Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de ChileOd  128zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od127złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 2 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość położona jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2014. Osoby przebywające w tym hostelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hostal Boutique Casaltura zapewnia całodobową recepcję. Hostal Boutique Casaltura nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od186złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Libertador nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Hostal Rio Amazonas
  Od185złZa noc

  Hostal Rio Amazonasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. vicuña mackena 47, providencia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hostal Rio Amazonas zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Hostal Rio Amazonas. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Room Apart
  Od313złZa noc

  Aparthotel Room Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Luis rodröguez velasco 4717 ofi. 210 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Aparthotel Room Apart. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Aparthotel Room Apart nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone w Aparthotel Room Apart. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hotel Quito
  Od183złZa noc

  Hotel Quitostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Quito, 36 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 84 opinii podróżnychNa podstawie 84 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. W odległości 110 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Quito został całkowicie odnowiony w roku 2012. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Quito zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Goście mają możliwość przywiezienia swoich zwierząt na teren obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hotel Presidente
  Od231złZa noc

  Hotel Presidentestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida eliodoro yanez 867 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 419 opinii podróżnychNa podstawie 419 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 9. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości 6. 6 kilometrów od posiadłości. Presidente Hotel Santiago został całkowicie odrestaurowany w roku 2009. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Niektóre segmenty oferują łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Hotel może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novapark
  Od246złZa noc

  Novaparkstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Presidente juan antonio rios 59 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 6 kilometrów. Nieruchomość oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Wszystkie łazienki w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Nieruchomość posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elisa Cole
  Od300złZa noc

  Elisa Colestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Elisa cole 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Elisa Cole nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Elisa Cole nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ApartHotel B
  Od305złZa noc

  ApartHotel Bstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 234 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 158 opinii podróżnychNa podstawie 158 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. ApartHotel B oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w ApartHotel B. ApartHotel B może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nippon
  Od407złZa noc

  Nipponstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Barón pierre de coubertín 62 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Nippon.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   26  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj