Apartamenty i aparthotele w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Apartamenty i aparthotele w Santiago de Chile

Apartamenty i aparthotele w Santiago de ChileOd  124zł

Polecane Apartamenty i aparthotele w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od259złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Versalles Suites Apart Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Room Apart
  Od305złZa noc

  Aparthotel Room Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Luis rodröguez velasco 4717 ofi. 210 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Aparthotel Room Apart. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Aparthotel Room Apart nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone w Aparthotel Room Apart. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Lastarria Hotel & aparts.
  Od320złZa noc

  Lastarria Hotel & aparts.stars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , José victorino lastarria, 43 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 455 opinii podróżnychNa podstawie 455 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel apartamentowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Norus Apartments Providencia
  Od284złZa noc

  Norus Apartments Providenciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Capellan abarzua 240 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 133 opinii podróżnychNa podstawie 133 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest usytuowany w Santiago Chile. Ten hotel apartamentowy został skonstruowany w roku 2000. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu lub Wi-Fi, zapewnionemu we wspólnych obszarach nieruchomości. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • RQ Providencia
  Od335złZa noc

  RQ Providenciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Diego de velazquez 2087 local 2 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 985 opinii podróżnychNa podstawie 985 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santiago Chile. RQ Providencia został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. RQ Providencia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w RQ Providencia. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt.

  Pokaż więcej
 • RQ Santiago
  Od263złZa noc

  RQ Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida libertador bernardo ohiggins 1449 local 11 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 804 opinii podróżnychNa podstawie 804 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. RQ Santiago został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. RQ Santiago zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w RQ Santiago. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • SANTIAGO FURNISHED APARTMENTS
  Od175złZa noc

  SANTIAGO FURNISHED APARTMENTSstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Monjitas 744 - Mapa
   

  Ten uroczy apartament znajduje się w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ten apartament został założony w roku 2010. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Apartament zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • VR Suite Santiago
  Od244złZa noc

  VR Suite Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 5 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w VR Suite Santiago. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • A & G Aparthotel
  Od3.744złZa noc

  A & G Aparthotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
   

  Ten prosty apartament jest zlokalizowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Park Plaza Apartments
  Od337złZa noc

  Park Plaza Apartmentsstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Lota 2233 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 165 opinii podróżnychNa podstawie 165 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel apartamentowy, usytuowany w odległości 3. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Ta nieruchomość została odrestaurowana w roku 2009. Odwiedzający mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu i Wi-Fi w obszarach publicznych, a dostęp do Wi-Fi jest zapewniony również w pokojach. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   13  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj