Hotele Spa w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele Spa w Santiago de Chile

Hotele Spa w Santiago de ChileOd  128zł

Polecane Hotele Spa w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Los Españoles Plus
  Od359złZa noc

  Los Españoles Plusstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. santa maria 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Los Españoles Plus zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Los Españoles Plus oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Los Españoles Plus może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Luciano K Hotel
  Od363złZa noc

  Luciano K Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced, 84 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 666 opinii podróżnychNa podstawie 666 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy jest usytuowany w Santiago Chile. Hotel butikowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 3 kilometrów. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Luciano K Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Luciano K Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Luciano K Hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel butikowy. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Ladera
  Od439złZa noc

  Laderastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Los araucanos 2021 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten uroczy hotel, przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, jest zlokalizowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 5. 5 kilometrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 850 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 2 kilometrów. Ta nieruchomość została założona w roku 2016. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Ten hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w Ladera. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Osoby szukające ciszy i spokoju znajdą swoją najlepszą opcję zakwaterowania w Ladera, z mnóstwem opcji zdrowotnych i odnowy biologicznej. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • The Singular Santiago
  Od605złZa noc

  The Singular Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced 294 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 900 opinii podróżnychNa podstawie 900 opinii podróżnych

  Ten luksusowy hotel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od struktury podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2014. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Wszystkie segmenty w The Singular Santiago są dostępne dla wózków inwalidzkich. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący są witani w nieruchomości przyjaznej dla środowiska. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości w The Singular Santiago. W tej nieruchomości, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Ten hotel szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Obecne są udogodnienia biznesowe i usługi dla dodatkowej wygody gości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mandarin Oriental, Santiago
  Od992złZa noc

  Mandarin Oriental, Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy 4601 . - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2259 opinii podróżnychNa podstawie 2259 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Mandarin Oriental Santiago. Mandarin Oriental Santiago oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullPonadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Providencia
  Od389złZa noc

  Novotel Santiago ProvidenciastarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida holanda 222 providencia - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Novotel Santiago Providencia zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wszystkie segmenty w Novotel Santiago Providencia są dostępne dla wózków inwalidzkich. Małe zwierzęta są dozwolone w Novotel Santiago Providencia. Goście mogą skorzystać z parkingu. Jest to nieruchomość ekologiczna. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od202złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano, 34 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 599 opinii podróżnychNa podstawie 599 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, Fundador zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Vitacura
  Od327złZa noc

  Novotel Santiago VitacurastarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. américo vespucio norte 1630 vitacura - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1084 opinii podróżnychNa podstawie 1084 opinii podróżnych

  Hotel Novotel Santiago Vitacura położony w dzielnicy Vitacura to najlepsze miejsce na podróż służbową, urlop, zakupy i do posmakowania kultury. Blisko stąd od centrum handlowego Parque Arauco, Casa Piedra, sklepów, luksusowych butików, muzeów i najlepszych w mieście restauracji.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od481złZa noc

  InterContinental SantiagostarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. vitacura 2885 las condes - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza El Bosque Ebro
  Od284złZa noc

  Plaza El Bosque Ebrostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ebro 2828, las condes - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1703 opinii podróżnychNa podstawie 1703 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest położony w Santiago Chile. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Ten hotel został zbudowany w roku 2004. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Jest to nieruchomość ekologiczna. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   12  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj