Hotele w pobliżu Kaplica Menino Deus

Znajdź na mapie
Hotele w Kaplica Menino Deus

Kaplica Menino DeusOd  38zł

Polecane hotele w pobliżu Kaplica Menino Deus

 • Casa Nova Hotel
  Od88złZa noc

  Casa Nova Hotelstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua do riachuelo, 105 105 - Mapa
  W odległości 0.11 km od Kaplica Menino Deus
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Rio de Janeiro - Centro. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Casa Nova Hotel oferuje kilka pokoi wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Atlantico Lapa
  Od57złZa noc

  Atlantico Lapastars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua do resende 35 - Mapa
  W odległości 0.24 km od Kaplica Menino Deus
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 150 opinii podróżnychNa podstawie 150 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Rio de Janeiro - Centro. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Fluminense Hotel
  Od119złZa noc

  Fluminense Hotelstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua dos inválidos. 176 - Mapa
  W odległości 0.24 km od Kaplica Menino Deus
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 97 opinii podróżnychNa podstawie 97 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Rio de Janeiro - Centro. Usytuowana w odległości 800 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 2 kilometrów. W odległości 1. 0 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Struktura położona jest w odległości 7. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od portu. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2016. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Fluminense Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Fluminense Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Fluminense Hotel zapewnia udogodnienia takie jak parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. Niektóre z niniejszych usług Fluminense Hotel mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Americas Granada Hotel
  Od80złZa noc

  Americas Granada Hotelstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Avenida gomes freire 530 - Mapa
  W odległości 0.32 km od Kaplica Menino Deus
  4,1/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 807 opinii podróżnychNa podstawie 807 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Rio de Janeiro - Centro. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 9. 0 kilometrów od struktury. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2011. Americas Granada Hotel jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nieruchomość rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada ona segmenty dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowana dla łatwego dostępu. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą skorzystać z garażu. Americas Granada Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Days Inn by Wyndham Rio de Janeiro Lapa
  Od97złZa noc

  Days Inn by Wyndham Rio de Janeiro Lapastars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua do rezende 107 107 - Mapa
  W odległości 0.37 km od Kaplica Menino Deus
   

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Rio de Janeiro - Centro. Ponadto, dostęp do Wi-Fi jest oferowany we wspólnych obszarach struktury. Niestety, recepcja nie jest otwarta przez całą dobę. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Days Inn Rio De Janeiro, Lapa. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Vina del Mar
  Od107złZa noc

  Vina del Marstars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua joaquim silva 57 57 - Mapa
  W odległości 0.39 km od Kaplica Menino Deus
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 242 opinii podróżnychNa podstawie 242 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Rio de Janeiro - Centro. Położony w odległości 200 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od hotelu. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Vina del Mar zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, Vina del Mar zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość posiada parking i garaż. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Goście będą delektować się posiłkami serwowanymi w nieruchomości. Odwiedzający mogą skosztować szerokiego wyboru pełnych smaku potraw serwowanych w hotelu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Selina Lapa Rio de Janeiro
  Od187złZa noc

  Selina Lapa Rio de Janeirostars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , R visconde de maranguape 09 - Mapa
  W odległości 0.42 km od Kaplica Menino Deus
   

  Ten komfortowy hotel, znajdujący się w Rio de Janeiro - Centro, jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych. Położona w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 550 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 2 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 4 kilometrów. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Selina Lapa Rio de Janeiro. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Atlantico Prime
  Od73złZa noc

  Hotel Atlantico Primestars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua do resende 87 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Kaplica Menino Deus
  3,8/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2 opinii podróżnychNa podstawie 2 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Rio de Janeiro - Centro. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość położona jest w odległości 8. 0 kilometrów od najbliższej plaży. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Posiadłość położona jest w odległości 3. 0 kilometrów od portu. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2016. Hotel Atlantico Prime oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość nie oferuje całodobowej recepcji. Hotel Atlantico Prime zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hotel Americano
  Od84złZa noc

  Hotel Americanostars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua joaquim silva 69 - Mapa
  W odległości 0.43 km od Kaplica Menino Deus
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 116 opinii podróżnychNa podstawie 116 opinii podróżnych

  Ten przytulny hotel jest zlokalizowany w Rio de Janeiro - Centro. Kwatera, usytuowana w odległości 500 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 5. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 2. 0 kilometrów od struktury. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Hotel położony jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Hotel Americano oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości.

  Pokaż więcej
 • Monte Alegre
  Od81złZa noc

  Monte Alegrestars

  Rio de Janeiro centrum, Rio de Janeiro , Rua riachuelo, bairro centro 213 - Mapa
  W odległości 0.5 km od Kaplica Menino Deus
  2,3/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 341 opinii podróżnychNa podstawie 341 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Rio de Janeiro - Centro. Usytuowany w odległości 500 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 1. 3 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Najbliższa plaża znajduje się w odległości 8. 0 kilometrów od hotelu. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 4 kilometrów. Struktura położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od portu. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Monte Alegre oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Monte Alegre. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   36  Hotele w Kaplica Menino Deus
Strona  1  z  4
 

Hotele w pobliżu  Kaplica Menino Deus

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj