Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Hotele urokliwe w Santiago de ChileOd  84zł

Polecane Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Icon Hotel
  Od308złZa noc

  Icon Hotelstars

  Unknown zone, Unknown destination , Alonso de cordova, las condes 6050 - Mapa
   

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Las Condes. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2017. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Icon Hotel. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Hotel rozumie, że dostępność jest ważna dla wszystkich gości. Z tego powodu posiada on pokoje gościnne dostępne dla wózków inwalidzkich i jest w pełni przystosowany dla łatwego dostępu. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Hotel posiada parking i garaż. Hotel oferuje udogodnienia biznesowe. W odniesieniu do relaksu, goście będą rozpieszczani szerokim wachlarzem dostępnych możliwości zdrowotnych. Część restauracyjna zaprasza gości do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Goście naprawdę docenią szeroką gamę usług dotyczących rozrywki i spędzania wolnego czasu oraz oferowanych udogodnień. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias
  Od360złZa noc

  Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGaleriasstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 65 santiago 65 - Mapa
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 88 opinii podróżnychNa podstawie 88 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2004. Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Wszystkie segmenty zawierają łóżeczka dla małych dzieci na życzenie. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. W części restauracyjnej serwowane są wystawne dania w eleganckiej atmosferze. Niektóre z niniejszych usług Almacruz Hotel y Centro de Convenciones ExGalerias mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • InterContinental Santiago
  Od579złZa noc

  InterContinental Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida vitacura 2885 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 668 opinii podróżnychNa podstawie 668 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest położony w Santiago Chile. Hotel, usytuowany w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Kwatera położona jest w odległości 5. 0 kilometrów od głównych połączeń transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 7 kilometrów. Ten hotel został ostatnio odnowiony w roku 2017. Dostęp do Internetu jest zapewniony dla osób wymagających połączenia z siecią, zarówno w obszarach publicznych jak i prywatnych. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Wszystkie pokoje gościnne w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Goście nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście docenią również parking i garaż. Ze względu na jego funkcjonalne udogodnienia konferencyjne, ten hotel jest idealnym miejscem dla gości podróżujących w celach biznesowych. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby podróżujący mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od115złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 2 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hostel położony jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Hostal Boutique Casaltura jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Kennedy
  Od455złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida presidente kennedy lateral 4570 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1071 opinii podróżnychNa podstawie 1071 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel znajduje się w Santiago Chile. Usytuowany w odległości 1000 metrów od centrum miasta, hotel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 3 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2008. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i segmentach. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ponadto, Kennedy oferuje łóżeczka na życzenie dla dzieci. Kennedy nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Kennedy oferuje usługę transferu na lotnisko. Podróżujący mogą cieszyć się wspaniałymi potrawami w restauracyjnej części nieruchomości. Hotel posiada własne udogodnienia biznesowe, odpowiednie dla organizacji seminariów, szkoleń lub wszelkiego rodzaju spotkań. Podróżujący rozpoczną dzień z pełną energią, spożywając wyśmienite potrawy serwowane w Kennedy. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Las Condes
  Od329złZa noc

  Novotel Santiago Las Condesstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Alonso de cordova 5199 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3352 opinii podróżnychNa podstawie 3352 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Ten hotel przeszedł renowację w roku 2009. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu w Novotel Santiago Las Condes. Novotel Santiago Las Condes oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Ponadto, ta przyjazna dla dzieci nieruchomość oferuje łóżeczka na życzenie dla małych dzieci. Novotel Santiago Las Condes jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych i posiada wszystkie miejsca publiczne i łazienki dostępne dla użytkowników wózków inwalidzkich oraz osób z problemami ruchowymi. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Novotel Santiago Las Condes.

  Pokaż więcej
 • Maria Angola
  Od180złZa noc

  Maria Angolastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Miguel claro 425 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 104 opinii podróżnychNa podstawie 104 opinii podróżnych

  Ten prosty hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel został zbudowany w roku 1989. Oprócz tego, na miejscu obecny jest bezprzewodowy dostęp do Internetu. Ta nieruchomość oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Niestety, nie istnieją pokoje, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ten hotel nie zezwala na obecność zwierząt. Maria Angola może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Studio Icon
  Od354złZa noc

  Studio Iconstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Alonso de cordova, las condes 6050 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 9 opinii podróżnychNa podstawie 9 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel, idealny dla społeczności homoseksualnej, jest zlokalizowany w Santiago Chile. Z hotelu można w łatwy sposób dotrzeć do głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Odwiedzający mogą znaleźć lotnisko w odległości 30. 0 kilometrów. Ten hotel został założony w roku 2017. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Studio Icon oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Wszystkie łazienki w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące samochodem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez nieruchomość. Osoby podróżujące służbowo docenią wygodę udogodnień biznesowych na terenie struktury, idealnych do zapewnienia produktywnego dnia pracy. W tym hotelu, oferowanych jest wiele usług zdrowotnych i odnowy biologicznej, z których goście mogą skorzystać. Niektóre z niniejszych usług Studio Icon mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Plaza San Francisco
  Od423złZa noc

  Plaza San Franciscostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida libertador bernardo o higgins 816 - Mapa
  4,2/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 2457 opinii podróżnychNa podstawie 2457 opinii podróżnych

  Ten wyrafinowany hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ten hotel został w pełni odnowiony w roku 2008. Zapewniony jest przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Plaza San Francisco zapewnia łóżeczka na życzenie dla dzieci. Zwierzęta nie są dozwolone w tym hotelu. Plaza San Francisco zapewnia parking dla wygody gości. Część restauracyjna zaprasza odwiedzających do spróbowania wykwintnych potraw w eleganckiej atmosferze. Odwiedzający mogą docenić usługi zdrowotne i odnowy biologicznej, oferowane w nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z sal konferencyjnych, idealnych do organizacji seminariów biznesowych lub wydarzeń specjalnych. Restauracyjna część nieruchomości oferuje pyszną kuchnię i wyjątkową obsługę.

  Pokaż więcej
 • Hotel Boutique Castillo Rojo
  Od474złZa noc

  Hotel Boutique Castillo Rojostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle constitucion,bellavista, metro baquedano 195 - Mapa
   

  Ten czarujący hotel, specjalnie zaprojektowany dla społeczności homoseksualnej, mieści się w Santiago Chile. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Hotel Boutique Castillo Rojo zapewnia specjalnie zaprojektowany pokój rodzinny, idealny dla rodzin podróżujących z małymi dziećmi. Hotel Boutique Castillo Rojo nie jest strukturą przyjazną dla zwierząt. Oprócz tego, osoby podróżujące własnym pojazdem mogą wykorzystać udogodnienia parkingowe w Hotel Boutique Castillo Rojo. Podróżujący mogą w łatwy sposób dotrzeć na lotnisko, dzięki dostępnej usłudze kursującego środka transportu. Goście będą rozkoszować się potrawami serwowanymi w gastronomicznym dziale kwatery. Osoby przebywające w delegacji mogą mieć intencję zorganizowania konferencji w tej nieruchomości, idealnej dla podróżujących służbowo. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   31  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  4
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj