Hotele Spa w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele Spa w Santiago de Chile

Hotele Spa w Santiago de ChileOd  124zł

Polecane Hotele Spa w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Los Españoles Plus
  Od320złZa noc

  Los Españoles Plusstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. santa maria 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Położony w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od hotelu. W odległości 1000 metrów od kwatery podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów odwiedzający mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Hotel został zbudowany w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Los Españoles Plus. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Los Españoles Plus nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Los Españoles Plus. Goście przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Odwiedzający mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Podróżujący mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Luciano K Hotel
  Od335złZa noc

  Luciano K Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced, 84 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 666 opinii podróżnychNa podstawie 666 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel butikowy znajduje się w Santiago Chile. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Luciano K Hotel. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Obecny jest parking.

  Pokaż więcej
 • Ladera
  Od523złZa noc

  Laderastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Los araucanos 2021 - Mapa
  4,7/5
  Oceny klientów1 Opinie

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Usytuowany w odległości 5. 5 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 850 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 22. 2 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Podróżujący docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Udogodnienia parkingowe są dostępne dla wygody gości. Goście mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Mandarin Oriental, Santiago
  Od1.078złZa noc

  Mandarin Oriental, Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy 4601 . - Mapa
  5,0/5
  Oceny klientów3 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2259 opinii podróżnychNa podstawie 2259 opinii podróżnych

  Ten wyróżniający się hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Odwiedzający z pewnością docenią niewielką odległość obiektu od głównych obszarów rozrywkowych. W odległości 100 metrów od kwatery goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Z kwatery można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 150 metrów. Ta nieruchomość została w pełni odrestaurowana w roku 2005. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Mandarin Oriental Santiago. Mandarin Oriental Santiago oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie goście mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. nullPonadto, odwiedzający mogą przebywać wraz ze swoimi zwierzętami w tym hotelu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Goście docenią opcje restauracyjne dostępne w tym hotelu. Podróżujący mogą cieszyć się z możliwości zasmakowania posiłków serwowanych w udogodnieniach restauracyjnych struktury. Podróżujący mogą poddać się zabiegom zdrowotnym i odnowy biologicznej, dostępnym na ternie obiektu. Dostępne opcje rozrywkowe z pewnością zaimponują wszystkim gościom. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • The Singular Santiago
  Od1.148złZa noc

  The Singular Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced 294 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 900 opinii podróżnychNa podstawie 900 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel znajduje się w Santiago Chile. Położona w odległości 500 metrów od centrum miasta, kwatera umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 6. 0 kilometrów od hotelu klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Ze struktury można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 25. 0 kilometrów. Ten hotel został zbudowany w roku 2014. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Goście docenią całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją pokoje gościnne, gdzie podróżujący mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w tej nieruchomości. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Teren obiektu jest wyposażony w udogodnienia, takie jak parking i garaż. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel. Podróżujący przebywający w tej nieruchomości mogą skorzystać z dostępnych udogodnień odnowy biologicznej, należących do nieruchomości. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od180złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano, 34 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 599 opinii podróżnychNa podstawie 599 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Fundador został całkowicie odnowiony w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Fundador oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Podróżujący będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich klienci. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Providencia
  Od362złZa noc

  Novotel Santiago ProvidenciastarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida holanda 222 providencia - Mapa
   

  Ten czarujący hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w Novotel Santiago Providencia. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ta nieruchomość nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wspólne obszary są dostępne dla wózków inwalidzkich w Novotel Santiago Providencia. Podróżujący nie muszą opuszczać swoich małych pupili podczas ich pobytu w tym hotelu. Dostępne są udogodnienia takie jak parking i garaż. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Plaza El Bosque Ebro
  Od359złZa noc

  Plaza El Bosque Ebrostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Ebro 2828, las condes - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1703 opinii podróżnychNa podstawie 1703 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel mieści się w Santiago Chile. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Nieruchomość została zbudowana w roku 2004. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Plaza El Bosque Ebro oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący mogą odnaleźć równowagę ciała i duszy dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej, należącym do kwatery. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Vitacura
  Od319złZa noc

  Novotel Santiago VitacurastarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. américo vespucio norte 1630 vitacura - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1084 opinii podróżnychNa podstawie 1084 opinii podróżnych

  Hotel Novotel Santiago Vitacura położony w dzielnicy Vitacura to najlepsze miejsce na podróż służbową, urlop, zakupy i do posmakowania kultury. Blisko stąd od centrum handlowego Parque Arauco, Casa Piedra, sklepów, luksusowych butików, muzeów i najlepszych w mieście restauracji.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od480złZa noc

  InterContinental SantiagostarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. vitacura 2885 las condes - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   14  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  2
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj