Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Hotele urokliwe w Santiago de ChileOd  120zł

Polecane Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Sortuj według
 • InterContinental Santiago
  Od546złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Director Vitacura
  Od460złZa noc

  Director Vitacurastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av vitacura 3600 - Mapa
  4,5/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 694 opinii podróżnychNa podstawie 694 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Ten hotel został całkowicie odnowiony w roku 2011. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Wszystkie łazienki w Director Vitacura są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości. Podróżujący przybywający samochodem docenią parking dostępny w Director Vitacura. Usługa transferu jest dostępna dla wygody gości. Ta nieruchomość oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Każdy może skorzystać z oferowanych usług i udogodnień konferencyjnych, w celu zorganizowania dowolnego wydarzenia. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Icon Hotel
  Od341złZa noc

  Icon Hotelstars

  Unknown zone, Unknown destination , Alonso de cordova, las condes 6050 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Las Condes. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Icon Hotel. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Lastarria Hotel & aparts.
  Od284złZa noc

  Lastarria Hotel & aparts.stars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , J.v. lastarria 43 and 61 43 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 455 opinii podróżnychNa podstawie 455 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel apartamentowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 45 by Director
  Od542złZa noc

  45 by Directorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Carmencita, las condes , chile 45 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 288 opinii podróżnychNa podstawie 288 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Oprócz oferowanych usług i udogodnień, goście mogą skorzystać z przewodowego i bezprzewodowego dostępu do Internetu, zapewnionego na terenie obiektu. 45 by Director oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. 45 by Director został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić gościom jak najbardziej dogodny pobyt i posiada kilka łazienek przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Obecny jest parking. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Niektóre z niniejszych usług 45 by Director mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Magnolia
  Od1.006złZa noc

  Magnoliastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 539 539 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Położony w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 450 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 6 kilometrów. Magnolia oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. Magnolia oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Nieruchomość oferuje udogodnienia biznesowe. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Apart Hotel Cambiaso
  Od215złZa noc

  Apart Hotel Cambiasostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. pedro de valdivia 150 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 584 opinii podróżnychNa podstawie 584 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Santiago Chile. Struktura, usytuowana w odległości 4. 4 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. W odległości 900 metrów od kwatery odwiedzający mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 100 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Klienci mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 2 kilometrów. Apart Hotel Cambiaso przeszedł renowację w roku 2010. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Recepcja jest otwarta przez cały dzień. Młodsi goście są umieszczani w łóżeczkach dziecięcych (dostępnych na życzenie). Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Apart Hotel Cambiaso zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Apart Hotel Cambiaso może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Castillo Rojo
  Od563złZa noc

  Hotel Boutique Castillo Rojostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle constitucion,bellavista, metro baquedano 195 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel Boutique Castillo Rojo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Boutique Castillo Rojo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Boutique Castillo Rojo. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • DoubleTree by Hilton Santiago
  Od629złZa noc

  DoubleTree by Hilton SantiagostarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2727, las condes - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1640 opinii podróżnychNa podstawie 1640 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Santiago Chile. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w DoubleTree by Hilton Santiago. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. DoubleTree by Hilton Santiago zapewnia parking dla wygody gości. Niektóre z niniejszych usług DoubleTree by Hilton Santiago mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Luna Suite
  Od210złZa noc

  Luna Suitestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Alonso ovalle, santiago centro 840 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 64 opinii podróżnychNa podstawie 64 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel apartamentowy jest przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych i jest usytuowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została skonstruowana w roku 2010. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Luna Suite. Ten hotel apartamentowy nie oferuje całodobowej recepcji. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu apartamentowym. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ponadto, Luna Suite zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   27  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj