Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  86zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Icon Hotel
  Od309złZa noc

  Icon Hotelstars

  Unknown zone, Unknown destination , Alonso de cordova, las condes 6050 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Las Condes. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Icon Hotel. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NOI Vitacura
  Od554złZa noc

  NOI Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Nueva costanera, vitacura 3736 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1242 opinii podróżnychNa podstawie 1242 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 1 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w NOI Vitacura. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias
  Od286złZa noc

  Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGaleriasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 65 santiago 65 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 88 opinii podróżnychNa podstawie 88 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od343złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Versalles Suites Apart Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Oporto Hotel
  Od190złZa noc

  Oporto Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Carlos antunez 2471 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 230 opinii podróżnychNa podstawie 230 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Oporto Hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od158złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins 853 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Libertador nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Cumbres Lastarria
  Od535złZa noc

  Cumbres Lastarriastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Jose victorino lastarria 299 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1105 opinii podróżnychNa podstawie 1105 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel mieści się w Santiago Chile. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2015. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Cumbres Lastarria zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. nullCumbres Lastarria nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tej nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od576złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Ismael
  Od425złZa noc

  Hotel Ismaelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ismael valdés vergara, barrio lastarria 312 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1066 opinii podróżnychNa podstawie 1066 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 900 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 500 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 26. 0 kilometrów. Hotel Ismael został zbudowany w roku 2012. Hotel Ismael oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Goście przebywający w Hotel Ismael mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Niektóre z niniejszych usług Hotel Ismael mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lafayette
  Od147złZa noc

  Lafayettestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. nueva providencia 2040 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 155 opinii podróżnychNa podstawie 155 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Lafayette zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   157  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  16
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj