Hotele w La Paz

Znajdź na mapie
Hotele w La Paz

La PazOd  185zł

Polecane hotele w La Paz

Sortuj według
 • Suites Camino Real
  Od611złZa noc

  Suites Camino Realstars

  Undefined, La Paz , Av ballivian 369 esq calle 10, calacoto - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 451 opinii podróżnychNa podstawie 451 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Zona Sur. W odległości 843 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2011. Suites Camino Real oferuje przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług Suites Camino Real mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Calacoto
  Od317złZa noc

  Calacotostars

  Undefined, La Paz , Calle 13 esq. av. sánchez bustamante 8009 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 96 opinii podróżnychNa podstawie 96 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Zona Sur. Calacoto został skonstruowany w roku 1970. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Calacoto. Calacoto nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Hotel
  Od729złZa noc

  Casa Grande Hotelstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 calacoto 8009 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 380 opinii podróżnychNa podstawie 380 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Zona Sur. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niektóre pokoje oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Nieruchomość posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Casa Grande Hotel nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Casa Grande Suites
  Od677złZa noc

  Casa Grande Suitesstars

  Undefined, La Paz , Av. ballivian, esq calle 17, calacoto 1000 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 151 opinii podróżnychNa podstawie 151 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Zona Sur. W odległości 6. 1 kilometrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Casa Grande Suites został całkowicie odnowiony w roku 2012. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego w obszarach publicznych. Casa Grande Suites oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zwierzęta nie są dozwolone w Casa Grande Suites. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Atix
  Od536złZa noc

  Atixstars

  Undefined, La Paz , Calle 16 #8052 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 126 opinii podróżnychNa podstawie 126 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, znajdujący się w Zona Sur, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Posiadłość, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Atix zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Odwiedzający docenią również parking i garaż. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Osoby pragnące oderwać się od codziennej rutyny, mogą skorzystać z udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Część restauracyjna nieruchomości serwuje szeroki wybór pełnych smaku potraw i napojów. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • El Rey Palace Hotel
  Od343złZa noc

  El Rey Palace Hotelstars

  Undefined, La Paz , Av. 20 de octubre 1947 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 117 opinii podróżnychNa podstawie 117 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Zona Sur. Kwatera, usytuowana w odległości 50 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. El Rey Palace Hotel przeszedł renowację w roku 2010. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w El Rey Palace Hotel. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w hotelu znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Las Brisas
  Od184złZa noc

  Las Brisasstars

  La Paz Center, La Paz , Calle illampu zona rosario 742 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 183 opinii podróżnychNa podstawie 183 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, specjalnie zaprojektowany dla rodzin, mieści się w Centro. Odwiedzający pozostaną na bieżąco dzięki przewodowemu i bezprzewodowemu dostępowi do Internetu, zapewnionemu w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Las Brisas. Las Brisas oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Nie ma czasu na nudę w tej nieruchomości, dzięki oferowanym opcjom rozrywkowym.

  Pokaż więcej
 • Stannum Boutique Hotel & Spa
  Od439złZa noc

  Stannum Boutique Hotel & Spastars

  La Paz Center, La Paz , Arce sopocachi 2631 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 641 opinii podróżnychNa podstawie 641 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest usytuowany w Centro. Położona w odległości 1000 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został założony w roku 2012. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Stannum Boutique Hotel & Spa oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w hotelu zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • La Casona Hotel Boutique
  Od399złZa noc

  La Casona Hotel Boutiquestars

  La Paz Center, La Paz , Av. mariscal santa cruz 938 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 418 opinii podróżnychNa podstawie 418 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Centro. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony w obszarach publicznych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu.

  Pokaż więcej
 • DM Andino
  Od367złZa noc

  DM Andinostars

  La Paz Center, La Paz , Av. manuel castillo 5 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 108 opinii podróżnychNa podstawie 108 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Centro. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. DM Andino oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą skorzystać z garażu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Oferta zdrowotna i odnowy biologicznej w nieruchomości zapewnia maksymalne odmłodzenie i relaks. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   17  Hotele w La Paz
Strona  1  z  2
 

Opis miejsca przeznaczenia

  La Paz is a town in Mexico that has a lovely landscape due to the fine beaches located on the Sea of Cortes (Gulf of California). These are the town's most important attraction, and the sea and sand are indeed very beautiful, and a great variety of fish swim in the water here. The most popular beach is Tecolote Beach which offers good food and open spaces for sports. You can do many activities and take a number of excursions in La Paz, such as the in-demand whale watching, which is a favourite with children. One of the most important spots in the town is the modernised Plaza Constitución, which is the main square in the town. Other sites of cultural interest include the Regional Museum of Anthropology and History and the town's theatre. Visit La Paz!

Popularne strefy w La Paz

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj