Hotele w Rio de Janeiro

Znajdź na mapie
Hotele w Rio de Janeiro

Rio de JaneiroOd  50zł

Polecane hotele w Rio de Janeiro

Sortuj według
 • Copacabana Suítes By Atlantica Hotels
  Od96złZa noc

  Copacabana Suítes By Atlantica Hotelsstars

  Copacabana - Leme, Rio de Janeiro , Rua barata ribeiro, 222 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1143 opinii podróżnychNa podstawie 1143 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Copacabana – Leme. Posiadłość, usytuowana w odległości 1. 1 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Kwatera położona jest w odległości 500 metrów od najbliższej plaży. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 7. 0 kilometrów. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Nieruchomość posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Copacabana Suites by Atlantica Hotels może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • H Niteroi Hotel
  Od222złZa noc

  H Niteroi Hotelstars

  Niteroi, Rio de Janeiro , Rua doutor paulo alves, 14 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 788 opinii podróżnychNa podstawie 788 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Niteroi. Posiadłość znajduje się w odległości 3. 7 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 4. 6 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, H Niteroi Hotel posiada kilka pokoi, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Zaspokajająca specjalne potrzeby odwiedzających, ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. W przypadku potrzeby, goście mogą skorzystać z usług zdrowotnych i odnowy biologicznej. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Ramada Hotel Recreio Shopping
  Od119złZa noc

  Ramada Hotel Recreio Shoppingstars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Av. das américas, 19021 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 851 opinii podróżnychNa podstawie 851 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Barra da Tijuca. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 33. 7 kilometrów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Ramada Hotel Recreio Shopping. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ramada Encore Ribalta
  Od129złZa noc

  Ramada Encore Ribaltastars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Av das americas 9650 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Barra da Tijuca. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tej nieruchomości. Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Royalty Barra Hotel
  Od142złZa noc

  Royalty Barra Hotelstars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Av do pepe - 690 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 888 opinii podróżnychNa podstawie 888 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Barra da Tijuca. Struktura, usytuowana w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 4 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Royalty Barra został całkowicie odnowiony w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Royalty Barra oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Royalty Barra. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Royalty Barra zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 • B&B Hotel Rio de Janeiro Copacabana Forte
  Od83złZa noc

  B&B Hotel Rio de Janeiro Copacabana Fortestars

  Copacabana - Leme, Rio de Janeiro , R. francisco otaviano - Mapa
  3,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 740 opinii podróżnychNa podstawie 740 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copacabana – Leme. Kwatera, usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Klienci z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od hotelu podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 300 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 5 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta przyjazna dla osób niepełnosprawnych nieruchomość zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. B&B Hotels Rio de Janeiro Copacabana Forte nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Niektóre z niniejszych usług B&B Hotels Rio de Janeiro Copacabana Forte mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Americas Granada Hotel
  Od84złZa noc

  Americas Granada Hotelstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Av. gomes freire, 530 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów5 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 807 opinii podróżnychNa podstawie 807 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Rio de Janeiro - Centro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 9. 0 kilometrów od struktury. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2011. Americas Granada Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Americas Granada Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Quality Hotel Niteroi
  Od171złZa noc

  Quality Hotel Niteroistars

  Niteroi, Rio de Janeiro , Rua engenheiro roberto velasco cardoso - Mapa
   

  Ten uroczy hotel mieści się w Niteroi. Posiadłość, usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 400 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Quality Hotel Niteroi. Quality Hotel Niteroi nie obsługuje całodobowej recepcji. W przypadku życzenia odwiedzających, w ich pokojach będzie obecne łóżeczko. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Quality Hotel Niteroi nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście mogą rozluźnić się pod koniec dnia, dzięki zróżnicowanej ofercie zdrowotnej w tej nieruchomości. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Barra Rio de Janeiro Hotel
  Od381złZa noc

  Hilton Barra Rio de Janeiro HotelstarsGreenProgram Icon

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , 1430 abelardo bueno avenue - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1883 opinii podróżnychNa podstawie 1883 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest idealny dla rodzin i jest usytuowany w Barra da Tijuca. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 6. 0 kilometrów. W odległości 12. 6 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 32. 0 kilometrów od portu. Hilton Barra Rio de Janeiro został zbudowany w roku 2015. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Ponadto, Hilton Barra Rio de Janeiro oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Hilton Barra Rio de Janeiro rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Ta przyjazna dla zwierząt nieruchomość akceptuje zwierzęta różnej wielkości. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Hotel oferuje rozrywki dostosowane do potrzeb gości. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Radisson Rio de Janeiro Barra
  Od120złZa noc

  Radisson Rio de Janeiro Barrastars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Av. evandro lins e silva, 600 600 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 550 opinii podróżnychNa podstawie 550 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Barra da Tijuca. Położona w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Radisson Rio de Janeiro Barra jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   158  Hotele w Rio de Janeiro
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Río de Janeiro is one of Brazil’s major cities, and one of the most beautiful in South America. It s most iconic monument is its gigantic statue of Christ the Redeemer, which sits atop Cerro del Corcovado and has incredible panoramic views. Río de Janeiro is famous for its tropical beaches of Copacabana and Ipanema, as well as for its fantastic carnival atmosphere. Another iconic image is that of the Sugarloaf Mountain, which you can reach by cable car. You can reach the summit of the Corcovado in a little train that leaves from Tijuca and goes through some wonderful vegetation. The north side of the city is remarkable for having the biggest shanty tons, known as Favelas, in the world, such as La Rocinha. We recommend visiting the flower gardens of Tijuca, the botanical gardens, the Museum of Modern Art, the Monastery of Sao Benito, Paco Imperial, the exotic-looking Cathedral, the Maracaná stadium, the Municipal Theatre and the attractive promenade. The spectacular beaches are places where you will be able to try water sports, volleyball, football and much more. One of the main attractions of Río de Janeiro is its atmosphere by night: discos, bars, parties, shows and the happy attitude that is typical of the Brazilians. You will also find good accommodation, restaurants and shopping centres. Visit Río de Janeiro.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Rio de Janeiro

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj