restauracyjnych, West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z niniejszych usług West Hotel Sydney, Curio Collection by Hilton mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Base Sydney
  Od299złZa noc

  Base Sydneystars

  Sydney, Sydney , 477 kent street . -
  2,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 975 opinii podróżnychNa podstawie 975 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Sydney CBD. Hostel, usytuowany w odległości 950 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 600 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 120 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Oprócz tego, w zasięgu ręki obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w Base Sydney. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Metro Aspire Hotel, Sydney
  Od372złZa noc

  Metro Aspire Hotel, Sydneystars

  Ultimo, Sydney , 383 - 389 bulwara road, ultimo 383-389 -
  3,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1338 opinii podróżnychNa podstawie 1338 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Ultimo. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 6. 5 kilometrów. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2016. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Metro Aspire Hotel, Sydney. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • The Ultimo
  Od635złZa noc

  The Ultimostars

  Ultimo, Sydney , Ultimo street 37 -
  3,6/5
  Oceny klientów4 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 824 opinii podróżnychNa podstawie 824 opinii podróżnych

  Situated in the middle of Chinatown and close to Darling Harbor, surrounded by theatre and entertainment district, city attractions and restaurants.

  Pokaż więcej
 • Mantra on Kent Sydney
  Od593złZa noc

  Mantra on Kent Sydneystars

  Sydney, Sydney , 433 kent street 433 -
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1927 opinii podróżnychNa podstawie 1927 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Sydney CBD. Usytuowana w odległości 300 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 5 kilometrów od hotelu. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 350 metrów od portu. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Mantra on Kent Sydney nie oferuje łóżeczek na życzenie. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kirketon Hotel
  Od404złZa noc

  Kirketon Hotelstars

  Darlinghurst, Sydney , Darlinghurst road 229 -
  3,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Darlinghurst. Posiadłość położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 0 kilometrów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Kirketon Hotel. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ibis Sydney Darling Harbour
  Od619złZa noc

  Ibis Sydney Darling HarbourstarsGreenProgram Icon

  Darling Harbour, Sydney , 70 murray st, pyrmont nsw -
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2888 opinii podróżnychNa podstawie 2888 opinii podróżnych

  Położony w samym sercu dzielnicy, hotel ibis Sydney Darling Harbour to jeden z najpopularniejszych 3,5-gwiazdkowych hoteli w Sydney. Hotel ibis słynie z doskonałej jakości, prostoty i opłacalności. Jest ulokowany w pobliżu licznych atrakcji turystycznych, restauracji i barów. Oferuje wiele pokoi, z których roztaczają się spektakularne widoki na Darling Harbour. Goście mogą wpaść do popularnego baru lub restauracji, a do ich dyspozycji jest czynna przez całą dobę recepcja.

  Pokaż więcej
 • BreakFree on George Sydney
  Od473złZa noc

  BreakFree on George Sydneystars

  Sydney, Sydney , 653 george street 653 -
  4,1/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2621 opinii podróżnychNa podstawie 2621 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Sydney CBD. Położona w odległości 800 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 3. 5 kilometrów od struktury odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 10 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Hotel położony jest w odległości 6. 5 kilometrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 10. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 1. 5 kilometrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   68  Hotele w Sydney
Strona  1  z  7
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj