Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  67zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Alcala del Rio
  Od209złZa noc

  Alcala del Riostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Padre mariano 331 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 159 opinii podróżnychNa podstawie 159 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 3. 7 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 300 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 2 kilometrów. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Goście mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w segmentach. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Don Santiago Bellavista
  Od211złZa noc

  Don Santiago Bellavistastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Fernando manterola 550, barrio bellavista 550 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 181 opinii podróżnychNa podstawie 181 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago Chile. W odległości spaceru klienci mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2010. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze.

  Pokaż więcej
 • Presidente Suites Santiago
  Od266złZa noc

  Presidente Suites Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Luis thayer ojeda, providencia 383 - Mapa
  4,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 608 opinii podróżnychNa podstawie 608 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zaprojektowany z myślą o potrzebach młodszych gości, Presidente Suites Santiago posiada kilka pokoi gościnnych, zapewniając łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Obecny jest parking. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Principado Lastarria
  Od5.803złZa noc

  Principado Lastarriastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced 54 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 198 opinii podróżnychNa podstawie 198 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Położona w odległości 10 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 100 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2014. Principado Lastarria oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Pokoje nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Solace Santiago
  Od569złZa noc

  Solace Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Monsenor nuncio sotero sanz de villalba 115 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 747 opinii podróżnychNa podstawie 747 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 1. 1 kilometrów. W odległości 3. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 5. 8 kilometrów od stoków. Kwatera jest położona w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 8 kilometrów. Solace Santiago został skonstruowany w roku 2014. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Solace Santiago oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w Solace Santiago. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Solace Santiago może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Icon Hotel
  Od652złZa noc

  Icon Hotelstars

  Unknown zone, Unknown destination , Alonso de cordova, las condes 6050 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Las Condes. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Icon Hotel. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NOI Vitacura
  Od815złZa noc

  NOI Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Nueva costanera, vitacura 3736 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1242 opinii podróżnychNa podstawie 1242 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 1 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w NOI Vitacura. Ta nieruchomość oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Odwiedzający mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias
  Od371złZa noc

  Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGaleriasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 65 santiago 65 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 88 opinii podróżnychNa podstawie 88 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od290złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Versalles Suites Apart Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Oporto Hotel
  Od207złZa noc

  Oporto Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Carlos antunez 2471 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 230 opinii podróżnychNa podstawie 230 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Oporto Hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   172  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  18
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj