Hotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele w Santiago de Chile

Santiago de ChileOd  130zł

Polecane hotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Holiday Inn Santiago Aeropuerto
  Od690złZa noc

  Holiday Inn Santiago Aeropuertostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Armando cortinez poniente 2150 - Mapa
  4,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2988 opinii podróżnychNa podstawie 2988 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Położony w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Holiday Inn Santiago Aeropuerto przeszedł renowację w roku 2009. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Holiday Inn Santiago Aeropuerto oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Podróżujący mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w hotelu.

  Pokaż więcej
 • Kennedy
  Od335złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy lateral 4570 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1070 opinii podróżnychNa podstawie 1070 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Struktura, usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 3 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2008. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja jest otwarta przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Ten hotel nie akceptuje zwierząt. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w Kennedy. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Oferując wiele opcji restauracyjnych, Kennedy zaspokoi potrzeby wszystkich gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • NOI Vitacura
  Od548złZa noc

  NOI Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Nueva costanera, vitacura 3736 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1232 opinii podróżnychNa podstawie 1232 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położony w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 1 kilometrów. Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 2011. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w NOI Vitacura. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w NOI Vitacura. Ten hotel oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Goście mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Crowne Plaza Santiago
  Od589złZa noc

  Crowne Plaza Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. lib. bdo ohiggins 136 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1496 opinii podróżnychNa podstawie 1496 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel mieści się w Santiago Chile. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 100 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 0 kilometrów. Ta nieruchomość przeszła renowację w roku 2010. Goście mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w Crowne Plaza Santiago. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. W Crowne Plaza Santiago znajduje się parking. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Ten hotel oferuje szeroki wybór różnorodnych udogodnień zdrowotnych i odnowy biologicznej, idealnych dla podróżujących pragnących się naładować zarówno psychicznie jak i fizycznie. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hilton Garden Inn Santiago Airport
  Od518złZa noc

  Hilton Garden Inn Santiago Airportstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av.americo vespucio - pudahuel 1292 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów7 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1274 opinii podróżnychNa podstawie 1274 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Hilton Garden Inn Santiago Airport został skonstruowany w roku 2011. Hilton Garden Inn Santiago Airport jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Pokoje gościnne nieruchomości są wyposażone w udogodnienia dla dzieci, takie jak łóżeczko, w przypadku konieczności. Wszystkie segmenty w Hilton Garden Inn Santiago Airport są dostępne dla wózków inwalidzkich. Ten hotel akceptuje tylko małe zwierzęta. Hilton Garden Inn Santiago Airport zapewnia parking dla wygody gości. Goście przebywający w Hilton Garden Inn Santiago Airport mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą wypróbować kilka pierwszorzędnych części gastronomicznych, oferowanych w Hilton Garden Inn Santiago Airport. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tym hotelu, idealnym dla podróżujących służbowo. Podróżujący mogą cieszyć się smacznymi posiłkami, serwowanymi w restauracyjnej części struktury. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od627złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 664 opinii podróżnychNa podstawie 664 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 5. 0 kilometrów znajdują się połączenia transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2015. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie całego hotelu. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Ponadto, InterContinental Santiago oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. nullTa nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Ta nieruchomość posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Podróżujący mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Holiday Inn Express Santiago Las Condes
  Od473złZa noc

  Holiday Inn Express Santiago Las Condesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. vitacura 2929, las condes - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1247 opinii podróżnychNa podstawie 1247 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest położony w Santiago Chile. Kwatera, usytuowana w odległości 10. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W niewielkiej odległości klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Goście są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Odwiedzający mogą skorzystać z parkingu. Podróżujący mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Oporto Hotel
  Od220złZa noc

  Oporto Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Carlos antunez 2471 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 230 opinii podróżnychNa podstawie 230 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 4. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2014. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Odwiedzający są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Oporto Hotel oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mają możliwość skorzystania z usługi transferu na lotnisko. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od184złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins 853 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Libertador oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Pullman Santiago El Bosque
  Od724złZa noc

  Pullman Santiago El Bosquestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Roger de flor 2770 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3319 opinii podróżnychNa podstawie 3319 opinii podróżnych

  Hotel położony jest przy tętniącej życiem popularnej ulicy, kilka metrów od stacji metra Tobalaba w dzielnicy El Golf w Las Condes. Ten nowy i nowoczesny hotel oferuje bezpłatny dostęp do internetu w miejscach publicznych, 24-godzinne centrum biznesowe i wiele innych usług dla osób w każdym wieku. Centrum fitness z basenem na 18. piętrze zapewnia panoramiczny widok na miasto Santiago de Chile i jest wyposażone we wszystko urządzenia, które pomogą gościom pozostać w formie. Duże sale konferencyjne oraz centrum kongresowe mogące pomieścić do 200 osób są do dyspozycji gości w podróży służbowej. Przestronne pokoje mają idealną temperaturę i są dźwiękoszczelne. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizję kablową, biurko i minibar, a niektóre pokoje są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   168  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  17
 

Opis miejsca przeznaczenia

  Chile’s capital city, Santiago, is the cultural and economic hub of the country. Located in the middle of Chile, it boasts a breath-taking setting at the foot of the Andes. The mountains can be easily seen from the city centre on a clear day, especially from the elevation of the San Cristóbal Hill, in the north of the city. The city is dissected from east to west by the Mapocho river, which flows directly from the Andes through the city. Central Santiago offers a host of cultural and entertainment opportunities. The vibrant Plaza de Armas sits in the heart of the city and mixes stunning colonial architecture with a friendly and informal atmosphere. The unmissable Pre-Columbian Museum offers an insight into South American artworks and artefacts before the arrival of Columbus to the Americas. The Bellavista quarter is generally acknowledged as the city’s Bohemian area, with lively clubs and restaurants as well as La Chascona, the former home of Pablo Neruda, Chile’s most famous poet. For shopping, the animated Central Market makes an essential visit, in addition to the many shopping malls in the east of the city offering designer labels and more. Santiago also provides the perfect springboard for day trips into the mountain range and surrounding countryside. In the Maipo Canyon southeast of the city, hiking, camping and horse-trekking are possible. For skiers and snowboarders, day trips into the Andes are also easy from Santiago. Santiago is almost certainly the start of a wonderful Chilean adventure!

Ciekawe miejsca

Popularne strefy w Santiago de Chile

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj