Hotele w pobliżu Katedra

Znajdź na mapie
Hotele w Katedra

KatedraOd  124zł

Polecane hotele w pobliżu Katedra

 • BRASILIA
  Od206złZa noc

  BRASILIAstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Santo domingo 2228 - Mapa
  W odległości 0.17 km od Katedra
   

  Ten prosty hotel mieści się w Santiago Chile. Ten hotel został założony w roku 2020. BRASILIA oferuje dostęp do Internetu Wi-Fi na miejscu. BRASILIA zapewnia całodobową recepcję. Niestety, nie istnieją segmenty, gdzie odwiedzający mogą poprosić o łóżeczko dla małych dzieci. Wspólne obszary są odpowiednie dla niepełnosprawnych osób na wózkach inwalidzkich. Żadne zwierzęta nie są dozwolone na terenie obiektu. Goście docenią również parking i garaż. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • Matildas Hotel Boutique
  Od401złZa noc

  Matildas Hotel Boutiquestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Agustinas 2149 - Mapa
  W odległości 0.38 km od Katedra
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 426 opinii podróżnychNa podstawie 426 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Goście mogą znaleźć główne obszary rozrywkowe w odległości 2. 7 kilometrów. W odległości 22. 0 kilometrów od posiadłości podróżujący mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. Struktura położona jest w odległości 25. 0 kilometrów od stoków. Odwiedzający mogą w łatwy sposób dojść do środków transportu publicznego. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 16. 0 kilometrów. W wyniku nieustannego zaangażowania w jakość, ta nieruchomość została w pełni odnowiona w roku 2015. Ta nieruchomość jest idealna na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Idealny dla rodzin podróżujących z dziećmi, Matildas Hotel Boutique oferuje kilka pokoi gościnnych wraz z łóżeczkami na życzenie dla małych dzieci. Podróżujący nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Podróżujący docenią również parking i garaż. Podróżujący mogą docenić usługę transferu na lotnisko. Ten hotel oferuje szeroki wybór doświadczeń gastronomicznych, tak aby odwiedzający mogli się cieszyć wszystkimi aspektami pobytu. Osoby podróżujące służbowo mogą docenić usługi i udogodnienia konferencyjne oraz biznesowe i udogodnienia dla dodatkowej wygody. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • A & G Aparthotel
  Od3.744złZa noc

  A & G Aparthotelstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
  W odległości 0.85 km od Katedra
   

  Ten prosty apartament jest zlokalizowany w Santiago Chile. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Podróżujący mogą skorzystać z dostępu do Wi-Fi na całym obszarze. Recepcja nie pracuje przez całą dobę. W przypadku życzenia gości w ich segmentach będzie obecne łóżeczko. Zwierzęta nie są dozwolone w tej nieruchomości.

  Pokaż więcej
 • Vip Apartments Chile
  Od176złZa noc

  Vip Apartments Chilestars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
  W odległości 0.87 km od Katedra
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 25 opinii podróżnychNa podstawie 25 opinii podróżnych

  VIP Apartments Chile, położone w centrum Santiago, kilka kroków od pałacu rządowego, centrów handlowych i głównych atrakcji turystycznych miasta, oferuje niezależnie urządzone apartamenty, odkryty basen, taras z widokiem na miasto 360 i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.Każdy apartament obejmuje część wypoczynkową, łazienkę, telewizję kablową oraz w pełni wyposażoną kuchnię z widokiem na miasto, góry lub wewnętrzny plac.Apartamenty VIP mają wewnętrzny plac, miejsce do grillowania, pokój gier, prywatny parking, usługi pralni, transfer zi na lotnisko oraz wynajem pojazdów.Międzynarodowe lotnisko w Santiago znajduje się 14 km od hotelu.

  Pokaż więcej
 • VR Suite Santiago
  Od244złZa noc

  VR Suite Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Huerfanos 1400 - Mapa
  W odległości 0.89 km od Katedra
  4,3/5
  Oceny klientów2 Opinie

  Ten komfortowy hotel apartamentowy znajduje się w Santiago Chile. Usytuowana w odległości 100 metrów od centrum miasta, struktura umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. W odległości 12. 0 kilometrów od struktury klienci mogą znaleźć najbliższe pole golfowe. W odległości 5 metrów klienci mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Podróżujący mogą znaleźć lotnisko w odległości 2. 5 kilometrów. //TEMPLATE OR VARIABLE *TOTAL_ROOM_LOW_3 NOT FOUND// Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2012. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Odwiedzający docenią całodobową recepcję. Łóżeczka nie są dostępne w VR Suite Santiago. Odwiedzający nie będą kłopotani podczas ich pobytu, ponieważ nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Obecny jest parking. Nieruchomość może naliczać opłatę za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Panamericano
  Od187złZa noc

  Panamericanostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Teatinos 320 - Mapa
  W odległości 0.99 km od Katedra
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 1356 opinii podróżnychNa podstawie 1356 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel jest usytuowany w Santiago Chile. Ta nieruchomość została zmodernizowana w roku 2010. Osoby przebywające w tym hotelu mogą być na bieżąco dzięki dostępowi do Wi-Fi. Dodatkowo, na terenie obiektu zapewniona jest usługa recepcji przez cały dzień. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Wszystkie segmenty w tym przyjaznym dla osób niepełnosprawnych hotelu są dostępne dla wózków inwalidzkich. Nie jest to hotel przyjazny dla zwierząt. Podróżujący mogą skorzystać z garażu. Goście przebywający w Panamericano mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Goście mogą cieszyć się wyśmienitym posiłkiem w gastronomicznej części struktury. W tej nieruchomości znajdują się udogodnienia konferencyjne. Niektóre z wymienionych powyżej usług mogą być płatne.

  Pokaż więcej
 • RQ Santiago
  Od263złZa noc

  RQ Santiagostars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Avenida libertador bernardo ohiggins 1449 local 11 - Mapa
  W odległości 1.09 km od Katedra
   
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 804 opinii podróżnychNa podstawie 804 opinii podróżnych

  Ten uroczy hotel jest zlokalizowany w Santiago Chile. Struktura położona jest w odległości 2. 0 kilometrów od najbliższej plaży. RQ Santiago został całkowicie odnowiony w roku 2010. Ponadto, w nieruchomości oferowany jest dostęp do Wi-Fi. RQ Santiago zapewnia całodobową recepcję. Ten hotel nie oferuje łóżeczek na życzenie. Zwierzęta nie są dozwolone w RQ Santiago. Parking może być przydatny dla osób przyjeżdżających samochodem.

  Pokaż więcej
 • Fundador
  Od180złZa noc

  Fundadorstars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo serrano, 34 - Mapa
  W odległości 1.66 km od Katedra
  3,4/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 599 opinii podróżnychNa podstawie 599 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Najbliższe środki transportu publicznego znajdują się w odległości spaceru od posiadłości. Fundador został całkowicie odnowiony w roku 2007. Wszyscy goście będą na bieżąco dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na miejscu. Fundador oferuje całodobową usługę recepcji, w związku z tym potrzeby gości zostaną w pełni zaspokojone o każdej porze dnia i nocy. Niektóre rodzaje segmentów mogą oferować łóżeczko dla małych dzieci. Goście o ograniczonej sprawności ruchowej mogą przebywać w tej nieruchomości dostępnej dla wózków inwalidzkich, w której znajduje się kilka pokoi przyjaznych dla osób niepełnosprawnych. Nie jest to nieruchomość przyjazna dla zwierząt. Goście mogą chcieć skorzystać z garażu należącego do nieruchomości. Odwiedzający naprawdę docenią udogodnienia restauracyjne nieruchomości, gdzie serwowanych jest wiele rodzajów potraw i napojów. Odwiedzający mogą całkowicie odprężyć się dzięki udogodnieniom zdrowotnym i odnowy biologicznej. W tym hotelu znajdują się udogodnienia konferencyjne. Podróżujący będą mieli możliwość zasmakowania szerokiej gamy kuszących specjałów kulinarnych, zaspokajając potrzeby wszystkich klienci. Dodatkowe opłaty mogą być naliczane za niektóre z niniejszych usług.

  Pokaż więcej
 • Hostal Boutique Casaltura
  Od124złZa noc

  Hostal Boutique Casalturastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , San antonio 811 - Mapa
  W odległości 1.66 km od Katedra
  2,5/5
  Oceny klientów2 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 309 opinii podróżnychNa podstawie 309 opinii podróżnych

  Ten przytulny hostel znajduje się w Santiago Chile. Położony w odległości 2 metrów od centrum miasta, hostel umożliwia łatwy dostęp do wszystkich atrakcji oferowanych przez to miejsce. Hostel położony jest w odległości krótkiego spaceru od głównych obszarów rozrywkowych. Hostel położony jest w odległości 4. 9 kilometrów od stoków. W odległości 2 metrów podróżujący mogą znaleźć połączenia transportowe, co umożliwi im zwiedzanie okolicy. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 17. 0 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odnowiona w roku 2014. Hostal Boutique Casaltura jest idealny na produktywny pobyt, dzięki dostępowi do Internetu zapewnionemu na całym obszarze. Recepcja oferuje całodobową obsługę. Łóżeczka nie są dostępne w tym hostelu. Ta nieruchomość nie akceptuje zwierząt. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 • Santa Lucia
  Od194złZa noc

  Santa Luciastars

  Santiago de Chile, Santiago de Chile , Paseo huerfanos, 779 - Mapa
  W odległości 1.67 km od Katedra
  3,8/5
  Oceny klientów1 Opinie
  Ocena podróżnych TripAdvisorNa podstawie 289 opinii podróżnychNa podstawie 289 opinii podróżnych

  Ten komfortowy hotel mieści się w Santiago Chile. Goście mogą znaleźć lotnisko w odległości 14. 3 kilometrów. Ta nieruchomość została całkowicie odrestaurowana w roku 2001. Przewodowy i bezprzewodowy dostęp do Internetu jest zapewniony w obszarach publicznych. Ten hotel oferuje całodobową recepcję, dla wygody gości. Santa Lucia nie oferuje łóżeczek na życzenie. Osoby nielubiące zwierząt mogą cieszyć się pobytem, ponieważ ta nieruchomość nie zezwala na obecność zwierząt. Ten hotel posiada obszar parkingu i garażu, dla wygody gości. Goście przebywający w Santa Lucia mogą skorzystać z oferowanej usługi transferu. Podróżujący mogą cieszyć się pysznymi opcjami gastronomicznymi w przyjemnym otoczeniu. Niektóre z niniejszych usług mogą podlegać dodatkowym opłatom.

  Pokaż więcej
 
[x]
Hotele  1 - 10   44  Hotele w Katedra
Strona  1  z  5
 

Hotele w pobliżu  Katedra

Znajdź inne miejsca

Jeżeli jesteś zainteresowany konkretną strefą lub miejscem przeznaczenia, poszukaj ich tutaj