Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  128zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Kennedy
  Od355złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida kennedy 4570 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1071 opinii podróżnychNa podstawie 1071 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 3 kilometrów. Kennedy przeszedł renowację w roku 2008. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od127złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 2 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość położona jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2014. Osoby przebywające w tym hostelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hostal Boutique Casaltura zapewnia całodobową recepcję. Hostal Boutique Casaltura nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od186złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Libertador nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • NH Collection Plaza Santiago
  Od339złZa noc

  NH Collection Plaza Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2610 - Mapa
  3,0/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2137 opinii podróżnychNa podstawie 2137 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel znajduje się w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 7. 3 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. NH Collection Plaza Santiago został całkowicie odrestaurowany w roku 2010. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. NH Collection Plaza Santiago nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Ten hotel jest zobowiązany do utrzymywania zasad przyjaznych dla środowiska. Goście mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych przez hotel. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Rio Amazonas
  Od185złZa noc

  Hostal Rio Amazonasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. vicuña mackena 47, providencia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hostal Rio Amazonas zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Hostal Rio Amazonas. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Room Apart
  Od313złZa noc

  Aparthotel Room Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Luis rodröguez velasco 4717 ofi. 210 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Aparthotel Room Apart. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Aparthotel Room Apart nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone w Aparthotel Room Apart. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Providencia
  Od148złZa noc

  Hostal Providenciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vicuna mackenna, 92 - Mapa
   

  Ten skromny hostel mieści się w Santiago Chile. Położona w odległości 2. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 20 metrów goście mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Goście są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Mandarin Oriental, Santiago
  Od990złZa noc

  Mandarin Oriental, Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy 4601 . - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2259 opinii podróżnychNa podstawie 2259 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Mandarin Oriental Santiago. Mandarin Oriental Santiago oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullPonadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Le Reve
  Od412złZa noc

  Le Revestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Orrego luco 023 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1345 opinii podróżnychNa podstawie 1345 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago Chile. Położona w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Le Reve jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Le Reve nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w Le Reve .

  Pokaż więcej
 • Boulevard Suites
  Od479złZa noc

  Boulevard Suitesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida kennedy 5749 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 200 opinii podróżnychNa podstawie 200 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Santiago Chile. Ta nieruchomość została założona w roku 2000. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Goście mogą skorzystać z gastronomii w nieruchomości. Nieruchomość zapewnia program rozrywkowy oraz zajęcia w wolnym czasie, dla dodatkowej wygody gości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   99  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  10
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj