Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de ChileOd  124zł

Polecane Hotele 3-gwiazdkowe w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Versalles Suites Apart Hotel
  Od259złZa noc

  Versalles Suites Apart Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Callao 2947 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 285 opinii podróżnychNa podstawie 285 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 9. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 18. 2 kilometrów. Ten hotel został całkowicie odrestaurowany w roku 2014. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Versalles Suites Apart Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary tej struktury są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Hostal Rio Amazonas
  Od180złZa noc

  Hostal Rio Amazonasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. vicuña mackena 47, providencia - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 617 opinii podróżnychNa podstawie 617 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hostal Rio Amazonas zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Podróżujący są przyjmowani w holu z całodobową recepcją. Łóżeczka nie są dostępne w Hostal Rio Amazonas. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od124złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 2 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hostel położony jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Hostal Boutique Casaltura jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Libertador
  Od169złZa noc

  Libertadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avda. libertador bernardo o''higgins - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 373 opinii podróżnychNa podstawie 373 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Libertador nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt.

  Pokaż więcej
 • Aparthotel Room Apart
  Od305złZa noc

  Aparthotel Room Apartstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Luis rodröguez velasco 4717 ofi. 210 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 15 opinii podróżnychNa podstawie 15 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Aparthotel Room Apart. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Aparthotel Room Apart nie oferuje łóżeczek na życzenie. Małe zwierzęta są dozwolone w Aparthotel Room Apart. Goście mogą skorzystać z parkingu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Novapark
  Od202złZa noc

  Novaparkstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Presidente juan antonio rios 59 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 190 opinii podróżnychNa podstawie 190 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel, znajdujący się w Santiago Chile, stanowi świetne rozwiązanie dla osób homoseksualnych. Usytuowana w odległości 700 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 200 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 6 kilometrów. Odwiedzający mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Novapark zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Wszystkie łazienki w Novapark są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Goście przebywający w tym hotelu mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Udogodnienia biznesowe należące do nieruchomości są odpowiednie dla dowolnego rodzaju imprezy firmowej, seminarium, spotkania i konferencji. Novapark może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • ApartHotel B
  Od259złZa noc

  ApartHotel Bstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Bellavista 234 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 158 opinii podróżnychNa podstawie 158 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Osoby przebywające w tej nieruchomości mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie pokoje zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Zwierzęta nie są dopuszczalne na terenie obiektu. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w ApartHotel B. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Elisa Cole
  Od291złZa noc

  Elisa Colestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Elisa cole 10 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 14 opinii podróżnychNa podstawie 14 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Elisa Cole nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie pokoje w tej przyjaznej dla osób niepełnosprawnych nieruchomości są dostępne dla wózków inwalidzkich. Elisa Cole nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Nippon
  Od396złZa noc

  Nipponstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Barón pierre de coubertín 62 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 199 opinii podróżnychNa podstawie 199 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel znajduje się w Santiago Chile. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odwiedzający mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Zwierzęta nie są dozwolone w Nippon.

  Pokaż więcej
 • D'Door Hotel
  Od37.473złZa noc

  D'Door Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Almirante montt, santiago city center 439 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Konstrukcja tej nieruchomości pochodzi z roku 1945. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. D'Door Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   25  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj