Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  71zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • InterContinental Santiago
  Od601złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 480 opinii podróżnychNa podstawie 480 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest przyjazny dla osób homoseksualnych i jest usytuowany w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został odrestaurowany w roku 2015. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie pokoje gościnne w InterContinental Santiago są dostępne dla wózków inwalidzkich. InterContinental Santiago nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w InterContinental Santiago. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Podróżujący naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza San Francisco
  Od593złZa noc

  Plaza San Franciscostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida libertador bernardo o higgins 816 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2076 opinii podróżnychNa podstawie 2076 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Plaza San Francisco, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Tempo Rent Apart
  Od385złZa noc

  Tempo Rent Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Santa magdalena providencia 116 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 241 opinii podróżnychNa podstawie 241 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy mieści się w Santiago Chile. W odległości 1000 metrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 30. 0 kilometrów od stoków. Goście mogą w łatwy sposób dotrzeć do środków transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Ten hotel apartamentowy został odrestaurowany w roku 2016. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Tempo Rent Apart. Recepcja nie jest otwarta przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Tempo Rent Apart może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza el Bosque Nueva Las Condes
  Od381złZa noc

  Plaza el Bosque Nueva Las Condesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida manquehue norte 656 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1888 opinii podróżnychNa podstawie 1888 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 9. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 1. 7 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Plaza el Bosque Nueva Las Condes mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Santiago
  Od368złZa noc

  Crowne Plaza Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. lib. bdo ohiggins 136 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1351 opinii podróżnychNa podstawie 1351 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1981. Ponadto, w hotelu oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Crowne Plaza Santiago. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w Crowne Plaza Santiago, w którym znajduje się kilka pokoi gościnnych przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Crowne Plaza Santiago nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Crowne Plaza Santiago. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Hotel posiada szeroki wybór udogodnień biznesowych, w celu zaoferowania idealnego połączenia komfortu i wygody dla podróży służbowej. W przypadku pragnienia pieszczot, goście mogą skorzystać z oferowanych usług zdrowotnych. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hilton Garden Inn Santiago Airport
  Od580złZa noc

  Hilton Garden Inn Santiago Airportstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av.americo vespucio - pudahuel 1292 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1160 opinii podróżnychNa podstawie 1160 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santiago Chile. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Hilton Garden Inn Santiago Airport zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hilton Garden Inn Santiago Airport zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hilton Garden Inn Santiago Airport szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od506złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano 34 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 548 opinii podróżnychNa podstawie 548 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1991. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Fundador, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Fundador zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Fundador może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Kennedy
  Od362złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy lateral 4570 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1030 opinii podróżnychNa podstawie 1030 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1994. Kennedy zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Kennedy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. W tej czarującej nieruchomości oferowany jest wybór pełnych smaku przysmaków. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Plaza El Bosque Ebro
  Od388złZa noc

  Plaza El Bosque Ebrostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ebro 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1521 opinii podróżnychNa podstawie 1521 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Santiago Chile. Plaza El Bosque Ebro został zbudowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od490złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 267 opinii podróżnychNa podstawie 267 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2014. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi w obszarach publicznych. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Versalles Suites Apart Hotel. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   158  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj