Hotele w Rio de Janeiro

Znajdź na mapie
Hotele w Rio de Janeiro

Rio de JaneiroOd  80zł

Polecane hotele w Rio de Janeiro

Sortuj według
 • Rio Othon Palace
  Od317złZa noc

  Rio Othon Palacestars

  Copacabana - Leme, Rio de Janeiro , Av. atlantica, copacabana 3264 - Mapa
  3,6/5
  Oceny klientów15 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3419 opinii podróżnychNa podstawie 3419 opinii podróżnych

  Ten hotel znajduje się przy bajkowej plaży Copacabana w Rio de Janeiro i jest ulubionym miejscem dla turystów z całego świata. Hotel posiada uprzejmy personel oraz znakomite usługi zapewniające gościom przyjemny, komfortowy i niezapomniany pobyt. Hotel położony jest zaledwie kilka minut spacerem od licznych sklepów i lokali rozrywkowych. Szczególnie interesująca jest wycieczka do góry Głowa Cukru oraz do parku narodowego Tijuca. Najbliższe lotnisko znajduje się około 30 minut jazdy samochodem od hotelu. Ten luksusowy hotel składa się z 585 pokoi. Hotel miejski dodatkowo oferuje różne sklepy i udogodnienia. Zaplecze gastronomiczne obejmuje bar i restaurację. Goście biznesowi mogą korzystać z doskonale wyposażonych sal konferencyjnych. Obsługa hotelowa jest również dostępna. Osoby przyjeżdżające samochodem mogą skorzystać z parkingu.

  Pokaż więcej
 • Hilton Barra Rio de Janeiro
  Od356złZa noc

  Hilton Barra Rio de Janeirostars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Avenida embaixador abelardo bueno 1430 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1883 opinii podróżnychNa podstawie 1883 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel, idealny dla rodzin, jest zlokalizowany w Barra da Tijuca. Kwatera położona jest w odległości 6. 0 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 12. 6 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 50 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 6. 0 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 29. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 32. 0 kilometrów od portu. Ten hotel został zbudowany w roku 2015. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Hilton Barra Rio de Janeiro rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby, które nie mogą rozstawać się ze swoimi zwierzętami, docenią możliwość zabrania ich ze sobą do nieruchomości. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość jest wyposażona we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Goście mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z niniejszych usług Hilton Barra Rio de Janeiro mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Prodigy Santos Dumont BY GJP
  Od301złZa noc

  Prodigy Santos Dumont BY GJPstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Av. almirante silvio de noronha 365 - Mapa
  1,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1607 opinii podróżnychNa podstawie 1607 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Rio de Janeiro - Centro. Położona w odległości 777 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 1. 7 kilometrów od głównych obszarów rozrywkowych. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 9. 0 kilometrów. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 900 metrów. Prodigy Santos Dumont BY GJP został zbudowany w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Monte Alegre
  Od97złZa noc

  Monte Alegrestars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua riachuelo, bairro centro 213 - Mapa
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Rio de Janeiro - Centro. Usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 1. 3 kilometrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 4 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych.

  Pokaż więcej
 • Merlin Copacabana
  Od171złZa noc

  Merlin Copacabanastars

  Copacabana - Leme, Rio de Janeiro , Av. princesa isabel - copacabana 392 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1737 opinii podróżnychNa podstawie 1737 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Copacabana – Leme. Posiadłość, usytuowana w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hotel jest położony w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od struktury. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w pieszej odległości 1000 metrów od portu. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2007. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Odwiedzający mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • LSH Hotel
  Od409złZa noc

  LSH Hotelstars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Rua professor coutinho frois 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 599 opinii podróżnychNa podstawie 599 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Barra da Tijuca. Usytuowana w odległości 26 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 14 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 50 metrów od posiadłości. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. LSH Hotel zapewnia całodobową recepcję. LSH Hotel zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona pokoje dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Zwierzęta są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • B&B Hotels Rio de Janeiro Copacabana Forte
  Od127złZa noc

  B&B Hotels Rio de Janeiro Copacabana Fortestars

  Copacabana - Leme, Rio de Janeiro , Rua francisco otaviano 38 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 740 opinii podróżnychNa podstawie 740 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Copacabana – Leme. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Kwatera położona jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 10. 0 kilometrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Hotel położony jest w odległości 300 metrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 8. 5 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, odwiedzający mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. W przypadku życzenia odwiedzających w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tym hotelu dostępnym dla wózków inwalidzkich, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijuca
  Od445złZa noc

  Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijucastars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Evandro lins e silva 600 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 550 opinii podróżnychNa podstawie 550 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Barra da Tijuca. Położony w odległości 1. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od kwatery. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 1000 metrów od kwatery. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 0 kilometrów. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijuca. Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijuca oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijuca. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Goście przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług Radisson Rio de Janeiro Barra da Tijuca mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Ibis Rio De Janeiro Centro
  Od123złZa noc

  Ibis Rio De Janeiro Centrostars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua silva jardim torre i 32 - Mapa
   

  Hotel ibis Rio de Janeiro Centro to idealny hotel klasy ekonomicznej dla osób podróżujących w celach służbowych lub rekreacyjnych. Jest ulokowany w historycznym centrum miasta, 2 km od lotniska Santos Dumont i 850 m od akweduktu Arcos da Lapa. Goście mogą wypocząć dzięki łóżkom ibis Sweet Bed oraz korzystać z minibaru, klimatyzacji i WIFI. W hotelu akceptowane są małe zwierzęta. Na śniadanie zapraszamy do strefy detox, a na kolację polecamy burgery lub pizze ibis w restauracji.

  Pokaż więcej
 • Royalty Barra
  Od235złZa noc

  Royalty Barrastars

  Barra da Tijuca, Rio de Janeiro , Avenida do pepe 690 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 888 opinii podróżnychNa podstawie 888 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Barra da Tijuca. Struktura, usytuowana w odległości 1. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 4 kilometrów od posiadłości. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 0 kilometrów. Royalty Barra został całkowicie odnowiony w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Royalty Barra oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w Royalty Barra. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Royalty Barra zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   174  Hotele w Rio de Janeiro
Strona  1  z  18
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Río de Janeiro is one of Brazil’s major cities, and one of the most beautiful in South America. It s most iconic monument is its gigantic statue of Christ the Redeemer, which sits atop Cerro del Corcovado and has incredible panoramic views. Río de Janeiro is famous for its tropical beaches of Copacabana and Ipanema, as well as for its fantastic carnival atmosphere. Another iconic image is that of the Sugarloaf Mountain, which you can reach by cable car. You can reach the summit of the Corcovado in a little train that leaves from Tijuca and goes through some wonderful vegetation. The north side of the city is remarkable for having the biggest shanty tons, known as Favelas, in the world, such as La Rocinha. We recommend visiting the flower gardens of Tijuca, the botanical gardens, the Museum of Modern Art, the Monastery of Sao Benito, Paco Imperial, the exotic-looking Cathedral, the Maracaná stadium, the Municipal Theatre and the attractive promenade. The spectacular beaches are places where you will be able to try water sports, volleyball, football and much more. One of the main attractions of Río de Janeiro is its atmosphere by night: discos, bars, parties, shows and the happy attitude that is typical of the Brazilians. You will also find good accommodation, restaurants and shopping centres. Visit Río de Janeiro.

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Rio de Janeiro

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj