Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  109zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • InterContinental Santiago
  Od615złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 528 opinii podróżnychNa podstawie 528 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego w odległości 5. 0 kilometrów. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. InterContinental Santiago został całkowicie odrestaurowany w roku 2015. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w InterContinental Santiago. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullZwierzęta nie są dozwolone w InterContinental Santiago. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Podróżujący mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Kennedy
  Od367złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy lateral 4570 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1038 opinii podróżnychNa podstawie 1038 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2008. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Kennedy zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Oferta restauracyjna nieruchomości szczyci się renomą doskonałej kuchni i obsługi na najwyższym poziomie. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Santiago
  Od760złZa noc

  Crowne Plaza Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. lib. bdo ohiggins 136 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1401 opinii podróżnychNa podstawie 1401 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Santiago Chile. Struktura znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Crowne Plaza Santiago został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Crowne Plaza Santiago. nullŻadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Crowne Plaza Santiago. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ten hotel jest wyposażony we wszystkie konieczne udogodnienia oraz oferuje usługi dla udanego wydarzenia biznesowego. Crowne Plaza Santiago szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług Crowne Plaza Santiago mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Tempo Rent Apart
  Od390złZa noc

  Tempo Rent Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Santa magdalena providencia 116 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 244 opinii podróżnychNa podstawie 244 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. W odległości 1000 metrów od posiadłości klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Kwatera położona jest w odległości 30. 0 kilometrów od stoków. Posiadłość leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 50 metrów. Tempo Rent Apart został całkowicie odrestaurowany w roku 2016. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Nie jest obecna całodobowa recepcja. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Tempo Rent Apart nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Tempo Rent Apart zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od291złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano 34 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 564 opinii podróżnychNa podstawie 564 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Goście mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 1991. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, ten przyjazny dla dzieci hotel oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka łazienek dostępnych dla wózków inwalidzkich, dla dodatkowej wygody. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Część restauracyjna zaprasza podróżujących do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Fundador, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Fundador zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Fundador może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza San Francisco
  Od692złZa noc

  Plaza San Franciscostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida libertador bernardo o higgins 816 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2126 opinii podróżnychNa podstawie 2126 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Ta nieruchomość została ostatnio odnowiona w roku 2008. Podróżujący mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach gościnnych. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Plaza San Francisco, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tym hotelu, idealnym do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Hilton Garden Inn Santiago Airport
  Od450złZa noc

  Hilton Garden Inn Santiago Airportstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av.americo vespucio - pudahuel 1292 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów6 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1177 opinii podróżnychNa podstawie 1177 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santiago Chile. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Hilton Garden Inn Santiago Airport zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Ta nieruchomość akceptuje tylko małe zwierzęta. Hilton Garden Inn Santiago Airport zapewnia parking dla wygody gości. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Hilton Garden Inn Santiago Airport szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Odwiedzający będą rozkoszować się smacznymi posiłkami oferowanymi w nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza El Bosque Ebro
  Od531złZa noc

  Plaza El Bosque Ebrostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ebro 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1568 opinii podróżnychNa podstawie 1568 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Santiago Chile. Plaza El Bosque Ebro został zbudowany w roku 2004. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Segmenty nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Hotel zapewnia usługi zdrowotne i odnowy biologicznej.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Santiago Aeropuerto
  Od853złZa noc

  Holiday Inn Santiago Aeropuertostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Armando cortinez poniente 2150 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2663 opinii podróżnychNa podstawie 2663 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Holiday Inn Santiago Aeropuerto. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. W odniesieniu do relaksu, odwiedzający będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych.

  Pokaż więcej
 • Plaza el Bosque Nueva Las Condes
  Od430złZa noc

  Plaza el Bosque Nueva Las Condesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida manquehue norte 656 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1989 opinii podróżnychNa podstawie 1989 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 9. 5 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od struktury. W odległości 1. 7 kilometrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Nieruchomość została zbudowana w roku 2014. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. nullZwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Goście mogą skorzystać z parkingu. Goście przebywający w Plaza el Bosque Nueva Las Condes mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Ze względu na jej funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ta nieruchomość jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   177  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  18
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj