Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Znajdź na mapie
Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Hotele urokliwe w Santiago de ChileOd  128zł

Polecane Hotele urokliwe w Santiago de Chile

Sortuj według
 • Kennedy
  Od356złZa noc

  Kennedystars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida kennedy 4570 - Mapa
  2,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1071 opinii podróżnychNa podstawie 1071 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 1000 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 19. 3 kilometrów. Kennedy przeszedł renowację w roku 2008. Hotel zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka są dostępne dla młodszych gości na życzenie. Odwiedzający mogą skorzystać z możliwości transferu na lotnisko. Ta nieruchomość szczyci się możliwością oferowania szerokiego wyboru udogodnień restauracyjnych, serwujących pyszne specjały kulinarne. Odwiedzający podróżujący w celach biznesowych mogą skorzystać z udogodnień konferencyjnych na terenie nieruchomości. Podróżujący mogą ożywić się po długim dniu pracy lub zwiedzania, spożywając pyszny posiłek serwowany w części restauracyjnej nieruchomości. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od127złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten skromny hostel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 2 metrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Posiadłość znajduje się w niewielkiej odległości od głównych obszarów rozrywkowych. Posiadłość położona jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2014. Osoby przebywające w tym hostelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hostal Boutique Casaltura zapewnia całodobową recepcję. Hostal Boutique Casaltura nie oferuje łóżeczek na życzenie. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Lastarria Hotel & aparts.
  Od330złZa noc

  Lastarria Hotel & aparts.stars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , José victorino lastarria, 43 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 455 opinii podróżnychNa podstawie 455 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel apartamentowy jest zlokalizowany w Santiago Chile. Hotel apartamentowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Hotel apartamentowy położony jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. Podróżujący mogą znaleźć środki transportu publicznego w odległości 3. 0 kilometrów. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2015. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Ten hotel apartamentowy oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. W przypadku życzenia gości, w ich pokojach gościnnych będzie obecne łóżeczko. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Los Españoles Plus
  Od359złZa noc

  Los Españoles Plusstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av. santa maria 2828 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 204 opinii podróżnychNa podstawie 204 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel mieści się w Santiago Chile. Położona w odległości 8. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Główne obszary rozrywkowe znajdują się w zasięgu ręki od posiadłości. W odległości 1000 metrów od posiadłości goście mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 400 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 20. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została zbudowana w roku 2011. Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Goście docenią całodobową recepcję. W przypadku życzenia podróżujących w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Los Españoles Plus zapewnia parking dla wygody gości. Odwiedzający mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Osoby podróżujące służbowo mogą skorzystać z udogodnień biznesowych oraz usług. Los Españoles Plus oferuje różnorodne doświadczenia gastronomiczne. Odwiedzający mogą zrelaksować się i uciec od codziennej rutyny, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Los Españoles Plus może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Luciano K Hotel
  Od363złZa noc

  Luciano K Hotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Merced, 84 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 666 opinii podróżnychNa podstawie 666 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel butikowy jest usytuowany w Santiago Chile. Hotel butikowy, usytuowany w samym centrum miasta, zapewnia łatwy dostęp na pieszo do wielu ciekawych miejsc. Przystanki transportu publicznego znajdują się w odległości zaledwie krótkiego spaceru. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 15. 3 kilometrów. Nieruchomość zapewnia dostęp do Internetu Wi-Fi we wszystkich wspólnych obszarach i pokojach gościnnych. Luciano K Hotel oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Luciano K Hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Luciano K Hotel przestrzega zasad zrównoważonych pod względem środowiskowym. Istnieje dogodna usługa środka transportu kursującego na lotnisko, oferowana przez hotel butikowy. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • 45 by Director
  Od458złZa noc

  45 by Directorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Carmencita 45 las condes - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 288 opinii podróżnychNa podstawie 288 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel mieści się w Santiago Chile. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 36. 0 kilometrów. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Hotel zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, 45 by Director zawiera kilka segmentów dostępnych dla wózków inwalidzkich. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Podróżujący mogą skorzystać z usługi transferu na lotnisko. Dostępne opcje restauracyjne są idealnym uzupełnieniem pobytu gości. Opłata może być naliczana za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Magnolia
  Od1.072złZa noc

  Magnoliastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Calle huérfanos 539 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 266 opinii podróżnychNa podstawie 266 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 1. 2 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 450 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 1. 6 kilometrów. Dostęp do Internetu Wi-Fi jest zapewniony dla dodatkowego komfortu i wygody. Podróżujący mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Łóżeczka nie są dostępne w tej nieruchomości. Dodatkowo, na terenie obiektu jest dostępny parking, dla dodatkowej wygody gości. Dla wygody osób podróżujących w interesach, dostępnych jest wiele udogodnień konferencyjnych. Magnolia może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od202złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano, 34 - Mapa
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 599 opinii podróżnychNa podstawie 599 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest położony w Santiago Chile. W odległości spaceru podróżujący mogą znaleźć liczne połączenia transportu publicznego. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2007. Zarówno przewodowy jak i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest dostępny na miejscu. Nieruchomość zapewnia całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w tym hotelu. Wspólne obszary tej nieruchomości są przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Hotel posiada również pokój przyjazny dla osób niepełnosprawnych. Ponadto, Fundador zapewnia garaż dla osób przyjeżdżających samochodem. Hotel stosuje zasady zrównoważonej polityki. Goście mogą pieścić swoje kubki smakowe w gastronomicznej części struktury. Odwiedzający mogą zrelaksować się i odmłodzić, korzystając z udogodnień odnowy biologicznej należących do nieruchomości. Osoby podróżujące służbowo docenią udogodnienia biznesowe dostępne w tej nieruchomości, idealne do zorganizowania każdego rodzaju wydarzenia. Podróżujący nie muszą opuszczać terenu obiektu, aby móc cieszyć się pysznym posiłkiem, ponieważ w nieruchomości znajduje się szeroki wybór pysznych opcji kulinarnych. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Novotel Santiago Las Condes
  Od393złZa noc

  Novotel Santiago Las CondesstarsGreenProgram Icon

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Av alonso de cordova 5199 las condes - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 3352 opinii podróżnychNa podstawie 3352 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel znajduje się w Santiago Chile. Ten hotel został w pełni odrestaurowany w roku 2009. Na całym obszarze hotelu obecne jest Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie dla dzieci. Zaspokajający specjalne potrzeby odwiedzających, ten przyjazny dla osób niepełnosprawnych hotel zawiera kilka pokoi gościnnych dostępnych dla wózków inwalidzkich. Odwiedzający przyjeżdżający samochodem mogą pozostawić swój pojazd na obszarze parkingu kwatery. Ta nieruchomość posiada minimalny wpływ na środowisko, dzięki zasadom zrównoważonym pod względem środowiskowym.

  Pokaż więcej
 • Nogales Hotel & Convention Center
  Od185złZa noc

  Nogales Hotel & Convention Centerstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Los nogales 741 - Mapa
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 216 opinii podróżnychNa podstawie 216 opinii podróżnych

  Ten czarujący hotel jest położony w Santiago Chile. Położona w odległości 5. 0 kilometrów od centrum miasta, posiadłość umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Struktura leży w pobliżu głównych połączeń miejskiego transportu publicznego. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 23. 0 kilometrów. Nogales Hotel & Convention Center przeszedł renowację w roku 2010. Nogales Hotel & Convention Center oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi we wspólnych obszarach. Goście mogą kontaktować się z recepcją w dowolnym momencie w ciągu dnia. Nogales Hotel & Convention Center nie oferuje łóżeczek na życzenie. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   23  Hotele w Santiago de Chile
Strona  1  z  3
 

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj