Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  112zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • NOI Vitacura
  Od576złZa noc

  NOI Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Nueva costanera, vitacura 3736 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1242 opinii podróżnychNa podstawie 1242 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 1 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w NOI Vitacura. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od304złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Versalles Suites Apart Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lafayette
  Od153złZa noc

  Lafayettestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. nueva providencia 2040 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 155 opinii podróżnychNa podstawie 155 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Santiago Las Condes
  Od455złZa noc

  Holiday Inn Express Santiago Las Condesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. vitacura 2929, las condes - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1258 opinii podróżnychNa podstawie 1258 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od491złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od181złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins 853 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Libertador oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Novapark
  Od267złZa noc

  Novaparkstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Pdte. juan antonio ríos 59 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Santiago Chile, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 6 kilometrów. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Novapark zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Novapark są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Novapark może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza El Bosque Ebro
  Od375złZa noc

  Plaza El Bosque Ebrostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ebro 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1703 opinii podróżnychNa podstawie 1703 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Santiago Chile. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Plaza El Bosque Ebro oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Cumbres Vitacura
  Od485złZa noc

  Cumbres Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy lateral k - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1330 opinii podróżnychNa podstawie 1330 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Santiago Chile. Cumbres Vitacura został skonstruowany w roku 2016. Cumbres Vitacura oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Cumbres Vitacura oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, Cumbres Vitacura oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w Cumbres Vitacura. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Cumbres Vitacura. Odwiedzający mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Ta nieruchomość oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Nieruchomość posiada funkcjonalne udogodnienia biznesowe, idealne dla osób podróżujących służbowo. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Windsor Suite
  Od207złZa noc

  Windsor Suitestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Victoria subercaseaux 65 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 233 opinii podróżnychNa podstawie 233 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago Chile. Windsor Suite przeszedł renowację w roku 2009. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Windsor Suite nie oferuje łóżeczek na życzenie. nullPodróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   147  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  15
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj